Odpowiedz na ten temat

Makijaż permanentny oczu i brwi

• Arkadis 2012.03.09 [14:48]
    Część dziewczyny czy permanentny brwi i oczu bolą? Zastanawiam się nad brwiami, kreskami górnymi i dolnymi ale boje się bólu.
  • Pancerna kołdora 2012.03.09 [14:57]
    Bólu się boi pechowiec.gif
    Zawsze tam, gdzie ty i horror Rzadko babram się dwa razy w tym samym topiku
  • Arkadis 2012.03.09 [15:01]
    Co osoba to inna opinia usmiech.gif już mam mętlik w głowie czytając opinie i odczucia innych kobiet. Jedno wiem na 100% po tym jak sobie zrobię będę miała święty spokój z malowaniem usmiech.gif
  • Krakuseczka 2012.03.11 [12:03]
    Kreski mnie nie bolały, jedynie odczuwałam taki moment przy kanaliku łzowym gdzie mnie łaskotało usmiech.gif brwi też ok, usta w stosunku do reszty bolały. Najbardziej są ukrwione i dlatego. Jeżeli chcesz zrobić brwi i kreski to niczym się nie martw usmiech.gif

• nicca 2012.03.11 [15:31]
    hmmm to zalezy jak kto robi,robilam sobie gorne kreski efekt bardzo fajny i jestem zadowolona, ale mimo ze mam dosc wysoki prog bolu to mnie bolalo okropnie zwlaszcza korekta ...mimo znieczulenia i jak tak sie zastanowie nad tym czy jeszcze raz bym sie temu poddala mimo tego bolu i kilkudniowej opuchlizny to TAK bo to jakos sie przezyje, a efekt jest super, wstaje rano i mam makijazusmiech.gif czasami w ogole sie nie maluje a kiedys bez tuszu ani rusz...a czytalam , ze niektorych dziewczyn to nie boli..
    takze ryzyk fizykusmiech.gif
  • dsfqsdqsd 2012.03.11 [18:31]
    za granica nie pozwalaja nie-lekarzom (czyli np kosmetyczkom) uzywac emli w ololice oczu. powiem jedno: na zywca okrutnie boli!!!
  • MoniaMona 2012.03.12 [20:56]
    A gdzie za granicą robią lekarze ? W USA robią nawet dziewczyny po kursie albo szkoleniu, bez wykształcenia kierunkowego, we Włoszech również. Ja miałam robiony przez Panią kosmetolog z 15 letnim stażem robienia makijaży permanentnych.Idealnie mi dobrała kreski i wyrównała mi asymetrię. Ciekawe co kraj to obyczaj usmiech.gif
  • dsfsdfqef 2012.03.13 [11:59]
    Monia, napisalam ze emli ( masc znieczulajaca) moga uzywac tylko lekarze, a oni nie robia permanentnego z tego co wiem!
  • MoniaMona 2012.03.13 [14:22]
    Wiem byłam taka zmęczona że sobie oczytałam że lekarze robią i się zdziwiłam hahhahaha Nie ma jak własna percepcja płata nam figle usmiech.gif

• Buddalla 2012.03.19 [12:30]
    A w Krakowie albo w okolicach macie kogoś poleconego ?

• m onka_80 2012.03.24 [19:13]
    Łap linka, http://www.salonodrodzenie.pl
    Byłam na konsultacji u Pani Małgosi Gajewskiej Didiuk ona robi od 1997roku faktycznie duża wiedza. Idź na początku na konsultację to na wszystkie pytanie Ci odpowie. Mnie rysowała wszystko i pokazywała jak się oko zmienia w zależności od kreski. Idę do Odrodzenia w czwartek to dam zna jak po zabiegu.
  • Buddalla 2012.03.26 [14:30]
    Dzięki, dzwoniłam tam i się umówiłam na konsultacje. Myślę ze lepiej jest się pierwsze umówić, porozmawiać i dopiero się zdecydować usmiech.gif
    Daj znać jak po permanentnym jak już zrobisz!!! Jak możesz to wyślij mi zdjęcie.
  • Asiulaaaaaaaaa 2012.03.26 [15:53]
    A czy barwnik na brwiach schodzi jednorodnie?? Czy może się okazać że będą jakieś nierówności w kolorze??
  • m onka_80 2012.04.05 [12:28]
    Byłam i zrobiłam, nawet poszalałam na całośc i zrobiłam brwi i kreski.
    Barwnik może schodzi niejednorodnie, dlatego po głównej wizycie masz dopigmentowanie usmiech.gif
  • klusmania 2012.04.13 [21:48]
    Nigdy ale to nigdy nie wykupuj taki rzeczy na grouponie ani żadnym innym podobnym portalu. Mnie oszpecono, kreski które mnie zrobiono są krzywe i uwidaczniają tylko asymetrie na oczach. Szukam teraz gabinetu gdzie ktoś naprawi mój wygląd
  • MoniaMona 2012.04.16 [11:51]
    Groupon nie jest dobrym pomysłem przy makijażu permanentnym i też przy zabiegach z medycyny estetycznej. Lepiej jest poczekać i dozbierać pieniądze i pójść tam gdzie chcesz. Same ceny w gabinetach się różnią więc zawsze można iść tam gdzie jest taniej i wcale nie oznacza że jest gorsza obsługa. Wszystko zależy czy chcesz mieć zabieg czy ładne wnętrza usmiech.gif
  • Buddalla 2012.06.25 [18:30]
    Ja też już po. Efekt super a samopoczucie jeszcze bardziej super. Jakie to wygodne. Mogę spać 20 min dłużej bo wstaje rano i ładnie wyglądam usmiech.gif
    Też zapisałam się na konsultację i dopiero później na makijaż.

Jeżeli chcesz mieć dobrze zrobione to nie idź z grouponu !!!
    Do mnie masowo przysyłają maile i tez szukałam tańszej opcji ale trzeba zapłacić żeby było zrobione super:
    A wcale to nie taka kosztowna sprawa
    http://www.salonodrodzenie.pl/makijaz-permane ntny-krakow.html
    tam są ceny jak na Kraków ok, a wcale wszystkiego nie płacisz na pierwszej wizycie.
  • łokietka 2012.09.02 [19:25]
    Cześć dziewczyny czy oczy puchną na drugi dzień po takim makijażu?
  • Piękna jak zawsze 2012.09.04 [10:02]
    są opuchnięte po zabiegu i na 2 dzień rano bo są zastoje limfatyczne. Ja jak robiłam to Pani zasugerowała mi zrobienie makijażu oczu tak ok 14-15 bo oko jeszcze później pracuje i faktycznie miałam małe zastoje rano. Ja osobiście nie mam problemów z workami pod oczami jeżeli ty masz to możesz mieć bardziej opuchnięte.
  • fhrjt 2012.09.04 [10:07]
    zna ktos dobry salon w trójmiescie co robi brwi metodą włoskową?
  • łokietka 2012.09.04 [20:20]
    Dzięki za info
    A co do Trójmiasta radze dodać nowy temat np Makijaż permanentny Trójmiasto wtedy w miarę szybko powinnaś uzyskać gdzie się wybrać
  • gość 2013.05.24 [15:47]
    W zależności od potrzeb dzięki takiemu makijażowi możemy delikatnie podkreślić nasze naturalne piękno. efekty bardzo ładne, a przy tym trwałe (zresztą jak sama nazwa wskazuje makijaż trwały utrzymuje się nawet do 5 lat). http://www.elite.waw.pl/makija%C5%BC-trwa%C5% 82y/
  • Anciaaaaaaaaaaat 2013.07.12 [14:54]
    Ja wczoraj np robiłam we wrocławiu - myslałam że umre ;/ 25zł za znieczulenie jednego oka 25zł ;/ ale ze kobieta twierdziła ze spokojnie wytrzymam no to pierwsze oko bez znieczulenia ;/ niei będe tu wyklinac, ale tak cholernie bolało, ze wczoraj cały dzien załowałam ze wgl wpadłam na taki pomysł. masakra Drugie oko wykupiłam znieczulenie no i szybciej poszło bo ok 25 min trwało gdzie po 10 zniecuzlenie przestało działac a pierwsze oko z 50 min albo ok godzine..Bolało jak niewiem;/
  • gość 2013.07.13 [11:26]
    Ale jak mogłaś płacić za znieczulenie skoro zawsze jest w cenie. Co za głupota. A jak znieczulenie puszcza to dokłada przecież to jest jej sprawa żeby klient dobrze zniósł zabieg. Nie wyobrażam aby zapłacić za coś co powinno być w cenie.
  • gość 2014.03.04 [23:44]
    Masakra jakaś co wy piszecie , jaki ból? Ja robiłam w Bydgoszczy na Dworcowej 22 . Robił mi pani o imieniu Kamila. Trafiłam tam oczywiscie z polecenia mojej kolezanki pracujacej na lotnisku Bydgoskim, na którym chyba wszystkie prawie babki maja zrobiony makijaz przez ta pania. Mnie nie bolało nic a efekt !!!! polecam serdecznie, mimo ze ta pani która wykonuje makijaze jest żnie zbyt czesto w Polsce poniewaz mieszka za granica. Przylatuje co jakis czas wiec trzeba sie zapisywac z wyprzedzeniem lub dzwonic i pytac kiedy bedzie. Ja osobiscie czekałam 3 miesiace. Jednak uwazam że na dobrego fachowca dobrze poczekac. Tak jak pisałam mnie nie bolało a ta pani powiedziała mi ze to tylko kwestia znieczuleń,wiadomo jak ktos oszczedza na klienteli i srodkach to z pewnościa boliusmiech.gif dla chetnych tel 523214688
  • asneta 2014.03.06 [19:30]
    jeżeli chodzi o permanentny to ważne jest doświadczenie
  • gość 2014.03.06 [19:35]
    Brwi odrysowane od szklanki, OBRZYDLIWE!
  • gość 2014.05.17 [01:57]
    ile lat trzyma sie makijaz permenentny brwi?
  • haniaJj 2014.05.23 [09:51]
    ja jestem po zabiegu permanentnym brwi w salonie Odrodzenie efekt świetny. Najbardziej straszny jest okres po zabiegu, bo na poczatku kolor jest intensywniejszy, naszczacie jest to tylko efekt przejściowe. Moje brwi wyglądają bardzo naturalnie. Bardzo duży plus dla Odrodzenia że cały czas wiedziałam co sie dzieję i mogłam wszystko kontrolować
  • Majkaka 2014.06.05 [10:26]
    Ruda02 ja dopiero się wybieram na taki zabieg do Pani Aleksandry Góreckiej. Powiedz czy po zabiegu odczuwałaś duży dyskomfort? Był ból?
  • gość 2014.07.08 [15:36]
    Moja koleżanka robiła sobie brwi w salonie tatuażu, bo miała bardzo rzadkie i jasne. Bardzo naturalnie to wyszło o dziwo, a nie wierzyłam. Lepiej niż kredką. Ale ona była bardzo dobrym salonie i płaciła za to 700 zł. Ja bym się nie zdecydowała mimo wszystko. Nie chciałabym nic na trwałe. Chodzę do fryzjerki na hennę brwi po prostu (tu http://fryzjeranna.com.pl ) i za dychę mam spokój na miesiąc. Ale na makijaż permanentny oka, w sensie samej kreseczki to bym się skusiła usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...