Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BIBISI

mikrodermabrazja diamentowa-kto byl na zabiegu?

Polecane posty

przenosze temat tu:) ciekawa jestem jakie to przynosi efekty?:) napiszcie prosze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulula
hej:) ja bylam i jestem zadowolona:) narazie to byl pierwszy zabieg ale buzia znacznie odzyla, mysle ze z moimi przebojami na twarzy jeszcze 4-5 zabiegów i bede mogla chwalic sie gladka cera:) oczywiscie pielegnacja tez jest wazna: ja uzywam kremow iwostinu i kremow z kolagenem, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haloooo
a jak wygląda zera po zabiegu czy moge bez problemu pokazac sie ludzią czy trzeba wziąsc urlop:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haloooo
cera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulula
bez problemu mozna wyjsc do pracy po takim zabiegu:) tylko trzeba wysmarowac buzie dobrze podklad i do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam na 4 zabiegach, efekt jak dla mnie rewelacyjny, takze z czystym sumieniem moge polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ide jutro trzeci raz,na razie nie widzę efektów-z tym,że zaraz po zabiegu skóra jest miękka,taka przyjemniesza w dotyku,mam wrażenie,że zrobiła się bardziej sucha (mam cere mieszana) w okolicach żuchwy,chodzę po to,żeby dodać cerze blasku,nie mam problemów z bliznami,trądzikiem,czy nadmiernie rozszerzonymi porami-chociaż jak się zmniejszą nie będę miała pretensji :-),może po piątym razie jakiś efekt będzie widoczny gołym okiem,bo na razie to mam po mikrodermabrazji tylko poczucie,że coś dla siebie robię :-) aha-nie używam podkładu i uważam,że nie straszę po samym zabiegu,może jakieś lekkie zaczerwienienie-ale nie wygląda to chorobliwie,spokojnie można się pokazać ludziom :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przepraszam..
gdzie wy to robicie u kosmetyczki czy w jakims gabinecie pod okiem lekarza dermatologa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulula
ja robilam u kosmetologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niediamentowa_kosmetyczka
przeczytajcie dziewczyny nowy numer LNE Mikrodernabrazja to przerost formy na treścią i wyciąganie kasy przez producentów tych wynalazków z kosmetyczek i lekarzy Nie robi niczego czego nie można zrobić inaczej a może przynieść więcej szkód niż pożytku |I nie ma znaczenia jak kto ją sobie nazwie. Jak zwykle najważniejsza jest moda. Była na bary tlenowe, kremy z kolagenem teraz jest na mikrodermabrazję. Aparat kosztuje ponad 20 tysięcy żeby się zwrócił, trzeba namawiać prawie wszystkie swoje klientki na ten zabieg a resztę zabiegów kosmetycznych trzeba sobie odpuścić bo nie starczy czasu Co prawda nie jest to taki pic jak złote nici ale robi się ją najczęściej zupełnie niepotrzebnie I spróbujcie potem to przerwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niediamentowa_kosmetyczka,ale przecież dużo osób ma problemy z bliznami i trądzikiem-widziałam zdjęcia \"przed\" i \"po\" i było widać różnicę ja traktuję mikrodermabrazję jak taki mocniejszy peeling,sama chciałam-kosmetyczka mnie nie namawiała,wczoraj byłam trzeci raz,wydaje mi się,że jedna lwia zmarszczka (bo mam dwie) się spłyciła (mam wstrzyknięty botoks,wiec są te zmarszczki nieznaczne),skóra jest przyjemna w dotyku (może to zasługa maseczki mocno nawilżającej-ale może też lepiej się wchłonęła po mikrodermabrazji)-na razie tyle efektów,ale pójdę jeszcze dwa razy i zrobię przerwę,chyba będę robić sobie takie serie,może co pół roku,ale jak mówiłam-traktuję to na razie jak pilling i się relaksuję podczas zabiegu,fajny jest :-) a co to jest LNE? domyslam się,że jakieś czasopismo :-) a czemu złote nici to pic? chyba tutaj nawet czytałam,że kobiety są zadowolone z efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niediamentowa_kosmetyczka
efekt od razu po zabiegu jest super, ale tak samo jak byś sobie zrobiła pedicure Zupełnie nie działa głębiej, szlifuje tylko warstwę rogową naskórka. Jak się zrobi zbyt głęboko można wpędzić skórę w tarapaty Fajnie poprawiaja się drobne blizenki naskórkowe, ale blizny po trądziku tylko po dermabrazji chirurgicznej. A jak sie robi zdjęcia, to nie muszę Ci tłumaczyć W Photoshopie jest np. funkcja usuwania zmarszczek, w można spotkać zdjęcia tych samych osób jako efekty działania różnych zabiegów. LNE to czasopismo dla kosmetyczek www.lne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie u dermatologa.a tobie kosmetyczki radzilabym raczej przeczytac kwartalnik branzowy dermatologow estetycznych dermatologia i kosmetyka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artykuły na LNE dostępne po zalogowaniu,a żeby się zarejestrować,trzeba zaprenumerować czasopismo,tak więc nic nie przeczytałam chciałam jeszcze dodać,że jak ze wszystkim przesadzisz,to można mieć problemy,widzisz sama,że dziewczyna wyżej pisze,że jest zadowolona z efektów,mojej siostrze natomiast kosmetyczka powiedziała (nie lekarka,u której robiła),że ma bardzo zadbaną cerę-a była po serii mikrodermabrazji mnie natomiast znowu łuszczy się skóra-ale tylko na linii szczęki,nawet maseczka bionawilżająca na noc nie pomogła,rano znowu miałam w tym miejscu suchą skórę,teraz już lepiej,ale cały dzien wklepywałam w te miejsca krem poza tym nie zauważyłam żadnych innych zmian,ale i tak jeszcze pójdę,może po piątej zobaczę coś pozytywnego :-) (bo zmarszczkę znowu mam :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella2
robiłam mikrodermabrazję diamentową w krakowie, jestem po trzecim zabiegu i jestem zadowolona. Cera wyraźnie gładsza, zmalały blizny po nieudanych walkach w wypryskami:)Po pierwszym była masakra, twarz czerwona i przez jakieś trzy dni bardzo się łuszczyła, minimalne strupki zeszły do pięciu dni. Po drugim nie było już takich efektów ubocznych. Myślę że to kwestia przyzwyczajenia skóry( nigdy wcześniej nie byłam u kosmetyczki). Zasadniczo polecam, kremiki sie świetnie wchlaniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorrciaa
po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jente
Ooo wreszcie trafiłam na kogoś, kto był na tym zabiegu :) Kosmetyczka bardzo mi polecała mikrodermabrazję diamentową (Diamond Peel), za kilka miesięcy biorę ślub i chciałabym, żeby moja cera w tym dniu była piękna i promienna :) Czyli warto się zdecydować? szeptucha - i jak efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrita
Ja robilam 4 zabiegi niecaly rok temu (z maska algowa, na ktora moja skora rewelacyjnie reaguje). Szczerze mowiac nie widzialam zaraz po zabiegach jakichs spektakularnych efektow, ale od tamtego czasu wyraznie zmniejszyly sie problemy z wypryskami itp. Ostatnio mialam robiony peeling kawitacyjny i kosmetyczka stwierdzila ze skora bardzo latwo sie przy nim oczyszcza, prawdopodobnie to wlasnie efekty mikrodermabrazji diamentowej... Dodam ze mam raczej gruba skora na twarzy i niestety wrazliwa i podatna na zanieczyszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta8888
Witajcie. Ja na mikrodermobrazji byłam 4 dni temu. Na swojej skórze nie wiedzę dużej różnicy, jednak nie wymagam cudu po pierwszym zabiegu, dręczy mnie jedynie strasznie sucha skora miejscami nawet zluszzcajaca się, używam kremu nawilżającego jednak to nic nie pomaga. Chciałabym się dowiedzieć czy to jest normalny efekt po wykonanym zabiegu. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy po tym zamkną mi się pory na twarzy i znikną zaskórniki???? Mam raczej suchą skórę i pełno tego dziadostwa. A kosmetyczce która robiła mi oczyszczanie coś nie wierzę bo spierniczyła sprawę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mk-ck
ja obecnie jestem juz po 3 zabiegach mikrodermabrazji, mam zamiar pojsc na 5, 6 jestem bardzo zadowolona poniewaz mialam problem z rozszerzonymi porami i zaskornikami, pory sie wyraznie zmniejszyly a i zaskornikow jest mniej choc oczywiscie nie oszukujmy sie cudow nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vorbei87
Polecam! W tamtym roku byłam na zabiegu 5 razy z odstępami. Bardzo pomaga, już po 2 zabiegach widać różnice, Po 1 razie skóra się łuszczy trochę bo cały ten naskórek musi zejść:) Juz za tydzień idę znów i doczekać się nie umię. Nie jest to niestete na zawsze, zabieg trzeba powtarzać ale znów aż takie drogie to nie jest ( ja placę 50 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatsa
Vorbei87 gdzie byłaś na zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikro9999
cześćja byłam w kształtosferze. polecam warto zrobić sobie serię zabiegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vorbei87
W Rybniku do Niepublicznego Specjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilangel
bylam na zabiegu 3 razy...moja siostra jest kosmetyczka:D mi osobiscie mikrodermabrazja bardzo pomogla....zmniejszyla mi sie ilosc wypryskow i wagrow a poza tym zawsze jak nalozylam podklad to luszczyla mi sie skora i wygladalo to okropnie:/ a juz po 1 zabiegu skora sie zluszczyla...polecam po zbaiegu wieczorem delikatny peeling:) a i jakby ktos was nie uprzedzil to nie wolno wychodzic na slonce przez jakies 3-4dni i malowac sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediedi
ja jestem po 2 zabiegu.nie wiem ,co mam myśleć.skóra gladsza,ale to chyba wszystko.nie wiem czy mam dalej chodzic(czy to tylko taki drogi peeling i sama moge to robic w domu co 2-3dni i efekt bedzie ten sam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikk27
Korundowa jest mocniejsza niz diamentowa. Miałam taka i taka zadnej róznicy nie widziałam , zadnego łuszczenia nie było , może po 5 jakis efekt jes, zobaczymy. Na twarz polecam kremy z wysokim Filtrem 30+ lub 50+ bo skóra po zabiebu jest wrazliwsza moga sie pojawic przebarwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolafasola
witam. ja byłam na 1 zabiegu mikrodermabrazji z tego co zdążyłam zauwazyc skora po 1 zabiegu jest gładsza plamy po tradziku jeszcze nie zniknęły ale mam nadzieje ze po 3,4 zabiegu nie bedą juz widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×