Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Bageraa

najbardziej skuteczny zabieg na cellulit!!!!!!!!

Polecane posty

Polecam wszystkim Dziewczynom najbardziej skuteczny zabieg na cellulit SPM DIGITAL wykonywany na urządzeniu Weyergans. Już po pierwszym zabiegu następuje wyraźna porawa napięcia skóry i wygładzenie jej powierzchni. Po pierwszym zabiegu następuje też wyraźna zmiana w obwodzie uda - co jest świetnym uczuciem ! Wrażenie jest takie, że zaraz po zabiegu czujemy ( i jesteśmy szczuplejsze):) Cellulit znika i można się odchudzić o dwa rozmiary po kilku zabiegach. SPM DIGITAL został uznany za najbardziej skuteczny zabieg antycellulitowy wg. Miesięcznika PANI ( 06/09 ) iraz AVANTI. Firma Weyergans jst absolutnym światowym liderem jeśli chodzi o odchudzenie i terapie anticellulit. Polecam zabiegi w Krakowie ( min. Doris Dorin ) i Polanicy Zdroju ( Weyergans HIGH CENTER). Jeśli chcecie poszukać w innych miastach - wystarczy wpisać w google. Polecam - działa REWELACYJNIE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia z miasta
Witaj, wiem o czym piszesz, bo korzystalam z SPM- a. Szczerze przyznam bardzo się dziwie, ze ta metoda jest tak malo rozpowszechniona , skoro jest naprawdę skuteczna. Robiam SPM w Polanicy i czulam efekty już po pierwszym razie !!!!! To byo coś niesamowitego - bo nogi faktycznie tak jak piszesz sa zaraz szczuplejsze. Zrobilam w sumie trzy zabiegi i efekty sa super. Skóra na udach zmienia swoją strukturę - jest taka bardziej ścisla i gladka. Dawniej cellulit widac byo golym okiem a teraz musze scisnąc skóre, żeby coś zobaczyć. Na wiosnę biorę się za pupę - chodzi o podniesienie pośladków. Polecam wszystkim niedowiarkom:)! Jedyny mankament to to, że mogą się po zabiegu pojawić siniaki. Ale czego się nie robi dla urody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia z miasta
bageraa..... ile kosztuje SPM w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blekit Oka
Moge wiedziec ile kosztuje jeden taki zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! czyli Ty tez zaczęłaś od Polanicy?!!! Ja byłam tam przejazdem , wiec zaczełam od jednego zabiegu z ciekawości a resztę robiłam już w KRK. Tez miałam siniaki, ale zeszły po kilku dniach. Miałam problem z obwisła skórą na wewnętrznej stronie ud i fantastycznie podziałało. Też sie zastanawiałam czemu ta metoda jest tak mało popularna mimo, ze daje takie rewelacyjne efekty. Zajrzyj do tego rankingu w PANI - SPM to numer jeden jeśli chodzi o terapię na cellulit. Na zachodzie wszyscy wiedzą co to jest weyergans - to mega firma z gabinetami na całym globie . Gadałam w wakacje z dziewczynami z Monachium - dla nich Weyergans to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cena jest między 200 - 300 pln zpielęgnacją a w pakiecie znacznie tanij. Musisz sprawdzić w konkretnym mieście i gabinecie. Naprawde polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pakieci taniej , chciałam napisać :) No i oczywiście zalezy to też od partii ciała jaką sie poddaje zabiegowi . W każdy razie spróbuj - na wiosnę rewelacja ! I bardzo poprawia nastrój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Ja polecam Mezoterapię Bezigłową NNM firmy BTL. Szybkie efekty, bezbolesna i wystarczy 8-10 zabiegów. Polecam też Endermologię, na wzór której stworzono urządzenie o którym piszecie powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molee
na cellulit polecam bezsprzecznie endermologię lipomasagge najlepiej pakiet zabiegów. Efekt zmniejszenia cellulitu widoczny po 5 zabiegach i to nie tylko u mnie ale i u koleżanek. Właśnie dzięki nim poszłam na endermologię bo widziałam ich efekt i postanowiłam spróbować na własnej skórze. Sam zabieg masaż próżniowy jest bezbolesny i bardzo przyjemny ale trzeba uważać do kogo się idzie bo nie każda kosmetyczka potrafi go robić. Nam polecono stronę www.polmax.pl i tam podają salony gdzie jest oryginalny najlepszy sprzęt i gwarancja obowiązkowego przeszkolenia pracowników no i gwarancja skuteczności zabiegu. Polecam bardzo ja po 2 porodach i wadze 64kg po 10 zabiegach endermologii schudłam 8 kg i z luzem mieszczę się w 38 rozmiarze. TO NAPRAWDĘ DZIAŁA! ja chodziłam do zostań motylem na Kabatach, pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo właśnie słyszałam, że jest mega skuteczny i chcę sobie taki zrobić! Już nie mogę patrzeć na moje uda z cellulitem. Swoją drogą, muszę zacząć się też regularnie odżywiać i więcej ruszać. A wracając do zabiegu, to słyszałam, że w Primavera Spa robią ten masaż bardzo dobrze i chyba się tam wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
jabłkoantonówka, zanim zdecydujesz się gdziekolwiek na endermologię lipomassage radzę dowiedzieć się, czy oferowany przez gabinet masaż to rzeczywiście orginalna endermologia LPG i na jakim modelu pracują. Im nowsze urządzenie tym lepsze efekty. Oczywiście do tego terapeuci musza być dobrze przeszkoleni i dokładni podczas masażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczka małpeczka
ja właśnie pozbyłam się w 50% cellulitu urządzeniem mojej koleżanki, która zakupiła je w okresie desperacji za 3,5tys. jest to próżniowo wibracyjny masaż, codziennie lub co drugi dzień przez 30-40min trzeba się do niej podłączyć. ja w sumie podłączam sie co 2-3 dzień i po miesiącu to cholerstwo jest o wiele, wiele mniejsze, a u mojej koleżanki już prawie nie widoczne. sama zastanawiam się nad zakupem, bo lepiej jest mieć je w domu, niż biegać non stop do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooooo
3,5tys. to duzo, ciekawe ile kosztuje zabieg u kosmetyczki, jutro chyba pobiegnę się spytać. mam nadzieje, że gdzieś dorwę kosmetyczkę z takim sprzetem. czyli mam szukać próżniowo wibracyjnego masażu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zafascynowana efektami po SPM, które zaobserwowałam u siebie. Byłam na serii zabiegów w VACU CENTRUM na Fiodorfma Nila w Krakowie (tym samym o którym pisała Aga). Jestem strasznie zadowolona. I to nie tylko dlatego, że widzę poprawę, ale też psychicznie czuje się świetnie, zwłaszcza, że nie musiałam wydawać takiej masy pieniędzy :) Swoją drogą ciekawe czy wcześniej się spotkałyśmy z Agą :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia1111111111
Hejka, ja też załapałam się na SPM i potwierdzam efekty. SUPER!!! Trzymam się jednak Doris Dorin ze względu na Dermatopoietinę wykorzystywaną do zabiegów i najwyższą jakośc usług ( dostali teraz rekomndacje miesięcznika URODA za SPM właśnie). Co do Dermatopoietiny - polecam do pielęgnacji domowej - działa cuda:) Chyba można ją jeszcze kupić w Euroklinice u Dr Wilgusa. Pozdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze taki zabieg to musi byś super sprawa... niestety w moim przypadku z racji funduszów odpada. Jeśli z tym walczyć to jak dla mnie tylko dieta + ćwiczonka no i jakiś krem specjalnie do tego. W aptekach internetowych jest to teraz tanie, bo wakacje itp Tutaj są ciekawe produkty http://www.e-lek.pl/l100243,preparat-stosowane,1,,false.html , jeśli ktoś mieszka poza miastem jak ja to idealne rozwiązanie bo wysyłają zamówienie do domu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakrapiaana
napiszcie na czym polega ten zabieg, który tak chwalicie? Jakie technologie wykorzystuje? bo ja robiłam 8 zabiegów Velashape i efektów nie miałam żadnych ani na obwody ani na cellulit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabieg polega na masażu specjalnymi urządzeniami ( przypominają takie duże szklane bańki), które odpowiednio dobiera się do części ciała podawanej zabiegowi. Podczas masażu skóra jest zasysana do wnętrza baniek. Dzięki temu komórki są bardziej dotlenione, przyśpieszają procesy przemiany materii i równocześnie stymulowany jest układ limfatyczny. W efekcie z organizmu znacznie szybciej wydalane są toksyny i zbędne produkty przemiany materii. Skóra staje się jędrna, gładka i co najważniejsze - znika cellulit. Zabieg można wykonywać na różne partie ciała: uda, pośladki, brzuch, łydki, twarz, biust i ręce. Zabieg trawa od 30 do 60 minut w zależności od wskazań :) Cena zależy od miejsca w jakim zabieg jest wykonywany. W Vacu-centrum za 5 zabiegów na uda i pośladki wychodzi 765 zł, natomiast w Doris za 5 zabiegów trzeba zapłacić aż 1400 zł prawie dwa razy więcej - dla mnie to jest dość duża różnica biorąc pod uwagę, że jest to ten sam zabieg i te same maszyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem masaż bańską chińską jest bardzo skuteczny jeśli chodzi o walkę z cellulitem. Byłam na takim masażu u pani Asi Budzowskiej w Krakowie i mimo tego, że odrobinę bolało warto było sobie zrobić taki masaż. Pani Asia mówiła, że ona już po trzech zabiegach czuje różnice pod palcami, a gołym okiem są efekty widoczne już po 6 masażach. Masaż bardzo skuteczny, ale niestety dla niektórych może być bolesny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje, ze jednym z bardziej skutecznych, zaznaczam jednak, że bezinwazyjny, jest LIPO SHOCK - w trakcie zabiegu wykorzystuje się działanie fal dźwiękowych, dzięki którym rozbija się nagromadzony w takijch miejscach jak uda czy pośladki cellulit. Bardzo dobrze coś takiego robią w warszawskiej klinice pielegnacji urody Amaya. Można spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaa30
Najtaniej to kupić bańki chińskie za 25 pln i samemu sobie zrobić masaż :) A nie naiwnie wierzyć że jakiś zabieg jest najlepszy bo w Pani napisali. Ktoś zapłacił to i napisali, tak to działa :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga190
Kochane, czytam Wasze wypwiedzi i myślę sobie: dla każdego coś dobrego:) W Doris Dorin jest klimat luksusu i wyjątkowości a poza tym jest się jedyną klientką w danym czasie, co dla mnie ejst niezwykle ważne. Bardzo wysoka jakośc obsługi i dużo czasu poświęconego na konsultacje - co dla mnie jest bardzo ważne . Teraz rozumiem dlaczego ściągają tu Klientki z całej Polski. W każdym razie ja polecam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie najlepiej o skórę zadbać na każdej płaszczyźnie. Ostatnio przeczytałam całkiem sensowne porady na stop-cellulit.com. Zgadzam się, że należy z głową podejść do tej walki z pomarańczową skórką. Po pierwsze dobrze dobrana dieta, po drugie ćwiczenia regularne, ważne jest wybranie specjalistycznych kosmetyków do codziennej pielęgnacji no i żeby zwiększyć efektywność jakiś zabieg czy terapia falą akustyczną. Taki rodzaj terapii jest praktykowany wśród sportowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wero- NICKA
Witajcie ! Dziękuję za wasze wpisy - dzięki nam wreszcie zabrałam się za cellulit. Jak wiadomo, zeby go skutecznie zwalczyć potrzeba i czasu i...pieniędzy. I oczywiście konsekwencji. Jeśli chodzi o wybór gabinetu - zdecydowałam się jednak na Doris Dorin w Krakowie a to przede wszystkim ze względu na przeczytane recenzje. Ceny sa ok. Oczywiście można pewnie zapłacić mniej , ale jednak to Doris Dorin otrzymał nagrodę URODY za ten zabieg, co ma dla mnie znaczenie. Jeśli chodzi o efekty - są faktycznie super. Obwód ud zmniejszył się już po pierwszym razie.Może to zasługa wykończenia zabiegu szwajcarskim serum likwidującym cellulit? Teraz czeka mnie dieta. Same zabiegi niestety nie wystarczą - trzeba jeszcze mniej jeść ( moje nocne podjadanie :() i stosować kosmetyki. Wcieram codziennie serum DermatoPoietin i ograniczyłam mięso. Zamiast podjadania - wypijam szklankę wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
Jeśli skóra jest mało jędrna i wyste[uje na niej cellulit( powiedźmy brutalnie- wisi, jest jak brzydki flak) to kremy i masaże na niewiele się zdadzą. Wtedy trzeba się pogodzić z wyglądem swojego ciała albo zdecydować się na jakiś profesjonalny zabieg w gabinecie kosmetycznym. Ja przekonałam się do zaffiro. Wykonałam go jakiś czas temu w Amaya w Warszawie i spodobał mi się rezultat. Po prostu jak coś wisi i jest mało jędrne to trzeba to odpowiednio potraktować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby pozbyć się cellulitu to przede wszystkim trzeba połączyć różne metody. Na pewno pomoże dużo ruchu i picie wody, bo ona pomaga oczyścić organizm z toksyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jest to, co piszesz, bo koleżanka walczyła z cellulitem metodą high-care. I po każdym zabiegu a trwało to miesiąc, przypominali, że najlepszy efekt będzie miała, jak będzie piła dwie butle wody i będzie się ruszać. Ale fakt cellulit jej zniknął, nawet jak ściska skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo to tak właśnie działa nie można zrobić sobie raz na rok jednego zabiegu i myśleć, że celulit z głowy. Trochę wysiłku to kosztuje A wiesz może coś więcej o zabiegach, które miała? Ja w zimę chcę ruszyć ze swoim tłuszczykiem. Ciągle się do tego przymierzam i nic nie wychodziło. Trochę schudłam, ale grudy na udach mam cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że robiła w Elite na Kabatach. Jeśli idzie o zabiegi, to jej tam różne podobierali jakieś ssące, masaże próżniowe. Dla mnie to wszystko brzmi kosmicznie. Jedyne, co jest dla mnie przyswajalne, to bodywraping ;) Najlepiej sprawdź na stronie i jak Ci się spodoba, to zadzwoń. Przynajmniej ja tak zawsze robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biała Elisa
Cześć, za waszą namową wybrałam się walczyć z cellulitem za pomocą SPM DIGITAL. Zaczęłam w Polanicy i ostatecznie wylądowałam w Doris Dorin w Krakowie. Załapałam się na trwająca promocję zabiegów , co daje szanse naprawdę na duże oszczędności. Jeśli chodzi o efekty - potwierdzam : zabieg trochę boli ale warto się pomęczyć , bo efekty sa zdumiewające. Nie polecam dziwczynom, które zaraz " po " ida na randkę : mogą być siniaki i to duże. Skóra staje się zwarta i sprężysta a niewrówności znikają. Zabieg bardzo skuteczny . Cena sensowna. Warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×