Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odmłodzenie 30stki.....

Mam 30 lat. Czy istnieje sprawdzony sposbób na odmłodzenie twarzy ???

Polecane posty

Gość odmłodzenie 30stki.....

Ciało mam super , jestem zadowolona. Twarz jest w dobrym stanie ale niestety widać już upływ czasu :( Pamietam lata gdy ludzie w wieku 25lat brali mnie za 18nastke... Chciałabym znów tak wyglądac ,wiem ze to brzmi jak pobozne życzenia desperatki ale.. same wiecie... Jest jakis SPRAWDZONY sposób by odmłodzic twarz? Zmarszczek nie mam w ogóle, jedyne mankamenty to cienka skóra , doły pod oczami, zaczynają mi sie robić chomiki na policzkach ,ogolnie zapadły sie i wygladam strasznie zle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak ci zazdroszcze
ja mam 25lat i juz myślę o botoksie czoła,wypełnieniu policzków i bruzd okołonosowych,ale niestety nie zrobię tego wszystkiego od razu... 2 ciąża dała się we znaki. Nie wysypiam się,chodzę w stresie,wypadło mi dużo włosów przez hormony co również bardzo mnie zdołowało... Mam tak cienkie włosy,że muszę chodzić w rozpuszczonych bo przy skroniach mam łyse prześwite:( i tylko w taki sposób to zakryje.... Mam brzydki brzuch... Brzuszki raczej nie pomogły,bo to wina rozciągnietej skóry.... Twarz mam poszarzałą,cellulit pojawił sie też nie wiem kiedy zwłaszcza,że waże 50kg przy wzroście 169cm.... Mam normalnie w niektórych miejscach głębokie dziury. Stać mnie co najwyżej na siłownie,bo zabiegi chirurgiczne i wizyty u kosmetyczki są drogie. W domu niestety ćwiczyć się nie dało przy 2 dzieci. Biust to pusta skóra po karmieniu. Nie wiem czy nie popadam powoli w depresję. Powoli Żałuję,że zdecydowałam sie na założenie rodziny i urodzeniu dzieci.... Mam naprawdę już dość.... Patrzę na zdjęcie z przed 4lat i widzę super laskę,a teraz? Po co mi to było ;( ;(?? Mój mąż taki jaki był taki jest nadal przystojny,wysportowany facet... Jest mi źle. Wiadomo,że chcę wyglądać seksownie itd ale się już nie da. Mój mąż mówi,że przesadzam,ale widzę jak zawiesza oko na lasce z fajnym biustem,pupą bez cellulitu... Boli mnie to:( czuję się wtedy jeszcze gorzej. Jestem nieszczęśliwa. I jeśli ktoś ma zamiar skomentować moją wypowiedź - ciesz się,że masz dzieci,rodzinę lub mnie nawyzywać to niech sobie daruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eetam eee
i tak ci zazdroszcze -- wspolczuje ci serio nawet nie wiem co doradzic :O Ja jestem mlodsza ( mam23lata) baaardzo duzo schudłam , do tego moja choroba = leki i wygladam okropnie, rozstępy na udach ,posladkach , brzuch jest tragiczny :( wielki fałd skory ,myslalam ze sie ''wchłonie'' , chodzilam na masaże ,rózne cuda u kosmetyczek ,wibracje ,lasery eh. Trądzik od leków , dziury na policzkach , opadniete powieki - wygladam jak 50latka - to chyba po tacie tez takie ma, z kazdym rokiem jest coraz gorzej widze po zdjęchach . Na operacje mnie nie stać , zaczelam niedawno pierwszą prace i powoli przyzwyczajam sie do mysli ,ze jestem paskudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilili,,,
wypełnij twarz twarz gestym kwasem hialuron. u dobrego specjalisty (to trudny zabieg). Efekty super twarz odmlodzona,podniesiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada na dziśśś
Uroda to nie wszystko ,cieszcie sie ze macie kogos bliskiego kto was kocha i akceptuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak ci zazdroszcze
eetam eee - kochana przykro mi,że i ty nie czujesz się komfortowo w swoim ciele:(. Ja w ogóle czytałam ostatnio o endermologii. Fakt,że zabieg do najtańszych nie należy...ale Przeglądałam galerie zdjęć przed i po i nie wiem czy to kit czy rzeczywiście ten zabieg daje takie efekty...? rada na dziśśś - wiem,że uroda to nie wszystko,ale akceptacja mnie taką jaka jestem przez bliskich nie wyleczy mojej psychiki dopóki nie zacznę sama siebie akceptować. Chcę być pewniejsza siebie,czuć się kobieco,seksownie,jest to dla mnie bardzo równie bardzo ważne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eetam eee
o endermologii tez czytałam i nie wiem czy na to isc, opinie sa rozne, bardzo duzo kryptoreklamy ze strony gabinetów kosmetycznych :O Moja samoocena równa sie 0. Popadlam chyba w fobię spoleczną, idac ulica patrze w chodnik bo nie chce by inni na mnie patrzyli. Gdy widze młodych ludzi ,zwlaszcza dziewczyny chce mi sie plakac :( caly czas chodze na peelingi ,dermabrazje ale ślady nadal mam , dziur na policzkach chyba nigdy sie nie pozbęde, zbieram na plastyke brzucha zeby jakos wygladac no i powieki ehh :/ byłam rowniez na fotoodmładzaniu - kompletna klapa ,nic nie pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczy wspólczuje wam
do autorki na pewno wypełnienie policzków kwasem. Na dołki pod oczami nie mam zielonego pojecia co ci doradzic musisz isc do kosmetyczki chociaz medycyna estetyczna zajmuje sie dermatolog ale czesto w gab kosmet maja konsultacje z dermatologiem on najlepiej ci doradzi szkoda ze ta medycyna estetyczna jest taka droga:O mam nadzieje ze wejdzie jeszcze cos lepszego od tych kwasów hial, botoksow to wtedy moze ztanieja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianka 1988888
Pod oczy mozna wstrzyknąc kwas , kosztuje to 1200zł , robia to m.in modelki by miec gladką skore pod oczami. Masz cienką skóre , na to MOŻE pomoc mezoterapia ,ale nie raz czy dwa ale wiele zabiegow, jest cos takiego jak Lipofilling , przeszczep tłuszczu na twarz ,pod skorę ale to sporo kosztuje od 10.000 wzwyz i niewiadomo z jakim efektem , malo popularny zabieg u nas. Voluma albo SubQ na policzki ,wtedy buzia ci sie podniesie ładnie ,widzialam duzo zdjec i jest efekt :) chomiki tez sie podniosą , a jesli nie mozna zrobic lipolize iniekcyjną. Uwaga natomiast na Aquamid --- stały wypelniacz, moja znajoma zrobila to 4 lata temu ,w usta . Dlatego ze był na stałe :O Po pol roku zaczely sie stany zapalne, brala antybiotyki, byla oslabiona w koncu zdecydowala sie wyjac to swinstwo. Teraz ma pocharatane usta, cale w bliznach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
Wiesz ja tam 30 to miałam jakiś czas, ale mam takie same problemy tylko pewnie dużo gorsze:/ Ja troszkę czytałam i powiem szczerze że zastanawiam się nad Sculptrą Nawet zarejestrowałam sie do jednego projektu, ale jednak nie jestem jeszcze zdecydowana. Wiem że wstrzyknięcie sculptry to efekt widoczny dopiero po jakimś czasie ale też podobno skuteczny Poprawia owal twarzy, likwiduje chomiczki no i również wygładza zmarszczki ale ty chyba mogłabyś podziałać profilaktycznie Niestety jak to medycyna estetyczna zabieg nie należy do najtańszych stąd moja rejestracja, bo tam oferują naprawdę korzystną jak dla mnie cenę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miija
dmuchawiec, a gdzie się zarejestrowałaś? Dla mnie to też wszystko za drogo, a z dnia na dzień odechciewa mi się patrzeć w lustro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidiiiia
nie oszukujmy się,żeby wyglądać pięknie trzeba jednak troche pieniedzy włożyć ale na pewno warto. Jeśli nie jesteście w stanie odlozyć to weźcie pożyczkę. Ja zainwestowałam w siebie 20tys zł. Nie żałuję. Mam powiększone piersi,górną wargę wypełnioną kwasem,wypełnione policzki,botoks na buzi,na kosmetyczke tez starczyło,pozbyłam sie cellulitu. Na siłownie chodze 3x w tygodniu. Korzystam raz na jakiś czas z solarium no i mam w planach jeszcze wybielanie zębów,ale nie wiem jeszcze jaką metodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra pawelka??
jedyne sposoby to : kwas hialuronowy, sculptra jak kolezanka wyzej napisala, botox i peelingi , one tylko wygladza skore. Inne metody lasery, fale, thermagi itp to jeden wielki pic, drogie z minimalnymi efektami. Zostaje jeszcze lifting chirurgiczny i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sculptra jest bez sensu
jest droga wymaga ok 4 zabiegów i na dodatek conajmniej raz w roku trzeb robic z 6tys na 4 zabiegi musisz mieć taniej wyjdzie kwas i botoks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ik3333
taniej wyjdzie lifting ,spokoj na lata. Niestety medycyna estetyczna jest droga, lekarzy niewielu, konkurencji brak..chcesz wygladac mlodo? Płać i płacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjmg.dmg.dm
Joanno ile płaciłaś za sculptra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjmg.dmg.dm
ik3333, bez przesady z tym liftingiem, autorka ma 30lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do odmłodzenie 30stki
Ja mogę Ci polecić softtrixa. Tu możesz sobie o tym poczytać (www.softtrix.pl). Cena przystępna i właśnie na taką trochę zmęczoną skórę z pierwszymi oznakami starzenia:) Ja walczę z oczami i taką jakby luźniejszą skórą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze ssobie na mrozie
wam juz nic nie pomoze, 28-32 rz to koniec mlodosci. Taka prawda. Wydajcie te kase lepiej na fajne ciuchy, bizuterie, wakacje czy nowe auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
Hmmmm nie wiem czy mogę tu napisać gdzie ale mogę napisać ze to projekt pod nazwą mój wehikuł czasu czy cos takiego . teraz dokłądnie nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
Powiem jeszcze że 20 tyś to dla mnie stanowczo za dużo nigdy nie wydałabym takiej sumy tylko na sibie nie ma mowy. Jednak chcę coś zmienić więc szukam jakis okazji, ale bezpiecznych okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nie zgodze
siedze sobie na mrozie - teraz są takie czasy ze 40latka moze wyglądać jak 20stka:D. Oczywiście jak się ma kase. Choćby demi more stara baba a wygląda lepiej niż nie jedna dwudziestka. Achh moze ja zaczne juz odkladac kase.........:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gobeLINA
mam sasiadke lat czterdziesci kilka, zona lekarza wykonujacego zabiegi.... kurcze,jak ja widz wpadam w kompleksy, ja 30-stka,ona kilkanasie lat starsza i wyglada bradziej swiezo i mlodzienczo niz ja :( widac ze jest starsza,ale jakby lepiej zachowana,bez zaadnietej twarzy, podkrazonych oczu...ehhh:( czemu ja nie mam kasy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gobeLINA
zona lekarza wykonujacego zabiegi medycyny estetycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze ssobie na mrozie
Demi Moore to zły przykład , ona wydała ponad milion $ na rozne operacje i zabiegi. Młodo wyglądająca 30stka, 40stka i wiecej? To pojedyncze jednostki, osoby ktore mają naprawde duzo kasy i wczesniej zazwyczaj dobrze wyglądaly. Druga grupa to te naturalnie wiecznie mlode. Nie oszukujmy sie ,wystarczy wyjsc na ulice, isc do galerii handlowej ,usiąsc na ławce i obserwowac ludzi... Z daleka moze wygladają młodo ale z bliska? Smutne spojrzenie, zapadniete oczodoły, zmarszczki, pojedyncze siwe wlosy , wysuszona skora ... Prawda jest taka ze kobiety po 30stce wmawiają sobie ze wygladają super, lepiej niz jako małolaty, do tego ich partnerzy ,znajomi,kolezanki utwierdzają w kłamstwie komentarzami typu : Wow ale super wygladasz, ten krem ci pomogl. Sama mam 28 lat i widze jak sie moja twarz zmienia, moich kolezanek ze szkoly sredniej tez - ja sie nie oszukuje i wmawiam sobie ,ze wygladam na 20 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
A no z czasem "wiotczejemy " niestety! Zmiany są nieuniknione ! Ale możemy troszeczkę zwalniać naturę właśnie zabiegami. ja postanowiłam że trochę kasy na sibie wydam i nie chodzi mi o ciuchy. Przeszperałam internet i znalazłam to co mnie interesuje. Projekt jakiś tam z dużą zniżką na terapię kwasem l-polimlekowym. Poczytałam i wyobraźcie sobie zapisała się z myślą że raz kozie śmierć i mam już kupon z którym musze się zjawić na wizytę w gabinecie Co będzie dalej zobaczymy Jak nie będę zadowolon to mogę mieć pretensje tylko do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madellinka23
Mysle ze w wieku 30 lat to raczej zaczełabym jednak od mezoterapii.Na botoksy i wypełniacze jeszcze przyjdzie czas.No i nie mozna tez porównywać tych zabiegów do działania kremów.Tu efejty sa o wiele lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praxela
Popieram , mezoterapia jest jak najbardziej wskazana i nie jest tak inwazyjna jak botox. Warto zacząć od mezo z kwasem hialuronowym co da efekt i jednocześnie da się przeżyć finansowo. Zresztą teraz pełno jest ofert z dobra ceną . Sa też promocje w gabinetach - jeśli nie masz daleko do Krakowa , ciekawą promocję przed świetami ma salon Doris Dorin - kupujesz 4 zabiegi a 2 dostajesz gratis. Co ważne nie trzeba płacić z góry - wystarczy przy każdej wizycie. Wracając do botoxu - to jednak trucizna i ja sama bałabym się ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbnbnjvkjj
ja mam 28 i chce wygladac znow na 18 .. jak to zrobic i czym ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×