Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _stokroteczka

operacja asymetrycznych piersi

Polecane posty

Gość _stokroteczka

mam pytanie czy w Polsce przeprowadza sie operacje asymetrycznych piersi??? jeśli tak to gdzie i ile to kosztuje??? ratujcie proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa77
Idź do chirurga plastycznego na konsultację i dowiesz się wszystkiego co jak wygląda. Ja pytałam o taki zabieg - chodziło o zmniejszenie większej piersi i cena jaką usłyszałam to 3000zł. P.S. Dużą masz różnicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _stokroteczka
no różnica jest widoczna ale push-up ja jakoś maskuje jednak są sytuacje kiedy trzeba bedzie go zdjąć i co wtedy? mam nadzieje że w polsce da sie zrobic ta operacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa77
Moja różnica jest też widoczna i nie ukrywam, że dobrze się z tym czuję, bo tak nie jest... Zawsze mam problem ze znalezieniem odpowiedniego stanika, co mnie bardzo wkurza ( zakupiłam kiedyś wkładki silikonowe ale jakoś specjalnie nie jestem zadowolona ), bo zawsze coś nie pasuje. A tobie jak się udaje zakupić stanik? Jedni radzą żeby dobierać do większej i uzupełniać wkładką i tak kończy się " schodami przy zakupie". Na operację byłam zdecydowana, już miałam wszystkie badania zrobione, ustalony termin operacji i wystraszyłam się... teraz nawet żałuję, bo już miałabym z głowy. A poza tym podobno jest lepiej poczekać z operacjami piersi do urodzenia dziecka, a tu 30 dogania i nawet nie planuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _stokroteczka
ja to pewnie jak kasę będe miała to na dziecko nie bede czekać... jak tylko coś konkretniejszego uzbieram to musze sie dokładniej rozejrzeć za tym gdzie ta operacje zrobić :( oby jak najszybciej bo moje własne myśli mnie zniszcza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _stokroteczka
a jak można jeszcze spytac to gdzie bedziesz robić ta operację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa77
Stokroteczka, przed podjęciem decyzji o operacji dokładnie sprawdź klinikę i lekarza wykonującego zabieg. Ja tak właśnie zrobiłam. Już byłam zdecydowana, ale na kilka dni przed terminem w prasie znalazłam artykuł o jakiejś wpadce tego doktora. To zaważyło na mojej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _stokroteczka
Mam nadzieje ze jak juz uzbieram kase to znajde dobra klinike z dobrym lekarzem i moje problemy w koncu sie skończą :) dzieki za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _stokroteczka
jak mi sie kiedyś uda uzbierać to tobie tez a później to już tylko sama radość :) kurcze łatwo sie pisze trudniej zrobić ale trzeba być twardą do końca :) bo tak żyć sie nie da :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa77
Niektóre kliniki mają opcję kredytowania zabiegów, tak więc jest to w pewnym sensie jakieś ułatwienie. A jeśli mogę spytać to w jakim jesteście wieku? bo widać, że jesteście dość mocno utwierdzone w swojej decyzji co do operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _stokroteczka
ja to mam 21 ale do tej operacji to zdania pewnie nie zmienię nie cierpię sie z tego powodu i nie wierze w to żeby jakiś facet mógł to kiedyś zaakceptować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa77
Ja mam trochę więcej od Ciebie, ale myślę podobnie na ten temat. Właśnie kogoś poznałam i w sumie to nie wyobrażam sobie jak mu o tym powiedzieć jakby co do czego... Ale z drugiej strony ukrywanie też nie jest dobrym rozwiązaniem. Cholera, faceci to jednak mają łatwiej w życiu. A może zaakceptuje mnie taką jaka jestem... /takie moje pobożne życzenie/ albo wesprze w decyzji do operacji i zrobimy to razem - byłoby fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _stokroteczka
Normalnie jak bym siebie słyszała :) ja tez ostatnio poznałam cudownego faceta i nie wiem czy mu to będę umiała kiedyś powiedzieć :( wiem że przyjdzie taki moment że będzie chciał czegoś więcej i co ja zrobię ????????? Kurcze życie jest naprawde niesprawiedliwe niby jak kocha to powinien zrozumieć ale jak bedzie tego nikt nie wie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa77
Wtedy się okaże czy to jest właśnie TEN. Jeśli tak to teoretycznie powinien kochać taką jaką jestem. Nie jest łatwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _stokroteczka
Gorzej jak nie zrozumie bo wtedy to już tylko sie można załamać :( chyba nie umiała bym już być z kimś później gdyby tak wyszło :( ale ta operacja i tak mi siedzi w głowie nawet dla samej siebie marzę żeby ją zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa77
Jak nie zrozumie to będzie oznaczało, że to nie był ten właściwy i niech sobie idzie daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×