Odpowiedz na ten temat

LIPOSUKCJA

• a ja to... 2013.01.15 [22:12]
    Nie, nie możliwe... w 10tym dniu miejsce pozabiegowe jest obrzęknięte więc raczej nie możliwym jest żeby zobaczyć mięśnie.
  • Ja juz po 2013.01.15 [22:19]
    Samych miesni jako kostek nie widac jeszcze. Ale wyraznie widac zarys. Zabieg robilam u sliwinskiego. Nie ma o nim zbyt duzo w necie bo do tej pory pracowal u kogos w klinice. Schudlam 3 kg. Z 63 do 59,5 przy wsroscie 165cm. Ale zaznacze ze duzo cwiczylam przed wiec troche spadku wagi to miesnie. Moge wyslac foto przed i teraz na priv. Uwierz mi nikt nie jest w wiekszym szoku niz ja sama!!! Nie spodziewalam sie takiego efektu. Moj maz tez uwaza, ze dobrze zainwestowane pieniadze usmiech.gif .
  • Ja juz po 2013.01.15 [22:29]
    Chyba odp sie nie pojawila. Sprobuje jeszcze raz.
    Efekt u mnie jest spektakularny. Schudlam do dzis 3 kg. Z 63 do 59,5 przy 165cm. Teraz przy mini obrzeku mam moze 1,5cm fald jak zlapie w palce. Jak wspomnialam bardzo duzo cwiczylam przed. Mam wytrenowane miesnie. Dlatego tez mysle ze czesc spadku wagi to miesnie. Od 2 tyg nie robie nic. Moge wyslac zdjecia na priv jak wykadruje jeusmiech.gif . Bo twarz jest widoczna. W najsmielszych oczekuwaniach nie spodziewalam sie takiego wyszczuplenia. Moj dr nazywa sie Śliwiński i jest ze Szczecina. Ma ponad 20letni staz jako chirurg rekonstrukcyjny i plastyczny.
  • Ja juz po 2013.01.15 [22:34]
    Dodam ze na masaze chodze od 3 dnia po zabiegu codziennie. Masazystka wspolpracuje z dr i wiele widziala kobiet po roznych zabiegach i stwierdzila ze bardzo szybko u mnie sie goi i obrzek schodzi. Nie wiem od czego to zalezy. Moze od nastawienia? Jeszcze tylko nie wiem jak skora sie zachowa. Juz widze ze wokol pepka bedzie slabo smutas.gif
  • a ja to... 2013.01.16 [08:22]
    Jesli byłabyś tak uprzejma to ja bardzo chętnie zerknelabym na zdjęcia bo przede mna jeszcze jeden zabieg - zewnętrzne kontury - uda i biodra. I może rzeczywiście powinno to wyglądać tak jak u Ciebie... Dla porównania mogę odesłać swoje...
  • maria83 2013.01.16 [09:23]
    No to pięknie!usmiech.gif ale myślę, że nie bez znaczenia jest tu to, że koleżanka ćwiczyła, była aktywna, a liposukcję potraktowała faktycznie - jak zalecają zresztą lekarze - jako zabieg modelujący sylwetkę. Ja to odessałam, bo nic nie działało na ten wałek tłuszczu, ani ćwiczenia, ani diety. A u mnie już jest ok. Ból minął, z efektów jestem bardzo zadowolona.
  • Ja juz po 2013.01.16 [11:11]
    Podaj mi maila prosze. Nie obiecuje dzis zdjec bo mam szalony dzien usmiech.gif . Jak konsultowalam zabieg dr duzo mowil o tym, ze wielu lekarzy za malo tkanki odssysaja a on kladzie nacisk by odessac jak najwiecej. Na konsultacji mowil o 2l u mnie a poszlo 3,3l!!!! Fakt ze brzuch mialam spory ale to i tak robi wrazenie. Dzis znowu sie mierze po masazu bo nie chce mi sie tego stroju sciagac i wciagac usmiech.gif . Kombinezon tez fajnie modeluje chyba go zostawie na wyjscia pod kiecke usmiech.gif
  • a ja to... 2013.01.16 [18:47]
    usmiech.gif Oto mój mail: duza.mi@o2.pl
    Odezwij się proszę bo mam jeszcze kilka pytań oczko.gif
    Maria, cieszę się, że jesteś zadowolona, w końcu po to skazywałyśmy się na te wszystkie cierpienia ;P
  • Ja juz po 2013.01.18 [23:24]
    Mam pytanie do dziewczyn po kiposukcji brzucha. Ile czasu macie nosic stroj uciskowy? I jakiej firmy macie? Musze dokupic sobie jeszcze jeden
  • biniasxxxx 2013.01.21 [16:12]
    Ja zapisałam sie teraz na ten zabieg do Elite na Pereca. Po ciązy moje ciało jest w naprawde kiepskim stanie, na pewno nie nadaje sie teraz na to aby iśc spokojnie na basen. Napiszcie mi tylko czy ten zabieg jest bolesny ?
  • maria83 2013.01.21 [17:31]
    Sam zabieg nie jest bolesny, bo podsypiasz w trakcieusmiech.gif Po zabiegu też nie boli, bo działają mocno leki przeciwbólowe. Jak już tu wcześniej pisałam - odczucie jest takie, jakbyś się solidnie potłukłausmiech.gif Dla mnie to nie był ból... Bół się zaczął dopiero jakoś 10 dni po zabiegu, kiedy wszystko swędziało mocno, zmniejszyłam dawki leków!usmiech.gif Były tu takie dziewczyny, co nie brały leków w ogóle i skarżyły się na mocny ból. Myślę, że to kwestia indywidualna. Powodzenia!
  • mamuśka14 2013.02.18 [12:39]
    Dziewczyny pomóżcie!!! Jestem ponad rok po ciąży i zaczynam miec deprechę zaniedługo wiosna potem wymarzone wakacje z maluszkiem a mój brzuch- tragednia!!! tłuczczyk i obwiśnięta galareta, czytam te fora i już jestem ogłupiała jest tyle metod tej liposukcji i tak róże opinie że naprawdę nie wiem co wybrac czytałam o body jet, smart lipo, vibro lipo, vaser -masakra. co proponujecie?
  • jankeska.... 2013.02.18 [13:51]
    ja miałam liposukcję wibracyjną, jestem bardzo zadowolona usmiech.gif Jednak najważniejsze jest to aby wybrać dobrego chirurga... Ja też miałam mętlik w głowie bo naczytałam się na forum, w rezultacie chirurga znalazłam w internecie, ale nie reklamującego się na wszystkich stronach i polecanego przez wszystkich. Znalazłam blisko swojego miejsca zamieszkania, a nie na drugim końcu polski, umówiłam się na konsultacje ( przed tą ostatnią miałam jeszcze 2 u innych chirurgów), stwierdziłam że to będzie dobry wybór i nie zawiodłam się usmiech.gif Ale czym sie kierować w wyborze, nie podpowiem bo to jest jak gra w totolotka... Pozory też mogą mylić smutas.gif
  • mamuśka14 2013.02.18 [20:37]
    jankeska a czy możesz bliżej opisac tą metodę bo faktycznie mętlik ogromny i przedewszystkim REZULTATY!!! a gdzie miałaś robiony zabieg, jestem ze śląska i też wolałabym gdzieś w miarę blisko domciu z uwagi na maluszka.
  • jankeska... 2013.02.18 [23:53]
    Ja jestem z zachodniopomorskiego, robiłam w Szczecinie . Nie jestem chirurgiem, obadalam tylko temat laserowej, po czym stwierdzilam ze jednak na pewno nie ta metoda i zaryzykowalam z wibracyjna. Nie mialam nic robionego innymi metodami wiec ciezko mi porownywac, ale ja w kazdym razie jestem szczesliwa smiech.gif jestem 2, 5 mies po zabiegu, mierzylam sie z miesiac temu, niby w cm nie ma znacznej roznicy, przynajmniej nie bylo, ale miarki tez dokladnej nie mialam, ale wizualnie przepasc. Teraz chodze na silownie wiec cgyba tez troche zrzucilam smiech.gif i to cudowne uczucie na silowni, ze pracuje dla relaksu a nie po to zeby brzuszysko zrzucic!!! Napewno powinnas pojsc na konsultacje, zeby dr ocenil co da sie zrobic, jaki bedzie koszt, jakametoda wykonuje... jakbys miala prywatne pytania to zostaw mi tu maila, sluze pomoca, na tyle ile mam doswiadczenia...
  • mamuśka14 2013.02.19 [11:10]
    dziekuję jankeska... ale Ci zazdroszczę brzuszka!!! ja jestem ze śląska także Twoje rejony to dla mnie zadaleko, tym bardziej że mam maluszka w domu. Właśnie szukam opinii na temat klinik ze śląska, wyszukałam Weiss Klinik w Chorzowie metodą Body Jet - ponoc nie taka inwazyjna jak tradycyjna laserowa , czy Ktoś miał tam zabieg ?
  • maria83 2013.02.19 [11:39]
    Ja miałam liposukcję Body Jet w Weiss Klinik 16 grudnia! Robiłam brzuszek, boczki i uda. Też nie chciałam klasycznej liposukcji dlatego wybrałam Body -jest dużo mniej inwazyjna. Jestem na maxa zadowolona! operuje tam przemiły i przedewszystkim znakomity dr Zbogniew Giedrojc. U mnie poszło z górki konsultacja, zabieg później troszkę bólu ale efekty... - warto było.
  • Monika61171 2013.02.21 [11:43]
    Najlepsza jest liposukcja wykonywana sprzętem endotron. Niespełna pół roku temu poddalam się zabiegowi na brzuch i jestem bardzo zadowolona. Zabieg był mało inwazyjny, bezbolesny, a rekonwalescencja o wiele krótsza, niż w przypadku zabiegów wykonywanych za pomocą innych urządzeń. Wiem, bo wiele moich znajomych robiło liposukcje po różnych gabinetach we Wrocławiu usmiech.gif więcej na temat tej metody możecie poczytać na stronie gabinetu, gdzie robiłam zabieg: http://kulczycka.pl/pl/liposukcja-ultradzwiek owa/
    Mam nadzieję, że komuś pomogłam, w razie pytań o przebieg zabiegu piszcie, postaram się odpowiedzieć usmiech.gif
    Pozdrawiam wszystkie kobietki!
  • mamuśka14 2013.02.21 [19:32]
    Monika61171 napisz proszę ile czasu dochodziłaś do siebie tzn. czy nosiłaś to wdzianko po liposukcji i jak długo, ile czasu musiałaś się oszczędzac? , a zabieg miałaś w znieczuleniu ogólnym czy miejscowym? to dla mnie ważne bo jestem straszna panikarausmiech.gif ludzie tyle tu tych metod że można oszalec i jak tu wybrac najlepszą! ale jestem napalona na płaski brzuszekusmiech.gif
  • mamuśka14 2013.02.21 [19:43]
    maria83 a jak długo czekałaś na wizytę i zabieg? i ile płaciłaś za "piękne ciałko"? usmiech.gif
  • pimpek1 2013.02.22 [21:26]
    czesc dziewczyny mam pytanie do tych z was ktore poddaly sie liposukcji,mam zabieg na poczatku kwietna i jestem palaczem ,lekarz powiedzial ze nie moge palic przynajmniej 2 tyg przed ,niewiem dlaczego a glupio mi bylo pytac.....czy ktoras cos wie?
  • maria83 2013.02.22 [21:55]
    mamuśka14 u mnie poszło to szybciutko - zaraz po podjetej decyzji umówiłam się na konsultację w klinice to był koniec listopada i od razu wyznaczyli mi zabieg na 16 grudnia. Robiłam brzych, biodra i uda więc płaciłam 10 tyś. ( za jedną okolicę mają cenę 3,5 tyś.) napradę polecam u mnie efekty rewelacja no i przyrzekłam sobie że już nigdy się tak nie "zapuszczę" usmiech.gif teraz dieta i cwiczeniausmiech.gif
  • pimpek1 2013.02.23 [15:41]
    do maria83
    Mialas liposukcje w 3 miejscach ,ja tez chcialam brzuch, talie i boczki,moj lekarz powiedzial ze odessie mi brzuszek i czesc boczkow jak bede lezala na wznak,poniewaz uchodzi niechciana krew z tluszczem i to jest ograniczenie...niewiem co o tym myslec!?
  • edyjan87 2013.02.24 [13:02]
    A faktycznie potrzebujesz tego typu zabiegu?? Bo jeśli zbicie tłuszczyku to kwestia kilku ćwiczeń, to chyba lepiej pojeździć na rowerze lub pobiegać a nie odsysać. Jeśli nie ma masz nadwagi, to lepiej ćwiczyć usmiech.gif
  • Monika61171 2013.02.25 [13:52]
    Przez jakiś czas nosiłam to wdzianko, ale bardzo szybko doszłam do siebie usmiech.gif jak masz sporo pytań to najlepiej skonsultuj się z lekarzem. Mi Pani doktor odpowiedziała na wszystkie nurtujące mnie pytania, potem umówiłyśmy się na zabieg i za tydzień było już po usmiech.gifhttp://www.kulczycka.pl/pl/liposukcja-ultradz wiekowa/
  • pimpek1 2013.02.25 [20:41]
    dziewczyny prosze pokazcie mi jak wyglada to ubranko po liposukcji,mam sobie kupic a niewiem jak to wyglada?!
  • mamuśka14 2013.02.27 [13:13]
    a ja już sama nie wiem na którą metodę się zdecydować.. rozważam tą liposukcję ultradzwiękową i body jet.
    poczytam jeszcze o nich i zadecyduję , trzeba wkońcu wykona kolejny krokusmiech.gif
  • pimpek1 2013.02.27 [20:08]
    do mamuska 14
    myslisz ze normalna liposukcja jest gorsza od body jet?
  • mamuśka14 2013.02.27 [20:56]
    z tego co czytałam to body jet jest mniej inwazyjna bo podczas tradycyjnej tkanka jest poprostu "szarpna" i odsysywana a w body jet jest stosuje się specjalny płyn który zmiękcza tkankę przez co ruchy lekarza są łagodniejsze -a efekty ponoc identyczne! a te wszystkie ultradźwiękowe itp. to raczej jak jest mało tłuczczyku do usunięcia - więc u mnie odpada nie dośc że się go nazbierało to jeszcze ta skóra galaretowata - mam nadzieję, że nie będzie potrzebny jakiś dodatkowy zabieg typu plastyka brzucha, jak to u was było ???
  • pimpek1 2013.02.27 [21:07]
    wlasnie czytam na temat Miniabdominoplastyki,w moim przypadku chyba bardziej,mam 41 lat po dwoch porodach....wiec cholewcia niewiem czy nie zostanie obwisla skora po liposukcji

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...