Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sandra22

najlpesi lekarze powiekszajacy piersi w warszawie? piszcie

Polecane posty

Gość sandra22
witam zamierzam zrobic sobie zabieg powiekszania piesi, jacy sa njalpesi lekarzew warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna 6
NIE W MODEL - MED!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna 6
UNIKAJ MODEL - MED!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie broma
ciecie jest fatalne grube krzywe i bedziesz wygloadała jakby cie ktoś piłą potraktował :-0 wybierz szczyta lub innego chirurga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyce od
tego lekarza można zobaczyć w galerii otwartej twoje ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra22
a jacy sa dobrzy? sankowski? potocki neiwem jest ich sporor ale kot jest nalpeszy dzuo o sankowskim dobrego slyszlaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacz cyce bromy i je ocen
to nieprawda ze jest kiepski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta prawda
widziałam zdjecia w galeri forum twoje ciało cyce od bromy są okropne :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra22
dajcie link galerii twoje cialo z silikonkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce reklamować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie działa link
te zdjęcia śa dostępne tylko dla stałych forumowiczów tamtego forum - tzn trzeba tam dużo pisać:O wrzuć na jakiś serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge
myslałam ze trzeba byc tylko zalogowanym zeby zobaczyc. niestety nie bede kopiowala bo naruszyla bym regulamin forum i tez czyjac prywatnosc. Mzoe zobacz, ale chyba wystarczy sie zalogowac, i wtedy ma sie dostep do postów i fot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie działa link
Nie można kiedyś sprawdzałam. Zalogowałam się zeby zobaczyc zdjecia a tu niespodzianka - muisz miec iles tam wpisow zeby zobaczyc. Smieszne i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ODPOWIADAM: \"NIE BROMA\" O tym, w jaki sposob montowane byly niegdys reklamy i \"dokumentalne\" fotografie operacji Bromy, mozesz poczytac pod haslem \"UWAGA NA NAGANIACZKI BROMY\" (SEDZIA SPRAWIEDLIWY). Sa tam inne jeszcze opinie na temat dzialalnosci Bromy. Mozesz wejsc tez na inne tematy, np. \"MODEL - MED w WARSZAWIE\" i itd. O tych wstretnych, nierownych i grubych szwach to tez sie zgadza, bo skarzylo sie na to kilka osob na tym forum. Ale naganiaczki MODEL - MED nie spia... Maja zyski z tego, by nagonic pacjentki, wiec nie przebieraja w srodkach. Jedna z nich, gggggggg, od kilku lat wypisuje hymny pewnym lekarzom, pytam: w jakim celu? Gdy ktos sie z nia nie zgadza, po prostu zarzuca mu klamstwo i usiluje skompromitowac. Grupa tych idiotek zarzucila mi np. ze podszylam sie pod kogos innego i zalozylam watek \"PRZESTROGA!!!!!!!AQUAMID!!!!!!!! A choc \"winna\" wkrotce sie znalazla, nikt mi nie powiedzial marnego slowa \"PRZEPRASZAM\" UNIKAJCIE BROMY I MODEL - MED, GDZIE PRACUJE, BO TO PARTACZE I LUDZIE NIEUCZCIWI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedzia sprawiedliwy
co do bromy popieram opinie anny6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes chora
anno, powinans się leczyć na głóowe, ggggg wyslała mi swoje zdjecia i ma ladne usta a Ty jestes tylko wirtualna osoba, a może tak naprawde ejstes wąsatym brodaczem, i nikt tego nie sprawdzi, sedzio Ciebie o dziwo rozumiem, ale twoje wypowiedzi są bardzo składne i logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra22
anna6 kazdy juz o tym wie, ze model med jest do dupy, naprawde nie ma sensu tego non stop na kazdym forum powtarzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kazdy, bo naganiaczki - choc robia to w sposob naiwny i prostacki - jednak zamulily niektorym ludziom i zdrowe myslenie. No coz, CALA PRAWDA wyjdzie na jaw dopiero w czasie mojego procesu, ale do tej pory trzeba ludzi przestrzegac. W jaki sposob bronia sie lobuzy z MODEL - MED niech swiadczy, ze nie moge juz wejsc na moj wlasny watek \"MODEL - MED W WARSZAWIE\", a od juz OD POCZATKU nie moglam wejsc na \"DR BROMA\". Ale wiecej juz pisac na ich temat nie bede, wypowiedzialam sie pod wieloma haslami i wystarczy. A JESLI KTOS MA ZAMIAR POPROBOWAC NA WLASNYM CIELE, JAK BEDZIE WYGLADAL PO OPERACJI U JETHONA, BROMY ITD. TO PRZECIEZ JA NIE MOGE MU ZABRONIC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniewaz moje teksty sa wyrzucane z innych forow, prosze wszystkie osoby dobrej woli, by podaly na tych forach adresy, pod ktorymi znajduja sie zdjecia mojego spapranego w MODEL - MED brzucha: http://www.geocities.com/kozlowska6/1.jpg http://www.geocities.com/kozlowska6/2.jpg http://www.geocities.com/kozlowska6/3.jpg Zadbajcie, by te adresy ukazaly sie na watku \"MODEL - MED W WARSZAWIE\", \"UWAGA NA NAGANIACZKI MODEL - MED\" oraz na watkach o J.JETHONIE, bo to on spapral operacje. DZIEKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka..a
najlepze piersi w krakowie u trybusa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×