Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktos wie

mam bardzo asymetr. piersi. czy ktos sie orientuje

Polecane posty

Gość czy ktos wie

ile moze kosztować operacja zmniejszenia tej większej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczęśliwa77
Też mam ten problem.. zgłębiałam ten temat w ubiegłym roku i cena jaką mi powiedział doktor 3 tys.zł. za zmniejszenie jednej piersi. Cały czas się zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keiraq
Widzę, że nie tylko ja mam z tym problem. Tez mam asymetrię piersi i to dość widoczną. Dziewczyny powiedzźcie jak sie z tym czujecie. Ja fatalnie. Boję się i mam kompleksy z tego powodu. Nie wiem jak bedzie wyglądało moje współycie . Nie wiem czy facet to zaakceptuje. Wstydzę się sama siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym nie zaakceptowal
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczykuper
Mojemu mężowi to nie przeszkadza, a ja noszę na codzień wkładkę do stanika i nic nie widać. Oczywiście zastanawiałam się nad zmniejszeniem piersi ale najpierw chciałam urodzić dzieci i karmić je piersią.Poza tym boję się bólu po operacji, ale może jestem histeryczką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej... a ja myślałam, że jestem sama... nienawidzę swojego ciała za te okropna wadę... mi wkładka nie wystarcza i jeszcze nigdy nie pokazałam się nikomu nawet w bieliźnie bo wtedy jeszcze gorzej widać ze moje piersi są tak okropnie nie symetryczne:( a jak zmniejszę tą większą to będę miała b:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość większosc kobiet
ma asymetryczne piersi ja tego nigdy nie zauważyłam, zauważył to lekarz (?!) podczas badania, różnica miseczek jeden rozmiar i mam to kompletnie w nosie po prostu kupuję stanik w rozmiarze tej większej piersi, z jednej miseczki ujmuję wkładkę i przekładam ją do tej drugiej i tyle a faceci aż tak bardzo nie zwracają na to uwagi, jesli same im nie powiecie może nawet nie zauważą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam asymetrie piersi zaplacilam 5tys za operacje 500pln za dobe w szpitalu i ok 500pln za masci do smarowania po operacji , stanik rehabilitacyjny i zmiany opatrunku. Gdzie zabieg nie konczy sie na jednej piersi dobry lekarz powinien ci powiedziec ze z opwerowac trzeba 2 zeby mialy podobny ksztalt , jak by nie bylo wieksza jest ciezsza i bardziej opadajaca . ciesze sie ze zrobilam zabieg bo tez czulam sie okropnie ,o rozebraniu przy facecie nie bylo mowy nie wazne co by powiedzial, dopasowanie bielizny to byla katastrofa , gdzie trudno mi sobie wyobrazic wyjscie na basen czy plaze z asymetria w bikini. Jak by nie bylo luszie nie sa tolerancyjni i wysmiej asymetrie przy dobraj okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak poza tym to lepiej samej udac sie na konsultacje bo jak mi zmniejszyli to lekarz powiedzial ze nie bedzie problemu z karminiem.wiec jezeli ktos sie nosi z zamiarem operacji nie wazne czy zmniejszyc czy powiekszyc i to nie jedna bo jak lekaz zoperuje 1 to dalej bedzie katastrofa to lepiej udac sie lekarza i miec 100% pewnosci niz miec opinie a ja mialm tak a ja tak - kazdy jest osobna jednostka i kazda z nas inaczej sie zajmą. Przez asymetrie zawsze nosilam zle dobrana bileizne co fatalnie wplywa na wyglad biustu co wplywa na samopoczucie wiec warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×