Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwiaemail

operacja nosa dr Skupin?

Polecane posty

Gość sylwiaemail

witam, zbieram kasę na poprawienie nosa, który na prawdę jest olbrzymi. słyszałam, że dr Skupin jest dobry. prawda, czy nie? kto u niego poprawiał nos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusiakkkkaaa
Jako jeden z pierwszych??? Jeden z pierwszych to Kobus, Witwicki, Szczyt, Skupin może i jest ok, ale nie był jednym z pierwszych.A jest taki rozgłos o nim bo jest tani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylol
W zeszłym roku 4,500 a w tym 5,500. A np. Szczyt 6,500-7 000 za nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skupin
jednym lepiej zoperuje innym gorzej ,a jeszcze innym fatalnie.Twoj nos ,Twoj wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaemail
to w końcu dobry jest czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guess
Sylwia nie kieruj sie opiniami ze dr Skupin robi zadarte nosy... Widzialam bardzo wiele z nich i sa bardzo ladne, malutkie, poprostu dziewczece. Na zyczenie moze na pewno zrobic Ci zadarty. Sama operowalam nosek u jednego z poznanskich lekarzy o ktorym tez panowala identyczna opinia i co? Wytlumaczylam mu ze chce miec prosty a nie zadarty i taki mam. I bardzo sie ciesze ze zdecydowalam sie na wlasnie tego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaemail do guesss
no i na kiedy masz termin. ja planuję na wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guess
sylwiaemail, nie zrozumialas mnie...?????? :) Ja juz mam nowy nosek - od ponad miesiaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomyśl jeszcze o dr Wójcickim? ja raczej jego wybiorę, jak już będzie mnie stac na taką operację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaemail
no tak guess, nie doczytałam ;-) i wszystko ok po operacji? żadnych zgrubień? ja się tego najbardziej boję, że coś tam zacznie narastać i zacznie nie tak wyglądać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem po co łamać kość. w większości przypadków garba sie piłuje, a chrząstki przycina. przynajmniej z tego co sie orientuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w wiekszosci
to sie lamie ,a nie piluje .Piluje sie dopiero na samym koncu dla wygladzenia .Zrobisz operacje to zobaczysz ,lepiej idz na konsultacje do chirurga i zapytaj czy bedzie tylko pilnikiem garb szlifowal,mysle ze nie.Jeszcze nie slyszalam o takim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może mnie sie uda bez łamania. mam bardzo małego garbka. właściwie to bardziej chodzi mi o zmniejszenie chrząstki. jest kulfonowata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z guess
takze siedze w temacie kilka lat ,dokladnie od 5 lat i nie slyszalam ani nie cztalam o ani jednym przypadku zeby komus nawet najmniejszy garbek lekarz szlifowal pilnikiem ,zawsze kosc byla lamana.Naczytalam sie o setkach operacji nosa i nikt nie mial pilnikiem szlifowanego garbka.Po lamamiu owszem,ale nie inaczej. homogenic idz na konsultacje i zapytaj.Przynajmniej dowiesz sie od lekarza jak to jest.Chyba nam nie bardzo wierzysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzę.....i trochę mnie to przeraża. teraz sie zastanawiam...dr Skupin czy dr Wójcicki.....:O przez Was będę miec dylemat. na razie nie chce mysleć o operacji bo mnie na nia póki co nie stać :classic_cool: ale myślę że w przeciagu dwóch lat zdecyduje się na pewno :) drazni mnie moj nos jak cholera! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do homogenic
Jak za 2 lata to masz duzo czasu na wybor lekarza,nie stresuj sie teraz bo nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLWIAEMAIL
widzę, że pan dr Skupin bardzo chwalony :-D. czuję ulgę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsxcg
Samo piłowanie to trochę bez sensu, zawsze, tak mi się przynajmniej wydaje ze jak się robi kostną to się ja łamie, czyli tzw osteotomia, która może być boczna lub poczwórnba, w zależnosci od rodzaju w jaki łamana jest kośc. Jakby Dr spiłował samego garba to czesto nos wydawał by się szeroki itp, dlatego przy operacji czesci kostnych łamie się kosc po to aby wymodelowac cały nos, nie tylko czesciowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepny duzy nos
Ja dzisiaj zdecydowałam się jaednak na Dr Skupina :) Wg mnie to On jest najlepszy :) Dużo czytałam o Bieleckim, Stepniewskim i Skupinie i to właśnie Jemu w czerwcu powierzam swój nosek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyfania
jedynie Wójcicki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe jak bedzie
ja we wtorek jade do dr Skupina zdjac gips, mam nadzieje ze bedzie okeyoooo, w gipsie wyglada niezle:) pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe jak to bedzie
no i wrocilam do domku, z pieknym noskiem:))) bardzo mi sie podobaaaaaaaaaaaaaaaaaaa chociaz jeszcze spuchniety:) Pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola1985
witam ja bede miala robiony nos u dr Skupina ale tzw \"chrzęstny\" czyli tylko na koncowce bedzie operowal w znieczuleniu miejscowym po czym po 2/3 godzinach moge wracac z gipsem do domu i po tygodniu go przyjechac zdjac tylko ze ja mam placic za niego 3900 czy ta ceena ponad 6000 to rozumiem calkowieta korekta czyli czesc kostna tez tak? Czy ktoras miala skracany nos wlasnie tylko poprzez operowanie na chrzastkach ze sie tak wyraze? PRosze o opinie to dla mnie bardzo wazne...z tego co widzę to wiekszosc ma pełną korekte a ja sie obawiam ze cos moze nie wyjsc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola1985
Oj...czyzby zadna z Was nie miała takiego zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę w wakacje robić nosek u Skupina. Za jakiś czas muszę wybrać się do niego na konsutlację. Dziewczyny, które miały już operacje, powiedzcie, jak jest z czekaniem na termin? Trzeba długo czekać, czy raczej nie ma z tym problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola1985
no wlasnie Laura dobre pytanie...jesli chodzi o konsultacje to mogę powiedziec, że mi się akurat udało bo weszłam w miejsce kogos innego ale trzeba czekac ok 2/3 miesiecy teraz jak moja znajoma się zapisywala to dopiero na marzec jest pierwszy wolny termin jesl chodzi o same konsultacje natomiast jesli chodzi o sam zabieg to czekam na mailową odpowiedz od dr Skupina. Po zdecydowaiu sie na zabieg zadzwonilam i dr powiedział abym wyslala do niego maila z datą konsultacji i rodzajem zabiegu a on napisze najblizszy wolny termin i mi go poda w ciagu kilku dni takze napiszę ile czekalam tak naprawde od dzisiaj - zobaczymy na kiedy wyznaczy. Pozdrawiam Ps. Moze jednak jest tu kobietka ktora miala robioną tylko czesc chrzestną nosa? Bylabym wdzieczna za informacje na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam pytanko. Ile płaciłyście za wizytę u dr. Skupuna. Chodzi mi oczywiście o konsultację? Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola1985
Ja placiłam 80 zł. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×