Odpowiedz na ten temat

operacja nosa dr Skupin?

• gość 2017.08.20 [21:10]
    Czy u dr Skupina jest obowiazkowa konsultacja przedoperacyjna?Mozna od razu zapisac sie na zabieg?
  • gość 2017.08.20 [21:37]
    Możesz od razu umówić się na operację, ale musisz przesłać doktorowi email ze zdjęciami twarzy, z profilu lewego i prawego oraz na wprost twarzy i od dołu twarzy. Piszesz co chciałabyś zmienić, a doktor odpisze czy to możliwe. Od razu możesz poprosić o wyznaczenie terminu operacji.
    Z tego co wiem, jak ktoś decyduje się od razu na operację bez wcześniejszej konsultacji to podpisujesz jakaś zgodę ze masz świadomość że mogą się zdarzyć powikłania i że jesteś tego swiadoma.
  • gość 2017.08.20 [23:39]
    Dzieki za odpowiedz.Mieszkam za granica i nie mam za duzo urlopu na takie wojaze.To bedzie operacja poprawkowa a wiec o wiele trudniejsza,na logike to powinnam sie wstawic na konsultacje ale zrobie tak jak piszesz.Wysle zdjecia i zobacze co powie.Takie zgody tez sie podpisuje przed operacja-anestezjologiczna i dla chirurga.Asekuracha dla nich,ja juz jestem po nieudanej operacji,nis krzywy a lekarz mi wmawia,ze to moj ktganizm tak zareagowal.pechowiec.gif
  • gość 2017.08.20 [23:41]
    *asekuracja
  • gość 2017.08.21 [00:51]
    A jak długo jesteś po pierwszej operacji?
  • gość 2017.08.30 [15:03]
    Chciałabym zamienić swój termin początek października na koniec października bądź do połowy listopada.
    Zainteresowani proszę podać maila
  • gość 2017.09.12 [17:45]
    Oddam termin konsultacji do skupina na 12 października, godziny wieczorne. patrgfirm@gmail.com
  • gość wczoraj [19:00]
    Czy koniecznie trzeba robić krzywą przegrodą nosa żeby zmniejszyć go i zlikwidować garb
    Mi przegrodą nie przeszkadza oddychać dobrze chodzi bardziej o wygląd zewnetrzny
  • gość wczoraj [19:15]
    Korekta nosa nie boli pechowiec.gif Nie straszcie ludzi.
  • pantofelek2014 wczoraj [20:49]
    Ile teraz kosztuje operacja u dr. Skupina? Nie mam garba chce zwężyć nos i nieco skrocic . Tak długo czeka sie na operacje a nawt konsultacje? Prosze odpiszcie
  • gość dziś [08:04]
    hej. na konsultację czekałam pół roku. na operację nosa (która niestety nie doszła do skutku ;-( ) kolejne pół roku. Ale za to na zabieg korekty uszu czkałam 1,5 miesiąca. koszt całkowitej korekty nosa w marcu 2017 wynosił 13 tys (z vatem).
    Pozdrawiam.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...