Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość płaska...25

operacja plastyczna piersi

Polecane posty

Gość płaska...25

czy warto sobie powiększyc biust, którego wogóle nie mam, znaczy jestem tak płaska, ze nic nie widac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smysia1
no pewnie ze warto.mysle ze bedziesz pewniejsza siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goodmorning
a po co? wiele gwiazd (PAris Hilton i inne znane osoby ) sa plaskie, i sie dobrze z tym czuja, nikt ich nie naciska, tak samo modelki. jesli dobrze sie z tym czujesz to ok. gdyby gwiazdy sie z tym zle czuly, to by sobie tez powiekszyly. ja mam male i jest mi z tym dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie te pytania generujaą media, gdzie lansuje sie silikon. gdzie wmawiaja nam kobieta że bez sterczących cycków nawet podczas leżenia nie jesteśmy nic warte. To potrzeba chwili, potem minie na to moda, jak na laski strzaskane solarką i ciekawe czy potem jedna z drugą będzie sobie ODSZCZEPIAĆ silikon :D dla mnie to już symbol tandety, kiczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaska..25
tak tylko ja serio nie mam nic, nie to ze mam małe(gdybym miała małe to bym sie bardzo cieszyła), ale poprostu wszystkie staniki sa za duze, a mam 25 lat wiec juz raczej nie moge liczyc na to , ze cos mi urośnie, nie jeste mi z tym dobrze, to moj ogromny kompleks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi26
Powieksz sobie, a zobaczysz że bedziesz żałowac że wczesniej tego nie zrobiłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szanti22
Witam wszystkich serdecznie,ja mam ładne jędrne piersi ,ale są za male 75a to prawie nic jestem mloda mamą tak więc ból nie stanowi dla mnie żadnego wyzwania,a wierzcie mi miałam bóle porodowe przez 15h i poród naturalny moim jedynym problemem jest kasa z kąd wziąść taką sumę na te cycunie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groszka
Co za życie....ile ja bym dała za ten Twój rozmiar...:///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szanti22
Myślę o kredycie,bo z kad wziasć od razu taką sumkę przeglądam od kilku miesięcy różne kliniki i mam dwie na oku,jednak nie ma możliwości splaty ratalnej tak więc pozostaje podjęcie kaski w banku.Chcę zapytać czy któraś z was spłaca taki kredyt i jak wygląda podział ratalny?? z góry dzięki za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×