Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
libris

ŁÓDŹ - gdzie plastyka brzucha albo liposukcja

Polecane posty

Witam, rozważam poddanie się liposukcji, albo plastyce brzucha. Będę bardzo wdzięczna za wszystkie info doyczące tych kwestii. Gdzie najlepiej, jakie koszty, itd????Wiem, że na tym forum jest wiele przeciwniczek chirurgicznych ingerencji tylko w celu lepszego wyglądu, ale proszę : DZIEWCZYNY, ZACHOWUJCIE SIĘ Z GODNOŚCIĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia42
plastyka brzucha - prof.Zieliński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolala
witam do Asia42 Napisz coś więcej- gdzie, za ile no i w ogóle jak to wygląda? Miałaś to może, albo ktoś znajomy? Napis i ew. bólu, efektach i wszystko co wiesz. Dziękuję z góry. Do wszystkich: czy ktoś robi w Łodzi lipolize iniekcyjną? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djweet
ja robilam w lodzi piersi w klinice "dermed" na piotrkowskeij i jestem bardzo zadowolona http://www.plastyczna.med.pl/ tam robia plastyke powlok brzusznych,chyba o to ci chodzi... a co do lipolizy iniekcyjnej to tez bym sobie chetnie zrobila bo sie nazbieralo tego tluszczyku na brzuszku,wiec jak wiecie gdzie w lodzi to prosze o info bo jak narazie nic w google nie znalazlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zieliński 15 lat temu \"zmieniał\" mój nos, wtedy bylam bardzo zadowolona, ale to było tak dawno...może już wyszedł z wprawy? Wiem, że nadal przyjmuje w przychodni na Boya-Żeleńsliego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermed w lodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka333
Dokładnie tydzień temu miałam wykonaną plastykę brzucha w klinice Kolasiński -Poznań. Jestem bardzo zadowolona. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolala
do Szar robiłam lipolizę i wiem na pewno, że działa za pierwszym razem tylko na podbródek ( tam jest tego mało), a na brzuchu trzeba powtarzać, czasem nawet więcej niż jeden raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolala
Namiar na Otwock nie jest taki tani. W Zabrzu jest 100 zł za 1 ampułkę = 5 ml. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medark
lipoliza iniekcyjna w Łodzi - polecam CORIUM , nową , prywatną klinikę dermatologiczną - ul. E. Orzeszkowej 27 ( Julianów). www.corium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po zabiegu
Ja polecam DOKTORA LIK. Robiłam u niego brzuch i jest super. Ma bardzo dobry sprzęt, a to ważne bo wcześniej byłam na 1 zabiegu w innym miejscu z gorszymi laserami i zostałam oparzona. Polecam szczerze z uwagi na bardzo dobre efekty i fachowość. Podaje link z danymi: http://www.firmy.net/lekarze-chirurdzy/dr-lik-clinic-tao,9T74X.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella.fit
Ja operację(plastyka i zwężanie talii) miałam na koniec zeszłego roku w Este L'Arte w Łodzi u doktora Rykały. Niestety został mi worek po ciąży.Operacje była w narkozie, trwała jakieś póltorej godziny, na noc zostałam w klinice. Leki przeciwbólowe brałam przez dwa dni po zabiegu. Szwy były ściągnięte po 12 dniach, a po miesiącu brzuch wyglądał już super. Za operację płaciłam 9500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molly.m
ella.fit Ja jestem z łodzi i od jakiegoś czasu sie przymierzam do tego zabiegu, a teraz jestem już zdecydowana. Długo czekałaś na operację od wizyty,jakie robiłaś badania? Zastanawiam się, czy jak zrobię przed wakacjami to czy mogę jechać latem na wakacje, czy to nie zaszkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella.fit
molly.m Czekałam na zabieg około miesiąca, robiłam badania krwi, morfologię, krzepnięcie. Lekarz mi powiedział żeby blizn nie wystawiać na słońce przez pół roku, bo mogą ściemnieć. Ale jak je zakryjesz to chyba nie będzie problemu, ale lepiej dopytaj, bo po co mieć później kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molly.m
Dzięki kochana za info, umówiłam się na przyszły piątek na konsultację, zobaczymy co mi doktor zaproponuje. Mąż mi powtarza, że nie ma potrzeby nic poprawiać, że taka mu się podobam, ale sama źle si ę z tym brzuszyskiem czuję, pewnie rozumiesz. Ciekawe ile kasy to będzie kosztowało. W pt się wszystkiego dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella.fit
Mąż mężem, a ja się po prostu stresowałam jak zbliżały sie wakacje. Pewnie problem był bardziej w mjej głowie, ale operacja to był jedyny sposób żebym się go pozbyła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molly.m
ella Jestem po konsultacji. Cenę mi zaproponowali 11,700. Widocznie u mnie jest więcej do roboty ;-) Jestem zdecydowana, mam termin wyznaczony na początek września. Już nie chcę sie męczyć w te upały, a tak to do następnego lata będę już super laska! Wpłacałaś jakąś zaliczkę na operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella.fit
Tak, wpłacałam. No to jeszcze troszkę sobie poczekasz, ale warto. Z taka myślą łatwiej żyć i z nadzieją patrzeć w lustro ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errtkiala
daj znac, jak tam operacja sie udala i co ci dokladnie zrobili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molly.m
Zabieg mam w przyszły poniedziałek, napiszę co i jak po, bo na razie tylko się denerwuję. Czekałam tyle żeby było chłodniej, chociaż lekarz powiedział, że nie ma znaczenia kiedy się robi. Zresztą lato było fatalne. trzymajcie za mnie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molly.m
cześć dziewczyny, zgodnie z zapowiedzią piszę co i jak, bo może komuś pomogę. Operacje miałam 12 września. Z samego zabiegu nic nie pamiętam oprócz widoku lekarzy i sali operacyjnej przed, potem zasnęłam. Znieczulenie mi zrobili dotchawiczne, tzn. takie z rurką w gardle, podobno takie jest konieczne do tego typu operacji. Co do samego zabiegu to usunięto mi fałd skóry, zwężono talie i przesunięto pępek. Cięcie mam nad bikini, bardzo nisko od biodra do biodra i wokół pępka no bo był przenoszony. Wszystko się fajnie goi, a co najważniejsze brzuch jest płaski, z dnia na dzień coraz ładniej wyglĄDA i wszystko na swoim miejscu, warto było wydać kasę. Blizny trzeba natłuszczać, poza tym wróciłam do pracy i normalnie funkcjonuje. Generalnie nie ma się czego bać, powodzenia i dzięki za wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzynka
Hej dziewczyny! Jestem tu nowa i jeśli chodzi o liposukcję czy korekcję brzucha to śmiało mogę polecić klinikę Esteralte przy ul. Aleksandrowska 167. Dokładnie 3 dni temu robiłam liposukcję brzucha. Bardzo się bałam raz, że na różnych forach naczytałam się jak to nieziemsko boli ;/ dwa znalazłam tę klinikę sama w internecie (nikt mi jej nie polecał). Operowali mnie Ryszard Bartoś i Rykała. Bartoś na początku może wydać się oschły, ale jeśli mu się na to zwróci uwagę jest do rany przyłóż, zaś Rykała od razu bardzo uprzejmy i działający uspokajająco. Jeśli chodzi o sam zabieg to lekarz zaproponował mi znieczulenie miejscowe (w cenie) i ogólnie za dopłata ok 1200 zł. Wybrałam ogólne operowali mi 4 partie brzucha górną, dolną i boki. za cały zabieg zapłaciłam 6500 tys. Normalnie cena za jeden punkt wynosi 2000 tys jednak, że 2 tyg wcześniej doktorzy korygowali mi jedną pierś (duża asymetria) cena podlegała negocjacji jako stała pacjentka, korekta jednej piersi wynosila 8000 tys ale też opuścili do 5700 tys. Wróćmy do liposukcji. Bardzo bałam się bólu jednak lekarz zapewnił mnie, że po operacji nie będzie mnie nic bolało, jedynie przez 1-2 dni mogę czuć mniejsze lub większe mieć już praktycznie nie czuję. Najgorszy był 1 dzień ponieważ miałam duży i gruby opatrunek na wzgórku łonowym (w pierwszej dobie wylatuje najwięcej płynu wprowadzanego pod czas zabiegu) i każdy ruch był nieprzyjemny ponieważ opatrunek ocierał sie o ranki. Mam tylko jednego siniaka na boku ! Jestem w szoku. Gdzie nie czytałam dziewczyny/kobiety pisały o wielu siniakach. Moi lekarze skomentowali to tak "Liposukcja nie boli i nie robi wielu siniaków jęśli umie sie ja zrobic tak jak Pan Bóg przykazał". Osobiście jestem bardzo zadowolona z tych lekarzy mam przez 2 tyg nosic 24 na h pas ucikowy a pozniej przez kolejne 2 tyg tylko przez noc. Mam nadzieję, że wam trochę pomogłąm :) Jeśli macie jakieś pytania piszcie Natalia24garstka@gmail.com lub gg 991720 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzynka
Zapomniałam dodać, że mam 20 lat i miałam sporo do odessanie poniewaz caly moj tłuszcz gromadzi sie w brzuchu ;/ odessali mi 2 litry na róznych stronach pisza ze mozna 3 ale mi lekarze powiedzieli ze 2 litry to max jesli chcemy zeby zabieg byl bespieczny, a ci co pisza ze 3 litry to chyba niegdy nie robili tego typu zabiegu.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oponkaoponka
Rudzynka, z nieba mi spadłaś! ja mam do odessania boczki i brzuszek (pozostałości po ciążowych nadprogramowych kilogramach hhehee). Z tego co piszesz to chyba nie jest to specjalnie inwazyjny zabieg? Mineło już u Ciebie trochę czasu od operacji, napisz mi jak się czujesz, jak wyglądasz i jakie są ślady po zabiegu. Jak myślisz po jakim czasie mogę wrócić do pracy(siedzę przy kompie tylko). Pisałam do ciebie na maila, ale cuś mi wraca. Pozostałe dziewczyny z forum, jak możecie napisać jak po i mi jakoś pomóc to wdzięczna będę niezwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzynka
Hej oponaopona , ja jestem ok 3 tyg po zabiegiu ja sie juz dobrze czylam 2 dni po a pelni do siebie po tygodniu wróciłam. jA jak odsysałam brzuch to mam dwie male kropki (naciecia na wzgorku łonowym i jedno w pepku mialam 2 siniaki, ale sie bardzo szybk wchlonely) bo bokach mam pod skora dwa takie guzy w sumie teraz juz guzki male to sa wewnetrzne krwiaki takie i sie musza wchlonac. ja do pracy wracam dopiero teraz po 2 mc prawie niestety moja byla typowo fizyczna, a jeszcze ta piers wiec czekalam. bardzo polecam :) Moje kolezanki nie wiedzialy ze mam liposukcje zrobiona i jak widzialy ten pas to powiedzialam ze jak przenosilam meble to cos mi strzelilo i musze nosic. a teraz kazda mi gratuluje w wytrwalosci cwiczenia miesi brzuch, ze mam taki ladny plaski :D hehehe musialam cos wymyslic :) podaje ci email raz jeszcze Natii_91@interia.pl albo ty zostaw do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oponkaoponka
Rudzynka, napisałam do Ciebie na priv, daj znak sygnał czy doszło :-))) czekam na kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos wie jaka kwote
trzeba placic Zukowskiej za plastyke ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzynka
nie wiem, ale poczytaj na innych forach nie za dobrze sie o niej wypowiadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tutaj nowa ale już od jakiegoś czasu czytam dużo o plastyce brzucha i wiem, że muszę to zrobić. Po dwóch ciążach został mi duży fałd skóry na brzuchu i przepuklina.Jestem już prawie zdecydowana na dr.Rykałę. Boję się bardzo. Mam prośbę do dziewczyn ella.fit i molly.m czy mogłby się ze mną skontaktować na maila, mam takiego wielkiego stracha, że może jak porozmawiam z wami to będzie mi łatwiej iść na tą operację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×