Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Operacja nosa Dr sirek bielsko biala

Polecane posty

Gość gość

Hej dziewczyny , jestem zapisana na czerwiec na konsultacje do dr sirka , czytalam bardzo duzo dobrych opini na jego temat , niestety malo jest o tym jak robi nosy , za to piersi wychwalaja . Ja chce jednak zrobic nos , opini o jego nosach jest bardzo malo a jak są to zdania są podzielone. Prosze napiszcie czy mialyscie u niego zabieg korekcji nosa i jaki jest efekt, nie szukam taniego chirurga ale kazdy ma w internecie podzielone zdania na temat nosow i nawet nie wiem jakiego wybrac , dr sirek mial najszybciej termin dlatego zapisalam sie na kosultacje. Czekam na wasze odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jesteś już po zabiegu? Ja też sie zastanawiam nad operacją nosa u dr Sirka i szukam jakis informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam i widzę, ze już dużo kobiet miało operacje nosa u doktora Sirka. Bardzo was proszę napiszcie jak efekty ?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Również planuje operacje nosa. Dostałam polecenie dobrego chirurga w Poznaniu ale sirek jest „pod nosem” z racji tego, ze jestem z Bielska. Sa tu jakiej kobiety po operacji u niego ? Kiedyś czytałam całe forum o nim ale więcej było tam piersi niż nosów a jak były nosy to opinie podzielone. Nie wiem co o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem trzy tygodnie po operacji nosa. Na razie jestem zadowolona z efektów. Pan dr bardzo miły, spokojny. Rzeczowo podchodzi do tematu. Na ostateczny efekt i tak trzeba czekać, nos jest jeszcze bardzo opuchnięty - jak się dowiedziałam jest to operacja dla cierpliwych - więc czekam na ostateczne efekty spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćklaudia
Super :) ja robiłam u niego piersi i jestem zadowolona ale ten nos nie daje mi spokoju. Czy mogłabyś wysłać mi jakieś zdjęcia przed i po ? Byłabym ci bardzo wdzięczna. Ja myślałam o tym z poznania dr skupin ale wyczytałam ze jak cos pójdzie nie tak to nie robi za darmo poprawek a operacja u niego to koszt 11000 plus VAT chyba ze ma sie zaświadczenie o krzywej przegrodzie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz podac e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćklaudia
Super :) pracabielskobiala@o2.pl sory za taki mail ale nie chce pisać tutaj prywatnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile kosztuje operacja nosa razem z pobytem w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile czeka się u dr Sirka od konsultacji do operacji i jakie są aktualne ceny operacji nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny, Operacje nosa miałam w grudniu. Obeszlo sie be bolu :-) No może tylko te tampony :-) nos na chwile obecna nadal lekko opuchnięty wiec czekam na efekty. Jeśli macie ochotę na szczegóły proszę pisać na emaila: kamilka8834@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoby już po operacji -gdybyście były w wieku 50+ i były nieszczęśliwe z powodu ślicznego nosa to robiły byście operacje czy to już nie ten wiek niech odpisze ktoś normalny /nawet jeśli negatywnie to bez nagonki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli będę miała operacje nosa u Sirka w marcu 2019to we wrzesniu dam rady pójść na wesele -proszę o odpowiedz osoby po operacji chociaż ze 3 m-ące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poprawiałam nos w Klinice Galena i jestem bardzo zadowolona z rezultatu. Nie byłam na początku przekonana czy na pewno ta operacja jest mi potrzebna, ale ostatecznie się zdecydowałam. Lekarz pomógł mi dobrać kształt nosa do twarzy aby zachować dobre proporcje i całość wyszła naprawdę świetnie. Nos jest prosty, zgrabny, a jednocześnie pasuje do mojej urody. Polecam lekarzy z tej kliniki - widać, że mają duże doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×