Odpowiedz na ten temat

Nici PDO

• arleta5444 2017.05.02 [16:11]
    Hej, cześć. Dużo w sumie teraz jest tych zabiegów upiększających, można sobie wybierać. Ja byłam u p dr Agnieszki Ledniowskiej na niciach PDO i polecam. Bardzo ładnie wygładziło mi policzki, a to był zdecydowanie mój największy kompleks, totalnie się nie czułam atrakcyjnie z tak wiotką skórą. Zabieg nie bolał, a efekt już długi czas się utrzymuje.
  • Zobacz także:

• gość 2017.05.04 [07:38]
    7 doba po zabiegu, ani sinaików, ani obrzęków nic kompletnie. Zabieg wykonany perfekcyjnie,8 nici po 4 na każde oko. Efekt żaden,czekam dalej.
  • gość 2017.05.11 [12:47]
    Gdzie robiłaś zabieg? Ja właśnie zbieram opinie. Słyszałam o tym zabiegu dużo dobrego jeżeli jest dobrze wykonany. Jestem z Krakowa i najwięcej pozytywnych opinii naczytałam się o doktor Tyc Tyce. Moja znajoma była u niej na konsultacji i mnie namawia.
  • gość 2017.05.27 [17:57]
    Czy robiłaś w Krakowie?
  • gość 2017.06.30 [20:08]
    Zastanawiam się nad nićmi liftingującymi. Gdzie w Krakowie można je zrobić i ile kosztują? Widziałam, że w swojej ofercie takie zabiegi ma SCM estetic, ale nic nie wiem na temat tego gabinetu więc jakby mi ktoś coś podpowiedział to byłabym wdzięczna. Mam typowe zmarszczki mimiczne więc chyba ten zabieg będzie odpowiedni?
  • gośćParla 2017.07.23 [08:10]
    Nici nie są bezpieczne, ja miałam założone i są powikłania.nie mogę
    otwierać swobodnie ust. Prawdopodobnie lekarz źle wykonał zabieg.
  • gość221 2017.07.26 [22:10]
    Polecam usługi kliniki Bona Dea a dokładnie lifting nici http://bonadea-krakow.net.pl/oferta/dermatolo gia-estetyczna/nici-double-needle/
  • menioszka 2017.09.08 [06:03]
    Modelowanie twarzy wykonywałam w Centrum Zdrowej Skóry Damian. Poleciła mi je koleżanka i zdecydowanie polecam je Ci też. Mają nowy sprzęt i indywidualne podejście do pacjenta. Dodatkowo otwierają teraz nową działalność kosmetyczną. Tu masz link do nich : http://www.czs.damian.pl/oferta/modelowanie-u st-i-dolnej-czesci-twarzy/
  • gość 2017.09.13 [16:49]
    Robiłam nici 3 lata temu - niestety, nie widziałam efektu ani ja ani nikt w moim otoczeniu. W ubiegłym roku skusiłam się na zabieg takim laserem Mixto i w sobotę na spotkaniu klasowym koleżanki nie umiały się nadziwić jak mam odmłodzoną twarz (a nic więcej nie robiłam!). Więc już się wlaśnie umówiłam na kolejny zabieg tym laserem i piszę tu, żeby polecić, bo sama trafiłam na niego dzięki kafeterii. Zabieg jest nieprzyjemny dosyć, po wygląda się źle kilka dni, ale naprawdę warto. Już zresztą mąż mi to mówił zaraz po wygojeniu, że po niczym wcześniej nie widział takiej różnicy. Ale sama do wszystkiego podchodze sceptycznie. No ale skoro kolezanki już widzą, to chyba cos jest na rzeczy usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...