Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dora105

Macrolane

Polecane posty

Czy ktoś robił zabieg powiekszania piersi tą metoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erlich
Ja chciałam zrobić, koszt jest od 14 tys. zł w Q Medica.To b. duiżo.Dziś się tam umówiłam na konsultację. Niestety podobnież przy miseczce B efekt może być niewielki. Nie chcę iść pod nóż i wolałabym tą metodą ale też nie mogę znaleźć nikogo kto sobie powiększał piersi stosując macrolane.Na pewno jest to świetna alternatywa dla implantów ale ja chciałabym sobie powiększyć przynajmniej na to duże C, nie wiem czy to możliwe. Podobno po 1,5 roku powtarza się zabieg ale dostrzykując tylko połowę tego preparatu( cena jest niższa) i po raz kolej ny za rok a wtedy efekty zostaja na stałe.Tylko cena mnie przeraża chcociaż implanty tak w całości też wyniosą około 12 tys. Odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfssdfdsfsdf
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddddddddd
up!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_N_N_A
Chodzi o wstrzykiwanie żelu w piersi?,czytałam że to efekt jest krótkotrwały i po roku,trzeba uzupełniać,czyli wstrzykiwać od nowa:-( Na wp.pl był wywiad z chirurgiem z Bydgoszczy na ten temet,odstraszyła mnie cena i to,że efekt jest krótki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula0303
obdzwonial wszystkie certyfikowane kliniki z Macrolanu i w Otwocku pod Warszawa w Kriocentrum maj najniższa cene 13 tys. Zadzwonilam i umowilam na jutro na konsultacje bezplatna. nie che miec silikonow uwazam, ze Macrolane to super metoda, a po okolo 18-24 miesiecy trzeba dostrzyknac preparat ale juz duzo mniej i za mniejsza kase. Jak juz bede po konsultacji to sie odezwe i napisze co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belriso
anula0303 opowiadaj jak bylo na konsultacji! co sie dowiedzialas i przede wszytskim czy zdecydowalas sie na zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula0303
na konsultacji bylo sympatycznie, bardzo mili lekarze:) powiedzieli mi wszystko to co juz praktycznie wiedzialam:) duzo czytalam na temat tej metody a ta konsultacja jeszcze bardziej utwierdzial mnie w przekonaniu, zeby zrobi sobie ten zabieg. Szczerze powiedziawszy juz nie moge sie doczekac. Terminy maja szybkie ale ja umowilam sie na srode czekam na kase. Ciesze sie, ich znalazalm maja duzo niższe ceny niż warszawskie a to tylko pół godziny drogi od Warszawy. napewno napisze jak bede juz po zabiegu. Bardzo fajnie, ze zabnieg ten wykonany jest w znieczuleniu mniejscowym i nie ma blizn. Chyba same plusy. Wiadomo, ze trzeba dostrzyknac niestety za jakies dwa lata troche materialu ale to juz bedzie duzo taniej niz za pierwszym razem. pozdr. anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astka
cześć, proszę o relacje z operacji jak i po bo jestem również zainteresowana tym zabiegiem i również w otwocku, czy różnica jest znaczna? ile preparatu zużyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula0303
jestem juz po zabiegu:) jestem bardzo szczesliwa i zadowolona z zabiegu no i oczywiscie z efektu. Teraz mam takie ładne pełne C. Troszke jestem jeszcze obolała. Do pracy normalnie chodze juz od poniedzialku. Wziełam sobie dwa dni urlopu po zabiegu. Podane miałam 120ml w kazda piers zaplacilam 15400zł Jezeli decydujesz sie na zabieg w Otwocku to polcem uważam, ze jest przyzwoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astka
Witaj, gratuluję i nie moge się doczekać na swój zabieg. Do tej pory cały czas się wahałam... Jeśli możesz to proszę napisz jaki rozmiar miałaś wcześniej, jak bolesny jest zabieg, czy teraz piersi wyglądają naturalnie? nic się nie wyczuwa? nosisz specjalny stanik? bo miałam różne informacje że trzeba nosić ale też że nie potrzebny... Jeśli wolisz to napisz na maila, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erlich
ja mam konsultację u Sankowskiego 8.11. Czy efekt jest widoczny, bo zarzut wobec tej metody dotyczy właśnie tego, że duża cena a mało-widoczny efekt. Ja mam małe B, czy maks. można wstrzyknąć 120 w jedną pierś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-N-N-A
Ktoś pisze,że po 2 latach uzupełnia a ja czytałam,że po pół do roku,trzeba uzupełnic,bo flaczeją,w środku jest mieszanka soli fizjologicznej z czymś tam.Warto poczytać,rózowo to nie wygląda .Klinika w Bydgoszczy opisała na str. pare ważnych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaw-wka
u Sankowskiego?słyszalam, ze ma ja niezle ceny. ile placisz za zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogarnieta
120ml w na kazda piers to strasznie malo, to sa 3 cm roznicy w obwodzie w porownaniu ze stanem wyjsciowym, 15.000 za 3cm... i to jeszcze wymagajace dostrzykiwan? Sorry, ale to jakas pomylka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venite-e
Ja jestem po zabiegu Macrolane 8 miesięcy. Nic mi nie opada i nic mi nie flaczeje. Piersi wygladaja bardzo naturalnie i świetnie się z nimi czuje. Wstrzyknięte miałam po 150ml. Czyli gadanie, że można wstrzyknąć tylko po 120ml jest nie prawdą. Ja nigdy bym sobie nie dala zaszyć jakiś silikonowych poduszek, a jeżeli bede musiala dostrzyknac sobie dawke żelu to na pewno to zrobie bo juz wiem, ze warto. pozdr. Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dellla
mamy dowód, że jednak nie jest taka zła ta metoda, zaczynam sie zastanawiac nad tym zabiegiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antalia
a ja nigdy bym sobie nie dala na przypal wstrzyknac zelu, ktory rozlewa sie w piersi gdzie sobie chce. Nie ma zadnej kontroli gdzie on jest. Juz wole implant bo chociaz polozenie zelu juz kontrolowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astka
Witajcie, jestem juz tydzień i parę dni po zabiegu i jest to świetna alternatywa dla wkładek silikonowych. Jestem zadowolona z efektów, różnica dla mnie jest zadowalająca. Nie jest to zabieg dla osób które oczekują niesamowitych efektów. Tą metoda nie zrobi się olbrzymich piersi o czym lekarz na konsultacji informuje. Zabieg miałam w otwocku jak anula. 120ml 15 tys. Z małego b mam pełne c a przy tym wygląda to naturalnie. Nie ma takich komplikacji jak po implantach, po zabiegu da sie przeżyć nawet bez leków przeciwbólowych po implantach wyglada się jak po zderzeniu z ciężarówka i dłuuugo dochodzi do siebie. Polecam ta metodę, gdyż mam porównanie z implantami które zrobiła sobie przyjaciółka rok temu i wygląda jakby miała połówki piłek włożone pod skórę choć wybierała mniejsze bo zależało jej na naturalnym wyglądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astka
a co do dostrzykiwania to trzeba uzupełnić preparat jeśli chce się podtrzymać efekt, natomiast sa to juz zdecydowanie mniejsze dawki. Pierwszy raz uzupełnia sie po roku półtora i jest to połowa wcześniej użytej dawki a następnie po roku o ile dobrze zapamiętałam dodaje sie jakieś 20 % preparatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macrolane
dzwoniłam do Otwocka do Kriocentrum tez będę chyba u nich robić jestem z daleka ale myślę, że warto sie przejechać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamarta
witam dziewczyny od maja zastanawiam się nad zabiegiem z macrolanu. chyba pomoglyscie podjac mi decyzje o zabiegu.... pozdrawiam marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula0303
HEJ. ja jestem już ponad miesiac po zabiegu, czuje sie bardzo dobrze. Marta na pewno bedziesz zadowolona z zabiegu, ja dawno nie czułam sie tak dobrze jak teraz. moje piersi wygladaja rewelacyjnie:):) szczerze polecam zabieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agamisia222222
Witam Was dziewczyny.Ja jestem 3 dni po zabiegu.Z zapadniętego A mam teraz naprwde pokaźne ,duże B.Piersi są poprostu śliczne i jestem zadowolona.Polecam ten zabieg osobom,które nie spodziewają się efektu \"balonów\".Warto wydać te pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem po zbiegu Macrolane 5 miesiecy i oczekiwalam ze bedzie lepszy efekt, wydałam 15tys na poczatku było wspaniale mialam male b i zrobilo sie bardzo duze B wiec w wakacje moglam nosic staniki nieusztywniane ale teraz sa mniejsze. Chcialam tylko powiedziec ze juz drugi raz nie wydam tyle pieniedzy i juz sobie nie dopelnie bo moim zdaniem efekt jest tylko na poczatku(piersi zeczywisce do tej pory mam sterczace ale i tak musze wypychac sobie stanik dodatkowymi wkladkami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa77
Dziewczyny, a nie orientujecie się jak ta metoda ma w przypadku asymetrii? - powiększenia tylko jednej piersi w celu wyrównania wielkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×