Odpowiedz na ten temat

Nieudana labioplastyka

• gość 2014.11.27 [09:16]
    Heeej. Szukam kogoś, kto tak jak ja przeszedł nieudaną labioplastykę.....ból, strach przed zbliżeniem, początki depresji....oto efekty mojej operacji. Oczywiście pojawiają się również myśli samobójcze, a przed operacją byłam osobą pełną życia, szczęśliwą. Jeśli któraś z Was miała podobnego pecha, BŁAGAM o kontakt! Bardzo chciałabym się spotkać i porozmawiać. Boję się, że już nigdy nie założę rodziny, nie będę miała dzieci.....a mam dopiero 20 lat. NAPRAWDĘ proszę o rozmowę. Piszcie na forum.
  • gość 2015.05.06 [11:27]
    Mam nadzieję, że już z tym sobie poradziłaś, ja teraz przechodzę to samo i mam bardzo podobne odczucia. choć pech, to chyba niedobre określenie, źle wybrałyśmy lekarza....
  • gość 2015.05.06 [18:43]
    A skąd jesteś? I gdzie wykonywałaś zabieg?
  • qaz12345 2015.05.08 [23:16]
    Szukam kogos kto robil labioredukcje u Dr.Joanny Wojciuli?Efekt tego zabiegu u mnie to: straconty czas,stracone pieniadze,stres i nerwy..a teraz depresja...jednym slowem :masakra!
  • gość 2015.05.09 [12:46]
    Jestem z Warszawy, zabieg wykonywałam u Dr Kuźlika, nie polecam.
  • gość ktos 2015.07.08 [21:44]
    U dr Wojciuli robilas ale co poszlo nie tak napisz wiecej
  • gość 2015.07.11 [21:02]
    Dziewczyny a co wyszło nie tak? Napiszcie.
  • gość456 2015.07.31 [09:21]
    Dołączam do klubu "w depresji" po zabiegu u dr. Wojciuli. Dziewczyny bardzo ostrożnie wybierajcie lekarza!! Żądajcie zdjęć z zabiegów, szukajcie opinii i same się dzielcie nimi. To w Polsce stosunkowo nowa gałęź i dużo lekarzy uczy się na żywym organizmie.
  • gość 2015.08.01 [18:38]
    Heeej, proszę Cię o kontakt do mnie, napisz na kasiamasia92@wp.pl
  • qaz12345 2015.08.04 [21:25]
    Co poszlo nie tak?to po prostu"zbrodnia bez kary"jednym slowem...
  • gość456 2015.08.05 [12:13]
    qaz12345 w zasadzie trudno znaleźć co poszło dobrze, efekt w zasadzie żaden, nie licząc blizn i dziwnych zaszywek, jestem po poprawce. A u ciebie co nie tak? I jak sobie z tym poradziłaś?
  • qaz12345 2015.08.05 [20:55]
    Gosc 456 zrobilas poprawke?u kogo? jestes teraz zadowolona z efektu...?ja jeszcze nie poradzilam sobie w zaden sposob...pewnie poprawka..nawet nie chce mi sie o tym myslec....
  • gość 2015.10.21 [19:23]
    Hej dziewczyny. Ja również przechodzę przez koszmar. Jestem tydzień po zabiegu. Nastąpiły powikłania. Jedna warga jest cała objęta krwiakiem. Urosła do rozmiarów małego jabłka. Cześć szwów puscilo. Wygląda to koszmarnie. Zabieg wykonany był laserem. Boje się, że tak duży obrzęk zdeformuje warge i zastanawiam się czy to w ogóle się wchłonie i jak wpłynie na późniejszy wygląd. Czy ktoras z Was przechodziła przez coś podobnego? Napiszcie coś więcej.
  • gość 2015.10.22 [19:44]
    Samym wyglądem się nie przejmuj, ważne, żebyś nie straciła czucia tak jak ja.
  • gość 2016.01.27 [13:00]
    dziewczyny wiem co macie na myśli, ale ja postanowiłam tak nie zostawiac tej sprawy smutas.gif jak juz jakos doszłam do siebie, to udałam się do prawnika. trochę mi zajęło zanim znalazłam specjaliste od odszkodowań medycznych, ale się udało i poszłam do jakuba brykczyńskiego (kancelarai w poznaniu, bo ja też jestem z poznania). nacierpiałam się, wypłakałam, ale udało mi sie uzskac jakieś zadośćuczynienie. ale to tylko dlatego, że poradziłam się prawnika. i wy też tak tego nie zostawiajcie!
  • LaLaurie 2016.02.19 [02:46]
    Dziewczyny, przykro mi że przechodzicie przez to wszystko.. Ja miałam tydzień temu zabieg we Wrocławiu, niestety szwy rozeszły się zanim rana się zagoiła. Przez ostatnie dni wargi rozerwały mi się na pół, z czego usłyszałam "nic takiego się nie stało, trzeba zrobić poprawkę". NIC TAKIEGO, ale ten zabieg już raz wykluczył mnie z życia, przykuł do łóżka i jestem przerażona na myśl o poprawce..która też może się nie udać.. Miala któraś z Was taki problem?
  • Nieudana labiplastyka 2016.03.06 [00:32]
    Ja również dołączam do grona dziewczyn po nieudanej labioplastyce...na początku lutego poddałam się zabiegowi wierząc, że w końcu zacznę się cieszyć życiem intymnym...niestety, lekarz dokonał rzezi...wyciął je całkowicie !!! Myślałam, że po zejściu opuchlizny zobaczę jakiś lepszy efekt, niestety z dnia na dzień byłam coraz bardziej załamana, gdyż opuchlizna schodziła a warg mniejszych nie dostrzegłam, zabieg był laserowy, szycie podłużne wewnętrzne czyli nie widać nici na zewnątrz, minęły już cztery tygodnie, końcówki nici, które wystawały już się rozpuściły, ale ja nadal czuję dyskomfort, ciągnięcie i drażliwość, do tego wargi większe są rozchylone gdy stoję i jakieś takie obwisłe a między nimi pusto, jestem zrozpaczona, wygląda to okropnie. Bardzo żałuję, że poddałam się takiej rzezi na własne życzenie...psychicznie jestem zdołowana.Za dwa tyg. jadę na kontrolę..chcę usłyszeć słowa lekarza, który zobaczy swoje " dzieło"...do tego czasu nie podam jeszcze jego nazwiska. Zabieg wykonałam w Bydgoszczy
  • gość 2016.03.06 [09:41]
    Wargi mniejsze odrastają. Najlepszy do tego zabiegu jest dr Osuch
  • gość 2016.03.06 [13:55]
    Co? Wargi sromowe odrastaja? Co jeszcze może uciete uszy też?
  • kasya 2016.03.18 [18:44]
    Ja przestrzegam przed dr Andrzejem Barwijukiem i Michalem Barwijukiem,klinika Medifem w W-wie.Tak jak ktos napisal lekarze najbardziej rozreklamowani sa najmniej kompetentni.Po uspieniu Was robia co chca.Mnie mieli ciac laserem i wbrew umowie w znieczuleniu ogolnym pocieli skalpelem.Zamiast w tzw v dr Barwijuk wycial prostokat na sluzowce,potem przy poprawce Michal Barwijuk rozcial w kacie na dole aby naciagnac warge .Jakby byli pijani . Po czym twierdza ze nie mam dowodow ze bylo uzgadniane inaczej!
  • Gosciowa13 2016.03.31 [20:10]
    Czy ktoras z Was robila labioplastyke u dr Bartkowiaka? Nie wiem co myslec, ale nie jestem zadowolona. Po zabiegu metoda laserowa... i zalozeniu szwow rozpuszczalnych wargi sromowe sa nierowne za bardzo sciete w niektorych miejscach... widac jakies grudki. Jestem zalamana... umiecie mnie pocieszyc?
  • gość 2016.04.03 [14:27]
    Nieudana labioplastyka - mozesz napisac u jakiego lekarza robilas zabieg? Ja cztery dni temu również mialam ten zabieg w Bydgoszczy i mam podobne odczucia
  • gość 2016.04.03 [14:52]
    Po co to robicie?? czemu mieszacie się do natury?? Zeby faceta zadowolić?? , dziwne te kobiety teraz są.
  • gość 2016.04.04 [15:37]
    Lalaurie gdzie robiłaś labioplastyke?
  • LaLaurie 2016.04.09 [10:48]
    Wczoraj miałam poprawkę - po 9 tygodniach od pierwszego zabiegu. Ponoć mam założone mocniejsze szwy i poprosiłam żeby było ich więcej, nie ma mowy abym narażała się na kolejny zabieg. Dziś oczywiście leżę plackiem, kolejny tydzień pokaże, czy szwy wytrzymają i się w końcu zrośnie. Na tą chwilę nie będę pisać gdzie dokładnie robiłam zabieg.
  • gość 2016.04.09 [15:59]
    Lalaurie, powiedz coś więcej o swojej labioplastyce, jaka metoda miałaś robione, jaki był stan po 9 tygodniach?
  • LaLaurie 2016.04.10 [09:35]
    Metoda klinowa. Po pięciu dniach szwy pękły i rana się rozeszła. Każda warga w dwóch częściach, przy czym od razu infekcja i wszystko dłużej się goiło. Pierwszy raz na trening byłam w stanie pójść dopiero po 6 tygodniach. Przez cały okres nie uprawiałam seksu, nawet po 9 tygodniach odczuwałam mały ból warg, nie mniej jednak rana była już zagojona, wyglądało wszystko całkiem gładko i estetycznie, poza tym rozcięciem w połowie warg..
  • LaLaurie 2016.04.11 [07:14]
    Znowu szwy nie wytrzymały.. Jestem pokaleczona a efekt jest taki sam jak przed zabiegiem z tym że wargi jeszcze bardziej poszarpane, jestem załamana smutas.gif
  • gość 2016.04.14 [18:00]
    Również dołączam się do grona Nieudana Labioplastyka. Wydane duże pieniądze, ból. Zabieg wykonywany w Bydgoszczy. Lekarz miał zmniejszyć wargi a wyciął je całkowicie. Masakra. Nie o taki efekt mi chodziło......
  • gość 2016.04.14 [21:56]
    Jak to wyciął całkowicie? nie masz ich w ogóle?
  • gość 2016.04.19 [19:58]
    Ja nie walczyłam i chyba już nie zamierzam. To wykończyłoby mnie psychicznie. Nie chcę oglądać tego człowieka, który wyrządził mi taką krzywdę. Przestrzegam przed DR KUŹLIKIEM, jest pseudolekarzem, kłamcą i nie ostrzega przed ryzykiem takiej operacji (mówi tylko o małych komplikacjach). Mnie ta operacja zniszczyła życie intymne i tego już nigdy, nikt nie naprawi. Dlatego przestrzegam!!! Wargi to żaden problem, a później ich brak, to ogromny problem w sypialni i w codziennym życiu. Z pewnej siebie dziewczyny, stałam się we własnych oczach nic nie wartą, młodą kobietą.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...