Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nieudana korekta uszu, pomocy!!

Polecane posty

Gość gość

2 tygodnie temu robilam korektę uszu. Dzisiaj bylam na zdjęciu szwów i płakać mi sie chce :( uszy sa kompletnie inne (wiedzialam to od pierwszej zmiany opatrunków) Uszy były duze i odstające ale symetryczne. Nie wiem czemu lekarz kazde z nich zrobił inaczej. Jedno ma długie pionowe cięcie z tylu i ładnie przylega na całej długości. Drugie miało znacznie krotsze cięcie w poprzek przez co górna cześć przylega az nienaturalnie a od połowy w dół ucho jest nie duszone i odstaje. Bede sie domagać poprawki. Kiedy najszybciej mozna ja przeprowadzić. Zależy mi na czasie. Lekarz twierdzi, ze uszy układają sie do 3 mies ale opuchlizna nie mam i nie wazne ile czasu minie to lewe ucho nie zacznie nagle przylegać u dołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*od połowy w dół ucho jest nie ruszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś pomoże? Kiedy można zrobić poprawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nic nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj zdjęcia. Może tylko Tobie teraz się tak wydaje. Zresztą może naprawdę to kwestia ułożenia. Wszystko jest jeszcze świeże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest kwestia ulozenia uszu bo tu sie nie ma co ikładać. Lewe ucho jest dołem nietknięte i jak odstawało tak odstaje. Kiedy można zrobić poprawke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej Twoje ucho już Ci się nie poprawi, mam podobny przypadek niedługo idę na poprawkę. Można poprawić gdzieś około pół roku od operacji. Jaką metodą miałaś wykonywany zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie poprawi sie na pewno :( nie mialam bardzo odstajacych uszu, podobno nie bylo potrzeby wycinania chrzastki, została ona osłabiona i wyprofilowana. Prawe ucho jest super, lewe porażka... To jest wina lekarza, bede domagać sie poprawki na koszt kliniki ale nie wyobrazam sobie chodzic z taka asymetrią pol roku. 3mies to za długo...a potem znowu ból :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tak samo tylko u mnie lewe ucho jest super a prawe do poprawy, miałam już jedną poprawkę na to ucho więc to będzie moja trzecia operacja mam nadzieję że ostatnia. U kogo robiłaś operację? powinnam domagać się poprawki, mi mój lekarz zrobił poprawkę oczywiście za darmo, teraz też będzie za darmo. Pytałam co w przypadku gdy znowu mu nie wyjdzie, umówiliśmy się że odda mi pieniądze. Także musisz walczyć o swoje skoro lekarz coś źle zrobił. Niestety pół roku to minimum najlepiej by było gdyby było jeszcze dłużej bo wtedy ucho lepiej się wygoi, rozumiem co czujesz bo ja sama teraz nie bardzo chodzę w kucyku, tylko zakrywam uszu. Znowu czeka mnie chodzenie i spanie w opasce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooja
U mnie na szczęście obyło się bez żadnych poprawek, vcały zabieg odbył się bez najmniejszych kłopotów i efekt był taki jakiego tak na prawdę oczekiwał, żałuję jedynie , że tak długo z tym zwlekałam. Robiłam korektę w Elite u dr Murawskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie jest to takie smieszne. Mój brat miał wielki kompleks na tym punkcie.... Nie wiesz nawet jakie jest to trudne dla młodego człowieka ( dzieci potrafią byc okropne pod tym względem). Ze swojej strony polecam klinikę w Gdańsku ( brat własnie tam operował uszy): http://clinicadermatologica.pl/zabiegi/korekta-uszu/ Był zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to doktor Łątkowski dokonał cudu i zrobił ze mnie osobę która z powrotem lubi samą siebie. Miałam naprawdę duże kompleksy związane z uszami, stąd też decyzja na zabieg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×