Odpowiedz na ten temat

MIKRODERMABRAZJA CZY KWASY?

• gość 2015.11.15 [20:56]
    Bardzo polecam mikrodermabrazje w black pearl w krakowie usmiech.gif
  • gość 2016.01.04 [13:03]
    To czy wybierzemy kwasy czy mikrodermabrazje zależy od potrzeb naszej skóry. Ja robię złuszczanie kwasami w Klinice urody i pięknej sylwetki na Bemowie. Ale oczywiście wcześniej byłam na konsultacji żeby sprawdzić jaki zabieg będzie dla mnie najlepszy i najskuteczniejszy.
  • gość 2016.01.04 [21:12]
    Moim zdaniem Kwasy zwłaszcza że masz okres zimowy i masz paletę różnych rodzajów kwasów, które można dobrać do rodzaju i wyglądu twojej skóry.
    Mikrodermabrazja jest mocno rozpromowana i polega tylko na mechanicznym złuszczaniu skóry. Jednym słowem jest przereklamowana
  • gość 2016.01.05 [16:27]
    polecam bloga antyzmarszczki kropka blogspot kropka com
    Znajdziecie tam informacje o roznych kremach, zabiegach, domowych metodach czy masazach przeciwzmarszczkowych. Stronka internautki,ktora gleboko wierzy, ze wczesna profilaktyka zaowocuje w przyszłości wieczną młodością usmiech.gif
  • gość 2016.02.01 [12:14]
    I w tej Klinice urody i pięknej sylwetki doradzili Ci kwasy? I jak, zrobiłaś już? Jesteś zadowolona? Bo ja tez o czymś takim myślę. Widziałam na ich stronie sporo informacji na ten temat. Oni się chyba specjalizują w tych kwasach?
  • gość 2016.02.01 [13:09]
    Tez się zastanawiałam czy mikrodermabrazja czy peeling, ale w sprawdzonym miejscu obejrzą skórę, zrobią wywiad i doradzą. Ja byłam w CM SKJ, w końcu okazało się, że w moim przypadku skuteczniejsza okazała się jednak mikrodermabrazja. najlepiej zaufać lekarzowi.
  • gość 2016.02.29 [15:31]
    To już najlepiej niech lekarz oceni. Zarówno mikrodermabrazja jak i peeling chemiczny są skuteczne. Ja lobię chodzić do Kliniki urody i pięknej sylwetki. Oni współpracuję z tym znanym dr Styczniem.
  • gość 2016.04.04 [13:46]
    O, ja słyszałam że ten dr Styczeń jest niezły! Myślałam, że na Bolkowskiej oni robia tylko zabiegi typu endermologia czy Icoone, a tu widzę, że tez medycyna eststyczna jest! Fajnie!
  • andrzejek2372 2016.10.17 [15:14]
    Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem była by mikrodermabrazja, jednakże to decyzja indywidualna. Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej to ten artykuł przeczytaj: http://www.trau-dich.pl/mikrodermabrazja-na-p roblemy-skory/
  • annapop 2016.10.24 [17:21]
    We Wrocławiu mam sprawdzoną doktor medycyny estetycznej: http://www.karolinakopec.com/ . Ona właśnie doradziła mi mikrodermabrazje i zdziwilam się, jak szybko pozbylam się blizn potrądzikowych!
  • natson 2016.10.25 [23:44]
    Ja się nie zgodzę z tym że mikrodermabrazja jest przereklamowana, bo to zależy od problemu na który szukasz zabiegu. Na łojotok i zaskórniki mi pomogło i fajnie wygładziło skórę. Gdybyscie szukały sprawdzonej kliniki w Wawie, to ja zawsze chodzę na mikro do Viva-Derm
  • gość 2016.10.26 [14:41]
    Zdecydowanie wolę kwasy, co roku robię sobie serię żeby mocno się złuszczyć. Lubię szczególnie połączenie z odmładzającym retinolem. W gabinecie do którego chodzę mają amerykańskie kwasy pcaskin, które nie mają sobie równych. Skóra po nich jest jak nowa, idealnie wygładzona, bez przebarwienień i bez zmarszczek. Zabiegi nie są tanie, ale warte swojej ceny. Polecam salon Beauty Premium w Poznaniu niedaleko Maltywww.beautypremium.pl
  • Agatka44 2016.11.16 [10:18]
    Ja jeszcze nie robiłąm ani jednego ani drugiego. Czytam na http://www.innaklinika.pl/kwas-hialuronowy/ trochę na temat kwasów, ale nie ukrywam, że mnie to trochę przeraża.
  • gość 2016.11.29 [21:28]
    Polecam Instytut Imeiaa. Świetne działania.
  • gość 2016.11.30 [23:54]
    Miałam mikrodermobrazję diamentową i jak dla mnie efekty są super, zwłaszcza biorąc pod uwagę niską wg mnie cenę zabiegu. Byłam w salonie z polecenia, Cosmetix na Muranowie, to jest vis a vis Arkadii, ulica bodajże Słomińskiego. Z zabiegu jestem zadowolona, nie tylko z efektu, ale i ze sposobu w jaki był przeprowadzony przez p. Agnieszką - sumiennie i w fajnej atmosferze. Na http://cosmetix.pl można sobie zobaczyć szczegóły, jak by ktoś był zainteresowany. Kwasów nie lubię, bo zazwyczaj łuszczę się potem kilka dni smutas.gif
  • gość 2016.12.01 [13:28]
    Nie trzeba wybierać między kwasami a mikrodermabrazją usmiech.gif ja miałam w takim stanie skórę, że miałam oba zabiegi na raz. Na mojej twarzy było chyba wszystko co może być: zaskórniki, suche skórki, tłuste czoło, plamy po słońcu na policzkach. Teraz jest na tyle dobrze, że nie muszę używać mocno kryjących pudrow, jedynie krem bb. Mikrodermabrazję miałam korundową, a kwasy pcaskin. Polecam zabiegi w saloniewww.beautypremium.pl w Poznaniu na os. Tysiąclecia
  • gość 2016.12.24 [12:17]
    Zgadza się, kwasy PCA SKIN to nr 1 w USA, cieszę się ze mozna w Polsce równiez korzystac z tych zabiegów!
  • gość 2017.03.20 [17:22]
    Moja koleżanka całkiem niedawno robiła zabieg mikrodermabrazji diamentowej u http://www.tuttibeauty.pl/ i musze przyznać że jej efekty zrobiły na mnie bardzo duże wrażenie! W przyszłym miesiącu sama planuję się zapisać, bo cena jest też zachęcająca.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...