Odpowiedz na ten temat

Nieudane operacje nosa

• zmasakrowany 2014.02.24 [22:02]
    Witam część osób juz mnie kojarzy jestem po 3 nieudanych operacjach nosa w pewnej poznańskiej klinice . Życie się wywrocilo o 180 stopni wszystko stracilo sens . Dziś znów jest nadzieja na poprawę . Jeżeli pociagniemy temat po chwale się zdjeciamy przed i po operacji . Niech te forum będzie wylewiskiem naszych lez rozpaczy by na końcu byly to lzy szczęścia . Zaprasza wszystkich dodawajmy zdjęcia ostrzega my pod ósmy się na duchu razem latwiej .
  • gość 2014.02.24 [22:06]
    U kogo będziesz robił poprawkę ?
  • gość 2014.02.24 [22:50]
    Dr kobus lub Wysocki mam nadzieje ze się nadam
    A ty przed czy po ?
  • gość 2014.02.24 [22:58]
    Ja przed. A kontaktowałeś się może z dr Michałem Krawczyńskim? według mnie jest dobry
  • gość 2014.02.25 [12:35]
    Mi się wydaje że jest dobry. To opinia jednej dziewczyny na tym forum kilka stron wcześniej : bo wielu specjalistow z gornej polki nie chcialo sie podjac.., jak widze efekty,jestem naparwde w szoku,bo operacja nie byla prosta..ten DR to larygnolog,specjalizujacy sie wlasnie w chirurgii plastycznej nosa,jak bylam na wizycie ,to wlasnie on tlumaczyl mi,ze w Stanach wiekszosc lekarzy ,wykonujacych operacje plastyczne nosa,sa wlasnie laryngologami,a pozniej plastykami,bo coz z tego,ze bedziesz miala,piekny nosek jak nie bedziesz mogla przez niego oddychac?,przyznalam mu absolutnie,racje,poza tym moim zdaniem,ma doskonale wyczucie estetyki,zanim podejmie sie operacji,robi symulacje,twarz powinna sie skladac z trzech rownych czesci,dokladnie wymierzyl ile moj nos powinen miec,jesli chodzi o dlugosc ksztalt,ja jestem osoba wysoka,mam pociaga twarz,moje nosek tez nie moze byc malutki zadarty,poprostu bedzie sie to zle komponowalo z reszta twazry,ufan temu lekarzowi i juz nie szukam
  • gość 2014.02.25 [12:36]
    a to inna opinia: on wykonuja skomplikowane operacje rynoplastyczne,naprawia noski bardzo malutkim dzieciom,to sprawa mikroskopijna,,jestem naparwde pelna podziwu,bo moim zdaniem im mniejszy nosek,tym trudniej go naprawic...naparwde trzeba miec przyslowiowy fach w rekach,czesto sa to operacje,ktore ratuja maluchom zycie..skrzywione przegrody i inne,nie znam sie na tym...podobno szkolil sie w Stanach..kiedys powiedzial,do mnie,ze wie,ze nie ma w Polsce drugiego takiego lekarza,ktory robi operacje taka technika,jak mu pokazalam swoj nos po poprzedniej operacji,to powiedzial,ze nie jest to dzielo sztuki i ze widac,ze mam robione stara metoda i mam tzw odwrocone"v".czyli moj nos znacznie sie rozszerza w dolne czesci..dlatego u niego chce zrobic poprawke,choc jak wiadomo strach jest,bo to juz druga operacja. Jesli chodzi o fotki noskow przed i po nigdzie w necie nie znajdziesz,on pokazuje swoje dokonania,na symulacji,jesli sie na nia zdecydujesz..ja sie zdecydowalam i moim zdaniem robi cuda,,,z nosem,w koncu w tym sie specjalizuje...
  • gość 2014.02.25 [13:21]
    Ale ja jak narazie jeszcze nie wybrałam lekarza i jak narazie cały czas go szukam
  • gość 2014.02.25 [13:37]
    zmasakrowany
    masz już kase na kolejna operacje? jak w takim stanie mogles w ogole zarobić na poprawki? czy może rodzina ci pomogla? sorry za takie pytanie, ale jestem w takiej sytauacji ze nawet nie mam na poprawke, a krdytu nie mogę wziac
  • gość 2014.02.25 [14:28]
    Też jadę za granice zarobić na operację
  • joannaasia 2014.02.25 [14:36]
    Zastanów się poważnie nad Krawczyńskim. Przynajmniej pojedź na konsultację zobaczysz co Ci powie. Ja też myślę o poprawce u tego lekarza, ale strach mnie paraliżuje , nie kasa.
  • gość 2014.02.25 [14:45]
    do joannasia: a myślisz że jest on dobry żeby zdecydować się u niego zrobić operacje ? nie poprawkę
  • gość 2014.02.25 [19:17]
    czy możemy zrobić tak, że będziemy wpisywać nazwiska lekarzy ktorzy zle zoperowali nam nosy? widze, ze na kazdym forum jest tak, ze trzeba o to pytac.
    zaczne od siebie: jestem po nieudanej operacji nosa. operowal mne WITWICKI z Warszawy.
  • gość 2014.02.25 [21:20]
    wystaw zdjecia ale z przed i po ale takie wyrazne bo duzo piszesz ale nie umiem sobie tego wyobrazic jak wygladasz
  • gość 2014.02.25 [21:21]
    to bylo do pana z linkiem zmasakrowany
  • gość 2014.02.25 [21:32]
    fotki sa okropne
  • gość 2014.02.25 [22:54]
    Witwicki - pseudo chirurg, ktory powinien traffic na czarna liste lekarzy. zle zoperowany nos i zle nastawienie do pacjenta, ktory za operacje i prawidlowa opieke wylozyl kilkanascie tysiecy zlotych.
  • gość 2014.02.26 [12:55]
    Zmasakrowany to Twój nos?
  • gość 2014.02.26 [17:01]
    zmasakrowany co Ty chcesz od tego nosa? jak dla mnie jest wporządku. Po tym co pisałeś myślałam że naprawdę jest jakiś tragiczny. I potem ludzie tylko boją się operacji jak tam piszesz że jest tak źle a wcale nie jest
  • gość 2014.02.26 [17:55]
    Wstaw wyrazna fotke bo tu nic nie widac mi sie wydaje ze grubo przesadzasz i masz jakas obsesje na punkcie swojego wygladu dlatego chciales sie zmienic a teraz szukasz dziury w calym powiedzial ci ktos przynajmniej ze ciulowo wygladasz moze ty sam sie izolujesz od ludzi bo sam siebie nie akceptujesz pisales tez ze wyjechales za granice do pracy to chyba jakos funkcjonujesz wsrod ludzi.
  • gość 2014.02.26 [22:14]
    Skoro jest dobrze z boku to napewno nie jest tak źle z przodu. Po tym co piszesz to naprawdę myślałam że jest jakaś tragedia
  • gość 2014.02.27 [17:04]
    ty moze tez zmasakrowany zmienil kolor oczu za pomoca soczewek i ma dwoje roznych oczu moze przez to myslal ze bedzie piekniejszy;DD
  • gość 2014.03.03 [11:43]
    zmasakrowany. jeśli nie wstawisz wyrażnych zdjęć takich jak z lewego profilu- ale także z przodu i z lewej strony to ciężko będzie ocenić. narazie 2 zdjęcia które wstawiłeś pokazują normalny nos z lekko zapadniętym skrzydełkiem- za mało chrząstki. ale jest nadal normalny. pisałeś że robiłeś nos bo miałeś problemy zdrowotne? to po co u plastyka prywatnie a nie w szpitalu na nfz? co mialeś mieć robione za 1 razem? przegrodę? czy to było tak że twoj nos wyglądał ładnie ale były problemy z oddychaniem a po op wygląd nosa bardzo się zmienił i teraz jesteś dlatego załamany? przeważnie tak jest że jeśli nos jest w miarę ok to po op. plast się nie podoba. tylko ci co mają duże defekty mogą poddać się op. bo im zawsze wynik się spodoba. wiesz, jeśli wstawisz zdjęcia nosa bardzo wyrażne to może wszyscy napiszą co myślą o twoim nosie i może jakoś wyleczysz się z tego kompleksu i depresji bo może twój nos wcale nie jest taki zły. na zdjęciu które wkleiła inna os jest gorzej
  • gość 2014.03.03 [12:05]
    na wprost jest jak opadniety, zreszta co z tego ze profil lepszy skoro facet nie ma juz zdrowia..nie wspominam juz o zmarnowanych, ciezko zarobionych pieniadzach....
  • gość 2014.03.03 [20:23]
    no tak ale zdrowia nie miał już wcześniej tak. operację chyba z tych względów robił czy korygował defekt? to że oko lewe brązowe a prawe niebieskie to nic nie znaczy. może na jednym zdjęciu miał szkla. albo jedno oko innego koloru jak mój kumpel ma jedno piwne a drugie zielone.
  • do post wyzej 2014.03.04 [14:45]
    dopiero czytam jak zmasakrowany pisal ze jak w Polanicy uslysza o to machna reka
  • gość 2014.03.04 [20:30]
    Nie przesądzaj, twój nos jest ok
  • gość 2014.03.04 [21:00]
    Do gościa 14;16 ten nos jest stosunkowo prosty do poprawienia
  • gość 2014.03.05 [20:24]
    co znacy "latwy do poprawienia"??
  • gość 2014.03.05 [20:33]
    Po prostu łatwy do poprawienia
  • gość 2014.03.05 [21:00]
    dla wiadomości ciekawskich jezyk.gif fota jest jednej osoby ale ma on jedno oko niebieskie a drugie innego koloru jezyk.gif dlatego zastanawiano się czy to ten sam .
  • gość 2014.03.05 [21:22]
    aaaa po prostu latwy do poprawienia. to swietnie usmiech.gif strasznie duzo konkretow podajesz. wszystko jasne.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...