Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MAMUSIA KRK

MIKRODERMABRAZJA CZY KWASY?

Polecane posty

Hej Dziewczyny!Zastanawiam sie nad mikrodermabrazja lub kwasami,bo namawia usilnie mnie na to taka znajoma kosmetyczka,ale za 1zabieg chce 250zl,wiec na moje oko DUZO.Wiecie moze gdzie w Krakowie jest jakis naprawde dobry gabinet i z przystepnymi cenami?Slyszalam,ze Der med na Tomasza jest OK?Podajcie jakies namiary na sprawdzony gabinet i DOBRA kosmetyczke!Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaww
nie jestem z krk wiec namiarów ci nie podam Chce ci tylko powiedziec że przedwczoraj robiłam mikrodermabrazje pierwszy raz i nawet jestem zadowolona bo jest różnica a licze że będzie jeszcze lepiej jak sie wygoi Kwasy podobno trzeba robic całą serię ok 10 razy zeby był efekt więc mimo że są tańsze wyjdzie drożej a mikro wystarczy 3-4 A i zapłaciłam 150 nie 250 razem z maską z alg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje agaww za info mimo,ze nie jestes z Krakowa.To widze,ze ta kosmetyczka z mojego rejonu troche wysoko sobie ceni za ten zabieg.Musze poszukac gdzies indziej taniej.To mowisz,ze jestes zadowolona?a bolalo?:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jakakak:-) potrzebna mi jest ta dermabrazja wlasnie na przebarwienia po tradzikowe.Przyznam szczerze,ze nie mam ich zbyt wiele,ale drazni mnie to bardzo,ze nie moge miec normalnej skory tylko wiecznie jak na zlosc cos mi sie jeszcze robi na tej buzi a do tego zawsze zlosliwie jak akurat mam gdzies wyjsc albo mam jakies spotkanie na ktorym mi zalezy...:-(mam do tego mieszana cere i zawsze nawet jak mam podklad swiece sie jak...nie powiem co!!!a masz cos dobrego na tradzik?jakis specyfik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaww
mamusia na trądzik spróbuj brevoksil jest bez recepty a co do zabiegu to nic nie bolało takie uczucie jakby jeżdziła po buzi takim wielkim długopisem który ssie a potem wyglądałam jakbym sie za dużo opaliła na słońcu tj czerwona szczypiąca cera ale po dwóch dniach zeszło Teraz kolor normalny ale jak dotkne to taka złuszczona jak drobna tarka ale nie widac tego Jeszcze się goi ale efekt jest, jest zdecydowanie lepiej niż było tylko czy nie wróci to sama jestem ciekawa a na brodzie już dwa syfki mi sie pojawiły niestety Pozdrawiam i przepraszam ze tak późno odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUSIA KRK Nie myl dermabrazji z mikrodermabrazją,ta pierwsza to drastyczny zabieg chirurgiczny pod narkozą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,wiem i nic nie myle,bo sama jestem kosmetyczka ale zbieram info od ludzi kto jak przechodzi i jakie efekty,bo rozne sa opinie...sama wiesz..jednej pomoze a drugiej zaszkodzi!a powiedz mi..mialas moze mikrodermabrazje albo jakies silniejsze kwasy medyczne lub dermabrazje?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok,ok,myślałam,że pomyliłaś pojęcia.Dermabrazji nie miałam,no bo wiadomo,to dość ryzykowny i kosztowny zabieg.Wskazany w radykalnych sytuacjach.Mikrodermabrazji też nie miałam,stosowałam tylko kwasy.Peeling migdałowy robię sobie często,robię toniki z kwasu salicylowego i mlekowego plus kremy z kwasami np.Lysanel activ,Effaclar K,Acne Derm.Należy pamiętać o ochronie przeciwsłonecznej po takich zabiegach,aby uniknąć przebarwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marryme kochana i co skutkuja te specyfiki?a powiedz zadowolona jestes z pilingu migdalowego,bo on jest dosc delikatny ale ponoc dobry dla skor tradzikowych i problematycznych,ale co zmienil w twoim przypadku?jestem ciekawa wszystkich efektow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marryme kochana i co skutkuja te specyfiki?a powiedz zadowolona jestes z pilingu migdalowego,bo on jest dosc delikatny ale ponoc dobry dla skor tradzikowych i problematycznych,ale co zmienil w twoim przypadku?jestem ciekawa wszystkich efektow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingrid73
Mamusia krk lepiej kup sobie mikrodermabrazje w tubce z avonu, zaoszczedzisz duzo pieniedzy a efekt podobny albo lepszy bo po 2 dniach przynajmniej cos sie złuszcza.W zeszłym roku bardzo sobie odciazyłam kieszen na mikrodermabrazje w salonie, kosmetyczka namowila mnie na 6 zbiegow (1 za 200 zł) przy kazdym zapewniajac ze efekt bedzie juz od nastepnego :D Mam przebarwienie potrądziwkowe i płytkie blizny, zero efektu!Chyba ze efektem nazwac ponaciaganie skory twarzy we wsezystkie strony, przez pierwsze dni przypominalam bulmastifa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ingrid73:-) Dziekuje za rade..hmm..skoro tak to wielkie dzieki bo nie pojde na mikrodermabrazje bo ja potrzebuje czegos silniejszego jakies medyczne kwasy.Ale naciagaja ludzi na kase a efektu potem zadnego!:-(dramat.Musze chwilowo konczyc ale wroce.A wiesz cos moze o dermabrazji albo mial ktos z twoich znajomych ten zabieg i jakie efekty,czy sie oplaca???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam robione kwasy u kosmetyczki najpierw,migdałowe i raz peeling kwasem glikolowym.Teraz robie sobie sama ,bo to żadna filozofia.Najpierw musisz skórę przygotować przez ok.2 tyg. i nakładać tonik migdałowy a potem peeling np .10 % na początek. Na mnie działa to łagodnie,czasami przypala mi sie skóra ,ale po paru dniach nie ma śladu.Nie za bardzo usuwa zaskórniki niestety,ale podsusza cerę,nie wyskakują mi niespodzianki,na blizny i przebarwienia to za bardzo nie pomaga. Kwas kupuje w tym sklepie- www.mazidla.com albo www.thanatos.com.pl kosztuje to grosze a starcza na długo,naprawdę szkoda czasu i nerwów na wizyty w salonie. Ja sie bardzo zraziłam ,bo znam kilka kosmetyczek i widzę, jak jestem w ich towarzystwie ,jak olewają swoje klientki,naśmiewają się z ich ciał,defektów,naciągają na zabiegi.Wiez\\c jak sie ich nasłucham to ,zaraz mam wrażenie ,że każda kosmetyczka taka jest.Teraz staram sie sama dbać o siebie ,bo już nikomu nie ufam. Chciałabym wypróbować jeszcze TCA,aloe nie wiem gdzie kupić kwas trójchlorooctowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingrid73
moje literowki mnie czasem dobijają:/oczywiscie nie potrądziwkowe tylko potrądzikowe.Az dostalam rumienca:)to wina tej wrednej klawiatury.No i tak zdecydowanie kosmetyczki naciagają i nie bez powodu panuje opinia ze jedynym!!skutecznym sposobem jest dermabrazja.Jest to jednak tez metoda ryzykowna ze wzgledu na powiklania , dla mnie dodatkowym ryzykiem jest koniecznosc znieczulenia ogólnego i wiem ze nigdy sie na to nie zdecyduje.Dlatego tak chetnie dalam sie namowic kosmetyczce na mikrodermabrazje, a bo to innowacja, a bo to bezbolesne, bez ryzyka itd.No i cena..jesli tak wysoka to musi to byc cos extra!ciekawe na ile takich rewelacji jeszcze damy sie nabrac.Pozdrawiam was babeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubo po 30
pryszcze leczylam cale zycie a mam blizej 40 niz 30;), mialam je zawsze1- 2 czasem 3..;oczywiscie zabiegi u kosmetyczki, czasem w przyplywie depresji antybiotyk +masc od dermatologa i oczywiscie dopiero eaakutan mi radykalnie pomogl- na prawde od 2 lat nie mialam ani jednego pryszcza - nigdzie!acha..wracam do tematu tzn moze nie zupelnie ..;tu na kafeterii wyczytalam o kroplach dla dzieci z witamina C 10%_ jak dla mnie rewelacja za 6zl, widac efekty juz po kilku dniach- zanim sie zdecydujesz na tak powazny wydatek moze sprobuj? Nie zapominaj jednak o kremach z duzym filtrem na dzien, nawet gdy nie ma duzego slonca.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulce
Ja osobiscie robilam mikrodermabrazje u kosmetyczki ...efekty poza troszke gladsza skore niezauwazalne:( Zrobilam tylko 2 zabiegi i kosmetyczka sama mnie na wiecje nie namawiala bo skora mi sie zaczela przesuszac:( ) Cena 150 zl za zabieg z ampulka i jakimis maseczkami. Moja znajoma dermatolog robi mikrodermabrazje i laczy ja z kwasami ale raczej zaleca to jako zabieg usupelniajacy po leczeniu tradziku. Na przebarwienia chyba lepsze sa kwasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDDDqqq
zależy jaki masz problem, jak masz przebarwienia idx do lekarza zeby cie zbadał lampą wooda i powie ci co można zrobić. A jak chcesz odświezyć twarz to mikrodermabrazja obojętnie jaka jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DermaMed
Witam Mikrodermabrazja dziala, ale w odpowiednich wskazaniach. Przed zabiegiem lekarz powinien wypytac dokladnie o efdekt, jakiego pacjent oczekuje i na podstawie tego polecic zabieg (peelingi tez sa bardzo rozne i daja rozne efekty) pozdrawiam Pawel Surowiak www.dermamed.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKICH!!!wpadlam zobaczyc jak tam sie miewa moj topik i widze,ze niezle..dlugo mnie nie bylo bo zycie z 3 miesieczna PEREŁKĄ troche jest zajmujace...ale piekne!!ale to tak na marginesie!!Wlasnie w ten piatek ide do mojej dermatolog,ktora z reszta uczyla mnie w szkole kosmetycznej pani dr Politowska i zobaczymy co mi poleci pewnie kwas glikolowy lub migdalowy na poczatek a potem moze pirogronowy choc niewiem czy nie bedzie on dla mnie za mocny bo ten wlasnie kwas jest na troszke powazniejsze sprawy,ale zobaczymy odezwe sie po i powiem co mi doradzila i na co sie zdecydowalam.Chcialam zapytac GRUBO PO 30:-)czy tymi kroplami smarujesz stany zapalne,cala buzie czy je po prostu zazywasz doustnie?????????????????? I pytanko do DERMAMED...jestes moze zwiazany w jaki kolwiek sposob z farmacja lub kosmetyka jako np lekarz lub ktos z tej branzy???????????????daj znac!!!! DO INGRID 73:-)nie przejmuj sie klawiatura mi tez plata figle!!:-Pmasz swieta racje,ze dermabrazja to na bank rewelacja tylko wlasnie ....to niebezpieczne znieczulenie ogolne jest przerazajace!!!a jakbysmy sie tak nie obudzily!!!buuuuaaaahhhaaa!!!!strach mnie przelecial!!tak sama jestem kosmetyczka ale to bardzo duze wyzyskiwaczki!!!ja taka nie jestem mozna wierzyc lub nie ale po co kogos naciagac na cos co nie daje efektu...GLUPIE!!!i jaki w tym zysk jak juz potem ta klientka do ciebie wiecej nie wroci...hmmm...prawda???!!!!CALUJE WAS MOCNO i narazie zmykam bo maly sie obudzil!!!!piszcie dalej!!!papa...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DermaMed
tak, jestem lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubo po 30
stanow zapalnych nie miewam- hurrrrraaaaa!!! a krople z wit C stosuje smarujac buzie mniej wiecej co drugi dzien wieczorem; wlasnie a propos to dokladnie nie wiem czy dobrze robie ale na prawde widze roznice - pory sa zwezone, cera taka rozswietlona, gladka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie zapraszam na nowe forum profesjonalnej holistycznej kosmetyki i stylizacji twarzy, ciała i paznokci... Szeroka profesjonalna wiedza kosmetyczna, FIT & SPA & WELLNESS, stylizacja paznokci i wieeele innych.... www.innowacje.mojeforum.net Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niazzuśka
Tylko mikrodermabrazja. Świetny zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka103
witam, dawno nikogo nie było, ale temat mnie zaciekawił. jestem kosmetyczką i uważam że kwasy to rewelacja! a że którejś z was przebarwienia wyskoczyły na słonku? chyba osoba wykonująca zabieg nie powiedziała wszystkiego. kwasy stosuje sie późną jesienią lub wczesną wiosną, nie może być jeszcze dużego słońca oraz mrozu. przez 14 dni nie należy wystawiać twarzy na promienie sł i solarium, blokery nie istnieją! sprawdziłam na sobie bo robię kwasy raz w roku. super usuwają zmarszczki(pracuję na neoglisie) pozdr i zagadajcie, bo fajnie tu u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syskak
Cześć Dorka i pozostałe panie!Ja też chciałabym się dowiedzieć w jaki sposób odmłodzić twarz,szyje i dekold mam te rzeczy w okropnym stanie i szukam jakiś zabiegów które pomogą mojej skórze.Piszcie jakie zabiegi przynoszą rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kosmetyczka powinna zasugerować jaki zabieg będzie odpowiedni. Czasem pewnie mikrodermabrazja, czasem wystarczy peeling migdałowy. Zależy od tego, czy to zmarszczki, czy przebarwienia, czy blizny i jaka cera pewnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika33
Witam, mam nadzieję że temat zostanie zreanimowany :-) Bo mam problem do rozwiązania... byłam na "wizycie" u Pani dermatolog (może kosmetolog ?) na Tomasza w Krakowie. Mam trochę bruzdek po starym trądziku oraz nieco świeższych delikatnych przebarwień. Do tego kilka "naczynek" na kościach policzkowych. Skutek? - jak nie nałożę solidnej warstwy podkładu wyglądam jak klaun z różnokolorowymi kawałkami twarzy :-( I Pani poradziła mi serię po 2 zabiegi mikrodermabrazji i kwasu migdałowego robionych na przemian co 2 tygodnie. Wychodzi do połowy maja, a ja na początku czerwca jadę na urlop - mówiłam o tym tej Pani!!! No i po gruntownym przebuszowaniu netu zgłupiałam... w jednych miejscach piszą, ze można przez cały rok bez ryzyka przebarwień, ale drugie tyle informacji alarmuje że jednak mikro i kwasy to do marca najdalej... PORADŹCIE bo nie chcę sobie zaszkodzić!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate12
ika33 Polecam Ci zabieg Cosmelan. Działa on zarówno na przebarwienia jak i reguluje pracę gruczołów łojowych, spłyca niewielkie blizny , bo działa też złuszczająco. Jest dosyć drogi, ale naprawdę skuteczny.Sprawdziłam. Po zabiegu od dermatologa dostaniesz krem cosmelan2 do stosowania w domu, możesz go stosować bez obaw również latem. Świetny jest również kwas migdałowy , który można stosować latem. Kwas ten polecała marryme, też go używam w formie toniku. Rewelacja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika33
Witaj, Kate 12 słyszałam o Cosmelanie. Podobno faktycznie daje dobre rezultaty, ale słyszałam także że to "dożywocie" :-/ tzn kremy na przebarwienia trzeba stosować już do końca życia bo inaczej to samo wyjdzie znowu... Wiesz może coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate12
ika33 u mnie problemy z przebarwieniami zaczęły się po ciąży.stosowałam różne preparaty , kwasy AHA, trójchlorooctowy , kremy na przebarwienia różnych firm i niestety przebarwienia powracały. Najlepszą i sprawdzoną przeze mnie metodą jest cosmelan i kwas migdałowy. Kwas migdałowy też należy do kwasów AHA, jest jednak jedynym kwasem którego możesz używać latem. Stosuję je od ponad 2 lat i przebarwień nie mam , naprawdę wogóle. Zabieg cosmelan w gabinecie robiłam 1 raz, natomiast krem cosmelan 2 dokupuję gdy mi sie kończy i używam na zmianę z kwasem migd. Ważne jest również stosowanie wysokich filtrów nie tylko latem min. 20spf. Nie wiem czy to dożywocie, jak piszesz, ale wiem na pewno że pomagają. Ja widząc efekty nie mam zamiaru rozstać się ze swoim zestawem. Tak samo jak nie przestanę używać kremów z wysokim filtrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×