Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdish

liposukcja ud

Polecane posty

Gość magdish

witam wszystkich!czy ktoś moze doradzić który z lekarzy jest godny polecenia jeśli chodzi o liposukcję ud. Przymierzam się do tego zabiegu ale obawiam się trafić na hmm..."niekonsekwentnego" specjalistę.Bardzo proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mille
ja ci moge szczerze polecic dr pastuche ze szczecina. wlasnie mialam robiona liposukcje wewnatrz i zewnatrz ud. minely 2 miesiace i rezultat zachwycajacy. koszt 6 tys zl. bol minimalny. 4 dnia poszlam do pracy(raczej stojacej). pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia nadia
tez się zastanawiam nad li[posukcja ud ale boje sie troche narkozy,mam tz.bułki od zewnetrznej strony ud,i uda bardzo masywne,możesz napisać cos więcej jak po zabiegu si eczułaś i jak długo nosiłaś rajstopy usiskające.pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ...
O ja też się zastanawiam nad tym zabiegiem ... mam okropnie grube uda ... żadne ćwiczenia nie pomagają :( steper, rower tak samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdish
mille bardzo dziękuję za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mille
jesli chodzi o te rajtuzy uciskowe to sa to raczej takie leggingsy z laykry , do kolan jak kiedys sie nosilo, zwane takze kolarkami. nosilam je non-stop przez 4 tyg. a pozniej przez 2 tyg. tylko w nocy. sciagalam do prania(schna blyskawicznie). jest w nich otwor wiec nie trzeba sciagac w toalecie. nosilam je pos spodniami od dresu i nikt nie zauwazyl ze cos tam mam. a bol...no coz...jest to zabieg operacyjny , bol zblizony (ciezko mi opisac ale sprubuje) jak sie dlugo nie cwiczy a pozniej przesadzi. zakwasy chyba to sie nazywa. ja 4 dnia poszlam do pracy i jakos przezylam, ciezko jest usiasc bo te male plastry(plastry zamiast szwow) troche ciagnely. natomiast katastrofa bylo ze...na drugi dzien wracalam autobusem 12 godz.(nie polecam:(( co do blizn..musze wysilic oczy zeby dojzec te male kropki!!! poza tym obsluga byla rewelacyjna, dla niewtajemniczonych powiem ze mieszkam za granica(stad moze bledy w pisowni, sorki), ale byly polskie pacjetki rownie zadowolone!!wlasciwie odssysano mnie w 3 malych miejscach i zaplacilam 6 tys. zl, dla przykladu w innej klinice zaplacilabym7 tys za zabieg , plus 1tys zl.za kazdy odessany litr!!!!(ciekaw czy by mi potem pokazali ile tego bylo) wspominam o tym dlatego ze ciagle sie slyszy o zlym traktowaniu, roznicy w cenach itd. jakby co...chetnie odpowiem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiap9
Ja również zastanawiam się nad liposukcją ud, trochce mi pomogła Twoja wypowiedz, najbardziej boję się powikłań, ale tak bartdzo bym chciałą dobrze wyglądać te uda to mój największy kompleks. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qasi4
Mam 15 lat i na 3 lata jak będę pełnoletnia chcę zrobić sobie liposukcję brzucha i ud.. Ćwiczę ale to i tak nic nie daje, nawet mniej jem (zrezygnowałam z pieczywa pszennego i z ziemniaków)Chyba przez to zatrzymał mi się okres :''( Nie wiem co mam zrobić. Myślę, iż liposukcja to jedyne rozwiązanie. Boję się tego jak chirurdzy będą mi wkładali tą rurkę, przez która ma być ten tłuszcz odsysany. Także niepokoją mnie efekty uboczne, ale jednak podejmę się tej operacji.. Nie umiem się zaakceptować taka jaka jestem. Jak będę szczupła będzie to łatwiejsze, mam nadzieję że będę odważniejsza i bardziej pewna siebie. Chciałabym mieć juz to za sobą. Proszę odpiszcie (co o tym sadzicie?). Pozdrawiam i czekam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qasi4
ProsZzĘ, P O M Ó Ż C I E !!!!!!! ......... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anya1111
Dwa dni temu miałam liposukcje i jak narzie nie narzekam. Nie było zle, bólu własciwie w ogóle nie czuje a jedynie ogromny kompfort psychiczny ze w końcu pozbyłam sie tego ogromnego i obrzydliwego balastu na udach. Polecam wszystkim dla których ten problem spędz sen z powiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany jestem pełna podziwu dla was. Bo ja się przyznam szczerze, że chyba nie odważyłabym się na to, żeby poddać się liposukcji. Z tego co czytałam to jest to dość bolesny zabieg i może prowadzić do wielu powikłań ;/ Czytałam natomiast, że dużo lepszym, mniej bolesnym i także bardziej bezpiecznym jest zabieg vibrolipo. Tutaj http://www.estemedia.pl/artykuly.php?dzial1=71&dzial2=113&n_art=494 można poczytać porównanie tradycyjnej liposukcji i vibrolipo. Powiem wam, że jeśli kiedyś miałabym się zdecydować na usuwanie tłuszczu to chyba wybrałabym Vibrolipo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZZZe co?
A ja nie polecam. Widziałam i masakkkra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VASER lipo
Witam, Generalnie jest tak: LIPOSUKCJA: - KLASYCZNA to rzeznia. zabieg trudny, niebezpieczny (tak, tak, sa po nim zgony http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed?term=liposuction%20death) - WODNA, czyli Body Jet to taka sama rzeznia - co to za roznica, czy rozrywa sie tkanki stalowoa rura, czy olbrzymim cisnieniem wody?? - SMARTLIPO - urzadzenia dostepne w Polsce to przestarzala kicha. Urzadzenia sa tak slabe, ze nie dosc ze daja marne efekty, to jeszcze czesto parza! - VASER to jest rewolucja! Zrobienie 3 litrow w znieczuleniu miejscowym, prawie bezbolesne Po zabiegu spokojnie sie wychodzi do domu Nie dosc, ze nie ma nierownosci, to jeszcze mozna RZEZBIC cialo! FILMIK http://www.youtube.com/watch?v=Muu0XWtFD0U PRAWDA, ZE SZOK??? STRONY: www.vaser.com http://www.vaserlipo.pl/ http://www.dermamed.com.pl/VASER_-_rewolucja_w_liposukcji_NOWO%C5%9A%C4%86!_a116.html http://www.estmedica.pl/vaser.html http://www.vaserliposystem.pl/ A TUTAJ O RZEZBIENIU SYWETKI: http://www.czasnazmiane.pl/artykuly/Liposukcja/__VASER_Hi_Def_(Lipomioplastyka)_-_precyzyjne_modelowanie_sylwetki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym się jednak przed taką operacja jeszcze dwa razy zastanowiła. No i może dałabym sobie szansę na samodzielne schudniecie. Załóżmy takie pół roku na odpowiednia dietę i regularne treningi - no i dopiero po tym czasie zadecydowałabym co ostatecznie wybrać. A może wclae nie będzie konieczne robienie operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwa
Haha, Vaser to dopiero jest stara technologia. Nic nowego, zmienili tylko program ultradzwieku, który jest właczany i wyłączany. Zaden postemp technologia znana od dawna. Niektorzy twierdzą ze moze miec wpływ na narzady wewnetrzne, ale to juz temat dla fachowców. Natomiast gdzie wyczytałaś ze Body Jet to wielkie cisnienie.? Skoro uzywa sie łuszczu do reimplantacji to logiczne jest ze cisneinie nie moze bc duze. Wiec zeby cos pisac to trzeba sie znać a nie slepo reklamowac swoj biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaweee
bo ja PO VASER LIPO (3 bite godziny odsysania !!!!) wygladam tak samo jak przed waly tluszczu w tych samych miejscach. szczerze mowiac to nie chce mi sie isc i szczekac na chirurga ale bede musiala bo poszlo na ta lipe 5 000 zlotych !!!! odradzam jesli ktos idzie na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HanaG
ja 2 miesiące temu przechodziłam przez liposukcję ud u dr Kratochwila w Jeleniej Górze. Mogę z czystym sumieniem polecić. Najgorsza była pierwsza doba, ale po zabiegu zostałam na noc w klinice, gdzie opiekowała się mną pielęgniarka także zawsze to jakieś poczucie bezpieczeństwa, że wrazie czego ktoś jest na miejscu. Ogólnie prawie doszłam już do siebie, ale przeszłam szereg zmian opatrunków, masaży i naświetlań. Polecam bo zyskałam duży komfort psychiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanteelizabeth
ja do liposukcji ud szukam chirurga od lipca mniej wiecej. Porownuje ceny, metody, to czy nic mi sie nie kloci w podejsciu lekarza do pacjenta, czytam fora (nauczylam sie juz rozszyfrowywac gdzie sa reklamy, gdzie anty, a gdzie prawdziwe wypowiedzi). Do tej pory nie znalazlam nikogo komu bylabym w stanie w 100 procentach zaufac, chociaz mam kilku na oku ;) nie chce tez jechac przez cala Polske na zabieg i obolala z powrotem a pozniej na wizyty kontrolne bo to meczarnia, co zaweza grono... Co do metod to najpierw nastawilam sie tylko i wylacznie na laserowa, jednak rozmawialam z kilkoma przeciwnikami o watpliwej skutecznosci jesli chodzi o duze obszary i zwatpilam. To jest naprawde trudna decyzja z perspektywy pacjeta, ktorego lekarz nie uswiadamia jakie sa realne zagrozenia, trzeba wylapac kity jak np wciskanie smart lipo i mnostwo innych! No i ceny, a te male nie sa. I sam zabieg. Ja mam nie tylko uda do poprawki, wiec zaoszczedzic i zrobic wszystko od razu czy doplacic i podzielic na 2? O jej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipovaser
jestem drugi dzien po liposukcji ud, jesli ktos ma pytania chetnie odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaaaaaaaaaaaaaaa
Robilam liposukcje ud (tyl, boki, wewnetrzna strona, kolana, lydki i kostki u doktora Witkowskiego w klinice Sankowskiego w Wawie. Zadnych powiklan, bardzo mila obsluga i dobre efekty. I co najwazniejsze, doktor Witkowski odsysa kanila a nie 'odkurzaczem', czyli taka strzykawa z duza igla. Metoda jest bardziej precyzyjna, mniej inwazyjna, pozwala na wijesza kontrole odsysanej ilosci i nie odnotowano po niej zakrzepicy. Z czystym sumieniem polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikolea
To i ja dołącze swoją opinię na temat liposukcji ud i kolan. Przechodziłam ją podwójnie: najpierw liposukcja laserowa- niestety nie zbyt udany zabieg, dlatego byl poprawiany ale juz tradycyjną metodą. Stanowczo mogę stwierdzić że metoda tradycyjna jest znacznie lepsza (mniejsze dolegliwosci po zabiegu) od polecanej laserowej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam opinii na temat liposukcji ud wykonywanej w klinice dr Knakiewicza we Wrocławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja liposukcja trwała około 3 godzin, właśnie w klinice dr Knakiewicza. Miałam znieczulenie ogólne, ale w klinice z informacji, które przekazał mi dr stosuje się jeszcze znieczulenie miejscowe i podpajęcze. Po zabiegu trzeba chodzić do kliniki na zmianę opatrunku, tak mniej więcej przez 10 dni, no i trzeba nosić odzież uciskową, ale o tym już Ci na pewno dr powie na konsultacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeatriceXD
Ja robiłam liposukcję ud u dr. Rataja w Prestige Clinic. Też koło 3h, minęło parę miesięcy i naprawdę fajne efekty. O Knakiewiczu słyszałam fajne rzeczy ale ponoć jest drogi, ja się jednak będę trzymała specjalistów których znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam slimlipo i efekt jest rewelacyjny. Jest to co prawda bardzo droga liposukcja (amerykański laser) ale za to nie ma po nim powikłań. Ja przez dwa tygodnie po zabiegu musiałam nosić ubranko uciskowe z jonami srebra, a po 10 dniach doszły jeszcze masaże drenujące. Efekt rzeczywiście najfajniejszy jest po trzech miesiącach, bo ten laser poza rozpuszczaniem tłuszczu jeszcze obkurcza skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po liposukcji nalezy sobie zarezerowac kilka dni wolnych na rekonwalescencje, ale to wszystko powie ci lekarz. Ja znam super doktora plastyka dr Checinskiego http://www.drchecinski.pl Jeden z lepszych specjalistow w stolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba byc niezla kretynka by robic cos takiego!Dodam,ze te wpisy robia lekarze,ktorzy szukaja naiwnych.Poczytajcie o komplikacjach po zabiegu!Nigdy niczego sie nie rusza w organizmie czlowieka.Spatkalam wiele przypadkow leczenia bez usowaniawmiesniaki,torbiele jajnikow,nawet prostaty itp.... z organizmu,leczono specyfikami od O.Bonifratow lub u Benedyktynow bez groznej inwazji w organizm!Lekarze nakazuja zabiegi ,ktore przynosza in duza kase nie by wyleczyc pacjenta! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×