Odpowiedz na ten temat

Makijaż permanentny - doświadczenia

• lizka67 2017.01.28 [15:37]
    gardena to ten salon na mokotowskiej, na prawdę Cie nie bolało?
  • Zobacz także:

• gość 2017.01.31 [09:10]
    Ja mam bardzo dobre doświadczenia z makijażem permanentnym i uważam że to moja najlepsza ‘urodowa’ decyzja. Dzięki niemu zaoszczędzam sporo czasu i mogę trochę dłużej pospać przed pracą oczko.gif . Oprócz tego zawsze wygląda się atrakcyjnie czy to wstając rano czy idąc na basen. To co najważniejsze to żeby taki makijaż robiła bardzo doświadczona osoba jak ktoś jest z Olsztyna to polecam salon Belovedwww.beloved.pl. Mojej znajomej kiedyś jedna kosmetyczka wykonała okropny i jego usuwanie to masakra.
  • ReniaMaj 2017.02.03 [09:37]
    Chodzę co jakiś czas na makijaż permanentny i panią kosmetyczkę zawsze proszę o to żeby zrobiła go tak żeby wyglądał jak najbardziej naturalnie i wychodzi jej to bardzo dobrze, polecam przeczytać
    http://www.mundial2014.net.pl/uroda-i-zdrowie /jak-osiagnac-efekt-naturalnego-makijazu/
  • fiftus23 2017.02.03 [21:41]
    Ja robiłam w Poznaniu w tajemnicaurody makijaż permanentny ust. Zabieg nie jest bolesny da się wytrzymać. Z efektu jestem bardzo zadowolona. Też właśnie mam teraz ochotę zrobić sobie dolną kreskę
  • gardena 2017.02.07 [11:02]
    Magic Visage jest w Śródmieściu na ul. Mokotowskiej. Jeśli chodzi o zabieg to rewelacja, dziewczyna z salonu robi rzęsy szybko, sprawnie, bezboleśnie i do tego bardzo długo się utrzymują, jestem zadowolona bo wystarczy, że wrócę na poprawkę tylko raz w miesiącu.
  • PaulaB 2017.02.10 [15:31]
    Robiłam w "Jest Pięknie" ( https://www.facebook.com/makeup.makijaz.perma nentny.warszawa/?ref=ts&amp ;fref=ts ) i mogę polecić z czystym sumieniem. Zdecydowałam się na makijaż brwi- wyszło super. Wiadomo, sam zabieg nie należy do najkrótszych- trwał około 2 godzin, ale było warto. Efekt jest bardzo estetyczny, naturalny, brwi nie wymagają już żadnego podkreślenia. Jestem tak bardzo zadowolona z pracy pani Dominiki, że zastanawiam się, czy nie wrócić do niej na makijaż ust.
  • gardena 2017.02.11 [22:32]
    no ja mam identyczne odczucia jeśli chodzi o zabieg permanentny brwi w salonie magic visage , efekt jest rewelacyjny, wszystko pięknie zrobione, efekt naturalny i bardzo estetyczny,
  • fionkaaa 2017.02.13 [22:12]
    Ja robiłam już jakiś czas temu w Poznaniu w w gabinecie kosmetycznym Tajemnica Urody jeśli chodzi o efekt to jestem bardzo zadowolona oczywiście to trzeba co jakiś czas odnawiać ale jeśli miałabym się decydować raz jeszcze to na 100% bym się zdecydowała
  • Gaja45 2017.02.13 [22:53]
    Koło mnie tutaj http://www.twojezacisze.pl/ świadczą tego typu usługi i tak się zastanawiam czy się tam nie wybrać, bo u mnie w pracy co 2 koleżanka ma taki makijaż i bardzo mi się to podobaoczko.gif
  • gardena 2017.02.15 [11:44]
    no wiadomo, że trzeba liczyć się z tym, że trzeba będzie pójść na poprawkę makijażu, to normalne, ja robiłam sobie brwi w salonie Magic Visage, z efektów jestem bardzo zadowolona ,a mimo to musiałam i tak iść na poprawkę co było dla mnie normalką.
  • evelika 2017.02.15 [12:18]
    Pani kosmetyczka w Poznaniu w jednym z gabinetów, podaję link http://tajemnicaurody.com.pl/ robi świetnie makijaż permanentny, mi się utrzymał nawet odrobinę dłużej niż było w założeniach usmiech.gif
  • PermanentnyWKRK 2017.02.15 [19:51]
    skusiłam się po dobrych opiniach na salon odrodzenie w Krakowie
    Nie mieli galerii na stronie internetowej (nie wiem jak to możliwe w dzisiejszych czasach - tak sobie pomyślałam) ale jak napisałam maila to przesłali mi zdjęcia. Umówiłam się na konsultację aby poznać osobę, która prawdopodobnie będzie mi wykonywała zabieg i chciałam się dopytać dosłownie o "wszystko".
    Wiecie jak jest - zastanawiacie się jak będziecie wyglądały po zabiegu i czy będziecie zadowolone. Na początku bardzo byłam sceptyczna co do tego miejsca (stara strona bez galerii) a na fb różne gabinety szaleją ze wstawianiem zdjęć. Powracając do konsultacji poszłam na nią i wtedy wszystko zrozumiałam. Do pokoju zabiegowego weszła Pani Małgosia uśmiechnięta - typ artystki ale z wielkim doświadczeniem. Zaczęła mi pokazywać jak mogą się zmienić moje brwi. Po konsultacji zapisałam się na brwi. Jest bardzo zadowolona z nich i teraz będę szła na kreski. Pisze to bo moim zdaniem trzeba się umówić przed taką wizytą na konsultację. Żadna galeria zdjęć na stronie i fb nie odzwierciedla umiejętności i podejścia. Zachęcam Was abyście zawsze poszły wcześniej na konsultacje bo wtedy możecie ocenić osobę wykonującą.
  • gość 2017.02.15 [21:13]
    Ja mam zrobione kreski i to wielka wygoda usmiech.gif
  • Blonytneczkaaaa 2017.02.15 [21:38]
    Witajcie jakiś czas temu zdecydowałam sie na makijaż brwi u kosmetyczki w Lublinie studio bednara
    mialam dość henny i ciągłego malowania, to była do ta decyzja
    Ogólnie zabieg przyjemny nie bolesny
    Zrobiłyśmy metodę włosów przez co jest bardzo naturalny szczerze polecam
    Zastanawiam się nad ustami czy ktoras z Was robiła ? Bardzo boli ? Chce ogólnie powiększyć usta i nie wiem czy zrobić makijaż czy kwas
  • gość 2017.02.15 [21:49]
    Myśle ze metoda powinnna być dobrana tez do skory
    Z tego co wiem moja skóra jest porowata i kosmetyczka odradziła mi metodę włosów
    Mam cieniowanie i trzyma się super
    Robiłam w Lublinie w salonie estetic
  • gość 2017.02.17 [22:50]
    Suuuper, nowa jakość życia po prostu usmiech.gif Wstaję i już jestem cudna oczko.gif Zrobiłam brwi i kreski, wszystko w http://makijazpermanentny.szczecin.pl/ Polecam tę decyzję wszystkim babeczkom.
  • Kukku 2017.02.17 [23:07]
    ja robiłam porządny makijaż permanentny w Klinice miracki w Warszawie! jak dla mnie była to decyzja przemyślana a efekt rewelacyjny!
  • gośka881 2017.02.19 [21:13]
    Tutaj http://www.activ-beauty.pl/kosmetologia-estet yczna/makijaz-permanentny/ warto sprawdzić sobie ofertę. Uważam, że warto iść na makijaż tam, gdzie mają doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje. Jest to bardzo ważne.
  • gość 2017.03.01 [10:47]
    Makijaż permanentny to super sprawa, spokój z makijażem codziennie rano to duże ułatwienie, polecam taki makijaż w salonie Beauty Express w Łomży usmiech.gif bardzo miła obsługa
  • kamila148 2017.03.06 [14:28]
    Ja robiłam makijaż permanentny w Madame Art w Poznaniu i jestem baardzo zadowolona! trochę się obawiałam o efekty, ale niepotrzebnie bo dziewczyny się znają na tym co robią i wszystko wyszło bardzo naturalnie usmiech.gif
  • gość Kasia 2017.03.06 [23:32]
    Witam
    Dziewczyny czy mozna zrobić makijaż permanentny górnych powiek tzn kreski, jak się jest trzy miesiące po korekcji górnych powiek?Czy któraś wie coś na ten temat?
  • gość 2017.03.14 [21:39]
    Ja robiłam brwi 4 dni temu. Zaczynają odpadach mi strupki ale martwi mnie to, że pod strupku mi kompletnie nie ma barwnika. Czy tak może być, że się makijaz nie przyjął?
  • antilla 2017.03.16 [16:15]
    nie ma takiej opcji, pamiętaj że zawsze po pierwszym makijażu idziesz na poprawkę, ja robiłam sobie makijaż permanentny w Magic Visage w Śródmieściu i też po pierwszej wizycie musiałam wrócić na poprawkę, to jest normalka, nie powinnaś za to dopłacać, a teraz ja po poprawkach jestem mega zadowolona z efektu.
  • Korros 2017.03.18 [12:32]
    a ja mam super dokładnie i delikatnie wykonany makijaż permanentny. i szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona! robiłam w Klinice Miracki i gdybym jeszcze raz miała robić to tylko tam!
  • sojka3 2017.03.21 [13:24]
    Ja robiłam sobie kreski u pani Magdy Bąk w warszawie. Bardzo ładny efekt, taki naturalny. Myślę nad ustami, ale to może w wakacje.
  • lejJka 2017.03.21 [13:51]
    no ja z mojego makijażu w magic visage też jestem bardzo zadowolona, makijaż jest delikatny a do tego nie muszę rano tracić czasu na dokładny makijaż.
  • gość dziś [10:08]
    Ja swój robiłam w http://beautyboxsalon.pl i jestem mega zadowolona z efektu usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...