Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nieszczęśliwa po niudanej operacj

Polecane posty

Gość gość

Nie chce mi się już żyć dalej w takim stanie. Proszę Boga abym umarła, zginęła mecze się i moją rodzinę. Nie mam odwagi się sama zabić. Moje życie nie ma już sensu czuję jak by odeszło jestem ciągle przygnębiona, smutna, i obojętna nie chcę dłużej tak żyć. Dusze to wszystko w sobie rodzina nie chce już o tym już słyszeć nie wiem jak długo dam jeszcze tak radę takie życie nie ma sensu to męczarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to była za operacja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boga nie ma gdyby był nie pozwalał by się męczyć. Ja w niego nie wieże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Operacja Twarzy:-(. Gdyby to była operacja jakiejś części ciała to aż tak by nie raziło mogłabym z tym żyć. Twarz to wizytówka dlatego nie pogodzę się z tym nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam brzydką twarz i bez operacji, a jakoś żyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to twarzy, zoperowałaś sobie wszystko co masz na twarzy? Może sprecyzuj, co dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na co czekasz, powinnaś domagać się darmowej poprawki, lekarz ma zakichany obowiązek naprawić to co spieprzył. Zamiast użalać się nad sobą powinnaś napisać do niego i żądać stanowczo korekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czego korekty, to się stało z twarzą tej kobiety? Może niech napisze coś więcej> Czy to kolejny zamienny temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Internet zle mi działa od kilku dni mam problemy. Miałam zabieg lipoliza laserowej na policzki teraz mam wgłębienia w górnej części policzków pod oczodolami. Wygląda to tak jakbym miała za mało tłuszczu :-(. Muszę mieć przeszczep tłuszczu, ale u kogo? Wszyscy lekarze nadają sie tylko aby wyciągać pieniądze a nie potrafią niby tak prostego zabiegu. Nie chce wracać do tego człowieka który mi to zrobił dla mnie to lekarz pomyłka! Pieniędzy nie chciał mi oddać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo tylko idiota wyszczupla sobie twarz to było do przewidzenia że tak się to skończy z tego co wiem nie robi się lipolizy twarzy więc lekarz który cię tak oszpecił to idiota bez kompetencji jedyna rada to zrobić sculpturę czyli ostrzykiwanie kwasem polimlekowym by to wyrównać albo kwasem hialuronowym powinnaś zażądać od temtego lekarza zwrotu kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz racji , tylko przeszczep tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze ci tak pusta kretynko kto robi takie zabiegi tylko takie puste lekkomyslne, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,wyżej s*****e niż d**ę mające baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyżej srająące niż doopę mające baby miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyzywaj osoby pokrzywdzonej idiotko! Takas mądra oswiecilas autorkę? Ona już i tak zbyt wiele przeżyła to lekarz jest od odbierania odpowiedniej metody widocznie trafiła na konowala. Słyszałam ze sporo osób mialo lipolize laserowa w policzki , a i czytałam ze i w powieki jakieś konowal to robil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przesadzasz i to grubo- ludzie bez zadnych opracji mają doliny łez pod oczami albo wory do połowy policzków albo są zwyczajnie szpetni i żyją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trochę dziwne, że ktoś robił lipolizę laserową na policzki... jest to dość niekonwencjonalna metoda w tym obszarze. Kochana przede wszystkim nie załamuj się. Od nerwów tylko schudniesz, skóra stanie się wisząca i ziemista. Myślę, że nie ma co żądać zwrotu pieniędzy za zabieg - ponieważ chciałaś usunąć tłuszcz to to zrobił - i to będzie niestety jego wytłumaczenie. Powinnaś iść, powiedzieć, że jesteś niezadowolona, aby miał tego świadomość i tyle. Przeszczepy tłuszczu z tego co słyszałam dobrze robi dr Lembas z Warszawy. Jeżeli chcesz przywrócić dawny wygląd i wypełnić policzki możesz poza lipofillingiem wstrzyknąć sobie Sculptrę bądź Radiesse. Ale rób to stopniowo po 1 strzykawce, aby nie przesadzić.Trzymam kciuki aby wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandrine. Lembas jest dobry w przeszczepach tłuszczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie interesuja nosy, na beauty jest dziewczyna, po operacji i ma fajny nosek. Co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , Z własnego doświadczenia wiem co przeżywa osoba której zamiast ktoś poprawić urodę to ją zmasakrował. Szukam osób które chcą odzyskać odszkodowanie za wyrządzone szkody . Czekam na maila 87misza87@gmail.com Naprawdę mogę pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie przesadzasz? Poczytaj co piszą po nieudanych operacjach nosa temat ''nieudane operacje nosa'' albo problemy z oddychaniem ''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niby dlaczego ma przesadzać? To samo ona moze powiedzieć o innych. Każdy wie najlepiej jak wyglada po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorzej jest grzebać przy twarzy, pamiętam jak 60 letni chirurg plastyczny powiedział żeby nic nie robić, chyba że ma się nos jak baba jaga,z nosami ogólnie jest największy problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwiecej poszkodowanych jest po operacjach nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miyaxx
Nikt z zewnatrz nie powinien osądzac czy autorka przesadza czy tez nie. Ona sama widzi się w lusterku i wie. Co do twarzy- na te wgłębienia nie kombinowałabym z niczym "sztucznym" tylko jak ktos pisał poddałabym się przeszczepowi tłuszczu. Choć to skomplikowanie brzmi sam zabieg jest nieskomplikowany- pobierany jest tłuszcz z okolic pępka ( ja tak przynajmniej miałam) i wstrzykiwany cieniutkimi rureczkami- jak igielki- tam gdzie trzeba. NIe ma po tym śladów ani żadnych blizn. Dobry chirurg wypełni to tak jak trzeba i wyrowna zagłębienia. Ja bym polecała do takiego zabiegu pania Monikę Grzesiak z Warszawy. Co do przeszczepów tłuszczu ona zna się bardzo dobrze i ma duże doświadczenie, ona nawet tłuszczem powiększa albo całkowicie odbudowuje kobietom piersi po mastektomii , przeszczepy tłuszczu na twarz tez wykonuje ( ja wstrzykiwałam u niej tłuszcz w policzki i pod oczy) Tłuszcz to najlepsza metoda wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia828
Znany kanał telewizyjny poszukuje do nowego programu osób, które przeszły nieudaną operację plastyczną. Jeśli chcesz trafić w ręce najlepszych chirurgów w Polsce i poprawić na nasz koszt to co nie udało się innym, opisz krótko swoją historię i wyślij: programtv@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli korzystałaś z zabiegów i nie jesteś zadowolona z ich rezultatów, chciałabyś się podzielić swoją opinią napisz a.lubawska@tvn.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bluźnij tak przeciwko Bogu. Na własne zyczenie sie oszpeciłas przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×