Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justyna190

mezoterapia bezigłowa kontra cellulit

Polecane posty

Gość justyna190

wpisujcie wasze doświadczenia: -na jaka partię -gdzie robiłyście -ile zabiegów -jakie efekty -jaki koszt -ile trwał zabieg ja dziś idę na pierwszy zabieg i z chęcia podziele się po moimi doswiadczeniami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankakkkkka
witaj, sama jestem zainteresowana mezo, napisz jak było i skąd jesteś -jeśli to nie sekret.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bakal
Robiłam zabiegi mezoterapii bezigłowej No Needle Mesotherapy, w instytucie Dermika ,Warszawa. - uda przód i uda tył , zabieg trwał 1,15 min i za serie 10 zapłaciłam 5900pln - było warto, robiłam w lipcu'2007 i do dzisiaj cellulit nie powrócił - bylam w miedzyczasie przed sylwestrem na pojedynczym zabiegu - po pierwszym zabiegu mialam juz duzo lepiej napiete uda =potem duze grudki cellulitu zamienily sie w mnostwo malych, az zniknely zupelnie moja kolezanka ktora jest przedstawicielem handlowym i czesto jezdzi na slask robila tam bo jest duzo taniej,\ale zabieg jest wart tych pieniedzy na prawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna190
jestem z Wrocławia, i jestem juz po 2 zabiegu-robie tył i boki ud...na razie mam wrażenie jakby cellulit wyszedł na wierzch, skóra jest super napięta i nawilzona ale cell nadal jest, sprawia wrażenie jakby był napuchniety, może to skutek wtłaczania tych substancji...jak sądzicie, Bakal miałaś tez takie objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna190
zabieg trwa około 1,5 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bakal
Ja miałam wrazenie jakby sie go zrobiło więcej na początku, bo stał sie drobniejszy, ale nie miałam innych objawow. Może pijesz za mało wody ?\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna190
pije 2 litry dziennie, w takim razie będę pić więcej. dzięki za poradę;) po jakim czasie miałaś pierwsze efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdroszczę
Wam i gratuluję, ja jestem z Poznania i nie mogę znalęźć firmy która ma taki sprzęt:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdroszczę
dzięki:-))) buziaki ,jutro tam dzwonię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paprotka99
Potwierdzam. Mezo NNM jest poprostu nie do ponbicia jeżeli chodzi o efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celllulit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mezoterapie bezigłowe są różne? Chodzi mi czy jest coś ukryte pod tym NNM TM ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna190
oryginalna jest tylko NNM na aparacie firmy BTL, warto zwrócic na to uwagę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna190
do Paprotka99-jakie masz efekty, ile zbiegów robiłas, po którym było widac pierwsze efekty, i jak się utrzymuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paprotka99
Mialam serie 10 zabiegow na uda tyl i przod, efekt widziałam tak po 3 zabiegu, teraz chodze raz w miesiacu na pojedynczy zabieg, wiec cellulitu nie mam, ale podobno efekty utrzymuja sie 1,5 roku. ja wybralam wersje z powtarzaniem zabiegow bo jest to b.dobre rozwiazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna190
dzięki za odpowiedź:) jestem po 6 i świruję, raz mi się wydaje że prawie nic nie mam innym razem że jest jeszcze gorzej niż przed...ale pewnie to jakieś schizy;) czekam do 10 i dam znać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia27
cześć Justyna :) Również jestem z Wrocławia -i również chcę skorzystać z zabiegów napisz proszę gdzie wykonujesz mezoterapię bezigłowa i koniecznie dawaj znać na bierząco o rezultatach Pozdrowionka serdeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może igłowa działa szybciej. bezigłowa powoduję ,że koktaile wchłaniane są szybciej a igłową wprowadz od razu w cellelit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna190
po 8 zabiegach... duuuża poprawa :D, ale cellulit wciąż jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z kosztami
ile konkretnie zaplacilas i za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna jesteś
jak wy mozecie mówic ze to nic nie boli? myslałam ze orła fikne jak podłaczyła mnie "pod prąd"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna190
poproś panią żeby zmniejszyła natężenie prądu, ten zabieg z zasady ma być przyjemny, a natężenie prądu dobiera się indywidualnie, takl, żeby nie bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paprotka99
Mnie tez nic nie bolało. Efekty mam rewelacyjne, napaliłam sie i będe teraz robic posladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Paprotka
czy ten zabieg tez\wyszczupla? chciałabym załatwic dwie rzeczy za jednym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Paprotki
mam 45 lat i zastanawiam sie czy efekty zalezne są od wieku, bo ja jestem po 4 zabiegu i w sumie nie widzę róznicy, przede mna jeszcze sześć- mam nadzieję,ze bede zadowolona tak jak Ty -a co do wyszczuplenia to Lipokontur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna190
no i jestem po całej serii :D rezultat redukcja cellulitu o 80 %..jeszcze mam ale do tego co było to jak niebo a ziemia ;) na jesien robię druga serię też na tył ud i jedną na przód;) zajarana jestem tym zabiegiem;) zabieg jest przyjemny, nic nie boli, w obwodzie uda spadło mi o 2 cm, ale to chyba niej główny cel tego zabiegu, chodzi głównie o cellulit;) polecam, bo wart jest tej kasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martawawa
W jakim odstepie czasowym wykonuje sie poszczególne zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paprotka99
wydaje mi sie że wiek nie ma tu az tak wielkiego znaczenia tylko stopien celluitu jaki masz. Ja miałam 3 stopień wie pani wykonująca zabiegi od razu mipowiedziała że mam robić dwa obszary ( czyli podaje podwójną dawke leku), bo przy jednym efekt byłby o wiele mniejszy. Ale osoby które mają 2 stopien moga robić tylko jeden obszar i to w zupełności wystarcza. Tak więc jeżeli uważasz że masz spory cellulit mowie ci bierz od azu dwa obszary a nie ppożałujesz, szkoda czasu żeby potem robic od nowa. Ja robie teraz właśnnie ten LipoKontour i mimo że na topiku lipoliza laserowa krytykują go dziewczyny ( czhociaż sobie nie robiły, dziwne!) to mnie cała informacja na temat metody i efektów dużo bardziej przekonała niż Smart lipo o tez byłam na konsultacji. Lipokontour robie na brzuch i boczki i powiem że mam juz naprawde znaczne luzy w spodniach, alle zmierze sie dopiero po 10 zabiegu. A jak u ciebie? coś lepiej? też robisz lipokontour? Mają bardzo fajną reklamę w urodzie z pokazanymi efektami na "normalnych ludziach", a nie modelkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Paprotki
na razie zrobiłam 5 zabiegów, jutro szósty..poki co szaleństwa nie ma ale rzeczywiście moze powinnam zrobic tył i przód razem( robię tylko tył) Lipo jeszce nie robilam ale slyszalam ze po 3 zabiegu kobitka jest mniejsza juz o jeden rozmiar. Moze tez sie zdecyduje ale najpierw chce powalczyc z tym cholerstwem-cellulitem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×