Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agus241

Mastektomia profilaktyczna i rekonstrukcja piersi

Polecane posty

Gość Agus241

Witam, Mam 32 lata, jestem nosicielką wadliwego genu BRCA 1 i 13maja będę miała przeprowadzona operacje podwójnej mastektomia wraz z rekonstrukcja piersi. Chciałabym sie dowiedzieć czy ktoś przewodził taka operacje. Jak to wszystko przebiega i jak długo dochodzi sie do siebie.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darciaa
Odnawiam temat... również mam gen BRCA 1 zmutowany i mysle o profilaktycznej mastektomii.... Może ktoś polecić dobrą klinikę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darciaa
Czy jest szansa,ze zrobie TO na NFZ??? bo mam sprzeczne info..i nigdzie czarno na białym się nie mogę dowiedzieć.... Będę wdzieczna za informacje. Może ktoś robil na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, czy ktoś miał robioną profilaktyczną mastektomię z rekonstrukcją u dr Sirek w Bielsku? Lub może gdzieś indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula746
Hej, przydatny wątek, mam nadzieje, że dowiesz się tutaj czegoś więcej od kobiet, które poddały się takiemu zabiegowi. Ja z kolei podsyłam link: http://www.piersi.info.pl/rekonstrukcja-piersi do serwisu z informacjami na temat operacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaSaw
Witam:) Zapraszam do obejrzenia ciekawego programu na temat mastektomii profilaktycznej i rekonstrukcji piersi. Dr Artur Bocian zajmuje się takimi zabiegami, myślę że warto obejrzeć i dowiedzieć się czegoś więcej w tym temacie. Emisja najbliższy piątek 18.05 o 22:30 http://www.tvnstyle.pl/aktualnosci,1865,n/sekrety-lekarzy-chce-usunac-piersi-by-nie-zachorowac-na-raka-bardzo-sie-boje,259710.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×