Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sylwiaaaaaaa

Nieprzyszło wam do głowy nigdy że to wszystko moze być

Polecane posty

Gość Sylwiaaaaaaa

oszustwem? Że naprzykład chirurdzy wykorzystuja fora by robić sobie reklamę i dyskryminować konkurentów...Wychwalaja siebie a np krytykuja rywali....Albo robia to ich rodziny,przyjaciele itp itd... Zorientowali się że wymianiamy sie informacjami na forach i opini na temat lekarzy poszukujemy wlasnie w necie? Tak tylko sobie mysle.....bo w dzisiejsczych czasach wszystko jest mozliwe.... Dlatego jakoś niechetnie odnosze sie do chirurgów którzy sa za baaardzo wychwalani aż do przesady.....wtedy mi sie wydaje że to grubymi nicmi szyte......Moze się myle...Ale obdarzona zostałam niesamowita intuicja dlatego postanowiłam podzielic sie z wami swoimi obawami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfdg
taaaa ;] odkrycie to to wielkie nie jest ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamillaa242424
Myslałam ze jest...:-) Bo wnikliwie czytam te fora i nikt tego tematu nigdy nie poruszał a z tego co obserwuje ludzie sie baardzo sugeruja wypowiedziami na forach... wystarczy ze ktos napisze ze np dr X to partacz bo sknocił nos pani kowalskiej i juz w siwdomosci forumowiczów zostaje dr X zostaje jako ten BEE wystarczy że pare dziewczynek napisze że dr np:Skupin jest najlepszy bo zrobił im piekne piersi już wiekszość wierzy i mysli o operacji u niego.... Nie dziwie się,bo niby skad mamy te informacje czerpać...najprosciej z netu..Ale to moze być jedna wielka farsa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego warto
posluzyc sie zdjeciami albo zobaczyc na zywo osoby ktore sie u tego lekarza operowaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy moze schudnąć..
kiedys napisałam maila do dr skupina gdyz w reklamie jego kliniki był adres mailowy...pytałam się o powiekszanie piersi itp chciałam się umówic na konsultację i niestety nie dostałam odpowiedzi....a minęło juz kilka dobrych miesiecy...nawet podałam numer telefonu.. zastanawiam sie po co podaje adres skoro nie odpisuje...z operacji zrezygnowałam.milczenie mówi samo za siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiaaaaaaa
nie chciałam podawać nazwiska ale własnie ten dr Skupin mi sie najbardziej wydaje podejzany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankakk
kazdy lekarz czy chirurg ma swoje za uszami!!!!! juz sie o tym nie raz przekonalam,troche ostatnio mam problemy zdrowotne i lezalam w szpitalu i chodze po lekarzach i zdanie mam jak najgorsze!!!!!!! nie spotkalam jeszcze uczciwego!!! tak samo jak chirurdzy kazdy ma na swoim koncie lepsze operacje i te gorsze ,wiecej trzeba liczyc na lud szczescia niz dobrego chirurga,siedze juz od roku moze na tym forum i kazdy chirurg ma te dobre opinie i te zle!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj oj oj....
Widziałam zdjęcia nosów Dr Skupina i są bardzo ładne! Wysłałam do Niego maila i mi odpisał, piszę do Niego "co jakiś czas" bo jestem umówiona na koerktę nosa i zawsze mi odpisuje, czasem na drugi dzień, a czasami dwa, trzy dni muszę czekać. Poza tym każdemu lekarzowi może coś nie wyjść, nie ważne czy Go chwalą, czy nie, chirurg plastyk to nie cudotwórca. Ale nie powiem, czasem też takie myśli przychodzą mi do głowy jak założycielce tematu ;) A to mail do dr Skupina: info@skupin.pl na pewno wszystkim odpisze. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale niektore kobiety sa glupie
!!! przeciez przy KAZDYM rodzaju operacji jest jakis tam procent ryzyka powiklan, i niezaleznie od kwalifikacji lekarza czesc operacji po prostu nie udaje sie idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankakk
a aa to nie wiedzialam ze to tez nalezy do komplikacji po operacji- jedna blizna na 5 cm druga na 7cm,plyny mi sie zebraly w jednej piersi i czy mam o to pretensje do dr skupina ! NIE bo to nalezy do komplikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasskaa23
"ale niektore kobiety sa glupie !!! przeciez przy KAZDYM rodzaju operacji jest jakis tam procent ryzyka powiklan, i niezaleznie od kwalifikacji lekarza czesc operacji po prostu nie udaje sie idealnie. " Tak oczywiscie że zawsze jest ryzyko!Ale to chyba normalne że chcemy je zminimalizować!i szukamy jak najlepszego lekarza! Oczywiscie jemu też moze się zdarzyć ale sa tacy którzy słynna z partactwa!co niejdnokrotnie byłow gazetach!! Zawsze jest ryzyko jak piszesz!!Ale nie zmienia t faktu że robienie sobie permanentnej reklamy przez niektórych chirurgów jest karalne i niezgodne z prawem!A wiem że niektórzy to robią!! stad nasze obawy i watpliwaoćsci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejrzliwaMagda
mnie to przyszło do głowy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pisałam do skupina
prosiłam o wyjasnienie mi pewnych watpliwości przez mail i mi nie odpisał. widocznie stwierdził ze nie jestem chtena na umówienie sie na konsultacje a to znaczy nie widział we mnie klientki z duzym portfelem i nie odpisał.... a miałam pytanie czy mozna oddessac tłuszcz z bioder i przeszczepić go w piersi-przeszczep własny tłuszczu...chyba potraktował mnie jak dziecko....a to tez cos znaczy...zresztą powiedzmy sobie szczerze czy lekarz ma czas dla osób które pytaja tylko z ciekawości? mógł odpisac ze nie jest taka operacja możliwa i to by mi starczyło. ale on chyba odpisuje tylko tym którzy sa zdecydowani na operacje u niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatiiii
zgadzam się z Toba Sylwio,ja jestem w trakcie rekonwalescencji,i duzo rzeczy mi się nie podobało,jak mnie traktuja po wyjsciu z kliniki,nie wiem jaki bedzie efekt koncowy,mam nadzieje że dobry.Napiszę więcej za trzy miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z Toba Sylwia,przechodze rekonwalescencje,i nie wszystko mi sie podobało,to jak mnie traktuja po wyjsciu z kliniki,i bałagan na sali operacyjnej,mam nadzieje że efekt bedzie dobry.Napisze wiecej za dwa miesiace jak dojde do siebie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×