Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

opieka po operacji? nie mam kogo poprosic

Polecane posty

Gość gość

Witajcie kto Wam pomagal dojsc do siebie po operacji? ? Niebawem bede miala operacje pow piersi. Nie mowilam wielu osobom. Osoby z rodziny mieszkaja poza polska wiec na nich nie moge liczyc. Znajome dosłownie kilka ich jest maja rodziny wiec one odpadaja. W zasadzie jestem troche przerazona bo zostane...sama:( boje sie bo nie powinnam byc wtedy sama. Czy sa jakies pielęgniarki do wynajecia? Orientujecid sie moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A musisz to robić? Małe cycki są przecież fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos ma jakis pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sa. Mozesz wynajac. Do pomocy w domowych obowiazkach mozesz tez wynajac Ukrainke, bedziesz w domu, wiec widzisz co robi, a jednoczesnie pomoze ci umyc wlosy, ubrac sie, itd. Kto cie odbirze ze szpitala????! Kto zawiezie na zdjecie szwow? Z jakiego miasta jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wawy i w wawa bede miala zabieg No kto odbierze...chyba tylko taxowkarz haha ...no niestety to wcale nir jest do smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja pytalam poprzednio. Kiedy masz ten zabieg? I jaka dzielnica? Chcesz wynajac Ukrainke czy sie boisz? Przez jakis czas naprawde bedziesz potrzebowala pomocy, bo nie mozna podniesc rak, umyc wlosow, uczesac sie, itd. Jedzenie mozesz zamowic, nawet wszystkie posilki w jednorazowych opakowaniach. Myslalas o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz tez poprosic o pozostanie w klinice o jedna lub dwie doby DLUZEJ niz normalnie. Pewno z 200 zl bedzie to kosztowalo, ale na poczatek ja bym tak zrobila, bo jest znacznie bezpieczniej. Dopiero potem taksowka do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabieg mam za kilka miesiecy Dzielnica to mokotow Nie wiem czy koniecznie ukrainke.nie mam nuc przeciwko ukrainkom A to ze bede potrzebowała pomocy to ja doskonale o tym wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OK, masz na szczescie duzo czasu :) Mokotow - tez dobrze, bo blisko. Slowem: widze dwa punkty pozytywne. Pogadaj z klinika o jednej lub dwoch dodatkowych dobach szpitalnych, o ile oczywiscie uwazasz, ze to dobry pomysl. Wiesz, odpwiedzialam na Twoj watek, bo sama przeszlam kiedys cos podobnego. Nie chcialam mowic rodzinie, a tym bardziej kolezankom i tez bylam sama. Jakos przezylam, ale bylo ciezko. Dzis bardziej sobie zdaje sprawe, ze moglam sie przekrecic i ze ryzyko bylo duze. Jak wpiszesz w wyszukiwarke "warszawa, pielegniarka do domu" to znajdzesz adresy pielegniarek do wynajecia na dyzur domowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje Ci ze zainteresowalas sie jako jedyna tematem Tez bylas sams?i jak? Mnie to najbardziej przerazaja noce Co do pobytu w klinice to tez tak myslalam zeby nawet do tygodnia pobyc. Z kasa jakoś mam nadzieje dam rade.nie wiem tylko czy istnieje taka opcja A co do pobytu w domu to przerazenie mnie ogarnia. Moja bliska znajoma miala taki zabieg i mowila ze sama nie dam rady .podobno w pierwszych dniavh nie da rady nawet pidnuesc szklanki wody:( Ona jako jedna z niewielu wie o tym i by pomogla ale niestety wyprowadzili sie z mezem z polski:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bylo troszke latwiej, bo szklanke wody moglam podniesc i chodzilam ledwo, ledwo, ale jednak. Jednak drugi raz bym sie powaznie zastanowila. Zacznij od kliniki i zapytaj TERAZ, nawet dzis, telefonicznie o dodatkowe doby pobytu pooperacyjnego. Daj znac co powiedza. Pielgniarki do wynajecia znajdziesz. Obdzwon tez jeszcze w tym tygodni i popytaj na zapas. Kiedys mialam zaprzyjazniona dziewczyne, ktora ukonczyla pielegniarstwo na warszawskiej Akademii Medycznej, ale rok temu wyszla za maz i wyjechala. :( 1. Jesli sie zdecydujesz, to spakuj cenne rzeczy, w tym drogie kosmetyki i wloz pod lozko, na ktorym bedziesz lezala (ludzie sa uczciwi, ale niestety nie wszyscy, mnie kiedys mechanik od grzejnika ukradl puder kosztujacy tyle co grzejnik, widocznie jako zlodziej tez mial doswiadczenie, bo bez pudla wybral droga rzecz). 2. Przygotuj kilka zmian poscieli , recznikow, leki - zeby nikt nie musial szukac po szafkach. 3. Zamow jedzenie typu lunch-boxy na tydzien lub dwa (takie w ktorym jest sniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja - tylko po operacji NIE wybieraj obnizonej kalorycznosci!). 4. Przygotuj pod reka przy lozku telefony -do pogotowia - do swojego lekarza - do kliniki - do kilku korporacji taxi; a te ktora bedzie cie odbierala ze szpitala wybierz tak, zeby taksowkarz pomogl ci dojsc do drzwi, zabral rzeczy, itd. (powiedz mu ze mezowi / siostrze uciekl samolot i nie wrocil na czas). 5. Jak najdluzej zostan w klinice (dla porownania noc/doba dyzuru domowego pielegniarki kosztuje ok. 100-200 zl, sprawdz bo dawno o to pytalam, moze byc nieaktualne) Tyle w tej chwili przychodzi mi do glowy. Dobrze ze masz duzo czasu. Znasz sasiadow na tyle, ze mozesz ich prosic o pomoc? Jesli nie, to masz czas, zeby sie rozejrzec i nawiazac znajomosc chociaz jako-tako.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej:) Przepraszam ze sie nie odzywalam ale momentami to nie wiem w co rece wlozyc. Mieszkam sama i wszystkie obowiązki na mojej glowie niestety. Jeszcse nie dzwonilam. Jak tylko zadzwonie do kliniki to dam znac. Mysle ze pare dni to chyba nie problem choc wiadomo jak to jest. Najlepiej i najszybciej dochodzi sie do siebie w domu. No ale coz... Z ta pielęgniarka i tym chowaniem rzeczy pod lozko to musze Ci powiedzieć ze calkiem niezłe to wymyslilas;) Ogolnie bardzo Ci dziekuje za pomoc:) Dobrze wiedziec ze sa osoby ktore bezinteresownie sa w stanie pomoc i doradzic:) Bede sir odzywac:) Tymczasem pedze do pracy. Udanego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki. Daj znac co z opieka pooperacyjna. Moze mi sie tez przyda ;) Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
operacje pow piersi & Ktoś tam powyżej rozszyfrował, że chodzi o powiększanie piersi. Jako początkująca wiedźma odradzam skupianie się aż tak na skafandrze, w który ubrała się twoja dusza. Ludzie się budzą, podnoszą wibracje, łączą z Matką Ziemią, wracają do źródła. Masz tyle do zrobienia w kwestii ducha, nie trać energii na ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gesta33
z pewnością jak się zgłosisz do swojej przychodni to przydzielą Ci pielęgniarkę. Oczywiście za opłatą. Zaopatrz się w saszetki Nutramil, bo niestety musisz jeść a z doświadczenia wiem że po operacji nie ma apetytu, a nawet nie ma jak sobie przygotować jedzenia bo wszystko boli przez pierwsze dni. A taką saszetke wrzucasz na wodę i taki kubek zastępuje Ci posiłek i pomaga wrócić do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×