Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SDFSDFSD

MAM STRASZNIEMAŁE PIERSI !CZY POWINNAM JE POWIĘKSZYĆ.OTO JAK WYGLADAJĄ...

Polecane posty

Gość O.o
po chuj 5 takich tematow zakladasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki kochane za wsparcie
na razie są zalozone tylko trzy wiec nie wiem o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze jakie miasto
o to, że jeden to wystarczająca ilość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O.o
Narazie? to ile Ty chcesz ich tu zakladac? Schowaj te zwisy i idz ze stad!! EKSCIBICJINISTKA JEDNA :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyiiio
zwisy?ona ma ładne piersi wg mnie jak na 37 lat bo tyle pisze ze ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biust ma najwyzej c
szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwisy nie zwisy,a le to juz przesada zeby pokazywac 5 razy ta samo fotke na kilku roznych tematach! Kobieto na co Ci operacja? Piersi masz spoko, ni za male ni za duze, ladniusi staniczek i sex bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfggRRR
ZA MALE MA JAK NIC.TO NAWET B NIE JEST WG MNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim decyzja o zabiegu należy do Pani na fotce. Ma ładne, ale małe - jak do swojej sylwetki piersi. Zastosowanie implantów okrągłych ładnie by je uwypukliło, zwłaszcza u góry i z pewnością poczułaby się lepiej. Nie rozumiem, czemu w tym naszym chorym kraju wciąż operacje plastyczne traktuje się jak coś głupiego i zbędnego!? Setki tysięcy kobiet poddaje się operacji powiększenia piersi, a mimo to spotykają się ze złośliwymi lub potępiającymi uwagami. Po co to? Jeśli ktoś jest temu przecwiny, to niech sobie będzie - ale pozwólmy innym żyć tak, jak sami chcą. Pani z fotki jest sympatyczna i odważna - popieram ją w swoich dążeniach. Ma prawo czuć się kobieco, nawet gdyby miało to powiązanie z chirurgią plastyczną. Życzę powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się wydaję, że to jakiś głupi żart. Albo wyjątkowa bezszczelność jakiegoś faceta. Nie wydaje mi się, że kobieta która pokazuje piersi odsłoniłaby twarz. Jeśli moje przypuszczenia są słuszne, to szczerze współczuję tej pani na zdjęciach. A ty człowieku powinieneś iść do kryminału!!!!! Za rozpowszechnianie zdjęć (i to widać, że prywatnych) na forach, jeśli nie było na to zgody na to tej pani!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko możliwe - internet to miejsce nie do końca pewne... Jedyne wyjście, to liczyć na to, że ta pani się tu pojawi i wypowie na ten temat. Jeśli nie... no cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×