Odpowiedz na ten temat

odsysanie tluszczu z ud... Ktos robil?

• gość 2016.08.11 [15:01]
    Ja też miałam taki problem jeśli chodzi o uda i biodra. W ramionach i tali byłam drobniutka, a tłuszczu z okolic bioder nie mogłam się pozbyć. W końcu podjęłam decyzję o odsysaniu tłuszczu. Jeśli myślicie o takim zabiegu w Warszawie to mogę polecić klinikę plastyczną dr Chęcińskiego http://www.drchecinski.pl/. to bardzo doświadczony chirurg, wszystko odbyło się bezpiecznie.
  • gość 2016.08.11 [16:05]
    Checinski nie ma klientek??? Wow. Tak sie zepsuł, ze strach do niego pójść?! Przeciez teraz do dobrych, a nawet tylko srednich chirurgów stoja kolejki na pare miesięcy.
  • AmeliaKa 2016.08.25 [16:22]
    Ja jestem zadowolona z efektów zabiegu liposukcji w klinice Mirackiego w Warszawie. Z moich ud zniknął w końcu cellulitm a efekt utrzymuje się już od paru miesięcy. usmiech.gif
  • gość 2016.10.14 [15:41]
    Jeśli jest ktoś z Wrocławia to polecam klinikę Knakiewiczów. Miałam tam robioną liposukcję ud i w pełni jestem zadowolona, opieka jest na najwyższym poziomie. Myślę, że w przypadku operacji plastycznych nie warto się kierować ceną ale jakością, więc poczytałam na forach, podpytałam jednej znajomej pani doktor i wybrałam się do Knakiewicza z polecenia.
  • gość 2016.11.28 [11:30]
    Jeśli jest to dla Ciebie duży problem to myślę, że warto.
    Ja miałam taki zabieg ( połączony z przeszczepem tłuszczu w inne miejsce) i jestem zadowolona. Jeśli mogę polecić klinikę, bo to bardzo ważne żeby trafić w dobre ręce, to zachęcam do wybrania http://lagunaestetica.pl/
    Bardzo dobrzy specjaliści, naprawdę.
  • zuzanna837 2017.01.15 [20:42]
    Ja liposukcję ud miałam robioną w szpitalu Medicover. Czasem to ostatnia deska ratunku, bo organizm chudnie, ale trafi się czasem problemowa część ciała, z której schudnąć się nie da... Zabieg może wymaga trochę zachodu, ale według mnie warto. W końcu mam szczupłe uda i nie muszę się ich wstydzić.
  • gość 2017.01.19 [09:31]
    Jestem po liposukcji całych nóg, bryczesy, tył uda, wew strona, kolano i łydka. Efekty są niesamowite...
  • Mikalipo 2017.03.19 [15:16]
    Dziewczyny ja również mam ustalony termin na lipo ud.
    Czy jest tutaj ktoś kto robił operacje w zachodniopomorskim w przeciągu 2 ostatnich lat ?
  • gość 2017.03.23 [10:18]
    Do Pani, która pisała... "
    gość 2017.01.19 [09:31]
    Jestem po liposukcji całych nóg, bryczesy, tył uda, wew strona, kolano i łydka. Efekty są niesamowite... "
    Bardzo proszę o informację gdzie robiła Pni ten zabieg, mnie niestety tez dotyczą całe nogi, a nie wiem do kogo się udać...
    Proszę o podpowiedź.
  • gość 2017.03.28 [08:26]
    i cisza nikt nic nie napisał ......... zdecydowałam się na operacje lipo ud u dr Pastuchy. Zapłaciłam już więc nie ma odwrotu usmiech.gifusmiech.gif
  • gość 2017.04.07 [08:06]
    Dziewczyny jak długo będzie bolało po lipo ud.
    Jestem 48 godz po i ledwo żyje
  • gość 2017.04.08 [19:33]
    boleć to mnie wcale nie bolało, przez 2 dni tylko mnie skóra swędziała, teraz jestem 5 dni i juz tylko jak się mocniej uderze to czuje ból a tak to to już spać mogę nawet na bokachusmiech.gif
  • gość 2017.04.09 [18:07]
    Dziękuje za odp. i pocieszenie. Pomimo wielkiego bólu jak ktoś zapytałby mnie czy pójdę na lipo to w ciemno powiedziałabym że tak. Efekty będą oszałamiające !!!!!!

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...