Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pudelmania

Liposukcja, lipoliza a może SmartLipo????

Polecane posty

Gość pudelmania

Może któraś z Was miała robiony którys z tych zabiegów? Czym one się różnią od siebie? Który byłby najlepszy, jeżeli chciałabym wyszczuplić sobie uda - zmniejszyć ich obwód o dobrych pare cm. Proszę, doradźcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i hop w góre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyszalam ze po smartlipo
nie zawsze sa zauwazalne efekty, chociaz jest to metoda mniej ryzykowna niz normalne lipo. Ale z drugiej strony po lipo chyba rezultaty sa lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONELIA
Witam ! Miałam robione smart lipo na brzuch i z cała odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że pierwsze efekty są widoczne zaraz po zejściu opuchlizny czyli 1 -2 tyg, po 1 miesiącu osiaga sie zamierzony efekt. Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym, trwa 1-2 h , samopoczucie po jest całkiem niezłe , oczywiście są zasinienia i opuchlizna i lepiej sie przygotować na kilku dniowe pozostanie w domu. Pozostają bardzo małe blizny , ktore z czasem są prawie niewidoczne. Po zabiegu nosi sie specjalne \"ubranko\" przez ok. 1 miesiąc. Ja przed zabiegiem też się zastanawiałam, miałam wątpliwości co do skuteczności, ale sporo poczytałam o tej metodzie na amerykańskich stronach i teraz nie żałuje podjętej decyzji. Szkoda tylko, że nie jest to zbyt tania \"przyjemność\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aescin
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ONELIA
Onelia - Mogłabyś napisać, ile płaciłaś za smartlipo? Proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effy
hej. ja też miałam robione smartlipo. póki co czekam aż zejdzie mi opuchlizna. zabieg miałam 30 kwietnia. teraz już mogę jeździć na rowerze [ale na bieganie chyba jeszcze nie pora]. z każdym dniem jest lepiej. na początku w moim przypadku spory dyskomfort, ale obyło się bez ketonalu. tak jak pisała ONELIA trzeba się przygotować na kilka dni niskiej aktywności. - najlepiej zrobić to np w pt, by w weekend wypocząć. ja za pośladki, bryczesy i częściowo tył ud zapłaciłam 5500. jeśli chodzi o wagę - nie chciałam zrzucać, zresztą smartlipo nie jest od tego. chciałąm się pozbyć bryczesów i poprawić linię ciała. prawdopodobnie będę mieć miej w obwodzie [w końcu odsysali jakąś tam ilość], ale to dla mnie mało istotne. smart - najmniej inwazyjna a podobno najlepsze efekty. zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudelmania
Dziewczyny, mam wielką prośbę - piszcie tu na bieżąco o efektach. Effy, mam nadzieję, że rezultaty zaskoczą Cię bardzo pozytywnie. :) Onelia, a widać znaczną różnicę w obwodzie między przed i po? Zastanawiam się nad udami i ciekawa jestem ile cm można stracić dzięki smart. Nie wiem, czy na ta partię nie lepsza byłaby tradycyjna liposukcja, chociaż z drugiej strony jest duzo bardziej ryzykowna i inwazyjna. Sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja z krainy czarów.
Onelia i effy - a gdzie robiłyście zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effy
do Alicji z krainy czarów - ja robiłam w katowicach. przekonały mnie:1. szybkie terminy, bo zależało mi, by mieć wszystko wygojone przed wakacjami. 2. fachowość informacji przez telefon 3. podczas romowy, która była wyczerpująca z dokładnym wywiadem środowiskowym, lekarz wszystko wyjaśnił. poza tym czytałąm o centrum w necie, ma dobrą opinię, dbają tam o klientów i mają wykwalifikowany personel. [sama na własnej skórze doświadczyłam, jak cały personel się mną zajął, jak się okazało, że nie wyolbrzymiam mojej awersji do igieł i krwi.] zauważam juz pierwsze efekty...opuchlizna trochę zeszła. nie puchną mi kolana i kostki, mogę już nawet jeździć na rowerze. ubranko nadal noszę w dzień, ale na noc odpoczywam i mogę się wyspać bez. pośladki się troszkę podniosły, są trochę mniejsze, mają jakby 'dołeczki', bryczesy, które u mnie w rodzinie są dziedziczne są minej widoczne. tu jeszcze jestem opuchnięta, ale czuję pod palcami, że jest lepiej. czuję się smuklejsza. ba nawet weszłam w spodnie sprzed zabiegu. odnośnie cm w obwodzie...nie mierzyłam się przed, więc po też nie ma sensu. waga - ta ama co przed zabiegiem. btw. wagi smartem się nie zbije. tłuszcz jest lekki, jego częściowe odessanie może pomniejszyć obwód, ale nie sprawi, że staniemy się lekkie jak piórko;] pozdrawiam majowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effy
Centrum Estetyki Ciała Katowice ul. Panewnicka 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EFFY DAJ ZNAC JAKIE BEDA EFEKTY:)TRZYMAM KCIUKI a powiedz mi czy orientujesz sie jesli bym chciala brzuch i boki(w sesie wgiecia butelkowego)-talie i boczki takie troche schodzace na tyl,ale w sumie to sie rozchodzi o jakby jedno..ale bedzie potraktowane jako ile czesci bo chyba nie 5??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emcia11
Witam wszystkie panie!Mam od dziecinstwa pewien problem mam jedna łydke chudsza o 6 cm od drugiej czy słyszałyscie moze o mozliwosci powiekszenia łydek?czekam.odp.sprawa pilna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do emcia
Wydaje mi sie, ze mozna byloby to skorygowac. Sprobuj zaczerpnac informacji bezposrednio u lekarza, mozesz np. napisac maila do ktorejs kliniki i opisac swoj problem. Oni nbajlepiej wyjasnia Ci, czy i jak mozna to zrobic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effy
do kasiekkasiek mysle ze mozna to potraktowac jako jeden obszar, no moze dwa - bo tyl. o szczegoly i negocjacje ceny trzeba juz pytac w konkretnej klinice. tam najlepiej okresla obszar. bo przeciez moze sie okazac, ze niekoniecznie beda robic te obszary, o ktorych Ty myslisz ze sa zle. np ja nie musialam robic calych posladkow, tylko ich dolna czesc. a jake efekty na dzien dzisiejszy...opuchlizna jest juz tylko w mijescu laczenia sie uda z posladkami, ale to newralgiczny punkt, ktory najdluzej sie goi. zauwazylam u siebie takie stwardnienia pod skora, zastanawiam sie czy to przejdzie po masazach. a porpos masazy, poki co nie chodze jeszcze na manualny, bo boje sie, ze ucisk bedzie mnie jeszcze bardzo bolal. ale znalazlam cos takiego jak limfodrenaz w takich specjalnych nogawkach,do ktorych wtlaczane jest powietrze. to powietrze przedmuchiwane jest w gore ciala i dzieki temu nastepuje masaz. przyjemna sprawa, polecam, bo dziala jednoczesnie na obie nogi, a po prawie godzinie masazu czuje sie autentycznie lzejszym! no i cena jest niska;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja z krainy czarów.
Effy - a czy podczas konsultacji lekarz pokazał Ci możecoś w rodzaju komputerowej symulacji, jak będziesz wyglądała po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effy
niestety nie pokazywal. nie wiem w ogole czy stosuja cos takiego, bo tak naprawde u kazdej pacjenki jest inny efekt. jak robil ze mna wywiad, to oczywiscie musialam pokazac, co chce zmienic. podczas wstepnej konsultacji okreslil i pokazal mi obszar zabiegu i jakie beda prawdopodobne rezultaty, ale tylko na mnie. nastepnie tuz przed samym zabiegiem zostalam ladnie orysowana markerem [ktory schodzil potem przez 4 dni;) ] i jeszcze raz powtorzyl jakich rezultatow moge sie spodziewac. oczywiscie ofotografowal mnie ze wszystkich stron przed zabiegiem i po, a takze na pozniejszych konsultacjach. ostatnie zdjecia beda miesiac po, wtedy bede mogla zobaczyc roznice. nie mierzylam wczesniej obwodu ud i szczerze mowiac jestem troche ciekawa efektu koncowego. poki co...probuje rozmasowywac te twardsze miejsca. martwi mnie tylko to, ze sa one jeszcze troche bolesne. marze juz o sukienkach, basenie...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja z krainy czarów.
Effy - dzięki ogromne za Twoje wpisy. Dzięki nim zaczynam mniej bać się zabiegu i jestem coraz bardziej zdecydowana, żeby go sobie wykonać. Najbardziej boję się bólu w trakcie samego zabiegu, odkąd dowiedziałam się, że znieczulenie jest miejscowe a nie ogólne. :] Mam jeszcze wielka prośbę do Ciebie, czy mogłabys opisywać tutaj na bieżąco efekty i swoje samopoczucie po zabiegu? :) A może odważyłabyś się wrzucić tu swoje fotki sprzed zabiegu i po, dla porównania...? Oczywiście tylko dół, anonimowo. ;) Jeśli nie zechcesz, zrozumiem. Życzę Ci, żeby wszystko się ładnie szybciutko pogoiło i żebys powliła znajomych nowym wyglądem, może w tych letnich sukienkach. ;) Co do masaży, to czytałam, że niektóre dziewczyny wykonują sobie je same.....wałkiem do ciasta. Jak miejsce przestanie już boleć, może warto wypróbować. :D Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaiekkasiek
chce ale boje sie bo u nas to troche nowosc i lekarze nie maja zbyt duzego doswiadczenia w tego typu zabiegach... moze dam im jeszcze z pol roku:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effy
alicja - dzieki za slowa otuchy:) zdjec nie mam. nie robilam ich sobie. zobacze je dopiero u lekarza, bo on mi`je cykal. wiec moze wtedy;) odnosnie samopoczucia...generalnie minelo juz 3 tygodnie, wiec czuje sie ok. procz bolesnosci i dyskomfortu z powodu myslenia o stwardnieniach no i noszenia tego wdzianka to moje samopoczucie jest normalne. jest juz tak, ze czasem zapominam ze to jest..i przylapuje sie ze mysle jaka sukieneczke zalozyc;D a co do masazy...chodze na limfodrenaz a sama pod prysznicem delikatnie sie masuje takim gadzetem z wypustkami, ale b. delikatnie, bo mnie jeszcze miejscami boli i mam nadal jakby odretwiale. martwi mnie jeszcze to, ze jestem nierowno opuchnieta. tzn jedna strone mam wieksza od drugiej. ale to dopiero 3 tygodnie, a emulsja schodzi do 3 miesiecy, wiec trzeba czekac. kasiek - to nie jest nowa metoda. a lekarze maja doswiadczenie. to tylko zludzenie, ze jest to nowosc...bo cena jest wieksza niz za zabieg na cellulit w spa. nie trabia o tym gazety. wielu lekarzy szkolilo sie w eurpie i stanach, wiec mysle ze nie ma sie czego bac:) swoja droga to sie zastanawiam czy gdybym weszla na to forum przed zabiegiem, to czy tez bym miala takie straszne obawy. wyszlo, ze zrobilam to raz-dwa [od dowiedzenia sie o metodzie minely moze 3 tygodnie] i teraz moge tu opisywac swoje 'doswiadczenia'. trzymajcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Effy
A mozesz napisac czy opuchlizna po zabiegu jest bardzo widoczna? Tzn czy mozna nosisc normalne ciuchy te sprzed zabiegu czy czlowiek jest tak opuchniety ze trzeba to kamuflowac jakimis obszernymi ubraniami, luznymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effy
jesli chodzi o opuchlizne u mnie... byla wyrazna, tzn czulam sie wieksza, a na zabieg zabralam spodnie dresowe [bo byly mieciutkie, a ja bylam obolala]. wczesniej myslalam, co wsune na tylek, ale jak sie okazalo nie bylo tragicznie. poniewaz wczesniej troche schudlam, to mialam w szafie spodnie o rozmiar wieksze, pasowaly idealnie ;D mniej wiecej po tygodniu, poltora moglam juz zakladac spodnie, jakie nosilam tuz przed zabiegiem. teraz wchodze w rurki i pomykam na szpilkach. generalnie w kwestii ubioru. mnie najbardziej drazni to ubranko, bo jest za pepek, a ja jestem przyzwyczajona do niskiego stanu. w pierwszym tygodniu rzeczywiscie czulam sie jak w ciazy: szerokie, miekkie spodnie, do tego szeroka tunika lub dluzszy top. nic co moglo obcierac. bo nie byla to kwestia rozmiaru a raczej komfortu. bo bylam obolala od pasa w dol. chodzilam jak kaczka;D mialam problemy by wsiasc np do samochodu, nie moglam podniesc za wysoko kolan, wolniej chodzilam wlasciwie to nauczulam sie spacerowac, puchly mi kostki, tak, ze jak spalam na wznak to z poduszka pod kolanami i kostkami, by ulzyc nogom. po tym czasie jest coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajakula
Dziewczyny czy słyszałyście coś o Skinclinic w W-wie? Jestem tam zapisana na konsultację w spr. liposukcji laserowej i interesują mnie wszelkie informacje na temat tego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do effy Witam Cię serdecznie! Po przeczytaniu postów mam wrażenie że jesteś b.dobrze zorientowana w temacie. man pytanie czy lipoliza laserowa z odsysaniem to tosamo co SmartLipo. Chciałabym zrobić coś z moim sterczący brzuchem (dokładne 5-7 cm gr. słoniny). Skórę mam dość elastczną (nie obwisłą) tylko to otłuszczenie brzucha. Jeżeli mozesz to napisz czy taki przypadek jak mój sie kwalifikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smartlipo z liposukcją
Hej za 2 tygodnie mam wyznaczony zabieg smartlipo, a do tej pory nie miałam kogo spytać... chodzi mi o cellulit. Czy po tym zabiegu jest mniejszy? Głównie decyduję się na zabieg z tego powodu. Nie mam nadwagi, może 3,4 kilo, jestem szczupła, zaproponowali mi w "IQ MEDICA" w Warszawie smartlipo w połączeniu z drobną liposukcją. Mam duże obawy i spać nie mogę. Na sam zabieg jestem zdecydowana, bo nie chcę bardzo się odchudzać aby nie zmalały mi piersi. czytam, że warto ale co z tym cellulitem? A może wybrałam złą klinikę? Jeśli można wiedzieć gdzie miałyście zabiegi, byłabym baaaaaaardzo wdzięczna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smartlipo z liposukcją
smartlipo z liposukcją a cellulit? Czy się zmniejszy? A może zrezygnować i wybrać na cellulit i niedoskonałości ultradźwięki (ULTRASHAPE)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smartlipo z liposukcją
Może jakieś informacje na temat IQ MEDICA w Warszawie? Dr Chomicka? Dużo jest artykułów z jej udziałem na temat smartlipo, ale czy wybrałam dobrze? Ps zabieg mam w znieczuleniu ogólnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×