Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta81

lipoliza na uda?? warto??

Polecane posty

Witam wszystkich. Mam pytanie która z was robiła lipolizę na uda? Ile takich zabiegów trzeba wykonać, czy u każdego są efekty, jak się po tym pacjent czuje, po jakim czasie schodzi pouchlizna? Widziałam że są zabiegi robi dr Osadowska w Poznaniu ( tu mam najbliżej i do Wrocławia).Czy ktoś u niej robił? Ile płaciłyście za takie zabiegi? Za każdą odpowiedź będę bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)Przeczytaj sobie wątek \"lipoliza iniekcyjna\".Jest co prawda b.długi...Liczy sobie 73 strony.Ja czytałam kilka dni i duzo się dowiedziałam.A o tej dr Osadowskiej są tam niepochlebne opinie.Dziewczyny polecają dr Turczyńską z Sulęcina,dr Chomicką z Warszawy,dr Paweł Surowiak z Wrocławia(DERMAMED)-chyba nic nie pokręciłam.Tyle pamiętam z tego co czytałam.Ja strasznie chcę zrobic lipolizę policzków,tylko gdzies bliżej bo jestem z Sosnowca.Zabiegów potrzeba podobno kilka.Dziewczyny piszą że dr z Sulęcina(lubuskie) jest dosyc tania.Lepiej wejdź sobie na tamten wątek i poczytaj-on jest cały czas na topie-lepiej tam pytac dziewczyn.Prędzej Ci ktoś coś doradzi.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam dr.Cerkaska ( ma specjalizacje z medycyny estetycznej a w Polsce jest nieduzo takich specjalistow) w Luboniu to prawie Poznan, ja tam mam robione zabiegi i klika moich znajomych. Jestesmy baaaaaaaaaaaardzo zadowolone :-). www.endoestetica.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DGGG
ja mam problem z dolną częścia mojego ciałą. Góna jest OK. Jest topik poświęcony lipolizie. Przeczytałą go od deski do deski i Stamtąd wziełąm namiary na najczęśicej polecaną lekarkę na tym topiku z Sulęcina. Raz byłąm u niej na miejscu, potem okazało się , zę przyjmuje tez w Kaliszu, a ja mieszkam w Lesznie , to niedaleko. Pierwszy zabieg - nie bolało, jakby ukłucie komara - tyłeczek, uda i przy kolanach. Nie miałąm obrzękó jak opisuja na topiku lipoliza. Tylko delikatnie mnie swędziało. Drugi zabieg po 3 tygodniach troche większy obrzęk , przeszedł po 2 dniach. Efekt - 3 cm w obwodzie uda mniej. Za 2 tygodnie wybieram sie na trzeci zabieg. Zaczyna mnie to wciagać. Bo widze, zę szczupleję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do DGGG Ja jestem z Ostrowa Wlkp. Daj mi proszę namiary na Kalisz oraz w jakie dni przyjmuje dr Turczyńska? Powiedz jeszcze gdzie dokładnie byłaś ostrzykiwana i ile kosztowały cię zabiegi oraz konsultacje. Ja mam problem ogólnie z dolną częścią ciała, podobnie jak ty. Dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DGGG
Ja za kazdy zabieg płaciłam 800zł, to za max dawkę. Za konsultacje nic nie płaciłam. A byłam w Kaliszu na Górnoślaskiej w Visage. W tych okolicach nikt nie robi lipolizy, takze wziecie tu tu ma niezłe i wiem że duze kolejki. Jak przyjezdza rano na zabiegi to wyjezdza w nocy. Ja jestem zadowolona. Efekty widać. Sporo moich kolezanek poumawiało się. Sama wiesz jak jest, jak jestes z czegos zadowolona to polecasz innym. Moja ciotka robiła sobie u niej zmarszczki i wyglada duzo młodziej. Kobita zna sie na tym co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grupci
Czy mogłabym prosić jakis numerek telefonu do Visag? Mieszkam w Lesznie, a to niedaleko, pojechałabym na konsultacje. A moze wiecieMam problem z ramionami. Od zawsze są grube, jakbym była kulturystką. Czy ta lipolaza działa na ramionka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robiłam
lipolizę igłową na uda wewnętrzne 5 zabiegów po 2 ampułki, ale wkurzało mnie że trzeba się masować i że puchnie, swędzi , boli a efekt minimalny. Nie mogę powiedzieć że nie było wcale , ale jakiś rewelacyjny to nie był. teraz robie lipolizę bezigłową, bo po co kłuć się bezsensownie i jestem troche bardziej zadowolona co prawda dopiero miałam trzy zabiegi, ale tam oprócz fosfatydyloholiny sa jeszcze inne substancje i jest odrazu drenaż limfatyczny i masaż, więc nie musze sie tym martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myslę o bezigłowej mezoterpii
do Robiłam Możesz napisać jakie efekty u Ciebie. Tez robiłam lipolizę tyle że dwa razy i nic mi nie ubyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DGGG
Byłam wczoraj na lipolizie. Zrobiłam sobie wolne od rana. Poszłam na rolectik i potem na lipolizę. Robiłam w Kaliszu na Górnośląskiej u p. Kasi. Ale wczoraj jakoś mnie bolało. Wszystko to samo co poprzednio, ale dzisiaj dostałam okres, może to z tym związane. Podobno przd okresem jesteśmy wrażliwsze na ból. Masuję się na roletiku już po 20 min. Wczoraj dostałam na Gwiazdorka od Pani Kasi ostrzyknięcie chomiczków gratis. Ale tu roletikiem nie pomasuję. Czuję się jakby ktoś mi przyłożył w ryłko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanny.
dziś byłam na lipolizie w Zabrzu zrobiłam oponkę ...brzuch: ) zapłaciłam 1000 zł Teraz leżę i boli -nie mogę się sychilać spac chociaż już 2.15 w nocy Ne mogę wstać ale sam zabieg nic nie bolał Muszę dużo pić bo tez zalecono mi aby tłuszcz szybko się usunął Napiszę kobietki o efektach W moim prztpadku jestes leniem i pewnie za dużo cwiczyc też nie bedę ale jutro pojdę na masarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanny koniecznie opisz jak wyszlo mieszkam niezbyt daleko i interesuja mnie te rezultaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×