Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lipson

liposhock

Polecane posty

Gość lipson

Witam.Mam pytanie czy ktoś robił zabiegi liposhock na cellulit.Ile zabiegów ,jakie efekty.Są to drogie zabiegi dlatego chciałabym najpierw zasięgnąć opinii jakiejś osoby która robiła liposhock na zaawansowany cellulit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie robiłam ale słyszała, ze efekty sa bardzo dobre. Nie wiem gdzie przeglądasz informacje o takich zabiegach ale ja znalazłam sobie tutaj http://pielegnacjaurody.pl/24,Lipo%20shock i tez właśnie poszukuję kogoś kto może mi coś bezpośrednio powiedzieć a rewelacją było by zobaczyć efekty. Niedługo będę chciała spotkać się z kimś z tej kliniki i jak coś się więcej dowiem to dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olea79
Liposhock - moje wybawienie po spustoszeniu jakie zrobiła z moim ciałem ciąża. Byłam przeszczęśliwa jak urodziłam córunię i przez pierwsze miesiące nie interesowałam się swoim ciałem. Po roku kiedy przestałam karmić spojrzałam na swoje piersi i załamałam się. Brzuch też był pofałdowany i mało apetyczny. Zadziałano na moje niedoskonałości falami dzwiękowymi a nie skalpelem Liposhock rozbił komórki tłuszczowe i poprawił napięcie skóry oraz zlikwidował obrzęki poprzez pobudzenie krwiobiegu i układu limfatycznego. Po zabiegu skóra stała się gładsza, bardziej jędrna i sprężysta, a cellulit i miejscowe niedoskonałości "poszły precz". Liposhock rozbił moje komórki tłuszczowe na miazgę. Parę centymetrów w obwodzie ciała też mi ubyło. Nie miałam pojęcia że laser tak odmieni moje życie seksulane Teraz uwielbiam paradowac nago. Warto było wydac te parę groszy :-) jak to mówię do mojego męża jak mi wspomina wydana kasiorkę : "usmiech na mojej twarzy:bezcenny" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasynika
Ja miałam robiony Liposhock na zaawansowany cellulit na udach. Musiałam mieć zrobione 3 zabiegi, nie wystarczył mi jeden zabieg, ale ogólnie jestem bardzo zadowolona. Fakt, że kilka dni chodziłam lekko posiniaczona i zaczerwiona i miałam specjalne na udach opaski. Ale to znika i nogi wyglądy po każdym zabiegu coraz lepiej. Teraz mam gładkie i nawet szczuplejsze bez widocznego celulit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaawansowany cellulit
Miałam robione już ok. 7 zabiegów liposhock - będę robić następne, aczkolwiek czekam na zastrzyk gotówki, ponieważ wypłukałam się z niej w tym miesiącu całkowicie :( Po tych 7 zabiegach mogę stwierdzić, że efekty rzeczywiście są. Ogólnie to w obwodzie uda straciłam coś ok 2 cm, a żadnej diety nie stosuję. Cellulit jest wyraźnie spłycony, aczkolwiek tam gdzie go było najwięcej, jeszcze troszkę zostało. Myślę, że jeszcze jakieś 3-5 zabiegów i będę miała ładne uda i pupę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosynierka
Kusi mnie żeby też rozprawić się z tym moim cellulitem. Dlaczego faceci nie mają tego problemu. Liposhock? Oleo twoją wypowiedź muszę pokazać mojemu mężowi może będzie bardziej skłonny mnie zasponsorować :-) Musze poszukać teraz jakiegoś salonu w Poznaniu a później zaciągnąc tam mojego lubego :-) oczywiście z kartą kredytową :-) Te głaciutkie uda...już je sobie wyobrażam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liposhock!
Dziewczyny, a czy któraś z Was w ogóle orientuje się ile kosztuje pojdynczy zabieg liposhock? Jestem nim zainteresowana, aczkolwiek nie wiem ile taka przyjemność może kosztować.... Dodam, że mam dość duży cellulit :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia79
Ja miałam 6 zabiegów- 1 w tygodniu, ale to ile ty powinnaś miec będzie zależało od grubości twojej tkanki tłuszczowej, maksymalnie zalecają 10 zabiegów. Kosmetyczka ci napewno doradzi. Jeden zabieg to cena ok. 600zł, ale najbardziej opłaca się wykupić cały pakiet - za 6 zabiegów płaciłam 3000zł. 10 zabiegów kosztuje zaś 4500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afadro
W Warszawie w Sharley jeden zabieg kosztuje 800zł. Tylko tu oprócz LipoShocku jest także Body Mix oraz masaż drenujący, aby efekty były lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do kawusia79
Możesz napisać jak przebiegał u Ciebie ten zabieg i czy jesteś z niego zadowolona, gdzie robiłaś ten zabieg? Myślałam, że lipolizę wykonują lekarze a nie kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afadro
Zabieg składa się z 3 etapów: rozbijanie złogów tłuszczu za pomocą fal dźwiękowych (LipoShock), drenująca endermologia oraz wcieranie ozonidów, czyli preparatów rozgrzewających i drenujących. Sam zabieg był mało przyjemny czuć niewielki ból lub dyskomfort. Najmniej przyjemne jest rozbijanie złogów tkanki tłuszczowej na udach za pomocą fal dźwiękowych podczas emisji strzałów czuć lekkie szczypanie i nieprzyjemne rozpieranie w ciele. Endermologia też jest trochę bolesna. Nawet końcowy etap wcieranie kosmetyków połączone z drenującym masażem manualnym wiąże się z lekkim bólem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannkam
Jestem ciekawa czy są jakieś przeciwwskazania do lIposhock? Czy każda osoba może mieć to zrobione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do przedmówczyni
Tak się składa, że mialam robiony zabieg liposhock i wiem jakie są przeciwwskazania do jego wykonania. A oto i one: - ciąża -choroby serca, niewydolność układu krążenia -niewydolność nerek i wątroby -nowotwory -cukrzyca -jakieś choroby skórne, ale zapomniałam już jakie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że odpowiedzi na pytanie czy są jakieś przeciwwskazania do tego zabiegu udzieli tylko lekarz. Może jeśli jesteś bardzo zainteresowana tym zbiegiem umówisz się do dobrego specjalisty na konsultacje i się wszystkiego dowiesz. ja myślę, że tak będzie najprościej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska467
No oczywiście, że przy konsultacji lekarz powie jakie są przeciwwskazania, niemniej jednak można się z nimi pobieżnie zapoznać w internecie. Powyżej wymienione przeciwwskazania są jak najbardziej aktualne i zapewne lekarz powie o tym samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hankamm
No tak prawda, tylko, że mieszkam w małym mieście i chciałam się orientacyjnie dowiedzieć, bo kusi mnie ten Liposhock. Ceny już mniej, ale czego się nie robi dla lepszego samopoczucia i wyglądu, szczególnie te uda bez skazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka 123456
Witam miałam robiony zabieg Liposhock w Supraestetice w Warszawie i jestem zadowolona z efektu .Myślę o zapisaniu się na następną serię zabiegów, właśnie przeczytałam na stronie gabinetu supraesteticy ,że mają mega promocje na zabiegi Liposhock 40% mniej Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liposhock
Nie znam kliniki o której piszesz i prawdę mówiąc nie chcę jej znać :D Ja robiłam liposhock gdzie indziej - nie ważne gdzie, bo nie będę tutaj niczego ani nikogo usług reklamować :P W każdym bądź razie miałam zabieg robiony 2 razy i efekty są widoczne. Babka, która mi go wykonywała powiedziała, że jeszcze co najmniej przydałyby się 2 zabiegi, aby pozbyć się tego dziadostwa. Więc teraz liczę, że jakieś "papierkowe prezenty" znajdę pod choinką, abym przed sylwestrem mogła się poddać chociaż jednemu zabiegowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipo-fanka
mnie wystarczyły 2 zabiegi liposhock, aby moje uda i pupa odzyskały swoją dawną "świetność" sprzed ciąży. Niestety, pomimo starannej pielęgnacji w ciąży (stosowałam po kilka razy dziennie kosmetyki mustela) moja skóra pokryła się rozstępami, a później, kiedy schudłam, obwisła :( Dodam, że przytyłam w ciąży 21 kg, a więc dużo i nie ma się czemu dziwić. W każdym bądź razie zabieg ten polecam wszystkim, którym ani kremy ani sport nie pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gastinka
Z tego co wyczytałam w necie to: LipoShock łączy możliwość wykorzystania zogniskowanej fali ultradźwiękowej (na przykład na okolice brzucha) oraz fali dźwiękowej, która rozrywa zwłóknienia w tkance tłuszczowej powodujące nierówności na skórze. Naprzemienne działanie fal daje możliwość znacznej poprawy metabolizmu, jakości i wyglądu skóry nawet z zaawansowanym cellulitem. Jest to pierwszy nieinwazyjny zabieg na świecie dający taką możliwość. Więc moim zdaniem naprawdę warto się temu poddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
Nigdy nie miałam robionego liposhocka( na razie ograniczyłam się do bioradu i zaffiro) ,ale słyszałam bardzo dużo pozytywnych opinii na jego temat. A amaya zabieg ten kosztuje 700 złotych( jeden oczywiście) . Jeśli to komuś ma polepszyć samopoczucie to warto się mu poddać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam w salonie w Zgierzu. Efekt super już po pierwszym zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszkać
Wszyscy chyba robią tu autoreklamę, ja miałam 6 zabiegów w całe uda i nie widzę żadnych spektakularnych efektów, pieniądze wyrzucone w błoto . Dziewczyny nie dajcie się nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha586
Ja również robiłam na mój okropny cellulit . I naprawdę pomogło ,ale ja miałam 6 zabiegów. Polecam salon w łodzi w este clinic.Cała seria wyszła naprawdę niedrogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila1221
Na jaki stopien cellulitu jest w stanie dzialac liposhock??mam na biodrach na prawde zaawansowany cellulit,2 badz nawet 3 stopnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Na co dzień wykonuję zabiegi Liposhock więc mogę Wam opisać na czym polega zabieg oraz jakie są efekty. Przede wszystkim jest to zabieg, który redukuje cellulit i wysmukla ciało a nie usuwa cellulit na stałe. Niestety pomimo tak dobrze rozwiniętej medycyny estetycznej nie jesteśmy w stanie tego zrobić żadnym zabiegiem nieinwazyjnym. Zabieg polega na zastosowaniu dwóch głowic i dwóch fal: akustycznej, która pozwala nam rozluźnić wiązania lipidowe oraz ultradźwiękowej- uszkadza błony komórek tłuszczowych uwalniając ich zawartość na zewnątrz. Na koniec zazwyczaj stosuję drenaż w celu szybszego odprowadzenia upłynnionej zawartości w stronę wątroby. Albo jest to drenaż manualny albo pneumatyczny (kwestia czy pacjent ma tendencję do rozszerzonych naczynek). Ilość zabiegów uzależniona jest od stopnia zaawansowania problemu pacjenta- zazwyczaj jest to 6-10 zabiegów w odstępie czasowym jednego tygodnia. Efekty również są uzależnione od predyspozycji pacjenta- jedni mają znaczną i bardzo widoczną poprawę, drudzy nieco mniej. Jednak bądź co bądź zabieg poprawia krążenie a co za tym idzie dostarcza więcej tlenu do naszych tkanek, przyspiesza usunięcie zalegających toksyn z naszego organizmu. Zauważyłam że świetnie się sprawdza w przypadku ,,bryczesów". Zazwyczaj pacjent traci cm w obwodzie. Ważną kwestią często nie poruszaną jest tryb życia pacjenta. Nie oszukujmy się- same zabiegi bez jakiegokolwiek naszego wysiłku albo nie przyniosą efektów, ale będą one bardzo krótkotrwale. Z tego względu zawsze radzę połączyć serię zabiegów z odpowiednią dietą, aktywnością ruchową oraz wypijaniem dużej ilości wody (wątroba będzie miała podczas zabiegów wzmożoną pracę- dlaczego jej nie pomóc:)) Na jaki stopień cellulitu rekomenduję Liposhocka? Na każdy. Kwestią będzie tutaj ilość zabiegów oraz konsultacja by palpacyjnie ocenić problem i wdrożyć odpowiednie postępowania :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fab 28
Nie mam nadwagi, nie jem śmieciowego jedzenia, chodzę na zumbę, ale i tak mam cellulit. Sporo wydałam na kremy antycellulitowe, rękawice do masażu- bez efektu. Wybrałam się na zabieg endermologii. Jestem zaskoczona, efekty widać od razu. Polecam filmik: https://www.youtube.com/watch?v=ca88er0pdio . Super efekty. Sprawdziłam na własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×