Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość chce nowy nosprofil

operacja nosa we wrocławiu - gdzie? u kogo?

Polecane posty

Gość chce nowy nosprofil

Chce poprawic sobie profil, albo poprzez operacja nosa albo podbródka... szukam dobrego chirurga z wrocławia, czy ktos mi moze polecic kogos sprawdzonego? Jacek Jarlinski Henryk Knakiewicz Klinika optimus Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej Ogólnej i Naczyniowej ALEKSANDRA, dr Włodzimierz Sidorowicz Dr Stelczyk Clinic Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej Wiecie cos na temat tych gabinetów, lekarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haven25_
wiem dr strzelczyk zepsula nos koledze mojej kolezanki. Szczerze to we wroclawiu chyba tylko wegrzyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce nowy nosprofil
a kto to jest Wegrzyn? pierwszy raz słysze to nazwisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haven25_
http://www.medic-beauty.pl/ poza tym wejdzsobie na www.beautywpolsce.com i tam poczytaj. przy wyborze lekarza nie nie kieruj sie miejscem zamieszkania. Wnioskuje ze z wrocka jestes. Jesli tak to na dolnym slasku sa akurat najlepsi specjalisci w kraju. Łątkowski, Wójcicki i Kobus. Ja mialam zabieg u Łątkowskiego i jestem mega zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haven25_
oj na poczatku literowka mi sie wkradla stelczyk mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce nowy nosprofil
heaven_25 dziekuje Ci serdecznie, byłam na forum twojeciało czy jakos tak, ktos tam tez polecał Wegrzyna... Masz racje, ze nie warto się ograniczac tylko do Wrocka, jak juz robic operacje, to tak zeby potem nie załowac :) Słyszałam tam tez pozytywy na temat Łatkowskiego...... Chce sobie poprawic profil, mam dosyc wydatny nos i cofnieta dolna szczeke :( - nie wiem co byłoby lepsze... Słyszałam, ze cofnieta broda to jakas wada, ktora nazwya się retrognatia czy jakos tak i ze jest to operowane na kase chorych... jesli ktos cos o tym wie, bede wdziecza za wszelkie info :D Heaven, opowiedz cos o swoim zabiegu, jestes zadowlona widze... ile Cie to kosztowało i jak wrażenia z przed i po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haven25_
moj nos byl wielki, garbaty i jeszcze taki jakby opadniety. Chcialam miec ladny prosty nosek. Taki mam :) Doktor jest bardzo mily, odrazu sie dogadalismy co do ksztaltu. Nie stwarzal zadnych problemow tak jak inni potrafia to robic. Zabieg kosztowal mnie 6500 zl. W porownaniu do innych lekarzy do sporo wiecej. Ale wg mnie i efekt po zabiegu jest lepszy. Nie mam niestety zdjec. nie dorobilam sie jeszcze cyfrowki a szkoda :( mialam konsultacje u innych chirurgow, widzialam dziewczyny od nich z podobnymi ksztaltami nosow po zabiegu byly ok ale jakos ja nie lubie takich ksztaltow jakie teraz maja po zabiegu. Nie mowie ze sa brzydkie bo sa ladne i pasuja do nich :) ale kazdy ma swoj gust ;) Jezeli chodzi o zabieg plastyczny na kase chorych to najlepiej udaj sie na konsultacje do szpitala chirurgi plastycznej w polanicy. Musisz miec poprostu skierowanie od swojego lekarza ;) z tego co wiem to tam tez pracuje latkowski i wojcicki. a no i kobus jest tam ordynatorem. Jak nie ktorys z nich to inny chirurg plastyczny udzieli Ci tam inf. czy twoja wada kwalifikuje sie do op. na kase chorych. Mojej znajomej usuwali tam znamie ktore miala od urodzenia. Udalo jej sie :) Zawsze jezeli bedziesz prywatnie nakonsultacji u ktoregos z tych lekarzy w ich wlasnych linikach to mozesz spytac czy takie cos jest refundowane. Pracuja przeciez tez w tamtym szpitalu tio i sie znaja. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce nowy nosprofil
Heaven, dzieki za info. 🌼 6,5 tys sporo, hyhy, ja narazie jestem na etapie zbierania pieniazkow... i ta suma troche mnie przestraszyła.... Ja mam taki dosyc długi, wystajacy nos, jak pinokio i chciałbym miec mały (czyt. niski) nosek, podoba mi sie nos madonny:classic_cool:... wiec zmiana byłaby dosyc duza i raczej taka jestem zaiteresowana... A kiedy Ty robiłas nosek i ile kosztuje konsultacje u Łetkowskiego? ma o n jakas swoja strone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haven25_
teraz chyba nawet podrozalo :/ z tego co czytalam. Ale w polanicy tez operuje wojcicki i z tego co wiem bierze taniej. konsultacja kosztuje teraz chyba 80 zl. www.chp.pl - łątkowski http://www.chirurgiaplastyczna.biz.pl/ - wójcicki moj nosbyl robiony w ubieglym roku w marcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce nowy nosprofil
Heaven twoja pomoc jest nieoceniona:D A jak ustalaliście jaki nos bylby dla Ciebie najlepszy, przynisłas jakies zdjecia nosów, kt. Ci sie podobaja? I jak wyglądał sam zabieg, bardzo nieprzyjemny był? I czy po zabiegu pojechałas odrazu do domu czy zostałas na jakis czas w klinice? Acha no i czy 6,5 tys. to jest koszt łączny, czy do tego dochodzą jakies inne opłaty? Ja mam krótką żuchwę słyszałam, ze niektórzy lekarze proponuja od razu, wszczepienie resztek nosa w broda zeby poprawic profil, słyszałas o czyms takim? Wiem, że strasznie duzo pyt. zadaje, ale nie ma to jak wypytac kogos kto juz to przeszedł :) Byłam na tych stronach, rzeczywiscie efekty sa powalające... hyhy Ja tez chce taki ladny nosek.... Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haven25_
Wiec tak. Doktor sam powiedzial co trzeba zmienic w moim nosie. Oczywiscie swoja wizje mialam. Powiedzialam jaki efekt bym chciala uzyskac. Doktor stwierdzil ze jegowizja jest bardzo podobna i tak oboje dogadalismy sie co do ksztaltu. Oczywiscie nie obiecal ze w 100% tak wyjdzie ale obiecal ze bedzie sie staral :) Niestety z tego co czytalam to doktor Ł. podniosl cene do 6700-7000 w zaleznosci od diagnozy. Wojcicki bierze chyba 6000 do 6500. tyle ze u łątkowskiego w tym jest wliczona pierwsza doba po zabiegu u doktora w klinice. Do tego dochodzi jeszcze koszt pensjonatu w ktorym sie przebywa po zabiegu. Mozna zostac na5 dni az do wyjecia szwow i sprawdzenia czy z gipsem wszystko ok i wrocic pozniej na zdjecie gipsu. Mozna zostac na 9-10 dni bo po tylu gips jest zdejmowany. Niektorzy odwazni decyduja sami w domu sciagnac sobie gips. Sama chybabym sie nie odwazyla :) W kazdym razie koszt pozostania w pensjonacie to ok 90 zl na dzien. niestety sporo wychodzi za calosc ale ja sie uparlam na tego lekarza. Jezeli chodzi o przeszczep o ktorym mowisz to slyszalam ze cos takiego jest mozliwe lecznie wiem niestety nic na ten temat. Sprobuj popytac na tamtym forum, tam napewno ktos bedzie wiedzial co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haven25_
ahano i zapomnialabym dopisac po wybudzeniu nic mnie nie bolalo. Sama sie zdziwilam bo myslalamze po takim zabiegu to powinna raczej calatwarz bolec. Pozytywnie jednaksie zaskoczylam. Jazostawalam do konca- nie chcialamzeby ktos mnie widzialw takim stanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce nowy nosprofil
no tak, po zabiegu pewnie wygląda się jak potwór:D A czy teraz nie masz z nosem zadnych problemow? nie chorujesz czesciej, nie leci Ci krew z nos, no ogolnie czy nie ma zadnych pogorszen? a te ceny pobytu w klinice sa wliczone juz w koszty czy do tych 6 - 7 tys. mam jeszcze je doliczyc... ach juz doczytałam... hmm.... zbójeckie pieniądze a mozna po zabiegu pojechac do domu? a wrocic tylko na spr. tych szwów i gipsu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haven25_
lekarz niestety wymaga pozostania tych pierwszych pieciu dni a to z powodow setonow ktore wyjmuje sie znosa najczesciej w 2 dobe po operacji. W tym czasie jest sie pod fachowa opieka lekarska. Pensjonat prowadzi osoba ktora wspolpracuje z lekarzem ;) Naszczescie mi krew znosa nie leci. To czy mialo sie operowany nos nie wplywana czestotliwosc chorob wiec jakos jak zawsze udaje mi sie nie chorowac :) Jedynie przez jakis czas nos byl wlazliwy na cieplo i zimno pod wplywem czego puchl. Ale teraz juz jest normalnie. Niestety wychodzi sporo. Troche musialam odkladac na ten zabieg. Ale coz takie zycie. Nic nie ma za darmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styl girly
Zastanawiam się nad operacją nosa, chodzi tutaj o mały garb. Ja słyszałam, że nie zawsze trzeba zostawać tyle dni pod stałą opieką lekarza. Czy to prawda. Jak to jest teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conis
To różnie bywa, pewnie w dużej mierze zależy to ode tego jak poważna jest operacji, czy jest to tylko mała korekta czy coś większego. Sporo przydatnych informacji na ten temat ma ten wrocławski dr Kratochwil na swojej stronie -> http://bit.ly/oUmls4 Myślę, że najlepiej jest samemu się przejść na konsultacje i mieć wiadomości z pierwszej (profesjonalnej) ręki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w klinice Knakiewicza to do którego chirurga najlepiej iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też się chętnie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oodtabsita1984oitmu
wiem dr strzelczyk zepsula nos koledze mojej kolezanki. Szczerze to we wroclawiu chyba tylko wegrzyn. Jasne http://us9.co/28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja też szukam dobrego chirurga od NOSA! Wędrzyn ma duzo opinii ale na temat uczu. Sporo osób ma największy kłopot z nosem. Jesli ktoś coś wie, proszę o info na abcde2552@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baszaka
we wrocku polecam Surowiaka. moze pochwalić sie tez certyfikatem lekarzy medycyny estetycznej co chyba jest istotne...w każdym razie widać ze niezły specjalista, a mój nos wygląda jak nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narfka
byłam u Surowiaka i polecam. Faktycznie ma ten certyfikat i w sumie to potwierdza że jest to profesjonalista i dobry lekarz po prostu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Knakiewicz jest świetny, nie będę się chwalila jaka operacje u niego mialam robiona, ale mogę powiedziec, ze to lekarz z pasja i duzym zaangażowaniem, co się przejawia w stosunku do pacjentow, bardzo fajny lekarz, dla takiego to warto i nawet te niemale jak dla mnie pieniadze wydac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pereka
no wlaśnie ja sporo słyszałam o Surowiaku więc myślę ze jest dobry! poza tym ten certyfikat też pozwala podjąć dobrą decyzję....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klijentka
Witam proponuje sie ubezpieczyc przed operacją,zabiegiem . Sama tak zrobilam bo balam sie że pojdzie coś nietak , z tego co wiem to wypadki się zdażają . Mogę udzielic wiecej informacji pod nr telefonu 535310097.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×