Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nicca

Medycyna estetyczna-zakupy grupowe

Polecane posty

Gość nicca

Witam wczoraj zalozylam nowy watek ae jakos go nie widzde wsrod tematow wiec pisze ponownie Co sadzicie Panie o zabiegach wykonywanych w ramach zakupow grupowych? jakie macie doswiadczenia? czy myslicie ze jestesmy gorzej obslugiwane bo placimy mniej? ja w ramach prezentu dostalam pakiet lipolizy ultradzwiekowej i endermologii, hmmm i mialam wrazenie ze jestem w jakiejs hurtowni nie dosc ze na zabieg czekalam godzine(takie bylo opoznienie) to jeszcze mialam wrazenie ze bylo to robione na tzw.odwal bo juz kilka dziewczyn siedzialo i czekalo na swoja kolej. Moze wiecie ile powinna trwac lipoliza ultradzwiekowa na 4 partie ciala i endermologia? jakos tak ekspresowo to mi zrobiono hmm bede wdzieczna za odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabieg endermologii na ciało trwa 35-40 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam !!!!!!!!!!!!!
Ogolnie Grupony i jego klony sa gówno warte... Korzystałam z tego wynalazku , m.in przy depilacji laserowej. Byłam glupia i nic nie wiedzialam , kolejne wizyty mialam robione co 20 dni !! zupelnie inaczej niz powinno sie to odbywac... poza tym byłam jak to ujęlas obsluzona jak wieprz, świnia do uboju i nastepna pacjentka. Depilacja nóg i bikini w niecalą godzine..jaka ja bylam durna :O Wlosy oczywiscie odrosly , kase stracilam , dziewczyna ktora mnie depilowala powiedziala przy wlascicielce ze zmyślam i chce wyłudzić kolejne depilacje ,wlascicielka salonu zbywała mnei i proponowala ''rabat'' na depilacje ,masakra salon juz nieistnieje , zamienil sie w wielki zaklad fryzjerski :D Wszystko z gruponów to lipa, albo towar drugiej kategorii ,albo niepelna usługa albo ściema prosto w oczy byle zarobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja siostra jest
kosmetyczka i wiecie co szefowa im karze oszukiwać przy tych wszystkich promocjach,zniżkach i np bardzo kwasy rozcieńczają,maseczki to najtańsze gówno.... Masakra jakaś. Ale co innego jak wejdzie jakaś diwy z kasą to sama szefowa w dupe im włazi,no ale logiczne ze taka klientka to skarb moja siora nie chce tego nagłaśniać,bo boi sie o prace,ale niestety taka jest rzeczywistość,TAK WIEC OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM ZNIŻKI NA WSZELKIE ZABIEGI KOSMETYCZNE,MEDYCYNE ESTETYCZNĄ ITD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_pier
a ja dodam tylko, ze strach chodzic na takie zabiegi z groupona. Nie tylko efektow nie bedzie (oszustwa na kosmetykach) ale mozna niezla krzywde komus zrobic jak kosmetyczka zle polaczy "nie te" produkty. No i w grouponie zaden dobry salon moim zdaniem sie nie promuje. Zreszta widzialyscie kiedys Skin CLinic z wawy albo GoodTime z Lodzi na grouponie?! Ja nie, a przychodza do mnie maile. I widze tylko jakies gabineciki, do ktorych za darmo baalabym sie pojsc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akuratka
ja widziałam kilka dużych i znanych klinik na grouponie lub gruperze, więc to niejest regułą. Niedawno La Perla, Art Estetica, Noa Clinic, nawet Sankowski, Kratochwil, więc to nie jest regułą, że wystawiają się tylko kiepskie miejsca. Ja zauważyłam że te dobre kliniki niepozwalają sobie na sprzedanie zabiegu z 90% zniżką tylko max. 50-60%, bo więcej to już widać dla niech za duży koszt. Korzystam z gruperów, ale tylko ze sprawdzonych zabiegów i jak już trafię na dobry gabinet to się go trzymam, bo przeciez gabinety oferuja tez takie swoje wewnętrzne promocje i korzystając z nich tez duż o oszczędzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicca
hmm tak tez mysle ze to taka sciema z tymi zakupami...dzis bylam na zabiegu na twarz ktory normalnie kosztuje 300 zl , ja placilam 99zl i moj wniosek jakbym naprawde miala wydac 300 zl za taki zabieg to bylam niezle w.... Zabieg niecala godzina, w zasadzie to moge taki zrobic w domu, peeling enzymatyczny lezenie 10-15 min, krotki masaz i na koniec maseczka i polezenie ok 20min....a mial byc taki super ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1agawa1
Ja raz robiłam zabieg na twarz z grupona i jak wy miałam wrażenie że tylko kase wydałam i nic z tego nie było. Trzeba szukac innych promocji , bo te z grupona to wg mnie mało warte Ja znalazłam we Wrocławiu na Moniuszki fantastyczną ofertę na zabiegi i teraz z tego korzystam - korzystne cenowo- porównywalne z ofertami z grupona a przynajmniej się starają i dbają o zadowolenie klienta - robiłam już 3 zabiegi i naprawdę super porównajcie sobie http://wroclaw.artestetica.pl/ i ciągle sa nowe oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbietka Krakuska
Absolutnie się z wami zgadzam. Wielka lipa na dodatek psująca rynek. Dobre salony nie sprzedają w gruperze i jego klonach bo jakośc wymaga ceny. Nie można wykonac zabiegu , który normalnie kosztuje 300 - 500 PLN za 99 PLN! To bzdura! Byłam raz na takiej promocji i dziękuję bardzo : efekt ZEROWY! Jak chcę sobie cos zrobić idę do sprawdzonego miejsca i czuję się jak królowa : płace za czas, dobre preparaty i wyglądam bosko . Myślę, że zakupy grupowe umrą śmiercią naturalną i tyle. Codziennie dostaję co najmniej kilkanaście propozycji " peelingu kawitacyjnego za 60 PLN" i już robi mi się słabo na sam widok. W Krakowie żaden szanujący się salon nie uczestniczy w tym cyrku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi sie ze
takie str ze zniżkami są niezłym miejscem żeby wcisnąć szajs bo łatwo znaleźć naiwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jotla_5
A ja sie z wami nie mogę zgodzic. Po pierwsze zanim sie cos kupi na gruponie trzeba poszukac info o danym miejscu (czasme wystarczy zobaczyc strone www i juz wiadomo ze naciagane), zadzwonic tam i porozmawiac... wypytac o zabieg , ba nawet pojsc Ja tak zrobilam zanim wydalam 1000zl na lipolize kawitacyjna i jestem zatowolona. Klinika profesjonalna, zadnego naciagania (kazdy zabieg 40minut), zadnego czekania. Milo i zgodnie z opisem. I co dla mnie mialo sens to oferowana byl pakiet - tj. 8 zabiegow, bo zrobienie tylu ma sens daje efekt. Dla mnie wszelkie oferty pt.49zl za liposukcje i cudowny efekt sa podejrzane Niedowiarkom podaje nazwe salonu - Butterfly Body Clinic - mozecie zadzwonic i wypytac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicca
a to super ze sa tez i zadowolone klientki:-) tylko czasem ja np.dostaje jak mi sie wydaje fajna oferte na kilka godzin przed jej zakonczeniem i czasami musze szybko decydowac, no ale mam nadzieje ze szczescie i do mnie sie usmiechnie i cos fajnego wyhacze:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzeszow
Dobrze wykonany zabieg ma swoją cenę. Nikt nie wykona profesjonalnie zabiegu, najlepszymi preparatami, za połowę tego co inni, nie wierzcie w to :) Wyjątki na gruponach się trafiają, ale zwykle lepiej dopłacić i mieć pewność, że będzie się zadowolonym z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do @1agawa1
@agawa, jakie zabiegi robiłaś w Art Estetica z Wrocka ? Napisz jak to nie tajemnica jakaś i jakie efekty bo jestem zainteresowana tylko chce więcej szczegółów a nie tylko hasła, że jest ktoś zadowolony wiec daj więcej info pozdro marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna K.
ja co do groupona, grupera itp mam mieszane uczucia bo tak naprawdę z 50% moich zakupów tego typu okazało się porażką, a z drugiej połowy byłam naprawdę zadowolona. W związku z tym zdecydowałam się ostatanio na taki zakup - botox u dra Kratochwila we Wrocławiu. Zapłaciłam połowę mniej niż normalnie, a wogóle nie czułam, że jestem "tą gorszą" - bo z grupona jak to niekiedy bywa. Efekt super, miłe podejście, zdecydowanie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1agawa1
Do @1agawa1 @agawa, jakie zabiegi robiłaś w Art Estetica z Wrocka ? Napisz jak to nie tajemnica jakaś i jakie efekty bo jestem zainteresowana tylko chce więcej szczegółów a nie tylko hasła, że jest ktoś zadowolony wiec daj więcej info pozdro marta Nie, nie żadna tajemnica, no co Ty.... zrobiłam 5 zabiegów endermologii , wstrzykiwałam botoxik no i makijaż permanentny (oczy) Na endermologię miałam super promocję - skóra po tym jedrna, cellulit niewiele widoczny, praktycznie chyba tylko ja go widzę bo mąż powiedział że poprawa jest, botox wstrzyknęłam polowe taniej i też ok, tylko makijaż w normalnej cenie bo chciałam na już przed urlopem ale zrobiony perfekcyjnie Ostatnio koleżankę zaciągnęłam i tez zadowolona :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta XX
ja właśnie chciałam się wybrać do Kratochwila na botoks, dowiadywałam się już o cenę, która w zasadzie mi odpowiada, ale gdyby dało się taniej to jeszcze lepiej :) ile płaciłyście za botox z grupona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kluchaa
mi grupon niestety przepadł bo nie miałam możliwości wykorzystania go do czasu wyjazdu za granicę, teraz wróciłam i umówiłam się na normalną wizytę do dr Kratochwila - cena ok, wiadomo, że z gruponem byłoby taniej, ale da się przełknąć. To jest właśnie minus takich promocyjnych kuponów, że przeważnie ciężko się zapisać, albo dopasować termin, a przy normalnej wizycie jest duże pole manewru co do dat itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Forumowiczki i Forumowiczów też ;-) Jestem lekarzem dentystą, wykonuję również zabiegi medycyny estetycznej. Przyglądam się od dawna wypowiedziom na forum, dziś zdecydowałam się na wypowiedź w tym temacie, ponieważ nie zgadzam się z większością opinii w tym wątku. Oczywiście, z pewnością jest tak, że zakupy grupowe przez swoją niską cenę=mały zarobek, kuszą czasami co niektórych, żeby "rozcieńczać, rozrzedzać" i Bóg wie co jeszcze, ale jak zawsze jest to sprawa indywidualna i kwestia etyki zawodowej. Ja uważam, że zakupy grupowe, to dobra reklama dla gabinetu, promocja jakiejś nowości, konkretnej usługi czy produktu. Sama parę razy brałam w nich udział i nigdy nie odbyło się to na jakości moich usług, czego dowodem są pacjentki, które wracają na kolejny zabiegi, już "bez kuponów" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicca
witam muszę napisać, że akurat usługi stomatologiczne z których korzystałam w ramach zakupów grupowych były najbardziej udane:-) a w sumie za niewielką kwotę poprawiłam i nadal poprawiam stan swojego uzębienia co do innych zabiegów niestety nie mam zbyt dobrego doświadczenia a najgorsze to chyba z gabinetu Skin Like Silk wawa i z salonu fryzjerskiego Stile Di Vita tez z wawy to tak dla ostrzeżenia innych chętnych aa a ostatnio bardzo pozytywnie zaskoczył mnie zabieg w gabinecie kosmetycznym w Hotelu Sobieski poszłam nastawiona sceptycznie a tu niespodzianka, kosmetyczka naprawdę się "przyłożyla" pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetycxzka się przyłożyła
bo co?bo zabieg trwał dłużej, a to, że pewnie położyła tanią i gównianą maseczkę, to pewnie tego nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety tak to w większości przypadków wygląda... poza tym te oferty trzeba dość wnikliwie czytać, bo można się naciąć na jakieś dodatkowe opłaty. ja jednak wolę zapłacić pełną kwotę i zostać należycie obsłużoną, a nie jak klientka drugiej kategorii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicca
hmm akurat nie mialam robionego zabiegu z jakas specjalna maska o co innego chodzilo a maske sama moge sobie polozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Nicca - miło mi, że dentyści Cię nie rozczarowali :-)) Chodziło mi akurat o usługi z dziedziny medycyny estetycznej, jakiś czas temu miałam ofertę na botoks i mezoterapię. Jako osoba wykonująca zabiegi, nigdy nie grupuję pacjentów na tych "pierwszej" kategorii i "kuponowych", podobnie jak z pacjentami na NFZ i przyjmowanymi prywatnie. Po pierwsze po co? Wystawiam ofertę, ktoś ją kupuje, ja na tym też przecież zarabiam, to co, mam się obrazić, że mam pracować czy co ;-) Po drugie - jeśli pacjent będzie zadowolony z usługi, za którą zapłacił mniej w ramach promocji, to jeśli przekona się do lekarza, preparatu, jakości zabiegu itp itd, to chętnie skorzysta z innych usług w danym gabinecie. Są oczywiście osoby, które "polują" na okazje i chodzą tylko na zabiegi z ofert grupowych, takiego pacjenta trudniej jest do siebie przekonać, bo dla niego najważniejsza jest cena, a nie jakość zabiegu. A z tym, jak już wiemy bywa różnie... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicca
do Dentessa a dokładnie co robisz jesli chodzi o medycyne estetyczna i jakich uzywasz preparatow? jakis czas temu slyszalam ze stomatolodzy maja najlepsza precyzje jesli chodzi o strzykawki:-) w swoim zyciu juz mialam wypelniane i bruzdy i botox i uniesienie policzkow i mezoterapie iglowa i mam rozne doswiadczenia niestety nie zawsze fajne i dalej szukam lekarza specjalisty....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Nicca - bo z tymi specjalistami to jest tak, że do niektórych warto pójść na botoks, inny pięknie zrobi ci usta, a trzeci nawet nie złapie za strzykawkę, bo mezoterapia jest poniżej jego zainteresowań ;-) Ja najbardziej lubię robić usta, może ze względu na bliskość zębów ;-)) A tak na poważnie, to trzeba być w miarę wszechstronnym, bo najlepsze efekty przynosi leczenie skojarzone, np. troszkę botoksu, a wypełnienie bruzdy dłużej się utrzyma. Twarz ludzka jest jak obraz, dzieło sztuki, efekt końcowy może być naprawdę fajny, wszystko zależy od umiejętności i wyobraźni lekarza, no i od możliwości finansowych pacjenta, niestety :-) Sory, troszkę mnie poniosło z tym dziełem sztuki ;-), ale lekarz medycyny estetycznej oprócz dobrego rzemiosła, musi być po trosze artystą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd do Nicca Tak się rozpisałam, że zapomniałam o preparatach :-) Głównie pracuję na preparatach Botox i Vistabel (to w zasadzie to samo), czasem Azzalure, z wypełniaczy Juvederm, Restylane, Teosyal, Croma, jestem elastyczna, bo czasem pacjentki mają swoje ulubione preparaty. Z mezoterapii Up Grade, Dermaheal HSR, Princess Rich, Hydromax i inne. A soft filling robię Revofilem. Jeśli można, czym miałaś robione zabiegi? Z czego byłaś zadowolona, a z czego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRUPONY PRECZ :)
witam 1) jeśli ktoś musi się wystawiać w gruponach, to już źle świadczy o nim jako o specjaliście. To dotyczy nie tylko medycyny estetycznej, ale również stomatologii i innych 2) jeśli stomatolog dorabia botoxem, to też słabo - w stomatologii są lepsze marże niż w estetyce. Więc jeśli musi robić botox, to co z niego za stomatolog?? 3) ceny - tutaj szczególną uwagę polecam. Ostatnio we Wrocławiu promował się zakład z ceną niemałą za 0,4 ml kwasu hialuronowego.....pierwotnie miala być ponoć 1300 zł. Sprawdziłam to: - zabiegi robi pielęgniarz......o zgrozo - zabiegi są wykonywane w piwnicy hotelu - ciekawe, czy mają odbiór sanepidu..... - nie ma ampułki 0,4 ml. Co znaczy, że osobnik ten dzieli ampułkę np. 0,8 ml na pół - to po pierwsze grozi zakażeniem materiału, po drugie da napewno efekt zbyt mały. Po trzecie cena proponowana za to 0,4 ml była wyższa w porównaniu z analogicznym zabiegiem (ale nie dzieloną ampułką...) w najbardziej renomowanych klinikach w mieście, u najbardziej doświadczonych lekarzy - DermaPuls, Dermamed i Wellderm..... Reasumując - lepiej szukać porady w dobrych ośrodkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasturczynka
dokladnie. dobre osrodki to podstawa. specjalisci, jakis taki zaufany tryb dzialania. ja bardzo lubie wymieniony wyzej Wellderm. Wiem,ze tam krzywdy mi nie zrobia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×