Odpowiedz na ten temat

Makijaż permanentny oczu i brwi

• szlimka 2016.11.19 [17:34]
    ja nie miałam słabych brwi ale jednak obie miały różny kształt dlatego zdecydowałam się na makijaż pernamentny, ale wiedziałam, że idąc do magic visage na mokotowskiej będe zadowolona z efektu bo moje koleżanki już tam robiły makijaż więc szłam w sprawdzone miejsce.
  • gość 2016.12.01 [17:47]
    Zrobiłam sobie makijaż permanentny brwi bo moje są ledwo widoczne i do tego teraz nie muszę się codziennie malować. Korzystam z usług salonuwww.brwi.com.pl w Gliwicach i mogę go szczerze polecić
  • machatma 2016.12.02 [09:01]
    Robiłam makijaż permanentny brwi u Magdaleny Bąk http://makijazpermanentny.warszawa.pl/uslugi/ makijaz-permanentny świetnie wyglądam, nadało mi to bardziej kobiecego wyglądu. Każdemu polecam, bo pozytywnie to wpływa na urodę. Sama atmosfera u p. Magdy bardzo miła, dobrze się tam czułam, co było dodatkowym atutem.
  • szlimka 2016.12.03 [11:55]
    widzę dziewczyny, że najchętniej w Warszawie robicie makijaż pernamentny, w stolicy największy wybór, ale trzeba też zwracać uwagę na jakość usług, ja z Magic Visage jestem bardzo zadowolona, brwi wyglądają naprawdę bardzo profesjonalnie.
  • gość 2016.12.30 [08:30]
    Makijaż permanentny jest interesującą opcją dla każdej dziewczyny, kobiety, która używa makijażu na co dzień. Jest to oszczędność w czasie a później jeszcze w finansach. Więcej jednak na ten temat można przeczytać w poniższym artykule http://www.vjfks.pl/2016/04/05/jakie-sa-zalet y-makijazu-permanentnego-ust/
  • daria99999 2017.01.23 [12:08]
    Makijaż permanentny jest dobrym wyjściem dla kobiet którym nie chce się codziennie malować, ale trzeba wiedzieć że i taki makijaż po pewnym czasie blednie i trzeba go poprawić, polecam poczytać więcej
    http://estudenci.pl/moda-na-tatuaz-i-makijaz- permanentny/
  • Okkim 2017.01.24 [17:07]
    Makijaż permanentny robiłam w Klinice Miracki. I na prawdę bardzo ładnie to wyszło. Myślę, że warto na takie coś się zdecydować - ja nie żałuję!
  • gardena 2017.01.27 [15:12]
    wybór dobrego miejsca to podstawa lepiej być zadowolonym niż potem wkurzać się że wyglądamy źle, bo przecież makijaż permanentny jest na całe życie. Ja robiłam w Salonie Magic Visage w Warszawie, ale na efekty nie mogę narzekać, wszystko poszło rewelacyjnie.
  • Ossem 2017.01.28 [15:25]
    ja polecę Klinikę Miracki - tam bardzo dobrze robią makijaż permanentny, dokładnie i co ważne jest to trwałe!
  • gardena 2017.01.30 [22:37]
    makijaż permanentny powinien być trwały, takie jest jego założenie, wiadomo, że zawsze po pierwszej wizycie trzeba iść na poprawkę, z tym trzeba się liczyć, ja jak robiłam brwi w magic visage to też byłam na poprawce, ale teraz jestem bardzo zadowolona z efektu.
  • gość 2017.01.30 [23:27]
    gardena a jak z ceną i z jakością w tym salonie?
  • gardena 2017.01.31 [10:13]
    jeśli chodzi o jakość to ja jestem zadowolona, co prawda po pierwszej wizycie na makijażu permanentnym musiałam wrócić na poprawkę, ale to normalka, co do ceny to sama sprawdź podsyłam cennik salonmagic.pl/cennik.php
  • gość 2017.02.04 [23:03]
    Piękne brwi i gorne kreski miałam robione w Poznaniu w gabineciewww.beautypremium.pl - wreszcie czuję się pewnie i mogę dłużej pospać, bo nie teacę czasu na makijaż usmiech.gif
  • gardena 2017.02.06 [11:05]
    to prawda makijaż permanentny to ogromna wygoda, ja też dzięki temu, że mam zrobione brwi i rzęsy poświęcam rano zdecydowanie mniej czasu na makijaż. Zarówno rzęsy jak i brwi robię sobie w magic visage w Śródmieściu, jestem bardzo zadowolona z efektów jak i jakości, rzęsy uzupełniam tylko raz w miesiącu, nie potrzebuję częściej chodzić do salonu.
  • Dorras 2017.02.07 [19:43]
    ja też robiłam w Klinice Miracki i bardzo ładnie efekt się trzyma. delikatne kreski robią swoje!!
  • gardena 2017.02.11 [22:27]
    najważniejsze, żeby być właśnie zadowolonym z efektów, nie ma co robić makijażu permanentnego byle gdzie, warto przywiązywać uwagę do opinii na temat salonów zamieszczanych w sieci, ja właśnie w taki sposób natrafiłam na salon magic visage, przeczytałam pozytywne opinie i się zdecydowałam na zabieg właśnie tam.
  • gosiakos 2017.02.13 [22:17]
    Ja robiłam brwi w Poznaniu w gabinecie Tajemnica Urody i nie bolało nic jedynie czułam delikatne łaskotanie. Jeśli chodzi o usta to będę miała robione też w tym samym gabinecie na wiosnę także dam znać jak nie zgubię wątku na forumusmiech.gif
  • gardena 2017.02.14 [12:35]
    ja mam podobne odczucia, podczas zabiegu w Magic Visage w Warszawie ie odczuwałam w ogóle bólu, wiadomo że to zawsze jest kwestia indywidualna, a ja mam raczej niski próg bólu a wykonanie makijażu permanentnego nic a nic mnie nie bolał.
  • prejka 2017.02.21 [23:25]
    ja wlasnie czułam dyskomfort. nie dlatego że w Klinice Miracki robili źle ale dlatego że ja mam bardzo niski próg bólu....a wiadomo, że każdy czuje inaczej. ale robota pięknie wykonana!
  • gość 2017.02.26 [10:38]
    Robiłam i jedno i drugie w salonie kosmetycznym http://www.perfect-glamour.pl/ u Marzeny Kotowskiej we Wrocławiu. Wyszło super, naturalnie, bez efektu sztuczności którego się bałam.
  • gość Kati 2017.02.26 [15:03]
    Dziewczyny robiłyście brwi więc proszę napiszcie jaka metodą jest najpiekniej,bo teraz jest wybór a nie to co kiedyś tylko krechy i nic więcej.Wiem że teraz jest szał na cieniowanie i czy to prawda?
  • dominikamaj 2017.02.26 [22:55]
    Nie masz się czego obawiać ja robiłam w Poznaniu w Tajemnica Urody i nic nie bolało a efekt naprawdę świetny szkoda, że szybciej nie zrobiłam sobie tego zabiegu świetnie wygląda i oszczędza mnóstwo czasu ranousmiech.gif
  • gość 2017.03.04 [23:43]
    Jak na razie zrobiłam sobie tylko brwi permanentne- obecnie zastanawiam się nad kreskami. Brwi wykonała mi p. Dominika, która przyjmuje w warszawskim salonie Jest Pięknie na ul. Wilczej. Dla mnie bomba- rezultat jest bardzo naturalny i estetyczny, co mnie bardzo cieszy. Sam gabinet robi wrażenie- jest czysto, profesjonalnie i komfortowo. Jeśli zastanawiacie się nad takim zabiegiem to polecam wziąć udział w konkursie organizowanym przez salon pani Dominiki tutaj: https://www.facebook.com/makeup.makijaz.perma nentny.warszawa/photos/a.188109924939710.1073741828.18779408 1637961/292895061127862/?type=3&amp ;theater
  • gość 2017.03.06 [14:23]
    Polecam makijaż brwi metodą microblading w Poznaniu - pięknie dobrany kolor i kształt, wyglądają lepiej niż moje własne brwi z czasów kiedy je jeszcze miałam
    http://beautypremium.pl/oferty-polecane/makij az-permanentny/
  • gość 2017.03.10 [07:20]
    dla mnie to jest jednak zbyt duża ingerencja. A jeśli coś pójdzie nie tak? brwi będą za bardzo podkreślone. Lepiej kupić sobie taki mały zestaw do brwi z miss sporty i tym podkreslać oprawę oczu bo jak coś źle wyjdzie to zawsze można zmyć i od początku pomalować
  • gość 2017.03.10 [20:09]
    teraz makijaż permanentny jest bardzo profesjonalny i pigmenty o niebo lepsze niż kiedyś.Tylko partacz zrobi krechy,obecnie na czasie są brwi metodą ombre czyli cieniowane,bardzo naturalne.Malowanie kredkami i ieniami przechodzi do lamusa bo trzeba to robić dzień w dzień a nawet częściej, jak się chodzi na basen
  • Lubisk 2017.03.14 [21:58]
    moim zdaniem makijaż permanentny to jest super opcja - ja sama robiłam w Klinice Miracki i świetnie to wygląda! malowanie rano mam z głowy!
  • antilla 2017.03.16 [14:34]
    na pewno makijaż permanentny to ogromna wygoda, sporo czasu można zaoszczędzić przy porannym makijażu, ja osobiście mam zrobione brwi ale niedawno robię też w Magic Visage rzęsy, Estera z salonu jest prawdziwą pedantką jeśli chodzi o kwestie kosmetyczne usmiech.gif
  • Karolla267 2017.03.17 [10:22]
    Ja u Pani Estery z Magic Visage robiłam sobie właśnie brwi i to prawda, ta kobieta to mistrzyni estetyki. Nie spodziewałam się tak naturalnego efektu.
    Antilla, a czy jesteś zadowolona z rzęs? Bo też się nad tym zastanawiam, tylko nie wiem czy warto. Boję się, że wypadną mi wszystkie moje. Jak jest u Ciebie? Długo już robisz?
  • antilla 2017.03.20 [10:26]
    po tym jak byłam mega zadowolona z makijażu permanentnego zdecydowałam się też na rzęsy bo to dodatkowa wygoda dla mnie zwłaszcza przy porannym makijażu. Z rzęs też jestem bardzo zadowolona, długo się trzymają na oczach, nie wiem czy to kwestia dobrych materiałów czy techniki jakiej używa Estera, ale efekt jest naprawdę bardzo dobry.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...