Odpowiedz na ten temat

Nieudana labioplastyka

• Nierówne są 2017.04.17 [00:22]
    Niestety wygląda na to, że moje są nierówne. Mimo wszystko nie tracę nadziei, w końcu rekonwalescencja ma trwać aż do 6 tygodni a ja nie jestem jeszcze w połowie...
  • Gagulka88 2017.04.18 [13:06]
    Polecam Klinikę Medycyny i Ginekologii Estetycznej Bona Dea z Krakowa. Po miesiącu powrót do aktywności seksualnej. Cena 3tys. Odzyskałam wiarę w siebie. Czuje się znacznie pewniej usmiech.gif Warto było. Robiłam zabieg, bałam się ale zabieg szybki bezbolesny, wróciłam do pracy. Pani dr Ginekolog z doświadczeniem i wiedzą szybko i sprawnie. Miłe pielęgniarki, pełen profesjonalizm. Polecam na 100%.
  • Aneciia94 2017.04.18 [22:29]
    Robiłam zabieg, bałam się ale zabieg szybki bezpolesny, szybko po nim wróciłam do pracy
  • gość 2017.04.19 [01:10]
    moja znajoma specjalizuje się w tego typu operacjach w Łodzi ale jakoś specjalnie znana nie jest bo nie robi wszystkiego typu operacji plastycznych jak leci i może i dobrze. sama szukam chirurga plastycznego ale do operacji nosa i dlatego wchodzę na tą stronę. straszne te komplikacje po operacjach... najlepiej w ogóle nie iść pod nóż bo nigdy nie wiadomo do końca co będzie potem i ile się będzie cierpiało
  • gość 2017.04.26 [21:21]
    Czy ktos ma doswiadczenie ze szpitalem Medicaver w warszawie jezli chodzi o labioplastyke?
  • Kraków 3103 2017.05.06 [10:30]
    Parę osób skarżyło się tutaj na dr Wojciulę. Na znanylekarz są 2 negatywne opinie, w tym jedna dotyczy właśnie labioplastyki. Aż dziwne, że jej nie usunięto. Warto dzielić się opiniami i ostrzegać/ zachęcać innych.
  • kasiuladziedzic 2017.05.08 [11:10]
    Bardzo dobrze, że są tego typu portale, że można wystawić rzetelną opinie, niestety nigdy nie mamy pewności czy jest to faktyczna opinia czy podkopywanie przez konkurencję. Dlatego polecam bardzo fajny art jak wybrać odpowiedniego chirurga plastycznego na co zwrócić uwagę: https://beautyexpert.pl/jak-wybrac-chirurga-p lastycznego/
    edytowano 2017.05.08 [11:12]
  • gość 2017.06.16 [20:44]
    zdecydowanie polecam zabieg,- Pani dr Ginekolog z doświadczeniem i wiedzą szybko i sprawnie. Miłe pielęgniarki, pełen profesjonalizm.
  • mama24pl 2017.06.16 [20:53]
    polecam zabieg wszystkim kobietą, które są na to gotowe
  • gość 2017.06.16 [20:58]
  • gość 2017.06.18 [21:27]
    Miałam zabieg w Warszawie i u znanego niby ginekologa z telewizji. I sprawił, że każdego dnia płakałam przez 6 miesięcy po zabiegu. Drugi zabieg robił dr Serafin z Gliwic i uratował mi życie. Lekarz niezwykle miły, pomocny. Poprawił moją asymetrię i teraz wygląda dużo lepiej i nie boli w trakcie stosunku. Dodatkowo podał kwas hialuronowy, który mocno poprawił wygląd estetyczny. Dobrze, że Pendolino jeździ do Gliwic usmiech.gif
  • ela8888 2017.07.18 [09:38]
    Czy ktos wykonywał zabieg u dr Mierzwińskiego w DerMed Kraków?
  • Lena19300 2017.07.19 [16:30]
    LaLauria jesteś jeszcze tutaj? Jestem w indetycznej sytuacji jak ty i chciałabym z tobą porozmawiać
  • martynka12 2017.07.21 [14:01]
    Witam. Szukam dziewczyn ktore przechodziły przez zabieg labioplastyki u dr Kuźlika. Jestem po zabiegu i jestem załamana
  • kornelia85 2017.07.28 [22:25]
    Witam dziewczyny Jestem wlasnie przed dylematem czy operować się u Kuzlika czy Serafina w Gliwicach
    Czytam forum i widze, ze dużo dziewczyn jest niezadowolonych z Kuzlika
    Proszę o kontakt dziewczyn po Kuzliku na mego maila kornelia.kwiatkow ska85@wp.pl i wymienimy się opiniami
  • mika122 2017.08.13 [00:16]
    polecam zabieg w klinice Bonadea. po miesiacu wrocilam do aktywnosci seksualnej, co jest dla mnie bardzo wazne.odzyskalam wiare w siebie. pani ginekolog mila i profesjonalna. troche sie obawialam zabiegu ale wszystko skonczylo sie dobrze. cena 3tys.
  • gość 2017.08.16 [17:55]
    Miałam pofałdowane wargi po operacji w Warszawie u wielkiego znanego ginekologa. Myślałam że skończę na lekach przeciwdepresyjnych... Miałam poprawkę ale już gdzie indziej i udało się. Wyszłam z tego a efekt nawet bardzo ładny. Cieszę się, że trafiłam do dr Serafina, bardzo mi pomógł. Bardzo konkretny i sympatyczny lekarz, na wizycie bardzo pewnie mówił jak będzie operował i jaki będzie efekt. Trochę młody,ale faktycznie artysta usmiech.gif
  • Luna2 2017.08.16 [21:38]
    Widzicie dziewczyny dlatego ja zanim zdecydowałam się na zabieg labioplastyki trochę popytałam gdzie i u kogo robić. Znalazłam klinikę niedaleko mnie, w czestochowie, klinika Efecta. Z polecenia tam poszłam. I całe szczęscie wszystko poszło tak jak miało. Efekt bardzo mi się podoba i w trakcie zabiegu personel miał bardzo profesjonalne podejście. Więc nim się udacie na zabieg gdziekolwiek i jakikolwiek warto zasięgnąć opinii. oczko.gif Pozdrawiam!
  • Załamana X 2017.09.08 [18:13]
    Dziewczyny....jestem po labioplastyce 7 tyg. i jak kilka z Was niestety załamana końcowym efektem
  • Załamana X 2017.09.08 [18:20]
    Lekarz wyciął mi praktycznie wszystko, zszył mniejsze wargi z dużymi. Efekt estetyczny nie byłby taki zły gdyby nie to ze te zrosty cały czas mnie bolą i przeszkadzają a najgorsze ciągną i rozchodzą mi się strasznie te wargi większe, tworzy się szpara miedzy nimi i nawet rozchodzi się wejście do pochwy, okropny dyskomfort. Czy któraś z Was może miała podobne odczucia. Lekarz na kontroli powiedział ze taki wygląd waginy ma 80% kobiet. Załamał mnie bardziej, nie widzi problemy bo to nie jego cześć ciała. Nie wiem co robić i myślec o tym wszystkim...
  • Zalamana X 2017.09.08 [18:27]
    Proszę napiszcie czy któraś miała coś podobnego, czy to może jakoś jeszcze musi się wygoić, jestem załamana...myślałam ze będę się wkoncu cieszyć nowym wyglądem i komfortem
  • gość 2017.09.11 [00:25]
    ciezko powiedziec. moge podac ci email moj i wyslij moze zdj,powiem czy u mnie wyglada tak samo. wiem,ze mega krępujące ale po opisie ciezko to stwierdzic...
  • Zalamana X 2017.09.16 [19:42]
    gość Piszesz ze nie wiesz czy masz podobnie jak ja a jak jest u Ciebie? Napisz coś więcej, co u Ciebie się dzieje i jak to wyglada...nie wiem czy tylko ja mam taki problem a może nikt się z czymś takim nie spotkał, dziewczyny opisują rożne defekty ale takiego chyba nie było
  • gość 2017.09.25 [15:27]
    Moja jedna warga na dole rozerwała sie na pół (na dwie części większa i mniejsza i to po 12dniach) moim zdaniem nie da sie tego naprawić. Miał ktoś podobny problem? Jestem zalamana slyszalam ze poprawki sie robi po ok 2, 3 mies
  • gość 2017.09.28 [21:42]
    Miałam operacje u "egzotycznego partacza" we Wrocławiu. Z dwóch warg zrobił mi cztery paskudne zwisy. Myślałam, że się załamię. Chciał mi "TO" poprawić, jak to ujął. nie zgodziłam się . Pomógł Serafin ze Śląska. Jestem zadowolona z drugiej operacji. Kosztowało mnie to dwa razy więcej. Trudno, mam nauczkę.
  • gość 2017.10.02 [14:34]
    ja jutro mam zabieg w Szczecinie, dziewczyny trzymajcie kciuki bo po tym co się tu naczytałam jestem przerażonasmutas.gif
  • gość 2017.10.03 [13:21]
    ojj nie bójcie się, ważne jest tez to, abyście porządnie się d o tego przygotowały i znalazły dobrego lekarza, tez mam problem z tą częścią ciała i zastanawiam się nad drkepa.com, sporo ma pozytywnych opinii, zobaczymy...

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...