Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość upupuyp

operacyjne zwezenie mednicy???

Polecane posty

Gość upupuyp

cześć może ktos sie orientuje czy da sie operacyjnie zwężyc kości miednicy.tak jak np niektorzy usuwaja sobie żebra.Mam bardo szerokie biodra,nieproporcjonalne do ciała,a jestem chuda i nie da sie schudnac zeby zatuszowac. szukalam na necie ale nic sensownego nie znalazlam. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vakosska
też szukałam info na ten temat.. bo też mam taki problem.. i nie da się u mnie już bardziej schudnąć.. pytałam się też, czy można to chirurgicznie zmienić.. ale nikt nic nie wie na ten temat :( Mam nadzieje, ze jednak ktoś coś wie i napisze :) Albo poda jakiś link..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vakosska
Wiem, że temat był założony dość dawno temu :P Ale i tak każde informacje mnie zainteresują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vakosska
Wie ktoś coś na ten temat????? Czy chirurg może je trochę ukryć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ldldldldldld
Pogięło was. Nie, chirurg nie może "zwęzić" miednicy. Naprawdę durna jesteś panna z takimi pytaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faafmmm
Jak nasrane trzeba mieć w głowie, żeby wymyślać takie brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vakosska
No wiesz.. niektórym przeszkadza zbyt szeroka miednica :/ Po pierwsze: Nie wygląda to ładnie Po drugie: Nie wygląda to fajnie Po trzecie: Nie czuje się z tym dobrze Po czwarte:Wygląda to jak za duże boczki I moge tak wymieniać i wymieniać :( I nie pierwszy raz spotykam się z takim pytaniem. Na innych forach też o to DUŻO pytają.. ale nikt nic nie wie. Ale skoro chirurdzy są już tacy dobrzy.. skracania palców u stóp.. i wiele różnych operacji.. to czemu tego nie mogą umieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOODSTOCK DLA BRUDASÓW
poproś doktora aby wyciął ci po obu stronach kawałki kości. Ja miałem wycinane do przeszczepu. zostają szpecące blizny i ból kiedy założysz ciaśniejsze spodnie. pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalala...
Panna, ty sobie mózg wytnij, bo najwyraźniej go nei używasz! Czy ty wiesz durna niuniu, o czym ty w ogóle mówisz?? O cięciu kości dla urody????? Masz pojęcie, jaka by to musiała być poważna operacja??? Lekarz, który by się czegos takiego podjął to byłby chyba jakiś sadysta. Masz pojęcie dziewczę co więcej, ile by to musiało kosztować, jak boleć i ile byś po czymś takich dochodziła do siebie???? Zapewniam cię, że nawet w Holywood nie robia takich rzeczy. Widzisz różnicę pomędzy nosem a kością miednicy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s fuuuuuu
Panna nakręć się może na coś innego, co? Pewnie biust masz też nie za duży albo nos nie za prosty, jak już musisz sobie robić operację. Bosssh, jak zjebany trzeba mieć mózg, żeby robić życiowy probolem z rozmiaru miednicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geodezja
Tylko tyle masz nieładnego w sobie? To moje gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalido...
Ty sobie zoperuj mózg, pusta lalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapaucius
posłuchaj tych ludzi wyżej, kawałki kości z talerza kości biodrowej pobierane są w małych częściach, najczęsciej w formie trapezu do leczenia np. stawów rzekomych. Odpuśc sobie, nikt nie będzie chciał wykonać takiego zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vakosska
Ojj.. przestańcie już :/ Biust to akurat tylko do zmniejszenia może iść.. bo mam poje** wielki :/ Z czego się nie ciesze.. Spokojnie.. to, że chciałam o tym info nie oznacza, że od razu bym to zrobiła.. wiecie.. możę mam na tym punkcie \"małą\" obsesje bo dosłownie wszyscy mają idealnie ładnie wyglądającą miednice.. czyli są też chude jak ja.. a nic im nie odstaje.. i napewno nie zaliczam się do \"niuń\" ;) geodezja - łoho.. mam tego wiele.. np. za duży biust.. suche włosy ( ale już powoli je \"lecze\" :D ) ale nie będe zmieniać dosłownie wszystkiego co mi nie pasi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geodezja
No to się skup na tych włosach, ew zbieraj na operacje biustu, a miednicę zostaw w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vakosska
I nie mogliście/łyście od razu mi napisać, że nikt tego nie robi? A nie mi tu pisać, że jakaś poje** jestem, że o tym wogóle mysle? Ja za to uważam, że jak ktos robi silikonowe piersi jest głupi.. a pisze im to? Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapaucius
wszystko można odpowiednio zamaskować. Zobacz na Dodę, jest uważana za seksbombę, ale czy seksbomba ma krótkie nogi, szerokie ramiona i brak jej talii?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s fuuuuuu
Silikonowe piersi robi pół (zachodniego) świata. Pomysł piłowania miednicy zrodził się w twojej głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesadzacie troche bo niektore kobeity naprawde maja wielkie biodra a sa chude wyglada to strasznie, jak dla mnie wiec je rozumiem, choc sama mam proporcjonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vakosska
A i nie wiem, czy zauważyłyście różnice.. ale to nie ja pisałam o \"zwęzaniu\" miednicy tylko ten ktoś kto zakładał ten temat.. ja wspominałam tylko o chirurgicznym ukryciu ich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vakosska
A jak niby miał się zrodzić w mojej głowie.. jak wogóle zaczełam się interesować CHIRURGICZNYM zmniejszeniem miednicy przez to, że o tym przeczytałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vakosska
s fuuuuuu - wiem, że robią... ale pewnie dlatego, że ja mam dość dużych piersi i wole male.. uważam, że jak powiększają to godzą się na problemy z nimi ;) Oczywiście wtedy to mogą sobie nawet bez stanika chodzić ;) Ale i tak ładniej wyglądają takie małe.. zgrabne itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vakosska
W każdym razie.. skoro już wiem, że nie ma możliwości ukrycia ich.. to temat mozna uznać za zamknięty ;) Nie musiałyście mi w ten sposób tego powiedzieć.. ale i tak dzięki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapaucius
a niby jak można chirurgicznie ukryć biodra inaczej niż przez zwężanie? czy wiesz, że kosć moczona w occie staje się po jakimś czasie elastyczna? :P może chciałabyś spróbować? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vakosska
Nie ma mowy :) Jak byłam mała moja siostra mnie tym straszyła, że od octu łamią się kości.. a ona namoczoną szmatką (od octu) zawinęła kostke u nogi.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinnnxx
Nie obrażajcie ludzi jak mają takie problemy. Ja jestem facetem i mam kości stawu biodrowego szerzej niż szerokość klatki piersiowej. Co mam zrobić? Nie móc ubrać 90% spodni dostępnych na rynku, a tym bardziej kolorowych... to nie jest fajne. Sam bym sobie obciął biodra bo ten problem mnie dręczy a zakupy spodni są dla mnie udręką po czym wychodzę ze sklepu ze łzami w oczach. niestety... charakterem nie da się nadrobić atrakcyjności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silikonowa
Powiększenie piersi to jedyna metoda. Wtedy klatka piersiowa jest proporcjonalna do bioder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×