Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhkkkk

Najlepsi specjaliści od powiększania ust.

Polecane posty

Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhkkkk

jaki jest najlepszy specjalista chirurg od powiększania ust ? bardzo proszę o opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhkkkk
hey piszcie cos , prosze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhkkkk
ok dzieki za opinie pozdro a gdzie on przyjmuje w necie nie ma żadnej informacji gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manolita powiekszalas usta u Pastuchy czy piersi?ja wybieram sie do niego po raz drugi,tym razem powiekszam usta,zalezy mi na opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolka Jutowicz
prosze bardzo, ja tam efektu nie widze, jest tak samo tylko makijaż... :o jak mozna byc tak naiwnym jak cesarz z baśni "nowe szaty cesarza"...? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny.sama wybieram się w sierpniu na zabieg ale wybralam doktor keller-skomska z krakowa.czy moze ktos slyszal jak robi usta?czytalam na różnych forach i przyznam,że nie znalazlam zadnej zlej opinii na jej temat.co myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny.sama wybieram się w sierpniu na zabieg ale wybralam doktor keller-skomska z krakowa.czy moze ktos slyszal jak robi usta?czytalam na różnych forach i przyznam,że nie znalazlam zadnej zlej opinii na jej temat.co myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolka Jutowicz
a jakim sposobem chcesz robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolka super byłoby sobie powiekszyć na stałe,ale co zrobie jak mi sie nie spodoba?Myślałam w sumie o kolagenie.Zobaczymy co doktorka powie,bo ja to sie tak naprawde nie znam :P a Ty robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kora Klumb
do Proszę bardzo masz ładnie podniesione kąciki ust, a kolor to chyba makijaż permanentny, wiesz, to nie ten topik, idx do topiku o makijażu, tu jest o powiększaniu ust wypełniaczami. Ale podobają mi się twoje usta, gdybyś je jeszcze powiększyła byłyby ładniejsze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybaaaa
ile kosztuje takie powiekszenie i ile czasu widac efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę bardzo
Ust nia miałam powiększanych tylko zrobiono mi makijaż permanentny który trzyma się 3-5 lat, poza tym mam wyprostowane kąciki ust, co mnie bardzo odmładza, nie mam już smutnego wyrazu twarzy. Zastanawiam sie nad powiększeniem ust, nie wiem co wybrać czy kwas hialuronowy czy własny tłuszcz. Pierwszy itrzymuje się rok, a drugi trzeba zrobic 2-3 zabiegi i utrzymuje sie kilka lat. Mam dylemat co zrobić? Co wy na ten temat myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiekszanie ust
JAKIE SA CENY TEGO ZABIEGU? SZUKAM SPECJALISTY JESTEM ZE SZCZECINA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajt
w jaki sposob podniesli ci kaciki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkataniewska
Ja miałam robione usta na chirurgii plastycznej we Wrocławiu przez doktora Marcina Wiatroszak. Dodam, że na wardze górnej miałam bliznę po urazie i dość widoczą asymetrię. Już dwóch dermatologów próbowało sobie z tym poradzić i nie wychodziło tak jak trzeba. Chciałam w końcu korygować bliznę operacyjnie i dopiero powiększać potem ale konsultujący pan Wiatroszak odradził mi zabieg operacyjny. Powiększył mi usta i skorygował od razu całą asymetrię a blizna stała się praktycznie niewidoczna. Czyli 2 w jednym. Teraz efekt jest cudowny, wg mnie idealny. Doktor Wiatroszak robił preparatem Teosyal Kiss (1ml). Wziął za to tylko 900zł (wiem, że niektórzy biorą za ten preparat nawet 1400zł!). Blizny prawie nie widać a usta dokładnie takie jak chciałam. Mogę spokojnie polecić tego chirurga pana Wiatroszaka. Dla mnie efekt jest znakomity bo nie dosć, że dużo zabieg nie kosztował, to jeszcze zrobione było dokładnie to o co mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUJANKA
Jedno pytanie drogie Panie, komu można oddać swoje usta w Zielonej Górze do powiększenia. Mieszkam tu od niedawna, a nie chcę żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timida-1982
ja ide 5 sierpnia do Pastuchy ze Szczecina,ale wybralam Aquamid 1-2 ampulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUJANKA
Tylko nie akwamid. 3 lata temu robiła moja znajoma, potem musiała wycinać z ust. Robiła u bardzo dobrego lekarza i bardzo polecanego , po 2 latach przesunął sie w jedną część wargi i zbrylił. Widziałam jak sie męczyła, nie zrobie tego błedu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoykorY
W Zielonej Górze działa chyba niewiele osób. Na pewno ktoś z Poznania przyjeżdża z kliniki plastycznej ale nie wiem jak się nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bujanka
Zrobiłam usta w Gejszy na ul. Lisowskiego i jestem bardzo zadowolona. Mam dużo większe niż były, ale też i bardzo naturalne. W Zielonej Górze zabiegi powiększania ust wykonuje kilku lekarzy, ale w sezonie urlopowym była tylko ta babeczka w Gejszy i nie miałam specjalnie wyboru, pani Turkowska. Poszłam na konsultację początkowo, nic w końcu nie kosztuje, ale wzbudziła we mnie zaufanie. Osoba młoda, około 35 lat, myślałam, że takie zabiegi wykonują starsi lekarze. Bałam sie, że coś wyjdzie krzywo, powiedziałam jej o swoich obawach, zaproponowała, że jeżeli bedą usta po zabiegu krzywe, nie weźmie ode mnie pieniędzy, kwas rozpuści i będzie jak przed zabiegiem. Spróbowałam i wyszły bardzo ładne. Mam w ustach kwas hialuronowy Teosjal. 1 ampułka. Postaram się zamieścić zdjęcia żebyście zobaczyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kijanka1977
Nieprawda, że tylko Gejsza w Zielonej Górze robi usta w czasie wakacji. Centrum Estetyki Ciała na Kupieckiej. Robiłam tam usta miesiąc temu czyli w szczycie sezonu. Efekt jest rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avatarka12
A kto robi najlepiej usta w Opolu i okolicy? MOżecie kogoś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moje usta
Powiększenie 1 ampułką Teosyalu i makijaż permanentny www.voila.pl/408/ax0ip/?1 www.voila.pl/413/ssdp9/?1 robiłam 3 miesiące temu w Sulęcinie i nadal się wszystko trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avavattq2q
Ja robiłam usta w Opolu i nie polecam. Lepiej jedź do Wrocławia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megs
Hej Poleccie mi prosze kogoś dobrego ale nie drogiego w Warszawie tylko prosze nie pisac na maila bo żadko tam zglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja robiłam
Ja robiłam w Opolu i jestem zadowolona . Usta są piekne i namietne tak jak chciałam. Nie byłam nigdy w Sulęcinie u tej Tarczynskiej i nie pojadę. Radzę sie 100 razy zastanowic zanim tam sie wybierzecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość altruistka
osoba podpisująca się jak epileptyk bezładnie literkami alfabetu(Avavattq2q) na różnych topikach z nienawiścią nalatuje na lekarzy z Opola. czyżbyś była lekarzem z konkurencji z lasów Sulęcina,czy też nuda zabija w recepcji gabinetu kosmetycznego z braku zajęcia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×