Odpowiedz na ten temat

Makijaż permanentny oczu i brwi

• gość 2016.12.01 [17:47]
    Zrobiłam sobie makijaż permanentny brwi bo moje są ledwo widoczne i do tego teraz nie muszę się codziennie malować. Korzystam z usług salonuwww.brwi.com.pl w Gliwicach i mogę go szczerze polecić
  • machatma 2016.12.02 [09:01]
    Robiłam makijaż permanentny brwi u Magdaleny Bąk http://makijazpermanentny.warszawa.pl/uslugi/ makijaz-permanentny świetnie wyglądam, nadało mi to bardziej kobiecego wyglądu. Każdemu polecam, bo pozytywnie to wpływa na urodę. Sama atmosfera u p. Magdy bardzo miła, dobrze się tam czułam, co było dodatkowym atutem.
  • szlimka 2016.12.03 [11:55]
    widzę dziewczyny, że najchętniej w Warszawie robicie makijaż pernamentny, w stolicy największy wybór, ale trzeba też zwracać uwagę na jakość usług, ja z Magic Visage jestem bardzo zadowolona, brwi wyglądają naprawdę bardzo profesjonalnie.
  • gość 2016.12.30 [08:30]
    Makijaż permanentny jest interesującą opcją dla każdej dziewczyny, kobiety, która używa makijażu na co dzień. Jest to oszczędność w czasie a później jeszcze w finansach. Więcej jednak na ten temat można przeczytać w poniższym artykule http://www.vjfks.pl/2016/04/05/jakie-sa-zalet y-makijazu-permanentnego-ust/
  • daria99999 2017.01.23 [12:08]
    Makijaż permanentny jest dobrym wyjściem dla kobiet którym nie chce się codziennie malować, ale trzeba wiedzieć że i taki makijaż po pewnym czasie blednie i trzeba go poprawić, polecam poczytać więcej
    http://estudenci.pl/moda-na-tatuaz-i-makijaz- permanentny/
  • Okkim 2017.01.24 [17:07]
    Makijaż permanentny robiłam w Klinice Miracki. I na prawdę bardzo ładnie to wyszło. Myślę, że warto na takie coś się zdecydować - ja nie żałuję!
  • gardena 2017.01.27 [15:12]
    wybór dobrego miejsca to podstawa lepiej być zadowolonym niż potem wkurzać się że wyglądamy źle, bo przecież makijaż permanentny jest na całe życie. Ja robiłam w Salonie Magic Visage w Warszawie, ale na efekty nie mogę narzekać, wszystko poszło rewelacyjnie.
  • Ossem 2017.01.28 [15:25]
    ja polecę Klinikę Miracki - tam bardzo dobrze robią makijaż permanentny, dokładnie i co ważne jest to trwałe!
  • gardena 2017.01.30 [22:37]
    makijaż permanentny powinien być trwały, takie jest jego założenie, wiadomo, że zawsze po pierwszej wizycie trzeba iść na poprawkę, z tym trzeba się liczyć, ja jak robiłam brwi w magic visage to też byłam na poprawce, ale teraz jestem bardzo zadowolona z efektu.
  • gość 2017.01.30 [23:27]
    gardena a jak z ceną i z jakością w tym salonie?
  • gardena 2017.01.31 [10:13]
    jeśli chodzi o jakość to ja jestem zadowolona, co prawda po pierwszej wizycie na makijażu permanentnym musiałam wrócić na poprawkę, ale to normalka, co do ceny to sama sprawdź podsyłam cennik salonmagic.pl/cennik.php
  • gość 2017.02.04 [23:03]
    Piękne brwi i gorne kreski miałam robione w Poznaniu w gabineciewww.beautypremium.pl - wreszcie czuję się pewnie i mogę dłużej pospać, bo nie teacę czasu na makijaż usmiech.gif
  • gardena 2017.02.06 [11:05]
    to prawda makijaż permanentny to ogromna wygoda, ja też dzięki temu, że mam zrobione brwi i rzęsy poświęcam rano zdecydowanie mniej czasu na makijaż. Zarówno rzęsy jak i brwi robię sobie w magic visage w Śródmieściu, jestem bardzo zadowolona z efektów jak i jakości, rzęsy uzupełniam tylko raz w miesiącu, nie potrzebuję częściej chodzić do salonu.
  • Dorras 2017.02.07 [19:43]
    ja też robiłam w Klinice Miracki i bardzo ładnie efekt się trzyma. delikatne kreski robią swoje!!
  • gardena 2017.02.11 [22:27]
    najważniejsze, żeby być właśnie zadowolonym z efektów, nie ma co robić makijażu permanentnego byle gdzie, warto przywiązywać uwagę do opinii na temat salonów zamieszczanych w sieci, ja właśnie w taki sposób natrafiłam na salon magic visage, przeczytałam pozytywne opinie i się zdecydowałam na zabieg właśnie tam.
  • gosiakos 2017.02.13 [22:17]
    Ja robiłam brwi w Poznaniu w gabinecie Tajemnica Urody i nie bolało nic jedynie czułam delikatne łaskotanie. Jeśli chodzi o usta to będę miała robione też w tym samym gabinecie na wiosnę także dam znać jak nie zgubię wątku na forumusmiech.gif
  • gardena 2017.02.14 [12:35]
    ja mam podobne odczucia, podczas zabiegu w Magic Visage w Warszawie ie odczuwałam w ogóle bólu, wiadomo że to zawsze jest kwestia indywidualna, a ja mam raczej niski próg bólu a wykonanie makijażu permanentnego nic a nic mnie nie bolał.
  • prejka 2017.02.21 [23:25]
    ja wlasnie czułam dyskomfort. nie dlatego że w Klinice Miracki robili źle ale dlatego że ja mam bardzo niski próg bólu....a wiadomo, że każdy czuje inaczej. ale robota pięknie wykonana!
  • gość 2017.02.26 [10:38]
    Robiłam i jedno i drugie w salonie kosmetycznym http://www.perfect-glamour.pl/ u Marzeny Kotowskiej we Wrocławiu. Wyszło super, naturalnie, bez efektu sztuczności którego się bałam.
  • gość Kati 2017.02.26 [15:03]
    Dziewczyny robiłyście brwi więc proszę napiszcie jaka metodą jest najpiekniej,bo teraz jest wybór a nie to co kiedyś tylko krechy i nic więcej.Wiem że teraz jest szał na cieniowanie i czy to prawda?
  • dominikamaj 2017.02.26 [22:55]
    Nie masz się czego obawiać ja robiłam w Poznaniu w Tajemnica Urody i nic nie bolało a efekt naprawdę świetny szkoda, że szybciej nie zrobiłam sobie tego zabiegu świetnie wygląda i oszczędza mnóstwo czasu ranousmiech.gif
  • gość 2017.03.04 [23:43]
    Jak na razie zrobiłam sobie tylko brwi permanentne- obecnie zastanawiam się nad kreskami. Brwi wykonała mi p. Dominika, która przyjmuje w warszawskim salonie Jest Pięknie na ul. Wilczej. Dla mnie bomba- rezultat jest bardzo naturalny i estetyczny, co mnie bardzo cieszy. Sam gabinet robi wrażenie- jest czysto, profesjonalnie i komfortowo. Jeśli zastanawiacie się nad takim zabiegiem to polecam wziąć udział w konkursie organizowanym przez salon pani Dominiki tutaj: https://www.facebook.com/makeup.makijaz.perma nentny.warszawa/photos/a.188109924939710.1073741828.18779408 1637961/292895061127862/?type=3&amp ;theater
  • gość 2017.03.06 [14:23]
    Polecam makijaż brwi metodą microblading w Poznaniu - pięknie dobrany kolor i kształt, wyglądają lepiej niż moje własne brwi z czasów kiedy je jeszcze miałam
    http://beautypremium.pl/oferty-polecane/makij az-permanentny/
  • gość 2017.03.10 [07:20]
    dla mnie to jest jednak zbyt duża ingerencja. A jeśli coś pójdzie nie tak? brwi będą za bardzo podkreślone. Lepiej kupić sobie taki mały zestaw do brwi z miss sporty i tym podkreslać oprawę oczu bo jak coś źle wyjdzie to zawsze można zmyć i od początku pomalować
  • gość 2017.03.10 [20:09]
    teraz makijaż permanentny jest bardzo profesjonalny i pigmenty o niebo lepsze niż kiedyś.Tylko partacz zrobi krechy,obecnie na czasie są brwi metodą ombre czyli cieniowane,bardzo naturalne.Malowanie kredkami i ieniami przechodzi do lamusa bo trzeba to robić dzień w dzień a nawet częściej, jak się chodzi na basen
  • Lubisk 2017.03.14 [21:58]
    moim zdaniem makijaż permanentny to jest super opcja - ja sama robiłam w Klinice Miracki i świetnie to wygląda! malowanie rano mam z głowy!
  • antilla 2017.03.16 [14:34]
    na pewno makijaż permanentny to ogromna wygoda, sporo czasu można zaoszczędzić przy porannym makijażu, ja osobiście mam zrobione brwi ale niedawno robię też w Magic Visage rzęsy, Estera z salonu jest prawdziwą pedantką jeśli chodzi o kwestie kosmetyczne usmiech.gif
  • Karolla267 2017.03.17 [10:22]
    Ja u Pani Estery z Magic Visage robiłam sobie właśnie brwi i to prawda, ta kobieta to mistrzyni estetyki. Nie spodziewałam się tak naturalnego efektu.
    Antilla, a czy jesteś zadowolona z rzęs? Bo też się nad tym zastanawiam, tylko nie wiem czy warto. Boję się, że wypadną mi wszystkie moje. Jak jest u Ciebie? Długo już robisz?
  • antilla 2017.03.20 [10:26]
    po tym jak byłam mega zadowolona z makijażu permanentnego zdecydowałam się też na rzęsy bo to dodatkowa wygoda dla mnie zwłaszcza przy porannym makijażu. Z rzęs też jestem bardzo zadowolona, długo się trzymają na oczach, nie wiem czy to kwestia dobrych materiałów czy techniki jakiej używa Estera, ale efekt jest naprawdę bardzo dobry.
  • kornelka2 2017.03.22 [14:00]
    Mnie prawie wcale nie bolało. Raczej co jakiś czas czułam takie drobne ukłucia. Robiłam brwi u pani Bąk w Warszawie. Ja jej tylko pokazałam jak to ma wyglądać i zdałam się na nią. Szczerze mówiąc kompletnie nie znam się na tych rzeczach. Wyszło bardzo fajnie.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...