Odpowiedz na ten temat

Nici PDO

• gość 2013.10.28 [20:13]
    Prosze o opinie ,robil ktos ,czy sa porownywalne z kwasem? czy wogole warto?
  • Zobacz także:

• gość 2013.11.01 [00:51]
    wlasnie dzis moj lekarz namowil mnie na te nici zeby podniesc kaciki brwi. Zabieg malo bolesny ale tuz po zabiegu obie skronie bardzo opuchniete i duze siniaki po obu stronach. Za wczesnie jeszcze na moja opinie wiec dam znac za jakis czas. Pozdrawiam.
  • gość 2013.11.06 [17:58]
    2 tygodnie to za krotko, moj lekarz wytlumaczyl ze pierwsze efekty bedzie widac po 3 tygodniach bo kolagen buduje sie wolno. na razie minal tydzien i nadal cale skronie w duzych siniakach.. mialam po 3 nici na kazda skron w celu uniesienia koncowek brwi.
  • gość 2013.11.06 [20:16]
    o to ciekawe bo ja chcialabym podniesc brwi ale nie tylko koncówki...
  • gość 2013.11.08 [19:27]
    ja placilam 100 zl za nitke w elblagu... i niestety nic nie pomoglo juz przeszlo 3 tygodnie po zabiegu....
  • gość 2013.11.08 [19:52]
    One pomaagają ale głównie producentom
  • ciekawość72563 2013.11.10 [12:10]
    Do "ja placilam 100 zl za nitke w elblagu... i niestety nic nie pomoglo juz przeszlo 3 tygodnie po zabiegu...."
    Teoretycznie jeszcze nie mają prawa zadziałać. Nowy kolagen pojawia się po paru tygodniach.
    Napisz proszę jak się ma sprawa za 5,6 tyg.
    Pozdrawiam i trzymam kciukioczko.gif
  • gość 2013.11.26 [23:38]
    Leliwa jesteś dystrybutorem dokładnie te słowa używałaś na szkoleniu
  • leliwa 2013.11.30 [18:13]
    Nie jestem dystrybutorem. Ale Twój wpis świadczy o tym, że brałaś(-eś) udział w specjalistycznym kursie. Czy też jestes przeciwna(-y) zabiegom medycyny estetycznej? Dziwne, szkolisz się i nie wierzysz w to co masz robić?
  • gość 2013.12.10 [16:26]
    no wiec od moich nici na podniesienie kacikow brwi minelo juz 6 tygodni.
    Nigdy wiecej sie na to nie zdecyduje poniewaz nie ma zadnych widocznych efektow - po obu stronach skroni zrobily mi sie wprawdzie takie lekkie wzgorki - prawdopodobnie efekt kolagenu, ale nic a nic nie podnioslo to kacikow brwi - chyba sama probuje sobie wmowic, ze moze leciutko jest cos lepiej, ale szczerze mowiac nie polecam.
    dodatkowo mam teraz brzydkie widoczne plamy na skroniach, pozostalosc bo olbrzymich siniakach, ktore schodzily mi ponad 2 tygodnie (i to przy smarowaniu arnika i braniu lekow na siniaki).
    pozdrawiam
  • gość 2013.12.10 [17:14]
    PDO wyciąganie kasy od naiwnych desperatek . Przypominam - jest po praktycznie nitka chirurgiczna która jako ciało zanim się wchłonie wytworzy nitkę kolagenu czyli blizny a ta ma się kurczyć i podciągać wg dystrybutorów wszystko od kącików ust po obwisły brzuch to było mówione na szkoleniu. Wielkiej szkody ta metoda oprócz drenażu kieszeni nie spowoduje i dlatego przeznaczona jest dla wszystkich od okulisty po proktologa
  • beauty30Total 2014.01.21 [17:16]
    Hej, mam 30 lat i zastanawiam się nad poprawianiem urody żeby po 40-ce nie obudzić się z glębokimi zmarszczkami i rozpaczą, że jest już za późno.
    Zastanawiam się nad fotoodmładzaniem, ale nie wiem jakie skutki może wywoływać ten zabieg na skórę po kilku latach, czy nie wywoła większego procesu starzenia się skóry.Czy są jakieś badania jak skóra zachowuje się po kilku latach?
    Z drugiej strony też myślę ,że może zamiast wydawać pieniądze na ulotne zabiegi, lepiej odłożyć na fajną wycieczkę i zwiedzić trochę świata. Taki wyjazd też dobrze robi na urodę. Co o tym myślicie? Dodam, że lubię naturalne sposoby na poprawę urody i sama robię ćwiczenia wzmacniające mięśnie twarzy.
  • gość 2014.01.21 [18:04]
    Preparat Do Odciągania /kasy/
  • Vivi1214 2014.01.21 [18:13]
    To Prawda !!! Sama na sobie wyprobowalam.
  • roratka 2014.03.13 [20:49]
    Zrobiłam dzisiaj nici PDO ultra fine na skronie. Przed zabiegiem miałam znieczulenie emla i potem zastrzyki takie jak u dentysty. Sam zabieg mało przyjemny, uczucie wpychania na sile czegoś pod skórę ale do wytrzymania. Trwało to krotko, kilka minut z każdej strony. Po zabiegu mam 1 malutki siniaczek na czole i po dwie opuchnięte (ale teraz już mniej) pręgi z skroniach nad brwiami. Noszę długa grzywkę więc nic nie widać. Bezpośrednio po zabiegu właściwie nic nie bolało, nawet chciałam się umówić z koleżanką, ale jak przyszłam do domu to zaczęło trochę boleć. Takie uczucie opuchnięcia i ściągania i trochę ból głowy, do wytrzymania. Trochę leżałam z mrożonką na czole i właściwie przeszło. Teraz jestem może 5 godzin po i czuję tylko takie jakby odrętwienie czoła. siniczek 2mm posmarowałam liotion1000, pręgi też, na razie żadnego efektu podciągnięcia brwi nie widzę. Napisze jutro. Mam spać na plecach.
  • gabi39 2014.03.14 [17:35]
    Dziewczyny czy któraś z was mogłaby napisać o niciach "Aptos"? bardzo proszę o radę, czy są dobre, jak długo się utrzymują, no i cena mnie interesuje za jedną nić - tak mniej więcej, żebym wiedziała czego się trzymać i nie przepłacać.Pozdrawiamusmiech.gif
  • roratka 2014.03.16 [08:14]
    Trzeci dzien po mam lekkie zasinienie, takie żółtawe i dwa malutkie siniaczki. Jest to czolo nie ma problemu nikt nic nie zauwazył. Troche opuchniete powieki miałam na drugi dzień, potem zeszlo.Na razie efektu nie ma żadnego, zmarszczki na czole i pod oczmi takie same. Jakby te nici byly na policzkach to jednak parę dni trzebaby zostac w domu bo calkowicie korektorem nie pokryje. Efekt ma być dopiero za dwa tygodnie a całkowity do 2 miesięcy. A ja bym chciała jużsmutas.gif
  • gość 2014.03.16 [08:52]
    Wyszły nowe nici z rodzajem gwintu są znacznie skuteczniejsze
  • roratka 2014.03.18 [23:54]
    Na 6 dzien to mam brzydkie żółte z domieszką zieleni plamy na skroniach, fluidem sie pokryje i nie widac. Efektu zero, no ale czekam cierpliwie. Te moje jici to były te z gwintem
  • gość 2014.03.19 [06:43]
    Jeżeli miały gwint to pamiętaj aby co jakiś czas podkręcać je by podnosić skórę , bo inaczej nie będzie efektu i kasa wyrzucona
  • gość 2014.03.19 [18:29]
    Tak masz całkowitą rację . Pisanałam na innych wątkach o cudach w zeszyłm roku i w poprzednich latach. Dzisiaj nikt o tym nie pamięta lub nie chce wracać do tych tematów. Tzw med estetyczna to w wielu wypadkach krusy kilkugodzinne dla wszystkich specjalności od okulisty po patologa. Dlaczego tak krótko bo chodzi o co o kasę i to wielką . W przyszłym roku nowe desperatki na pewno się znajdą. Inna sprawa to kształcenie w chir,pl. dzisiaj już nie muszą robić specjalizacji z chir. ogólnej !!A część chir estetycznej jest prawie nie poruszana bo NFZ tego nie refunduje i uczyć się muszą na was po zdobyciu papieru. I stąd tak wiele kretyńskich wpisów i pseudo pacjentek/zadowolonych lub koleąneg które poleciły/ Wielokrotnie doktory wiedzą że poszczególne zab muszą dać powikłania ale chęć zysku itd
  • roratka 2014.03.21 [08:13]
    9 dzień, żółte placki na skroniach bardzo powoli schodzą ale dalej je widac. Po jednej stronie mam taką żółtą pręgę. W miejscu nici dalej boli jak sie dotknie ale mniej. Co wieczór mam masować do góry przez kilka minut. Na razie brwi nic a nic się nie podniosły, zmarszczki też są jak wcześniej . Czekam....
  • gość 2014.03.21 [15:00]
    Roratka!
    Super, że opisujesz wszystko tak dokładnie. Bardzo mocno zastanawiam się nad tym zabiegiem. Czekam na dalsze opisy i życzę oczekiwanych efektów.
    Jesttempo
  • gość 2014.03.21 [16:48]
    Na co czekasz ??
  • gość 2014.03.22 [10:15]
    Roratka, daj znać czy te brwi Ci się choć trochę uniosą/
    Pozdrawiam i trzymam kciuki za super efekt usmiech.gif
  • gość 2014.03.22 [12:00]
    Uniosą się ci jak zobaczysz rachunek
  • roratka 2014.03.24 [21:17]
    Dzisiaj jest 12 dzień po niciach. Żółte plamy prawie zeszły, jeszcze troszkę widać w dziennym świetle takie szarawe cienie. Od czasu do czasu (tak raz na dzień może) jednak czuję takie jakby ściąganie na czole. Przy dotyku niestety jeszcze trochę boli. I czuje jakby lekkie kłucie jak sama sobie podnoszę czoło żeby zobaczyć jaki to będzie (?) efekt jak mi się brwi podniosą
    Co do zmarszczek to na razie nie widzę poprawy, pomimo że co rano dokładnie się oglądam. Może też za często się patrzę do lustra? Zmarszczki mimiczne mam wyraźne, a teraz mam wrażenie, że tak jakby mam dodatkowo większe worki pod oczami. W sumie to cieszę się na razie z tego że zrobiłam tylko czoło a nie chomik ioczko.gif Tyle czasu z sińcami na twarzy to bym się wściekła. No i na razie co do nici na owal to jestem zdecydowanie na NIE. Za długo siniaki i za długo boli przy dotyku, ale może to moja cecha osobnicza i u innych idzie szybciej.
  • gość 2014.03.27 [18:55]
    Dziewczyny ja robiłam nici wczoraj i nie mam ani siniaków, ani widocznych nitek, brwi mam podniesione, tak jak chciałam, czy to jest tylko na początku, efekt przejściowy, a jutro mogę sie obudzić znowu ze zmarszczkami ?
    Nie mam haczyków, ot zwykłe rozpuszczalne nici
    Bede wdzięczna za odpowiedź
  • gość 2014.03.27 [18:59]
    Dziewczyny ja robiłam nici wczoraj i nie mam ani siniaków, ani widocznych nitek, brwi mam podniesione, tak jak chciałam, czy to jest tylko na początku, efekt przejściowy, a jutro mogę sie obudzić znowu ze zmarszczkami ?
    Nie mam haczyków, ot zwykłe rozpuszczalne nici
    Bede wdzięczna za odpowiedź
  • gość 2014.04.08 [09:32]
    robiłam nici 10 m temu efekt 10 % poprawy, czyli nic!!!!
  • gość 2014.04.08 [15:36]
    Robiłam i bardzo polecam. Zabieg nie jest wydatkiem bardzo dużym jak na medycynę estetyczną. Spodziewałam się, że zapłacę kilka tysięcy zł, więc kiedy doktor powiedziała mi, że jedna nić kosztuje 100 zł, byłam bardzo zdziwiona. Ostatecznie miałam wstrzyknięte pod skórę pięć nici. Wszystkie były podane w okolice policzków, które ostatnimi czasy zaczęły mi strasznie opadać. Zmarszczki jeszcze mogłam przeżyć, ale takich zmian na mojej twarzy, już nie. W sumie mogę podziękować Kafeterii, bo dzięki wam trafiłam do MTTEstetica w Krakowie. Wykonali mi tam ten zabieg bardzo dobrze, na pewno nie miałam takich rozterek i sińców jak Roratkausmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...