Odpowiedz na ten temat

Nieudane operacje nosa

• gość 2017.02.11 [18:15]
    Zmasakrowany czemu nie podjales się operacji i Skupina albo Szczyta ?
  • gość 2017.02.13 [22:42]
    DYDYMSKI operował "zmasakrowanego" parę lat temu. Wyrwał mu kawał czasu z życiorysu. Chłopak jest po czterech operacjach naprawczych. Zdajesz sobie sprawę - domniemam, że nie - jak trudną rzeczą jest podjęcie każdej następnej decyzji dotyczącej wyboru lekarza, który chciałby i potrafiłby naprawić to, co zniszczył Dydymski ? Odpowiem Ci : człowiek po przeżyciach z Dydymskim, generalnie boi się lekarzy.
  • gość 2017.02.14 [23:29]
    Ja bym zniszczył w necie tego Dydymskiego pisał ciągle opinie by nikogo już nie operowal
    A on średnia na znanym lekarzu 5.0 haha
  • gość 2017.02.15 [01:28]
    Dydymski na "znanym lekarzu"ma 5*, a na forum internetowym, na którym panuje wolność słowa, pacjenci przedstawiają go jako, cytuję "ten człowiek powinien być odsunięty od "noża", "dramat". Dziwne - prawda ? Jestem pacjentką Dydymskiego. Po jego nichlujnie, bezmyślnie, niefachowo przeprowadzonej operacji, próbowałam wydać mu zasłużoną opinię właśnie na "znanym lekarzu". Nie przeszła. Więc znalazłam kafeterie i tutaj dokonuję wpisów. Niestety, tutaj również Dydymski i klinika Solumed, nimi manipuluje i je bezczelnie usuwa. Gdyby tego nie robili, byłoby ich stokroć więcej.
  • gość 2017.02.16 [01:02]
    Ja również jestem po dwóch nieudanych operacjach nosa w Poznaniu ale u innych chirurgach , mój nos wyglada jak po wypadku a nie operacji plastycznej
  • gość 2017.02.16 [09:17]
    KTto Cię operował
  • gość 2017.02.17 [20:15]
    Mnie operował DYDYMSKI w klinice Solumed w Poznaniu. Zafundował mi koszmar mojego życia !, za który zapłaciłam mu bagatela 12.500 tys.
  • gość 2017.02.18 [10:31]
    Jak ktoś chce wiedzieć jacy lekarze z poznania mnie operowali piszcie na onaela@op.pl
  • gość 2017.02.20 [16:34]
    Nie rozumiem czemu nie napiszesz tutaj? skoro piszesz że Twój nos wygląda jak po wypadku to chyba lepiej żeby nikt więcej nie poszedł do tego chirurga. Nie rozumiem skoro zostałaś oszpecona dlaczego nie mówisz o tym głośno? jeszcze chcesz kryć swojego chirurga?
    Coś mi tu nie gra...
  • lutinka 2017.02.28 [10:29]
    Jak czytam Wasze historię, to zastanawiam sie po co w ogóle pakować się w operację u kogoś niesprawdzonego. Tylko dlatego, że jest taniej? Potem sa niestety tego efekty. Ja robiłam nos, ale nie operacyjnie, a w gabinecie medycyny estetycznej. Wypełnili mi odpowiednie miejsca Regenyalem tak żeby wymodelować nos. nie dość że dużo szybciej do siebie doszłam, to jeszcze wyszło taniej i efekt jest świetny.
  • gość 2017.02.28 [11:03]
    Kwas jest na drobne mankamenty a nie na duze.Lepiej zrobic raz a porzadnie niz co rok latac na zabieg i wydawac 1-2 tys. na kwas.
  • gość 2017.03.01 [00:13]
    DYDYMSKI TOMASZ to najgorsza oferta w Poznaniu. ODRADZAM.
  • gość 2017.03.11 [19:23]
    Dydymski T. operował mnie w klinice Solumed. Wynik jego operacji, to tylko i wyłącznie całkowita dewastacja. Inny lekarz wykonał operację "naprawczą". Jest trochę lepiej, ale przede mną jeszcze długa droga do naprawienia tego, co zdewastował Dydymski.
  • gość 2017.03.11 [22:09]
    Gdzie poprawiałaś ?
  • gość 2017.03.11 [22:46]
    Polecam zdecydowanie dr Łątkowski, dr Wysocki, prof. Kobus - Polanica Zdrój. Znakomici lekarze..., uczciwi, rzetelni, odpowiedzialni. Świetni fachowcy ! Z pełną odpowiedzialnością REKOMENDUJE !
  • gość 2017.03.11 [23:15]
    DYDYMSKI TOMASZ to jakaś żałosna groteska w świecie chirurgii plastycznej. Byłby niepowtarzalną postacią w programie "Państwo w Państwie". Znałam i znam bardzo wielu lekarzy, prywatnie i na innych płaszczyznach - to wspaniali ludzie i wybitni specjaliści. Z czymś takim jak DYDYMSKI spotkałam się w życiu po raz pierwszy - poniżej wszelkich norm..., bez żadnych zasad, wartości o zdolnościach chirurgicznych już nie wspomnę. Z której strony by na tego człowieka nie spojrzeć - TRAGEDIA, której padłam ofiarą.
  • zmasakrowany 2017.03.12 [19:49]
    Witam noski.informuje iż od pewnego czasu straciłem wszystkie kontakty .proszę o wiadomość lub rozmowę tel .numer mam ten sam szczegulnie pani B.
  • Zmasakrowany 2017.03.15 [22:55]
    Ale tu cichousmiech.gif witam jak tam ? Ja powolutku zbieram się aby uderzyć do solumedu po dokumentację medyczną z każdej operacji narazie zbieram wszystko w kupe . Mam nadzieję że zdjęcia które otrzymam i które były wykonywane w gabinecie DOKTORA TOMASZA obiegna cała Polskę . Przecież nie ma się czego wstydzić ! Nieprawdaż ?
  • gość 2017.03.18 [15:18]
    DYDYMSKI T. to partacz, który odpowiada za mój rozpaczliwy stan. Ostrzegam przed tą łachudrą.
  • gość wczoraj [20:54]
    DOKTOR TOMASZ robił też moje zdjęcia - MAMUTA którego stworzył. Będzie ciekawa publikacja.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...