Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grube udaaaa

odsysanie tluszczu z ud... Ktos robil?

Polecane posty

Gość Grube udaaaa

mam grube uda. odchudzilam sie na tyle ze reszta ciala jest ladna i szczupla a uda grube. nie pierwszy raz zastanawiam sie czy zdecydowac sie na taki krok.. Co Wy na To? jest ktos z doswiadczeniami? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Grube udaaaa
nie mam doświadczeń ale będę mieć... termin odsysanka już mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukałam tego tematu! U mnie w rodzinie to już genetycznie wszystkie kobiety mają duże uda :( w pasie jestem malutka biust też mam mały a dół okropny, ile mniej więcej to kosztuje i gdzie to zrobić? Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaaa
Witam. Ja miałam odsysanie tłuszczu z ud. Robiłam w Warszawie u dr. Szczyta. kosztowało to ok. 10 tys. zl. Moje drogie bryczesy (te nawisy po bokach ud) zniknęły, ale wtedy sie dużo odchudziłam- 15 kg. Teraz -2 lata po - przytyłam znów. uda są takie znów grube, nie takie wybrzuszone jak wcześniej , ale grube. Efekt po odsysaniu jest super, ale dieta i ćwiczenia do końca życia. mogą wystąpić komplikacje, nawet zgon. Wiec kto si już zdecyduje, niech pamięta, ze potem trzeba sie pilnować do końca, jeżeli ma sie skłonności do tycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debi
racja, ja przy zabiegu odsysania ud straciłam 1,5 krwi i przez 3 dni byłam na intensywnej terapii bo co chwile mdlałam, a dr Wilgus mówił mi że to zwykły zabieg chirurgii plastycznej, żadna tam niewiadomojaka, zn ud nie jestem zadowolona, bo odessał mi bryczesy i uda wewnętrzne, a przód i tył został taki jak był, więc była duża dysproporcja, a taraz po 3 latach trochę mi się przytyło i mam WIELKIE NIERÓWNOŚCI, bo widać takie zapadnięte miejsca po odsysaniu, wszyscy więc łatwo mogli się domyśleć że coś robiłam i gapili się na mnie na plaży jak na potwora, więc po tegorocznych wczasach zrobiłam najpierw serię mezxoterapii bezigłowej i wyrównałam nierówności a teraz robię lipolizę bezigłową LIPO KONTOUR na tył i przód ud żeby je wyszczuplić. Lekarze nie wykonują odsysania ud z przodu, bo powstają duże nierówności i nie wolno im tego robić, więc działają tylko na wybrane partię, a taką lipolizę czy mezoterapie maszyna robi równomiernie na całe uda. Jeżeli chodzi o efekty to jestem bardzo miło zaskoczona, po mezoterapii mam 3 cm mniej a po 4 zabiegach lipolizy już w sumie 5 cm mniej w udach przy pachwinie czyli tam gdzie miałam worki wewnętrzne, jeżeli chodzi o lipolizę igłową to robiłam 5 ostrzykiwań i zmniejszyło mi się tylko o 1,5 cm. Dziewczyny jeżeli macie typ figury gruszki to musicie robić zabiegi na całą dolna partię od pasa w dół, żeby niwelować dysproporcję, odessanie ud ( częściowe powiedzmy sobie szczerze) mi osobiście zrobiło więcej szkody niż pożytku. Gdybym te 9000 tys dała na mezoterapię i lipolizę bezigłowa już dawno miałabym lepsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nogi
tak ale jak odessie sie nadmiar tluszczu to zostanie obwisla skora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debi
nie słyszałam , ale w lipo kontour tez jest laser no i podawanie fosfatydyloholiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszana
zrobiłabym z brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam temat może lekko starawy, ale nie chcę zakładać nowego, a mam do was kilka pytań. Jaką metodą usuwałyście, odsysałyście tłuszcz i gdzie poddałyście się temu zabiegowi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataNova009
Zdecydowlam sie na zabieg liposukcji całych nóg: kostki, kolana , łydki , uda u dr Gumkowskiego. Kilka lat wcześniej robiłam taki zabieg we Wrocławiu. Efekt po pierwszej liposukcji mizerny.Po drugiej liposukcji nie moge uwierzyc w to co widzę. Prawde mówią nie wierzyłam, że można zmienić wygląd nóg. Z tego co wyczytałam, to raczej trudny i mało "efektowny" zabieg..Mineły trzy tygodnie od operacji. Nogi są jeszcze spuchniete ale juz widać ładny kształt i jestem....PRZESZCZĘŚLIWaaaaaaa. Za trzy miesiace bedziemy te nogi jeszcze wyszczuplać : -) Długo szukałam lekarza. Byłam także w klinice Sankowskiego...nie chce wymieniac nazwisk ani nikomu robic reklamy, ale po 2 spotkaniach dot. przebiegu zabiegu, zrezygnowałam, poniewaz lekarz u ktorego byłam, chciał wyszczuplać akurat to co mi sie podobało w moich nogach no i rozminelismy się z wyobrazeniami. Gumkowski jest bezposredni i przesympatyczny, i liposukcja zajmuje się od dawna. Nie jestem w stanie oceniac innych, bo sie nie znam, ale tego u kogo byłam chyba moge polecić. Czuje sie jak nowonarodzona, jakbym miała nowe nogi : -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z zabiegiem, który nazywa się vibrolipo ?? Czytałam, że jest on mniej inwazyjny niż ta tradycyjna liposukcja, dzięki temu dużo bardziej bezpieczny. Szybciej możemy powrócić do codziennych zajęć.Czas rekonwalescencji jest krótszy. Tutaj macie porównanie vibrolipo i liposukcji http://www.estemedia.pl/artykuly.php?dzial1=71&dzial2=113&n_art=494 może któraś z was poddała się zabiegowi vibrolipo ?? Jeśli tak będę wdzięczna za wszelkie opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina 1
czy któraś z pań przeżyła to co ja ,byłam na liposukcji 9 m-c temu ud wewnetrznych i zewnętrznych efekt jest taki ze usunieto mi podpore skury która teraz lata buja się i zwisa nie wiem co mam robić jestem załamana .Przed zabiegiem pytałam się dok czy mi nie opadnie twierdził że nie pomocy mam tylko 33 lata czy jest sposób na naprawę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataNova009
Po dobrze przeprowadzoneju liposukcji skóra nie powinna "wisieć" . Mnie lekarz tłumaczył, że tak się dzieje wtedy kiedy przy odsysaniu tłuszczu dochodzi się do mięsni, trzeba jakąs warstwe zostawić właśnie po to żeby nie było nierówności i obwisającej skóry. Sama chciałam np żeby sciągnąć wiecej z tylnej czesci ud, lekarz powiedziała, że akurat tam duzo nie można, bo to takie miejsce na ktorym zaraz wychodzi każda nierowność asymetria itd. Nie mam takiej wiedzy jak lekarz, ale wydaje mi się ze najwazniejsze to znależć dobrego specjaliste, czyli kogos kto robi tego duzo i od dawna. Sama szukalam długo, nigdy do konca nie zweryfikuje sie lekarza na podstawie opini w internecie i tego co sam o sobie napisze. Zawsze podejmuje sie ryzyko. Przy opadającej skórze można wszczepić tłuszcz, tylko jaki ma sens najpierw jego odsysanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesenatoris
Nino, polecam Ci zabiegi laserowe Fraxel lub Thermage, bardzo pomagaja na silnie zwiotczenia skóry. Mojej mamy koleżanka, już wiekowa bo po 50-tce robiła odsysanie ud wewnetrznych tradycyjną liposukcją i zostały jej zwiotczenia. Najpierw wzieła serie Fraxela, była lekka poprawa, a później zrobiła jeden zabieg Thermage i uda wygladaja bardzo ładnie, ale mówiła, ze to nieprzyjemne zabiegi, ale gdyby miała wszystko przejsc jeszcze raz to by i tak zrobiła. Poczytaj o tych zabieach moze i Tobie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjoooa
Ja teraz moge polecic zabieg miniabdominoplastyka.Nie wiem czy robiłyście go,ale pozwólnie ze opowiem Wam,polega on na wycięciu nadmiaru skóry i tłuszczu dołem brzucha -to laski ten naleśnik wiszący, który nie nadaje się do żadnych ostrzykiwań. Sprawnosc po zabiegu niemal od razu choć trochę boli kilka dni, znieczulenie miejscowe, szwy po 2 tyg. usuwaja albo sie rozpuszczaja. Naprawde polecam robiłam go we Wrocku u Wiatroszaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam już w poprzednim topicu o łydkach, że rok temu robiłam w Solumedzie w Poznaniu liposukcje laserową łydek, załuje nie nie zdecydowałam się od razu bo teraz ten VAT idzie w górę a ja chciałam powiększyc jeszcze piersi po starej cenie i nie wiem, czy zdąże-czy któraś z Was łaczyła te dwie metody. powiększanie piersi i odsysanie ud. lekarz mi odradził,ale mi kalezy na kasie bo VAT podnosza od lutego.co robic?-a Klinika naprawdę super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie zabiegi robione są w warszawskiej klinice iq medica - nie wiem czy się orientujecie - zabiegi robią na puławskiej a punkt konsultacyjny jest z kolei na nowogrodzkiej. Jak już się decydować na coś takiego to tylko w wyspecjalizowanym centrum / klinice / szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biechna
mam 15 lat. czy taki zabieg przeprowadzany w moim wieku jest bezbieczny? czy po takim zbiegu bedzie mi wisieć skóra? jak ewentualnie pozbyc sie ud bez zabiegów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj a powiedz mi, dlaczego w tak młodym wieku chcesz sobie zrobić odsysanie tłuszczu?? Jeśli masz problem z nadwagą to może lepiej byłoby pomyśleć o tym, żeby się wybrać do dobrego dietetyka, a nie do chirurga plastyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ganzes
Witam jestem 4 tygodnie po liposukcji ud wewnetrznych, mam jeszcze siniaki na nogach i tak mi sie wydaje lekko opuchnięte, biore już masaże ale i tak nie pokoi mnie fakt że te nogi sa takie nierówne pod reką. czy ktoś może mi napisać po jakim czasie tak naprawdę jest rezultat końcowy. czy ta skóra dalej sie obkurcza bo już nie wiem co mam myśleć.nogi są dużo szczuplejsze ale czy moge jeszcze spodziewać się lepszych rezultatów?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anialiposukcja
Witam robilam 4 tygodnie temu odsysanie tluszczu(metoda wodna+ invasix bodytite) z brzucha I wewnetrzna strone ramion, u mnie byl problem obwislej skory, nie tluszczu. Na razie mam depresje po wisi mi jeszcze gorzej, a mam marzenie cudownych rezultatow, lekarz powiedzial ze w moim przypadku ta metoda bedzie najlepsza I to mi pomoze, ( schudlam 15 kg i dlatego mialam ten problem teraz mam 58 kg I 25 lat, lekarz powiedzial, ze im mniej lat tym lepsze efekty)odezwe sie za 2 miesiace jak sie to udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anialiposukcja
Czy ktoras z was robila ta metode? Po jakim czasie beda koncowe rezultaty tak zebym mogla spojrzec w lustro I byc zadowolona a nie popadac w depresje? Lekarz mi powiedzial, ze okolo 3 miesiecy musze czekac ale jak jest gorzej niz bylo to nie da sie inaczej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam w Prestige Clinic we Wrocławiu, potem parę dni był dyskomfort ale dzisiaj (rok po) jest całkiem fajnie. Wiem że będę sobie jeszcze robiła pupę i brzuszek ale trzeba mieć czas a Wrocław i Warszawa to jednak parę km jest. W każdym razie warto polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam odsysanie tłuszczu w AMC http://www.artmedicalcenter.eu/ . Miałam cudownego lekarza dra Śliwińskiego, który był ze mną od początku do końca i rozbawiał mnie po operacji, bo było ciężko dojść do siebie, ale gdy w końcu wszystko się zagoiło poczułam ulgę, bo efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowkaaa
Dziewczyny, czy ktoras z Was ma do sprzdania ubranko uciskowe? Chodzi mi o uda, moze byc rowniez z lydkami, lub brzuchem, byle uda byly. Rozmiar S lub M. Kolor niewazny, odezwijcie sie prosze kelokai@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dokladnie tydzien po zabiegu, dyskomfort niesamowity Gdybym wiedziala wczesniej ile bedzie mnie to kosztowalo bolu, to nigdy bym sie nie zdecydowala. Po operacji mialam zalozonych 6 drenazy, pierwsze 4 wyciagnieto w piaty dzien po operacji, dwa pozostale w osmym dniu. Nogi sa obrzekniete. Narazie o efekcie nie mysle. Moze za 3 tygodnie. Chce dojsc do siebie. Jesli ktoras z was bedzie planowala taki zabieg niech wszystko dokladnie przemysli:wybor lekarza, okres rekonwalescencji, dojazd do domu, bo mozna sie przeliczyc. Bardzo wazne jest wsparcie osob trzecich po zabiegu, bo skorzystanie z toalety, to nie lada wyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chirurg mi zapowiedzial, ze np. powrot do pracy i codziennego funkcjonowania nastapi po około 1,5 tygodnia aczkolwiek u każdej osoby wyglada to troszke inaczej. Wybralam klinike ze swietnym personelem, a chirurg który wykonywal liposukcje to dr Łątkowski. Nazwisko z pewnością znane dla tych, którzy szukali chirurga z najwyższej polki. Wychodze z zalozenia, ze przy takich operacjach warto zapłacić wiecej a mieć pewność, ze zajmą się tobą najlepiej jak można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam taki problem jeśli chodzi o uda i biodra. W ramionach i tali byłam drobniutka, a tłuszczu z okolic bioder nie mogłam się pozbyć. W końcu podjęłam decyzję o odsysaniu tłuszczu. Jeśli myślicie o takim zabiegu w Warszawie to mogę polecić klinikę plastyczną dr Chęcińskiego http://www.drchecinski.pl/. to bardzo doświadczony chirurg, wszystko odbyło się bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Checinski nie ma klientek??? Wow. Tak sie zepsuł, ze strach do niego pójść?! Przeciez teraz do dobrych, a nawet tylko srednich chirurgów stoja kolejki na pare miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×