Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość topola

nicol kidman

Polecane posty

Gość topola

jak kobieta 40 lat może wygląda na 20lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjjkfajkfjfa
a no z jej kasa to kazdy moze:) jest sliczna,tylko dlonie zdradzaja jej wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o mój bobrze
Śliczna? Wygląda jak nieboszczyk: chuda, blada z czerwonymi oczami. Glisdowata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mi się podoba
Zmarszczek nie widać, bo jest tak ponaciągana, że prawie nie ma mimiki. Zoperowała sobie też nos (miała krzywą przegrodą nosową) i usta (silikon) - to akurat sobie mogła darować. Mimo to uważam ją za piękną kobietą o oryginalnej, zimnej urodzie i alabastrowej skórze księżniczki . Ma swój styl i wyróżnia się spośród innych starzejących się gwaizd Hollywood. Zawsze elegancka, o nienagannej figurze, klasyczna piękność. Chciałabym tak wyglądać w jej wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz dlaczego
?? pniewaz Nicole Kidman (juz dawno o tym było) nie opala sie. nigdy. uzywa balsamu p. słoncu o najwyzszym SPF i zawsze wychodzi ubrana w długi rękaw i kapelusz o dużym rondzie...dzięki temu nie ma zmarszek (co jest wiadome, ze robia sie one poprzez opalanie sie, poniewaz promienie słoneczne - tez w solarium- postarzają skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana oj dana60
a no moze i masz racje,ja kiedys przez 2lata czeto chodzilam do solarium i w lecie lezalaam godzinami na sloncu a od roku nie opalam sie wcale,nawet w zimie uzywam kremu z filtrem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ze słońce postarza
to jest wiadome od dawna :) a Nicol kiedys mówiła w jakimś wywiadzie o tym, ze uzywa największych filtrów p.słoncu jakie sa i zawsze ma na sobie coś z długim rekawem i do ziemi (spodnice,spodnie) i kapelusz z szerokim rondem przeciwko słoncu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mi się podoba
Ale nowina :P Trudno żeby się opalała przy takiej jasnej karnacji i rudych włosach. Byłaby głupia, gdyby to robiła (i spieczona na buraka ;) ) Gdzieś tam w Pudelku (to ten głupi serwis plotkarski w necie) był materiał o jej byłym mężu, który także przestał się opalać, właśnie w trosce o skórę i uwielbia wysokie filtry. Jednak młody wygląd Kidman to nie tylko ochrona przed skutkami fotostarzenia, ale i dobry chirurg. Bo jeszcze nie wynaleziono takiego kremu, który by wyprostował przegrodę nosową, powiększył na stałe usta i zliftingował w tak dużym stopniu twarz, że przypomina teraz prawie maskę. Nie wiem, czy Kidman przyznaje się do tych zabiegów, ale chirurdzy przyznają się do niej i na kilku stronach można obejrzeć zdjęcia przed i po metamorfozie wraz z dokładnymi opisami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daj linka
Nie wiem, czy Kidman przyznaje się do tych zabiegów, ale chirurdzy przyznają się do niej i na kilku stronach można obejrzeć zdjęcia przed i po metamorfozie wraz z dokładnymi opisami Daj linka,chetnie poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pogoogluj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Google twoim przyjacielem
Gość topola
wygląda pięknie tylko na ekranie, jak te wszystkie odmłodzone piękności . To ja już nie mam pytań mam 49 lat i bez makijażu wyglądam lepiej niż one, czyli z operacjami nie należy przesadzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyglada na tyle ile ma
zauwazylam, ze kobiety po operacjach czy botoxach wcale mlodziej nie wygladaja niz ich metryka wskazuje (nieraz starzej jesli przesadzily), tylko maja nienaturalnie ponaciagane lub blyszczace sie twarze - tzn. te, ktore przesadzaja z botoxem. Do takich nalezy Nicole Kidman. CZytam fora amerykanskie i tam malo kto sie zachwyca jej "mlodym wygladem", wiekszosc pisze, ze strasznie sztuczna na buzi - jak maska. To nie jest przyklad kobiety dobrze wygladajacej "na swoj wiek". Zwlaszcza ze wcale nie jest stara ale ma cere sklonna do zmarszczek (cienka skora rudej kobiety szybciej sie starzeje niz oliwkowej brunetki - uogolniajac).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caaka
Nie masz panna pojęcia, a ferujesz wyroki. Botox rozlużnia mięśnie a nie naciąga, no i od niego nie świeci się twarz. Naciągnięta twarz to co najwyźej efekt liftungu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyglada na tyle ile ma
od botoksu swieci sie czolo, to wiem z amerykanskich forow nt. gwiazdek i operacji plastycznych popartych fotkami ;) Botoks moze sobie rozluzniac, ale mimika twarzy nie jest wtedy normalna tylko wlasnie "maskowata" - mam pojecie, bo ogladam takie twarze w TV ;) oraz mam taka kolezanke i jak sie smieje widac, ze robila sobie botoksem twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie deszcz pada
a oglądaliście w sobotę wielkanocną Moulin Rouge??? wcale nie wyglądała sztucznie-wyglądała oszałamiająco:) podobają mi się takie kontrasty: mroźne błękitne oczy, czerwonorude włosy i niemożliwie jasna karnacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego sie swieci skora
Botox to jad kielabasiany- spreparowany jakby z jadu zmiji, prawda? - w kazdym razie kiedy mojego dziadka ukasila zmija w reke, to potem skora wokol tego ukaszenia byla wlasnie taka "sztywna" i blyszczala sie. Moze to jest wytlumaczenie na to, ze gwiazdy maja swiecace sie czola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko bosko
one wszystkie się kroją, nawet Gwyneth Paltrow 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicole Kidman
najsztuczniej wyglada na gali Oscarow itp wystepach na czerwonych dywanach, a wydaje mi sie, ze do filmow nie robi sobie botoksu albo jest jego dzialanie juz bardzo slabe i czeka z nowa dawka do skonczenia filmu. Chyba wiecie, ze teraz filmy tez sie robi komputerowo odmladzajac twarz, wiec botoksu tam "nie trzeba" (aktorka musi miec mimike twarzy), sa tez specjalnie filtry do kamery itd, wiec botoks do krecenia niewskazany, ale one moga sobie robic przerwy we wstrzykiwaniu - tak by wynikalo z niekktorych fotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicole Kidman
ale co kroila Gwyneth? W sumie ona normalnie wyglada, moze nos poprawiala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko bosko
nos 😭 one wszystkie sobie nosy kroją 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W sumie nos to kazda znana
poprawiala, to fakt: Salma Hayek, HAlle Berry, Angelina Jolie,Tyra Banks,Jennifer Aniston, Wynona Rider,Katie Holmes, Jennie Garth z Beverly Hills, Tori Spelling, Natalie Imbruglia itd Chociaz moze sa wyjatki jak Jessica Alba czy Maryl Streep ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×