Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość lipoliza

lipoliza iniekcyjna ud

Polecane posty

Gość lipoliza

Witam. Chciałabym zrobić lipolizę ud z ostrzykiwaniem, Czy jest tu ktoś kto to robił. Proszę o opisanie zabiegu, jak to wyglądało po zabiegu, czy bolało no i najważniejsze czy był efekt i po jakim czasie Ile razy musiałyście robić żeby uzyskać efekt. Wiem, że podobny temat jest ale ja bym chciała poznać konkrety od osob ktore już to robiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipoliza
Narazie nikt się nie pojawił więc ja opisze swoją, ponieważ juz jestem po, a właściwie robiłam tylko znienawidzone bryczesy. Nie wiem jaka dostałam substancję ani ile jej było - zaufałam lekarzowi - w końcu wie chyba co robi - z drugiej strony nie mozna zakłądać, że każdy chce nas oszukać. Samo ostrzykiwanie nie bolało prawie wcale, póxniej do końca dnia dosyc mocno (robiłam wczoraj) dziś już super nic juz praiwe nie boli, uda mi spuchły i sa o 3,5 cm większe, ale to ponoć normalne, są lekko zaczerwienione. Poza tym naprawe nic mi nie jest Jak będą jakis efekty dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipoliza
21.02 robiłam pierwszą lipolizę, dziś siniaków już nie ma, ale wymiar nogi stoi w miejscu, na razie nic mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciupienka
do lipoliza ile płaciłaś za bryczesy i w jakim mieście? tak się zastanawiam czy na bryczesy tez obowiązuje zasada im większe tym więcej sie traci ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipoliza
Piszę o efektach ponieważ sama wiem jak bardzo czekałam na jakieś info czy to działa, a nie tylko ze ktoś się chce wybrać. Więc efekty zaczynaja być - małe bo małę ale zawsze. W obwodzie uda jest od 1 do 1,5 cm mniej w zależności jak stanę, ciężko zmierzyc dokąłdnie. Wcześniaj było tak ok 58,5, teraz jest tak od 56,5 do 57 wiecej nie ma żebym nie wiadomo jak stanęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepolka
Miałam duży cellulit i po dwóch razach lipoliza z ostrzykiwaniem uda piekne. Miałam po 10 ampułke na raz, podobno to jest max dawka, polecam zabieg bo wart wykonania i jest efekt ale trzeba masowac, tak mi zalecono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lipoliza
a ile płaciłaś za te 1o ampułek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipoliza
mam i to spory, wydaje mi się że jest go jakby troszkę mniej, ale to dopiero pierwszy raz, myślę, że niedługo pójdę drugi raz w obwodzie ud jest ok 56 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipoliza
nie martw się że po lipolizie nogi Ci spuchną i sie powiększą, to normalne, mi po ok tygodniu zaczeło się normować. Napisz jak będziesz po. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipoliza
hej, mi też mówił o ok 3 zabiegach, a powiedz mi ile miałaś wyjściowo w udzie?, ja 58,5 cm i lekarz mi powiedział, że ok 6 cm tłuszczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciupienka
a mi nic nie mówił ile tłuszczu mam hmm ;/, ja wyjściowo 56,5 i 57 ( na dzień dzisiejszy czyli 5 dzien po lipolizie i po 0,5 cm mniej na kazdą bułkę a stałam wyprostowana na bacznośc do pomiaru :P :) w szoku jestem hihih zobaczymy jak dalej będzie- i w sumie to juz nic nie czuje opuchlizna chyba zupełnie zeszła, tkliwośc ustapiła w zasadzie calkowicie- chyba ze sobie silniej pomasuje to cos tam jescze czuje, ja podczas pierwszego zabiegu dostałam w sumie 3 ampułki , a na następne zabiegi proponuje mi koktajl z l-karnityna - ale niewiem czy to taki dobry pomysł podobno sa po tym lepsze efekty, a powiedz mi wybierasz sie na kolejne zabiegi ?, sama się masujesz czy chodzisz na masaże? bo ja sama smigam z wałeczkiem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipoliza
Hej Jasne, że się wybieram na kolejny zabieg, już niedługo. Masuje się sama, albo mąż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipoliza
a ile płaciłaś i w jakim mieście robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciupienka
ja robiłam w Krakowie za 600 zł ( a miałam mieć liczone po 180 za amp. ale się upomnę przy kolejnym zabiegu- bo tak się nie robi ), a masz jakiś postęp w efektach ?? ja na razie się nie mirze - chociaż dzisiaj pt. to w sumie tydzień po hmmm może jednak się skusze o miarę - jak coś to napisze czy coś się zmienia ;p a i od przyszłego tygodnia chciałabym się wybrać na bieżnie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAGA UWAGA....
JESTEŚCIE CZESTO OSZUKIWANE. GABINETY KUPUJĄ TANI SPRZĘT A CENY ZABIEGÓW SĄ HORRENDALNE. PRZECIEŻ SĄ SPRZETY DO DOMOWEGO UZYTKU I JUŻ ZA GROSZE MOZNA JE KUPIĆ. NIE BĄDŹCIE NAIWNE I NIE DAJCIE WCISKAĆ SOBIE KITU. MOŻNA TO SAMO ROBIĆ W DOMU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciupienka
więc efekt na dzień dzisiejszy jakiś jest ok 1-1,5 cm mniej w obwodzie uda... chciałabym się wybrać jeszcze na dwa zabiegi... bo bez jakiejś specjalnej dity i bez ćwiczeń efekt jest ... tylko szkoda że to takie drogie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipoliza
u mnie jest 2,5 cm mniej, tez sie wybieram jeszcze, ale na razie zbieram kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciupienka
do lipoliza po jednym zabiegu ? 2,5 cm mniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipoliza
do maciupeńka ale ja robiłam 1,5 miesiąca wczesniej od Ciebie więc nie martw się jeszcze Ci zejdzie, mi też tak stopniowo schodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi be
hej dziewczyny jakim preparatem miałyście robioną lipolizę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciupienka
do lipoliza dzięki za pocieszenie :) ja teraz coś mało wody pije ;/ i to może być też przyczyna ... rozważam ponowić zabieg w przyszłym tygodniu ....ale jak mówisz że ci jeszcze schodzi a mogę wiedzieć Twój wzrost i wagę bo to też chyba ma jakieś znaczenie co do tego wypłukiwania tłuszczu ? ja mam jakies ok 165-167 coś takiego na wadze mi nie ubywa 52-53 kg( a zawsze bylo 49--50) dermastabilon czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipoliza
Hej, ja mam 165 wzrostu i waże 59 kg (teraz bo jeszcze pół roku temu ważyłam 77 kg bo urodziłam bliźniaki). Jak ważyłam te 77 kg to miałam w udach 62 cm jak schudłam do 60 to zrobiło mi się 58,5 cm a teraz dzięki lipolizie mam... i tu Was zaskoczę, bo się dzisiaj mierzyłam - 55 cm!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi be
Do Lipoliza Jakim preparatem miałaś robioną lipolize i jak długo czekałaś na efekt? ile miałas zabiegów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipoliza
nie mam pojęcia jakim preparatem miałam robione, tzn doktor mówił mi ale ja tej nazwy nie pamiętam. Na razie miałam zrobione raz, własnie umówiłam się na drugi raz i będe go miała 23 maja. Pierwsza lipolize miłam robioną pod koniec lutego a na efekty czekam cały czas, to nie jest tak, że po miesiącu zeszło mi 3,5 cm, to schodzi cały czas po troszkę, jak się tak mocno "stuknę" w bryczeska to nadal czuję delikatny ból, więc podejrzewam, że ten preparat nadal jest tam gdzieś głęboko, może już jest go bardzo mało, ale wydaj mi się, że nadal coś tam jeszcze działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipoliza
Mi lekarz mówił, że tak nawet za 3 miesiące można zrobić 2 raz, no i u mnie akurat będzie 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciupienka
do megi - widzisz jakies efekty po 2 zabiegu ??, ile płaciłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipoliza
do maciupenka Dziękuję, mam jeszcze synka 4,5 roku. Jeżeli chodzi o dietę to staram sie mniej jeść na początku troche ćwiczyłam i biegałam, teraz już mi się nie chce a co do masaży to niestety ale nie masuje się codziennie i już coraz mniej czuje ten preparat no ale już za tydzień z haczykiem będzie go znowu sporo :), już nie moge się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi be
lipolizę miałam robioną AQUALYX-em po 2 ampułki na zabieg. Metoda podawania : wachlarzowa. Po 1 zabiegu nie widziałam efektów, natomiast po 2 brzuszek zrobił się bardziej płaski :) Ogólnie to jestem niedowiarkiem jeżeli chodzi o takie specyfiki:) ale teraz mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że działa :) Jutro idę na 3 zabieg i na tym będzie koniec. Po dwóch miesiącach będę mogła określić efekt końcowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi be
600 zł za dwie ampułki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×