Odpowiedz na ten temat

operacja nosa dr Skupin?

• sylwiaemail 2007.03.02 [20:29]
    witam,
    zbieram kasę na poprawienie nosa, który na prawdę jest olbrzymi. słyszałam, że dr Skupin jest dobry. prawda, czy nie? kto u niego poprawiał nos?

• mikusiakkkkaaa 2007.03.03 [11:14]
    Jako jeden z pierwszych???
    Jeden z pierwszych to Kobus, Witwicki, Szczyt, Skupin może i jest ok, ale nie był jednym z pierwszych.A jest taki rozgłos o nim bo jest tani.

• nala007 2007.03.04 [15:33]
    tani tzn ? usmiech.gif

• tylol 2007.03.09 [10:38]
    W zeszłym roku 4,500 a w tym 5,500. A np. Szczyt 6,500-7 000 za nos.
  • skupin 2007.03.09 [12:39]
    jednym lepiej zoperuje innym gorzej ,a jeszcze innym fatalnie.Twoj nos ,Twoj wybor.
  • sylwiaemail 2007.03.09 [17:15]
    to w końcu dobry jest czy nie?
  • guess 2007.03.09 [23:23]
    Sylwia nie kieruj sie opiniami ze dr Skupin robi zadarte nosy... Widzialam bardzo wiele z nich i sa bardzo ladne, malutkie, poprostu dziewczece. Na zyczenie moze na pewno zrobic Ci zadarty. Sama operowalam nosek u jednego z poznanskich lekarzy o ktorym tez panowala identyczna opinia i co? Wytlumaczylam mu ze chce miec prosty a nie zadarty i taki mam. I bardzo sie ciesze ze zdecydowalam sie na wlasnie tego lekarza.
  • sylwiaemail do guesss 2007.03.11 [07:56]
    no i na kiedy masz termin. ja planuję na wakacje
  • guess 2007.03.11 [15:28]
    sylwiaemail, nie zrozumialas mnie...?????? usmiech.gif
    Ja juz mam nowy nosek - od ponad miesiaca usmiech.gif

• homogenic 2007.03.11 [16:25]
    może pomyśl jeszcze o dr Wójcickim?
    ja raczej jego wybiorę, jak już będzie mnie stac na taką operację usmiech.gif

...just show my mind and disappear...it's Your waiting for me...
  • sylwiaemail 2007.03.12 [20:56]
    no tak guess, nie doczytałam oczko.gif
    i wszystko ok po operacji? żadnych zgrubień? ja się tego najbardziej boję, że coś tam zacznie narastać i zacznie nie tak wyglądać smutas.gif
  • homogenic 2007.03.12 [22:55]
    nie wiem po co łamać kość. w większości przypadków garba sie piłuje, a chrząstki przycina. przynajmniej z tego co sie orientuję.

• w wiekszosci 2007.03.13 [03:30]
    to sie lamie ,a nie piluje .Piluje sie dopiero na samym koncu dla wygladzenia .Zrobisz operacje to zobaczysz ,lepiej idz na konsultacje do chirurga i zapytaj czy bedzie tylko pilnikiem garb szlifowal,mysle ze nie.Jeszcze nie slyszalam o takim przypadku.
  • homogenic 2007.03.13 [08:19]
    może mnie sie uda bez łamania. mam bardzo małego garbka. właściwie to bardziej chodzi mi o zmniejszenie chrząstki. jest kulfonowata.

• zgadzam sie z guess 2007.03.13 [13:57]
    takze siedze w temacie kilka lat ,dokladnie od 5 lat i nie slyszalam ani nie cztalam o ani jednym przypadku zeby komus nawet najmniejszy garbek lekarz szlifowal pilnikiem ,zawsze kosc byla lamana.Naczytalam sie o setkach operacji nosa i nikt nie mial pilnikiem szlifowanego garbka.Po lamamiu owszem,ale nie inaczej.

homogenic idz na konsultacje i zapytaj.Przynajmniej dowiesz sie od lekarza jak to jest.Chyba nam nie bardzo wierzysz oczko.gif
  • manila 2007.03.13 [16:05]
    wierzę.....i trochę mnie to przeraża.
    teraz sie zastanawiam...dr Skupin czy dr Wójcicki.....pechowiec.gif
    przez Was będę miec dylemat. na razie nie chce mysleć o operacji bo mnie na nia póki co nie stać cool.gif ale myślę że w przeciagu dwóch lat zdecyduje się na pewno usmiech.gif drazni mnie moj nos jak cholera! oczko.gif

• homogenic 2007.03.13 [16:05]
    post wyżej tylko z innym nickiem cool.gif

• do homogenic 2007.03.13 [16:20]
    Jak za 2 lata to masz duzo czasu na wybor lekarza,nie stresuj sie teraz bo nie ma sensu.
  • SYLWIAEMAIL 2007.03.14 [16:11]
    widzę, że pan dr Skupin bardzo chwalony smiech.gif . czuję ulgę oczko.gif
  • wsxcg 2007.03.15 [11:21]
    Samo piłowanie to trochę bez sensu, zawsze, tak mi się przynajmniej wydaje ze jak się robi kostną to się ja łamie, czyli tzw osteotomia, która może być boczna lub poczwórnba, w zależnosci od rodzaju w jaki łamana jest kośc.
    Jakby Dr spiłował samego garba to czesto nos wydawał by się szeroki itp, dlatego przy operacji czesci kostnych łamie się kosc po to aby wymodelowac cały nos, nie tylko czesciowo.
  • nastepny duzy nos 2007.03.15 [17:08]
    Ja dzisiaj zdecydowałam się jaednak na Dr Skupina usmiech.gif Wg mnie to On jest najlepszy usmiech.gif Dużo czytałam o Bieleckim, Stepniewskim i Skupinie i to właśnie Jemu w czerwcu powierzam swój nosek usmiech.gif
  • tyfania 2007.04.24 [19:33]
    jedynie Wójcicki
  • ciekawe jak bedzie 2007.11.25 [13:31]
    ja we wtorek jade do dr Skupina zdjac gips, mam nadzieje ze bedzie okeyoooo, w gipsie wyglada niezleusmiech.gif
    pozdrowka
  • ciekawe jak to bedzie 2007.11.28 [11:10]
    no i wrocilam do domku, z pieknym noskiemusmiech.gif
    bardzo mi sie podobaaaaaaaaaaaaaaaaaaa chociaz jeszcze spuchnietyusmiech.gif
    Pozdrowka
  • jola1985 2007.12.14 [19:31]
    witam ja bede miala robiony nos u dr Skupina ale tzw \"chrzęstny\" czyli tylko na koncowce bedzie operowal w znieczuleniu miejscowym po czym po 2/3 godzinach moge wracac z gipsem do domu i po tygodniu go przyjechac zdjac tylko ze ja mam placic za niego 3900 czy ta ceena ponad 6000 to rozumiem calkowieta korekta czyli czesc kostna tez tak? Czy ktoras miala skracany nos wlasnie tylko poprzez operowanie na chrzastkach ze sie tak wyraze? PRosze o opinie to dla mnie bardzo wazne...z tego co widzę to wiekszosc ma pełną korekte a ja sie obawiam ze cos moze nie wyjsc..

• jola1985 2007.12.14 [22:40]
    Oj...czyzby zadna z Was nie miała takiego zabiegu?
  • LauraMini 2007.12.15 [20:08]
    Ja chcę w wakacje robić nosek u Skupina. Za jakiś czas muszę wybrać się do niego na konsutlację. Dziewczyny, które miały już operacje, powiedzcie, jak jest z czekaniem na termin? Trzeba długo czekać, czy raczej nie ma z tym problemu?

Wszyscy ludzie wydają się nam śmieszni, z wyjątkiem nas samych
  • jola1985 2007.12.17 [17:46]
    no wlasnie Laura dobre pytanie...jesli chodzi o konsultacje to mogę powiedziec, że mi się akurat udało bo weszłam w miejsce kogos innego ale trzeba czekac ok 2/3 miesiecy teraz jak moja znajoma się zapisywala to dopiero na marzec jest pierwszy wolny termin jesl chodzi o same konsultacje natomiast jesli chodzi o sam zabieg to czekam na mailową odpowiedz od dr Skupina. Po zdecydowaiu sie na zabieg zadzwonilam i dr powiedział abym wyslala do niego maila z datą konsultacji i rodzajem zabiegu a on napisze najblizszy wolny termin i mi go poda w ciagu kilku dni takze napiszę ile czekalam tak naprawde od dzisiaj - zobaczymy na kiedy wyznaczy. Pozdrawiam
    Ps. Moze jednak jest tu kobietka ktora miala robioną tylko czesc chrzestną nosa? Bylabym wdzieczna za informacje na ten temat
  • LauraMini 2007.12.20 [12:50]
    Dziewczyny, mam pytanko. Ile płaciłyście za wizytę u dr. Skupuna. Chodzi mi oczywiście o konsultację? Proszę o odpowiedź

Wszyscy ludzie wydają się nam śmieszni, z wyjątkiem nas samych
  • jola1985 2007.12.20 [17:58]
    Ja placiłam 80 zł. Pozdrawiam
  • evelines 2008.02.25 [11:01]
    Czy na forum znajdują się osoby, które w najbliższym czasie operują nosek u dr Skupina? Albo niedawno zoperowały? Czy jesteście zadowoleni z efektu?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...