Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Naturalnie powiększanie ust ... chilii

Polecane posty

Gość gość

No wiec zmieszałam kilka łyżeczek chilii z wazelina i trzymam w malutkim słoiczku. Co pare dni smaruje sobie tym usta na pare minut i zmywam. Ból niemiłosierny ale efekt super, niestety znika. Czy jesli bede robić to systematycznie to moje usta sie powiększą na stałe? Czytałam ze Np po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego usta sie na tyle 'rozpychaja' ze sa potem WIĘKSZE NAWET BEZ NIEGO! czy na takiej samej zasadzie moze zadziałać ta mikstura ? Usta puchną często i po jakimś czasie rozepchną się na tyle ze bedą lekko większe ? Co o tym sądzicie ? Jesli przy kwasie hialuronowym to sie sprawdza to moze przy naturalnym częstym puchnięciu ust tez sie nieco sprawdzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi sie ze powinno pomoc ale nie znam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwariowałaś! Aby cierpieć z głupoty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah teraz same pontony będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o poważne odpowiedzi osob ,które sie faktycznie znają na rzeczy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pojęcia aczkolwiek moze sie sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co nie wypowie sie żadna doświadczona w tematyce powiększania ust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej to nic nie da, efekt będzie na chwilę tylko, a sobie podrażnisz usta... Pomysł z d**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś miałam błyszczyk do ust z dodatkiem chili, nie pamiętam marki, ale pamiętam do dziś to uczucie pieczenia ust zaraz po aplikacji. Ale zamierzony efekt został osiągnięty, usta były zdecydowanie większe. Błyszczyk zużyłam, na powiększenie ust u chirurga plastycznego raczej nigdy się nie zdecyduję, wolę używać kosmetyki, które doraźnie powiększą usta, np. balsam powiększający usta od Bielendy, który dodatkowo je pielęgnuje i nawilża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co się oszukiwać, takie rzeczy nie działają. :) Zawsze chciałam mieć większe usta i zdecydowałam się na powiększanie w http://www.kn-estetic.pl/ - efekt jest świetny i bardzo naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem na powiększanie ust trzeba wybrać się do profesjonalnego gabinetu i samemu nic nie kombinować bo można sobie krzywdę zrobić. Jak już byś chciała mieć ładne usta i zrobione z klasa to polecam ci skontaktować się z ta kliniką www.klinikabochinska.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaelka33

No przy takim czyms raczej ust nie powiększysz sobie na stałe. Ciężko. poza tym nawet jak zrobisz sobie kwasem to i tak np raz w roku musisz się na nowo ostrzyknąć jeśli chcesz mieć dalej większe usta 🙂 Sama jestem na chwile obecną po powiększeniu ust kwasem, a dokładniej preparatem restylane Kysse. Bardzo ładny efekt. I raz do roku wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia333

Matko... ludzie to serio maja pomysły. powiększanie ust chilli ... tak powaznie ? W grę wchodzi tylko kwas HA 😉 Przynajmniej u mnie, zresztą miałam tym samym powiększane co Michaelka, w dodatku jeszcze tak się złożyło że miałam też wypełniane zmarszczki kwasem HA, od restylane miałam jakiś czepek na głowie z zestawu Custom pack 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×