Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qiiqiqiqiqi

NAJLEPSZY CHIRURG PLASTYCZNY OD POWIĘKSZANIA PIERSI ???

Polecane posty

Gość qiiqiqiqiqi

PLANUJE ZABIEG POWIĘKSZENIA PIERSI ALE NIE WIEM DO KOGO Z TYM IŚĆ ...DORADZAJCIE PROSZE ! JESTEM Z OKOLIC POZNANIA WIEC W PIERWSZEJ KOLEJNOSCI POMYSLALAM O KOLASINSKIM BADZ BIELECKIM ALE MOZE Z WAWIE SA LEPSZE KLINKI ? NP SANKOWSKI ALBO DR SKUPIN ?? POLECAJCIE PROSZE , POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qiiqiqiqiqi
PROSZE O JAKIES OPINIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qiiqiqiqiqi
nikt sie nie wypowie :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popierdolonamarzycielka
obszerny wątek jest o powiększaniu piersi, byłaś tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohidddooo
tak zauważyłam. Ale w wątku tym bardziej piszą o szczegolach zwiazanych z samym zabiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popierdolonamarzycielka
ile klientek tyle opinii, pooglądaj galerie na stronach lekarzy, może to pomoże, idz do kilku na konsultacje i podejmiesz wtedy decyzję, z własnego doświadczenia nie doradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagenia
We Wrocławiu jednym z lepszych jest na pewno dr Kratochwil. Warto przejść się do niego na konsultację, bo wiem, że sporo pacjentek wyszło od niego bardzo zadowolonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile ludzi tyle opinii, ale ja z czystym sercem mogę powiedzieć, że dr Osuch z Warszawy jest bardzo dobrym specjalista, specjalizującym się własnie w powiększaniu piersi , ma pewną ręke i lata doświadczenia i klientki sa bardzo z niego zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a ile kosztuje w trzcincu w tej klinice? slyszalam cos o osmiu tysiacach, ale to jest chyba nieprawdopodobne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konradka
U Furmanka w Trzyncu sam zabieg powiekszenia - 15.500 koron + implanty - od 12.000 koron (mozliwosc wyboru firmy). W cenie zabiegu badania i jednodniowy pobyt w szpitalu. Mysle, ze najlepiej jest wejsc na strone internetowa doktora lub po prostu napisac do niego i o wszystko wypytac. Wlada jezykiem polskim :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CarrotShake
Ja też słyszałam bardzo dobre opinie na temat dr Osucha, teraz nawet można oglądać go w telewizji - Polsat Cafe we wtorki emituje "Gotowe na zmiany" z jego udziałem. Sprawia wrażenie bardzo kompetentnego, a bohaterki programu są najwyraźniej zadowolone z efektów zmian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coffe_heaven:)
coś w tym jest, że ile opinii tylu lekarzy, dużo zależy od tego, gdzie chcesz robić tą operację, jaki masz budżet?? Jeśli chodzi o moje opinie i zdanie na temat lekarzy to zgodzę się z jedną z moich przedmówczyń, że jednym z lepszych lekarzy jest doktor Kratochwil z Wrocławia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZARYTA
w Poznaniu mogę polecic dr Bieleckiego, który pełni funkcje konsultacja wodewówdzkiego i zapewne tak ciezko go złapac na konsultacjach lu u dr adam Kruka. maja implanty róznych firm i ze spokojem można wybrac o koloru do przekroju ;-) miła atmosfera we klinice i dobre jedzenie, a to tez wazny element. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zaryta
A jakie maja ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo fakt,,,,
Kruk piersi mi zrobil ladne (zgrabne D), ale jedzenie, hmmm... maja niezbyt (jak na moj gust oczywiscie ;););))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolezkilezka
Jeśli chodzi o moje zdanie na temat chirurgów plastycznych jest tylko jedno nazwisko. Dr Osuch, moim zdaniem jeden z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. a do tego ma świetne podejście do pacjentek. Jest bardzo sympatyczny i zawsze chętnie odpowiada na wszelkie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniawciescie
zgadzam się z przedmówczyniami, że dr Osuch jest najlepszy, nie tylko jeśli chodzi o kompetencje, ale też podejście do pacjentek. Podoba mi się to, że na konsultacjach przed zabiegiem zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy i nie ma elementu zaskoczenia, jest cierpliwy i chętnie odpowiada na wszystkie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim zdecydowałam się na powiększenie piersi, postanowiłam zasięgnąć wiedzy w kilku klinikach w Poznaniu i nie ukrywam, że głownie z powodu na cene.. W jednej z nich podali mi cenę od 15 do 18 tyś. Piersi robiła tam też moja przyjaciółka i jakoś efekt jak na tak wysoką cenę wcale nie przypadł mi do gustu. zaczęłam szukać dalej i tak trafiłam na dr Adama Kruka. Pan doktor wziął pod uwagę mój wiek, moje oczekiwania i dwie ciąże. Co mi się spodobalo-dobraliśmy razem implanty, również za pomocą programu komputerowego.Zabieg mam pod koniec lipca i jestem cała podekscytowana. Cena ostateczna wyniosła mnie 13,5 tyś. Zdecydowałam się na 365 ml pod mięsień, pianka poliurethane, która nie daje otoczki łacznotkankowej po zabiegu. Na bieżąco zdam relacje po zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We Wrocławiu mogę polecić z zakresu chirurgii onkologicznej (miaam guz) Instytut DermaMed. Przyjmuje tam Pan Rafał Szulc - chirurg. Polecam pójść na konsultację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thesky
też myślę o tym, czy aby nie powiększyć piersi, ale na razie szukam dobrego lekarza. Dr Osuch co tutaj piszecie, jest ponoć dobry i się zastanawiam, jaką metodę wybrać? Bo nie wiem czy chcę implanty, a jaka waszym zdaniem jest najlepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahaha taaaa
na znanym lekarzu to możesz ale popodziwiać kreatywność Pań z recepcji od panów doktorów :D Ludzie znany lekarz to ostatnie miejsce , na którym dowiesz sie prawdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tu na kafeterii
myslisz ze kto siedzi;) sama lekarska mafia naganiaczy - lekarze, zony, sekretarki, naganiacze...... tylko pacjenta tu nie uswiadczysz:D:D:D. wystarczy przejrzec posty wyzej...:-o:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie doktor Osuch naprawdę potrafi zrobić cuda, czy masz problem z tym, że biust za maly za duży, czy asymetria. Ja sobie musiałam wyrównać piersi bo jednak miałam dość widoczna asymetrię i teraz mam już bardzo ładny biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manka0000
Jeśli chodzi o powiększanie piersi to polecam doktora Łątkowskiego z Polanicy. Nie czeka sie długo na wizute, bo tylko około 3 miesięcy, a jest naprawdę dobrym chirurgiem. Dobierze takie implanty, po których ryzyko powikłań będzie praktycznie zerowe. Poza tym przez cały czas przed i po operacji troszczy się o swoje pacjentki. Mi to było bardzo potrzebne po zabiegu - jak to zwykle bywa trochę panikowalam, ale doktor zawsze mnie uspokajała i nie było to czcze gadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria0930
Ja powiększałam do rozmiaru D u dr Żukowskiej z Dermedu w Łodzi, tam miałam najbliżej, a i czytałam o niej dobre opinie. Faktycznie mogę z doświadczenia polecić, co prawda przechodziłam tylko jedną operację, ale dr Żukowska spisała się bardzo dobrze. Bardzo bałam się operacji, bo to była moja pierwsza poważna w życiu, ale efekt mnie zaskoczył, jest rewelacyjny - ładne, naturalne, zgrabne D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena00
popieram, dr Żukowska to bardzo dobry specjalista. można z nią normalnie porozmawiać i omówić wszystkie problemy, wszystko mi dokładnie wyjaśniła, a wątpliwości miałam mnóstwo. ja jestem z nowego biustu bardzo zadowolona, efekt dokładnie taki, jakiego oczekiwałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×