Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Darkanna

Nici hialuronowe

Polecane posty

Gość Darkanna

Moje Drogie, może macie za sobą doświadczenia z zabiegiem tzw nićmi hialuronowymi? Podobno zagęszcza i podnosi policzki. Będę wdzięczna za informacje, gdyż o taki właśnie efekt mi chodzi a nie jestem pewna, czy tego typu zabieg byłby odpowiedni oraz, czy nie wiąże się z jakimś ryzykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darkanna
czyżby nikt nie miał doświadczeń z tym zabiegiem? w niektórych wątkach temat ten przewijał się pod nazwą bodajże hydrolift ale odrębnego wątku póki co nie było. będę wdzięczna za Wasze opinie, bo bardzo poważnie ten zabieg rozważam a niewiele o nim wiem. mój lekarz twierdzi, że fajnie zagęści i podniesie skórę na policzkach (o ten obszar mi właśnie chodzi). piszcie proszę, jeśli macie jakieś doświadczenia z tym zabiegiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To chyba jakaś nowość
To chyba jakaś nowość, bo tylko w jednym gabinecie znalazłam. Pewnie trzeba poczekać na opinie.Też jestem ciekawa, bo jakoś przyjaźniej wygląda niż ta metoda Serdeva czy Serdova

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to rzeczywiście nowa metoda ponieważ dotychczas słyszałąm jedynie o wolumetrii twarzy kwasem hialuronowym np juvederm voluma i był to zabieg bardzo dobry skuteczny i bezpieczny ciekawe jak jest z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darkanna
Gdzieś czytałam, że to jest jakiś specyficzny sposób wprowadzania kwasu hialuronowego i w zasadzie nowa w tej metodzie jest technika podania a preparat ten sam. Może jest ktoś, kto już miał ten zabieg i może powiedzieć coś o efektach, przebiegu, itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Darkanna moja przyjaciółka z wrocławia zabieg robiłą u dr Moniki Lelonkiewicz, w Poznaniu wiem, że dr Adam Kruk ma dobrze opanowaną technikę wprowadzania kwasu hialuronowego za pomocą kaniul, żeby podciągnąć twarz za pomocą tych nici hialurownowych. ja z efektu jestem zadowolona. mogę polecić.efekt na 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darkanna
Dzięki za cenne informacje. Powiedz proszę trochę więcej o efektach. Czy mogę oczekiwać wyrównania powierzchni (likwidacji drobnych zmarszczek) poza podniesieniem policzków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też pierwsze słyszę o tej metodzie. Jeśli to ta sama substancja, co przy normalnym wypełnianiu kwasem hialuronowym, to nie powinno być żadnego ryzyka. Ciekawa jestem o co chodzi z tym podaniem..? Jeśli idzie o ten efekt "liftingujący", to wiem, że Juvederm Voluma się sprawdza. A jeśli chcesz walczyć z drobnymi zmarszczkami to pewnie chodzi Ci o mimiczne i na to na pewno botox będzie skuteczniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkanna, ja bym na twoim piejscu zastanoawial sie jednak nad dobrym laserem...Bo on Ci ujedrni skore wszedzie a ten lepszy podziala rowniez na drobne zmarszczki. Moze ematrix?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no to ja słyszałam o kaniulach do wprowadzania kwasu hialuronowego ale przy właśnie zabiegu wolumetrii o któym wcześniej pisałam. napisz więcej o samej metodzie na czym ona dokładnie polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie, że laser-najlepiej Fraxel CO2 i potem ujędrnienie skóry nićmi hialuronowymi. wiem, że Pani dr Lelonkiewicz ma laser frakcyjny u siebie w gabinecie i swietnie wprowadza nici hialuronowe. ja jestem zadowolona z zabiegu w Poznaiu-w Solumedzie. Pan dr Kruk miesiąc wcześniej odmłodził mi twarz Fraxelem CO2 i potem wykonał odbudowę skóry policzków i chomików hydrolitem. bez zadnej reklamy-rewelacja dziewczyny.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darkanna
Niestety nie nie starczy mi kasy na laser, jest bardzo drogi..:( więc muszę wybrać coś, co da efekt (pewnie nie tak dobry jak połączenie lasera i nici) ale też zauważalny. Dzięki za wszystkie informacje. Wyglada na to, że zdecyduję się na zabieg nićmi hialuronowymi i zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkanna, ja tez nie mam na razie kasy. Ale postanowilam uzbierac i na jesieni zrobic. A pozniej ewentualnie mezoterapie, jesli bedzie taka potrzeba. Poza tym sa inne lasery, ktore nie sa tak drogie. No ale kazdy ma swoje jakies metody :) A jak Twoja mezoterapia pod oczy? Dowiedzialas sie jakim preparatem? I powiedz mi czy nie nabrzmiewaja ci dolne powieki po nocy? Bo ja tak mam, choc sie to zmniejsza. To podobno efekt pochlaniania wody przez kwas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość as76
dziewczyny ja juz kiedys pisłam miałam 3x laser matrix efekt prawie że zerowy . czegos sie dopatruje na siłe bo inaczej depresja gwarantowana prawie 5tys zł wywalone nigdy wiecej a mam 33 lata ( znaczy jeszcze mi nie wisi skora do kolan - a efekt marny , przy luzniejszej skorze nie wyobrazam sobie) to jest g....warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darkanna
Kallina, u mnie wciąż efekty mezoterapii super, nie mam opuchnięć ani żadnych innych "atrakcji". Co do preparatu, usłyszałam jedynie, że jest to silnie odżywiającay i nawilżający koktajl, bodajże oligopeptydów i coś tam jeszcze. Sorry ale nie pamiętam dokładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do as76 masz rację z tym matrixem.trzeba było wcześniej poczytać o tym na innych forach. problem w tym , ze lekarze stosują niskie wartosci w laserze-ale zeby wykosic 5 koła. jezuuuu.... zrobiłabym afere lekarzowi ja byłam dwa tygodnie temu w Poznaniu, w Solumedzie. bardzo przystepna cena u dr Kruka Fraxel CO2-afekt zachwycający i przemiła opieka po. w cenę wliczona doba pobytu w klinice i lekarstwa. teraz umówiłam sie na nici hialuronowego-to taki nowy sposób odbudowy skóry w formacie D3-żeby podciagnąć całą twarz za zasadzie hydroliftu z naturalnym odtworzeniem trójwymiarowosci skóry-tyle zapamiętałam jak lekarz pokazywał mi zdjęcia przed i po. no i z fraxelem zamkne się w 5 tysiacach z efektem 10 lat młodszym i naturalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiufiu111
do matka70 - mozesz napisac jaka jest cena za nici u dr. Kruka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkanno, powiedz a czy zmniejszyly ci sie zmarszczki po tej twojej mezoterapii? Bo mnie nie. To znaczy skora jest oczywiscie pojedrniona ale zmarszczki nadal sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 tyś i potem w zależności ile zuzywa materiału dopłacasz średnio za opakowanie 1 tyś z gwarancją 2 letnią.wiec chyba niedrogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Darkanna Wiem, że nici hialuronowe robi w Krakowie dr Joanna Dziurda w MEDestetis. Miesza się je ponoć razem z Radiesse i robi się takie nici liftingujące, napinające skórę, taki lifting niechirurgiczny. Jest to specjalny sposób podawania wypełniaczy. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaria31
a ja podpisuje sie pod moimi poprzedniczkami zdr Adamamem Krukiem-robi to rewelacyjnie, współpracuje z dr Moniką Lelonkiewicz, kyóra opatentowała to metode. polecam jednego idrugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość as76
własnie pani Lelonkiewicz wymysliła metodę podawania kwasu w ten sposob ....jak sie ceni , ktś wie? Bo na stronie pani dr ano o tej metodzie nie ma ani nic w cenniku A jakby robić to nawet przejechałabym sie do twórcy , moze jej to najlepeij wychodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Klara
Zgadzam sie z Sandrą, że w Krakowie w ten sposób wypełniacze potrafi podawać dr Kuschill-Dziurda w MEDestetis. Mówiła mi o tym na wizycie. Będe o tym mysleć, ponoć faktycznie nowa metoda i łączy się ją razem z Radiesse. A póki co myślę cały czas o Sculptrze. Słyszałam trochę dobrych opinii. Myślicie, że skusić sie na Sculptrę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka dni temu byłam na tym zabiegu w Warszawie. Wszyto mi nici hialuronowe w połaczeniu z radiesse. Na razie jestem w ślicznych siniaczkach, ale juz pierwszego dnia widziałam poprawę powiedzmy o 50 %. Byłam właścicielką cudownych zwisających chomików.. są naprawdę o wiele mniejsze. Lekarz poinformował mnie, ze efekty będa dopiero po 2 miesiącach, a utrzymują się naweet do 5 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czterdziestolatko, a gdzie na tym zabiegu bylas? I czy jest bolesny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Który learz to robił
Czy możesz podać nazwisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mogę, bo widzę, ze dziewczyny podają nazwiska. Mnie robił dr Robert Chmielewski, choć od razu mówię: wyczytałam o tej klinice dużo dobrego i nie szukałam konkretnego lekarza. Zadzwoniłam, powiedziałam, że chcę zapisać się na konsultację i ew zabieg nićmi hialuronowymi i umówiono mnie właśnie z nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Który learz to robił
--------> Czterdziestolatka 444 Bardzo dziękuję za odpowiedź. Jeśli będziesz mogła to napisz za jakiś czas jak oceniasz ten zabieg ( efekty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×