Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Nieudana plastyka powiek

Polecane posty

Gość gość

Czy jest tu ktoś po ewidentnym partactwo plastyki powiek górnych lub dolnych? Niestety z tym problemem żyje już 4 lata i nie wiem kto jest w stanie naprawić moje powieki. Przeszłam już 2 operacje poprawkowe, pierwsza była wskazaniem, a następna to chyba lekarz zakwalifikował mnie tylko po to aby zarobić pieniądze, ponieważ mówiłam co ma poprawić, a operacje zrobił i tak po swojej i śmiem stwierdzić, że pogorszył jeszcze bardziej moj wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam o kilku nieudanych zabiegach na powieki, ale nie wiem czy te osoby wypowiadają się na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaty
czy jesteś z Warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę, przykro czytać Twoją historię :( Nei wiem skąd jesteś i nie jestem pokrzywdzona po takim zabiegu, ale gorąco Ci polegam mojego specjalistę: Dzięgielewska Instytut Oka - bez problemu wygooglujesz. Pani jest specjalistką jeżeli chodzi o zabiegi na twarz, więc na pewno Ci rzeczowo doradzi. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta pani to okulistka? Czy cos u niej robiłaś? Napisze wstępnie do niej czy w ogole bedzie w stanie mi pomc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak . Ja jestem po zabiegu korekty powiek górnych opadających. Niestety skóra po nacięciach została złe zespolona i zszyta nieprawidłowo. Lekarz Nadmiar skory skumulował przy wewnwtrznym kąciku oczu . W wyniku czego utworzyły sie nienaturalne fałdy skórne. Katastrofa. Miał być to zabieg estetyczny . Zostałam kolejna ofiara . Jest to bardzo przykre. Nie rozumiem dlaczego ktoś sie podejmuje takiego zadania , a nie jest w stanie wykonać tego dobrze . Zrobił mi krzywdę nie tylko fizyczna . Zrujnował moja psychikę . Myślałam ,ze wypłacze te chore oczy !!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Podajcie chociaż inicjały tych lekarzy,którzy oszpecają.Mój lekarz to M.B.

A mówił,że to prosty zabieg.A zrobił "po swojemu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam udać się do Mojej Estetyki w Rzeszowie, na pewno będą w stanie pomóc. Posiadają odpowiedni sprzęt oraz lekarzy którzy profesjonalnie podchodzą do każdego pacjenta. Sama korzystałam u nich z kilku zabiegów i jestem bardzo zadowolona. Warto się do nich wybrać z takim problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kinga .Nie reklamuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.03.2019 o 09:48, Gość Gość napisał:

Tak . Ja jestem po zabiegu korekty powiek górnych opadających. Niestety skóra po nacięciach została złe zespolona i zszyta nieprawidłowo. Lekarz Nadmiar skory skumulował przy wewnwtrznym kąciku oczu . W wyniku czego utworzyły sie nienaturalne fałdy skórne. Katastrofa. Miał być to zabieg estetyczny . Zostałam kolejna ofiara . Jest to bardzo przykre. Nie rozumiem dlaczego ktoś sie podejmuje takiego zadania , a nie jest w stanie wykonać tego dobrze . Zrobił mi krzywdę nie tylko fizyczna . Zrujnował moja psychikę . Myślałam ,ze wypłacze te chore oczy !!! 

Ja jestem 14 dni po zabiegu i też czuję że poszło coś nie tak dam jeszcze trochę czasu,ale pewnie też będę szukać jakiejś porządnej klinikie chirurgii plastycznej.życzę zdrówka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.03.2019 o 09:48, Gość Gość napisał:

Tak . Ja jestem po zabiegu korekty powiek górnych opadających. Niestety skóra po nacięciach została złe zespolona i zszyta nieprawidłowo. Lekarz Nadmiar skory skumulował przy wewnwtrznym kąciku oczu . W wyniku czego utworzyły sie nienaturalne fałdy skórne. Katastrofa. Miał być to zabieg estetyczny . Zostałam kolejna ofiara . Jest to bardzo przykre. Nie rozumiem dlaczego ktoś sie podejmuje takiego zadania , a nie jest w stanie wykonać tego dobrze . Zrobił mi krzywdę nie tylko fizyczna . Zrujnował moja psychikę . Myślałam ,ze wypłacze te chore oczy !!! 

Witam, czy udało się naprawić wygląd powiek. Ja też jestem po korekcie powiek i też mi fałda skóry opada na linie rzęs. Jest to bardzo stresujące, cały czas to mnie męczy 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Wiesia wiesia napisał:

Witam, czy udało się naprawić wygląd powiek. Ja też jestem po korekcie powiek i też mi fałda skóry opada na linie rzęs. Jest to bardzo stresujące, cały czas to mnie męczy 

Trzymam kciuki by wszystko się udało 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×