Odpowiedz na ten temat

Mam 30 lat. Czy istnieje sprawdzony sposbób na odmłodzenie twarzy ???

• gość 2016.05.09 [23:02]
    Sprawdzony sposób to świetne kosmetyki. zainwestuj w krem CAVIAR OF SWITZERLAND - od razu poczujesz różnicę !
  • gość 2016.05.10 [08:32]
    Polecam zabieg ujędrniająco odmładzający dający efekt nowej skóry: http://beautypremium.pl/oferty-polecane/peeli ng-pq-age/
  • gość 2016.05.12 [23:17]
    Sposobów na odmłodzenie twarzy jest wiele, pierwsza sprawa to konsultacja z dobrym specjalistą. Ja mam fajnego lekarza we Wrocławiu dra Knakiewicza.
  • gość 2016.05.25 [23:07]
    To moim zdaniem bardzo fajnie to wyglada,ale moim zdaniem nie kazdemu bedzie pasował taki makijaz ust.
    Zwłaszcza jeśli usta sa dobrze zrobione, nie przesadzone. Dlatego polecam Wam tą Klinkę , bedziecei na pewno zadowolone http://www.aestheticmed.com.pl
  • katrem79 2016.06.24 [16:13]
    Koniecznie udaj sie tutaj na konsultacje. Moim zdaniem bedziesz bardzo zadowolona z efektów i uważam ze zrobią to naprawde profesjonalnie.
  • katrem79 2016.06.24 [16:22]
    Jedynym wyjściem jest własnie wizyta w takiej profesjonalnej klinice http://www.aestheticmed.com.pl/pl
    To miejsce które warto jest odwiedzić jesli chcecie coś zrobić dla swojej urody.
  • gość 2016.07.31 [19:37]
    Zdecydowanie w takiej sytuacji polecilabym ten własnie taką klinikę http://www.aestheticmed.com.pl/pl
    Najlepsze rozwiązanie jesli chodzi o medycynę estetyczna.
  • gość 2016.08.01 [12:34]
    Ja w wieku 28 lat zrobiłam baby botoks w MTTEstetica i jestem zachwycona efektem, bo mam zachowaną mimike twarzy, a zmarszczki są spłycone, lwia zmarszczka ledwo widoczna, do tego dosć regularnie mezoterpaia z koktajlem aminokwasów, wit c i kwasu i dziś wyglądam młodziej i lepiej niż 5 lat temu - nie tracąc naturalnego wyglądu
  • gość 2016.08.08 [20:01]
    chyba tylko jakiś dobry i skuteczny zabieg, innego sposobu nie widzę. a teraz mamy naprawdę bardzo dużo możliwości, widziałam kilka na stronie dra Piotra Osucha i mocno się zastanawiam, który z nich wybrać.
  • gość 2016.09.15 [11:38]
    Szczerze to jest to dla mnie najlepsze rozwiązanie http://www.aestheticmed.com.pl/pl/medycyna-es tetyczna/zabiegi/likwidacja-zmarszczek
    I Tobie własnie takie wyjście bym poleciła.
  • gość 2016.09.15 [12:43]
    Tego typu reklama daje Wam wzrost liczby pacjentek ??
  • gość 2016.09.19 [08:24]
    mezoterapia mikroigłowa w Studiu Wiosna w Kielcach
  • M0l0t0v 2016.09.26 [14:33]
    Ja mam 32 lata i póki co muszę jeszcze pokazywać dowód w sklepie i spotykam się z młodszymi facetami. Nie mam zmarszczek, ale zauważyłam pierwsze zmiany owalu twarzy, bardzo subtelne ale jednak ja wiem. Póki co ćwiczenia mięśni twarzy i masaże przynoszą minimalny efekt, zapiszę się jeszcze na elektrostymulację i może komórki macierzyste. O fotoodmładzaniu jest więcej złych niż dobrych opinii, więc bardzo się boję. Wiem, że efekt jest powalający ale później jest katastrofa, resztki tkanki tłuszczowej zanikają, włókna kolagenowe są zdegradowane. Kwas hialuronowy tylko wypełnia ubytki a nie podnosi twarzy jak to niektórzy śmiesznie piszą. Twarz musi dźwigać dodatkowy ciężar i to jest jeszcze gorsze, co z tego, że wypełni się ubytki.
  • Moni 2101 2016.09.26 [18:13]
    Polecam laser E-light i Ulthera. Jestem po tych zabiegach.
    korzystam z zabiegów w teambeauty.pl i jestem zachwycona ale żeby nie było znów niestosownych komentarzy bo nie chcę zaszkodzić temu miejscu- możecie te zabiegi znalezc sami w innych miejscach, choć wiem że nie wszędzie jest taka jakość.
  • gość 2016.10.20 [11:04]
    Chyba mezoterapia będzie takim najlepszym zabiegiem. Daje duże efekty, a nie sprawia bólu, po zabiegu można wrócić normalnie do zajęć codziennych. Robiłam ją już dwa razy w Well Derm. Za każdym razem nie bolało nawetoczko.gif
  • Moni 2101 2016.10.21 [09:08]
    no coś ty , chyba pomyliłaś zabiegi , po mezoterapii cała twarz wygląda jak po ospie przez 3 dni, o powrocie do pracy nie ma mowy, po wypełniaczu było ok, i laserze E- light - piekna wypoczęta twarz ja korzytam z kliniki team beauty na szucha w warszawie, a wogóle to lepiej chyba iśc na konsultację do profesjonalisty a nie szukać porady w internecie
  • gość 2016.11.12 [15:06]
    Ja też jestem zdania, że najlepiej jest się poddać jakiemuś dobremu zabiegowi. Szczególnie teraz w okresie jesienno zimowym. A na blogu dra Marka Wasiluka znalazłam info, że jak się weźmie udział w organizowanej przez nich akcji można zabieg z laserem frakcyjnym wykonać taniej.
  • gość 2016.11.28 [15:31]
    mam bardzo podobne zdanie, że jak chcesz ładnie i młodio wyglądać, to najlepiej się poddać dobremu zabiegowi. Tylko, jak to zostało powiedziane wcześniej, że trzeba dobrze przemyśleć, do kogo się wybrać, a dla mnie najlepszym specjalistą w temacie jest dr Piotr Osuch. Na jego stronie widziałam, ciekawe nowe zabiegi, które na pewno pomogą odmłodzić swój wygląd.
  • gość 2016.12.11 [19:36]
    Z medycyną estetyczną to jest tak, że o ile się nie przesadzi tak jak lubią to robić niektóre gwiazdy to efekt jest bardzo dobry. Sama poddałam się takiemu zabiegowi a mianowicie zdecydowałam się na wypełnianie zmarszczek-mój wiek 34 lata usmiech.gif Zabieg przeprowadził dr Ordynowski w gabinecie Dermedica w Krakowie. Efekt jak dla mnie bardzo dobry. Mąż twierdzi, że wyglądam na 5-6 lat do tyłu a o to mi przede wszystkim chodziło usmiech.gif
  • JolinK 2016.12.12 [11:48]
    Warto zacząć już teraz, bo potem będzie tylko trudniej. Ja mieszkam w Krakowie, pracuję w biurze, full klima, w zimie ogrzewanie, za oknem Smog, spaliny. Więc dbam o profesjonalne oczyszczanie peeliengiem, nawilżam mezoterpią bezigową z witaminami i kwasem, potem zabieg na stres z maską algową. Dla 30 latki powinno wystarczyć. Ale nalepiej iść na konsultacje do do MTTEtstetica, tam mają zabieg starter konsultacja plus piling za 49 zł. Miejsce super, doświadczeni lekarze, super miła pani kosmetolog i duży wybór zabiegów.
  • gość 2017.02.15 [17:44]
    Myślę, że nie ma co ukrywać, że najlepszym sposobem na to, żeby zachować młody wygląd albo odjąć sobie lat jest jakiś zabieg, one przynoszą najlepsze efekty. Ja się coraz częściej nad tym zastanawiam, szczególnie, że zaczęłam czytać bloga dra Marka Wasiluka i on bardzo fajnie pisze o poszczególnych zabiegach, o tym, w jakich przypadkach będę skuteczne.
  • gość 2017.02.27 [23:47]
    może pomyśl nad konsultacją w gabinecie medycyny estetycznej? Dobry specjalista powinien ci doradzić co zrobić i kiedy. Moim zdaniem najlepszym lekarzem w Łodzi jest Pani Majcherczyk z Dream-med.
  • Lilliankakrk 2017.02.28 [15:25]
    ja zaczęłam od mezoterapii dermal i baby botoksu u dr. Tyc - Tyki w MTTEstetica. Fajne, mało inwazyjne zabiegi, polecane zwłaszcza na pierwsze zmarchy usmiech.gif
  • gość 2017.04.09 [16:26]
    Fakt, w pewnym momencie nie pozostaje nic innego, jak tylko wybrać się do dobrego gabinetu, a jak chcesz wiedzieć więcej na temat różnych zabiegów zajrzyj tutaj http://www.marekwasiluk.pl dowiesz się, który zabieg jest skuteczny, a który nie do końca.
  • Izabela Politańska 2017.04.19 [21:14]
    Zapraszam na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej (powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, wolumetria itp.) do swojego gabinetu w Łodzi przy ul. Rzgowskiej 56a. Jestem pielęgniarką po studiach na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, oraz ukończyłam studia podyplomowe z Dermatologii w Nowoczesnej Kosmetologii. Posiadam preparaty najwyższej jakości, zawierające w sobie znieczulenie, dodatkowo pacjentki znieczulane są maścią, zabiegi dzięki temu są komfortowe i bezbolesne. Oferuję konkurencyjne i uczciwe ceny. Po więcej info i zdjęcia zapraszam na stronę fb:www.facebook.com/medycynaestetyczna.lodzkie
  • gość 2017.04.21 [10:24]
    Jeśli masz 30 lat to jeszcze masz szansę na spowolnienie starzenia. Ze swojego doświadczenia mogę Ci polecić zabiegi z kwasami i dermapen. Mam 32 lata i od kilku lat tylko z takich zabiegów korzystam. Mam koleżanki, które wolą zrobić sobie wypełniacze i myślą ze to załatwi sprawę. Wyglądają sztucznie, twarze bez wyrazu, niestety o skórę nie dbają zupełnie. Moja twarz jest natomiast gładka, promienna i dobrze napięta. Moje ulubione zabiegi to kwasy PCA Skin (zwykle w zimie raz na miesiąc) natomiast teraz zaczełam juz serię mezoterapi dermapenam z ampułką medyczną Nctf HA. Jeżeli jestes z Poznania to polecam kosmetolog Izabelę z gabinetu Beauty Premium. Tutaj masz link do zabiegów: http://beautypremium.pl/pielegnacja-twarzy/me zoterapia-mikroiglowa-frakcyjna-dermapen/
    Zgłoś się do niej, a na pewno dobierze dla ciebie coś wyjątkowego, po czym zauważysz od razu różnicę usmiech.gif
  • gość 2017.05.31 [14:51]
    Kobiety decydują sie na zabieg odsysania tłuszczu. A dr Dmytrzak jednak jest tutaj najlepszym specjalistą jesli chodzi o takie zabiegi.
  • gość 2017.06.07 [08:34]
    istnieją różne sposoby, osobiście probowałam rożnych,ale dopiero ostatnio trafiłam na super zabieg plazma frax w tlc clinic ostrołęka
    moim zdaniem to jest hit w odmładzaniu

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...