Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szef wszyskich szefow

moja kobieta chce powiekszyc sobie biust

Polecane posty

czesc dziewczyny! Byc moze to troche dziwne ze jako facet pojawilem sie na tym forum, ale mam maly dylemat. Moja kobieta wymyslila sobie powiekszenie piersi. Sam niewiem co ja ruszylo bo nigdy nic niemowila na ten temat. Byla juz nawet na wizycie u dr Latkowskiego w Polanicy i jest zdecydowana na ten zabieg. ja natomiast niewiem co mam na ten temat myslec. Niechce jej tego zabronic, ale tez niejestem za tym zabiegiem. Proboje dowiedziec sie wszystkiego na ten temat dlatego pomyslalem ze moze Wy mi pomozecie. Jak wasi faceci obchodzili sie z tym tematem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsdjcfghdi
hej ja mialam robiony nos, ale chce nawiazac do tematu powiekszania piersi lezalam na sali z dziewczyna po operacji powiekszania piersi, dziewczyna nie miala malych pioersi a uparla sie ze chce powiekszac, cierpiala strasznie, nie moglam spac przez nią bo jęczala 2 doby z bolu i sie zwijala, nie mogla nawet wstac zeby zrobic siusiu, nie mogla jesc, pic , spac, ciagle tylko mowila ze tak strasznie ja to boli i ze zaluje ze to zrobila i najchetniej by to wyjela, nie wiem jak jest dzis bo nie mam z nia kontaktu, ale jesli twoja dziewczyna ma jakikolwiek biust, nie jets po mastektomii, to naprawde powiedz jej zeby tego nie robila, to b0l niesamowity, nie bedziesz mogl jej nawet dotknac, nic, bo bedzie cierpiala a ty nie bedziesz umial jej pomoc tak ja ja nie moglam swojej sasiadce z sali, okropienstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiedz sam sobie- czy chcesz pieścić silikon? jej pewnie nie przegadasz!!!! jestem kobietą i dziwię się kobietom :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chce zrobic to robi po 1sze to dla Siebie!!!!!!!!!!!!!!! ja robilam 2,5 tyg temu pierwsz tydz boli naprawde, ale mozna wytrzymac. nie wyjelabym nigdy w zyciu! moj facet byl przeciwny bardzo a ja i tak zrobilam a teraz twierdzi ze to tak jakby dostal nowy gadzet!!!! nie zabraniaj jej!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silikon? A jak ktoś ma sztuczne biodro, rękę czy ząb to też jest beee??? Ból wiąże się z każdym zabiegiem, nie tylko z piersiami. Ostateczną decyzję co do zabiegu pozostawmy kobiecie, która się na niego wybiera. Złośliwe komentarze i próby odwiedzenia jej od tego są nie na miejscu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dzisiaj mialam operacje wszczepienia implantow.mieszkam w Islandii,tutaj lezy sie w szpitalu tylko godzine po:-) troche mnie boli,wcale nie bardzo:-) dostalam antybiotyki (profilaktycznie) i sporo tabletek przeciwbolowych,jednak lykam spokojnie,co kilka godzin jedna,bo gdy leze czuje wlasciwie tylko dyskomfort,ucisk,dopiero gdy wstaje czuje troche bol i trzymam sie za cycki,bo mam wrazenie,ze ciagna w dol i odpadna:-) mialam kiedys prawie takie duze jak teraz,po ciazy zmalaly (baardzo) i obwisly (troche). dlatego to zrobilam i wcale nie zaluje. jednak moja rada jest taka: jak ognia unikajcie tanich klinik,nawet gdy je ktos poleci.moglo sie udac,ale moze sie nie udac. np. w mojej lekarz nawet nie bierze innych implantow niz takie chropowate pod uwage,a wiem,ze np. w Polsce taki chropowaty jest drozszy i czesto pracuja na gladkich. to tylko przyklad,oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morena bonita
Ja ide na zabieg za 2tygodnie i jestem spokojna :) Wiadomo ze na poczatku widok nie jest zbyt przyjemny :) wiekszosc moich znajomych miala dolka...do momentu zejscia opuchlizny :) Teraz kazda jest zadowolona, a mezowie, czy partnerzy jeszcze bardziej! Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×