Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Operacja plastyczna nos

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanie i bardzo zależy mi na obiektywnej odpowiedzi. Otóż chciałabym zrobić operacje plastyczną nosa, cena nie jest istotna - chodzi o naprawdę kompetentną pomoc i efektywny rezultat bez zbędnych komplikacji. Jeśli ktoś posiada jakieś informacje na temat dobrego specjalisty, proszę o pomoc. pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopiszę dr Bieleckiego z Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Markowicz z Bydgoszczy polecam :) jestem 3 tyg po i juz mi sie podoba mimo opuchlizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr markowicz z Bydgoszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skupin

Skupin zniszczył mój nos!!! Nie polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kondzio

Bez dwóch zdań świetnym ekspertem jest dr Boligłowa z Krakowa. Miałem u niego korygowaną przegrodę, a przy okazji nieco poprawił kształt mojego nosa i wyglądam super - żadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Operacje nosa

Reklama goni reklamę na kafeterii 🙂 Jeśli zniszczą Wasze nosy tak jak Skupin zniszczył mój, to ja Wam nie zazdroszczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc

Pomyśl trochę, są chirurdzy którzy nie reklamują sie i są zapracowani.Z forum cyryla wynika że tylko kilka nazwisk sie liczy, czy ci pozostali nie mają pracy??? Popytaj medyków do kogo idą lub kogo cenią to mocno się zadziwisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skupin
55 minut temu, Gość ccc napisał:

Pomyśl trochę, są chirurdzy którzy nie reklamują sie i są zapracowani.Z forum cyryla wynika że tylko kilka nazwisk sie liczy, czy ci pozostali nie mają pracy??? Popytaj medyków do kogo idą lub kogo cenią to mocno się zadziwisz

Myślę, więc jestem. Nabrałam się na reklamę Skupina i tym sposobem mój nos został zniszczony doszczętnie. Chirurgia plastyczna TO ZŁO. Najchętniej cofnięlabym czas by odzyskać mój naturalny nos. Nikt mnie nie przekona, że chirurg plastyk to normalny zawód, który na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta. Zarabiają na tym by nas oszpecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Mój nos operował dr Pabiańczyk z Krakowa i jestem zachwycona efektami, nawet zaraz po opreacji gdy byłam opuchnięta widziałam, że wszystko jest tak jak chciałam. Jak dla mnie lekarz mega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Nos to ważny element naszej twarzy, dlatego też dobry chirurg to podstawa, aby mieć szansę na najlepsze efekty. Mój brat robił nos u dr Boligłowy i jestem pod wrażeniem rezultatów - naprawdę extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania
Dnia 8.10.2019 o 11:51, Gość Kinga napisał:

Mój nos operował dr Pabiańczyk z Krakowa i jestem zachwycona efektami, nawet zaraz po opreacji gdy byłam opuchnięta widziałam, że wszystko jest tak jak chciałam. Jak dla mnie lekarz mega.

też mogę polecić dr Pabiańczyka, gdzie mój brat operował nos po małym "nieporozumieniu". Generalnie lekarz super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama

w Krakowie, jak dla mnie najlepszy specjalista od operacji nosa to dr Boligłowa, świetny ekspert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×